• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v prosinci 2013/lednu 2014

18. března 2014 
@mat_ova pokud mas v práci stres , tak to chápu :slight_smile:. Za jak dlouho ti řekli , ze by jsi mohla na další pokus, kdyby se nepovedlo? Me az po třetí menstruaci, což mi přijde hodne, kdyz se nebudu muset stimulovat.
23. led 2014 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, kdy se po ET zahnizduje embryo ? Az po zahnizdeni , telo dává signál ze jde o těhotenství , ne?ja vždy před menstruaci cítím takový tlak v pochve, není to podbrisek, nevím jak to popsat s to cítím dnes :frowning2:.., tak nevím jestli to není uz ztracené . ET mi delali v neděli , takže včetně je to 5 den. Taky si říkám , jestli to není tim Ultrogestanem..trochu to pálí , asi to nedokáži popsat. Pred diky za info.
23. led 2014 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova po 130 hodinách od oplodnění :slight_smile: Mrkni sem, je to i hezky popsané :slight_smile: http://www.gest.cz/cz/crm_ivf_ivf.php?pg=5
23. led 2014 ve 21:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova a řekla bych, že ten tlak je v pořádku :wink:
23. led 2014 ve 21:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi dekuji za info :slight_smile:. Tak uvidíme , jak to dopadne. Cítí člověk na sobě něco , hned tak na zacatku ?
24. led 2014 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova nebavili jsme se o dalším pokusu, řešili jsme přítomnost :slight_smile:
Já se cítím dneska divně psychicky, protože se necítím divně fyzicky. NIC mi není! Nebolí mě břicho ani prsa, nic. Teda uklízela jsme zvratky od štěňat, cosik sežraly a málem jsem se poblila, což není normální, protože necítím, tudíž většinou tyto nechutnosti zvládám v pohodě :grinning:
24. led 2014 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova no já v podstatě měla stavy jako před menstruací a pak zhruba po 2 týdnech od transferu mě začala bolet prsa. U Filípka mě prsa nebolela vůbec, takže je to fakt individuální.Pak samozřejmě únava, ale to je na tuty z Utrogestanu, po tom jsem byla grogy vždycky, i u nepovedených KETů.
24. led 2014 v 15:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj tak jsem doma z 1. ultrazvuku a pripadam si jako kvocna plna vajec, vsechno me boli.. v kazdem vajecniku videl doktor min. 5 vajicek, sliznice v poradku a OPU v utery v 9 tam ;) jsem rada, i kdyz Stelcl chtel o trosku mene vajicek, ja jsem rada, ze tam nejaka jsou, bala jsem se ze nebude nic ... mam pry pocitat s prodlouzenou kultivaci
24. led 2014 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@gittynka no vidíš, teď to nabere rychlý spád :slight_smile:
24. led 2014 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lussi tak uvidím co bude. Prsa ne také boli , uz o něčí méně , ale stále. Dnes je to 7 den od transferu..jsem netrpělivá a bojím se , ze to nevyjde :frowning2:..
25. led 2014 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mat_ova tak vidíš , první signál :wink:. Od pondělka do prace, tak snad mi to uteče rychleji. Hafany miluju, kor štěňátka :slight_smile:, to mas dobre rozptýlení . My máme taky psa, labradora čokoládové barvy, fenku Kety.. Je to miláček. Taky bychom brali štěňátka , šle bydlíme s řidiči v baráku a ty nepřežili.
25. led 2014 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova chápu, já taky byla vždycky po.raná strachy!!! Jen pár dní a pak už jen dobré zprávy :dizzy_face:
@gittynka méně jo? Mě to přijde jako ideální počet :slight_smile: Tak v úterý tfu jfuj tfuj!
25. led 2014 v 09:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova jak já jsem ráda, že do práce nemusím :slight_smile: Konečně, když mě nic nebolí, se můžu vrhnout na tolik odkládané činnosti, na které jindy nenní čas :wink: I kdybych se měla po (negativním) testu vrátit do práce, tak si to volno užiju! Ale letí ten čas děsně pomalu teda, nemůžu se dočkat toho 3.2.!
Jsou to tříměsíční štěňata nalezenci, takže to jsou občas nervy. Ale dneska jedou dva do nového domova, tak mi tady zůstane jen jeden tříměsíční prcek. A ve čtvrtek jsme si přivezli novou členku rodiny, k naší tříleté irské setřici přibyla devítiměsíční anglická setřice :slight_smile: Kdyžby byly dvojčata, ať má každé dítě svého psa, že... :sunglasses:
25. led 2014 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak mám 11folíků, levý vaječník si dává na čas a moc nepracuje. Dneska jsem dostala Prednisol a nějakou další injekci. OPU mě čeká ve středu, v pondělí jedu ještě na UTZ. To je rychlost :grinning:
25. led 2014 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mat_ova Ahooj , tak jak se citis? Me začíná bolet trochu v podbrisku , jako pred menzes :frowning2:, tak začínám mít strach , ze to dostanu. Jinak jsem uz v práci a trochu zavalená fakturama, ale to zvládnu, takže zádný stres. Chjo začínám byt trochu smutná , ze to nevyjde :frowning2:.
27. led 2014 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova Ahoj. Snad ti tvá práce pomůže ke klidu a nepřemýšlení nad tím :wink: Já nevím, necítím asi nic. Jen když s ev posteli přetočím z boku na bok a zatnu svaly, tak mě zabolí vaječník. Když se budu moc pozorovat, tak si můžu říkat, že mě lehce bolí prsa a chodím častěji na záchod. Ale nechci na ty příznaky spoléhat, ať pak nejsem zklamaná, tak se nepozoruju :slight_smile:
27. led 2014 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mat_ova já se také snažím nepozorovat se,/
ale vím co cítím pred menzes, takže vyloženě nic na sobě nehledam. Za týden budeme mít jasno :wink:.
27. led 2014 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova ještě týden :grinning: Já právě před menses necítím nic a vždycky je to překvapení, kdy to přijde :grinning: DLouhodobě si měřím bazální teplotu, tak jsme te´D nepřestala, a drží se nad 37. Ale četla jsem, že po IVF jsou výsledky zkreslené a tu teplotu vysoko může držet Utroš a nic to nemusí znamenat.
27. led 2014 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mat_ova aha, tak to mas lepší :slight_smile:. Dávalo by mi to větší naději . Bazalni teplotu si raději měřit nebudu :slight_smile:
27. led 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky, tak po dnešní kontrole (8DC) hlásím slušnou úrodičku kolem 30-ti flikulů tak budu přepíjet OHSS aby to bylo v cajkua mohla jsem příští týden na transfer. Ve středu jedu ještě na kontrolu a pak asi v pátek OPU to by znamenalo tak v úterý bo středu ET. Nic mě nebolí proto mě zarazil ten počet to jsem vážně nečekala. Ale jsem ráda. Co holky po ETu ? vše o.k. ?
27. led 2014 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@musilka Ahooj, tak to je slusna urodicka :slight_smile:. Ja si mám příští pondělí dělat test, tak se uvidi. Poboliva me podbrisek , tak doufám , ze to nedostanu :frowning2:..
27. led 2014 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
roll a kolikátý den jsi po ET ?
27. led 2014 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@musilka 9 den po ET a 26 DC , takže se trosku bojím bojím te cervene
27. led 2014 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo tak to jsi dobrá že jsi netestla já nevydržím znám se :slight_smile: jsi dobrá :wink: a červená nedorazí člověk musí pořád doufat :wink:
27. led 2014 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemá to smysl se testovat a stresovat se, takhle si dávám naději do poslední chvíle :wink:
27. led 2014 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jj to je právě super a dobrý přístup :wink:
27. led 2014 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky,
jdu mrknout, jestli už někdo nestestoval a vidím, že se stále držíte :slight_smile:
28. led 2014 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi ahoj , zatim se to snažím vydržet a doufám , ze vydržím do pondělí ..břicho poboliva , tak uvidíme . Kdy ty se poprvé testovala ?
28. led 2014 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova já už 6. den :slight_smile: Ale už mám za sebou spousty transferů, ty první jsem taky zdárně odolávala, pak už jsem na to kašlala a krátila jsem si tím čas :slight_smile:
28. led 2014 v 17:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi nazdar matadorko, jak se ma tvoje dvoji stesti? :slight_smile: jooo, to je tezky s tema testama. ja ted taky nevim jak to vydrzim/nevydrzim, ale pro tebe @rollova bych doporucila vydrzet a netestovat. to zklamani z bilyho testu je priserny a nemusi to vubec bejt pravda. takze se zbytecne vystresujes. kolik jste davali?
28. led 2014 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek