• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v prosinci 2013/lednu 2014

18. března 2014 
@koderly jasne :slight_smile: no my jsme se o tom uplne jeste navazno nebavili, takze dame rec aby se k tomu vyjadril i Vasek.... Jinak s temi dvojcatky to tak taky vidim, je snazsi mit 2 stejne stare nez treba deti rok po sobe-to ma moje teta a jako fakt to byl mazec
8. lis 2013 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jsem zatím na přesné hranici nevím. Nevím jestli jedno nebo dvě embryjka a pravděpodobně to do stimulky bude moje nejvíc studující téma. dvě či jedno?pro a proti?...
8. lis 2013 ve 22:26  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dievčatá :slight_smile:
Tak my máme z jedného IVF chlapečka a teraz chceme druhé.Uvodnú konzultáciu už máme za sebou,teraz nás čaká spermiogram a odber krvi v tretí deň MC.takže predpokladám,že ak budeme mať dobré výsledky,tak začnem stimuláciu v prosinci.Aspoň dúfam.Chcela by som postup ako pri prvom,takže gonal,dlhý protokol,ISCI a predlženú kultiváciu.Samozrejme to nechám na lekárke :slight_smile:
Musíme veriť,že každej z nás sa to podarí. :slight_smile:
Pekný upršaný deň
9. lis 2013 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočeny přidávám se :slight_smile:
Máme v plánu 3. IVF teď na začátku prosince. Mám za sebou dvě IVF v pronatalu v praze. Odtud jsem prchla kvůli špatnému jednání do ISCARE. ALe jak se zdá půjdu i odsud..... V pondělí jdu na výsledky genetiky tak uvidíme jak dopadneme. Už bych chtěla najít klinku , kde nebudete kus nebo chodící kasička. Jsem sama zdravotník a to co jsem zažila teď v ISCARE mě dost zarazilo a jdeme zkusit konzultaci do IVF CUBE. Tam jedeme 18.11. tak uvidím jak dopadneme. teď v pondělí se dozvím výsledky imuna a genetiky. Měla bych mít krátký protokol. Tak teď hlavně ať nám to vyjde. Všem :slight_smile: :slight_smile:
Jinak mám pracovní víkend sloužím bohužel ve špitálu a o víku je tu někdy nůďo tak budu ráda když tu někdo bude :slight_smile: :slight_smile:
9. lis 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my sme začínali v Gennete Praha a prešli sme koli mojim zdravotným komplikáciam do Motola.Takže dúfam,že budeme úspešní ako pri prvom :slight_smile:
9. lis 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@koderly já zaváděla vždycky dvě, je tam větší šance :slight_smile: I když je tam zvýšené riziko zdravotních komplikací, si říkám, že kdyby to druhé to vzdalo třeba pozdějc tak ani nevím co by semnou dělali, takhle se jen čekalo, až se to vstřeba samo do těla, ale když je to větší??? Teď si nechám zavést už jen jedno, mám z toho strach :sunglasses: Ale strach z toho, že by mi tady k Fífovi řvala ještě dvojčata fakt nemám, byl by to záhul, ale stojí to za to, lepší mít doma dvě a být strhaná matka než jedno nebo žádný :grinning:
9. lis 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@musilka čau matkoooooooooo :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost nazdar kočenko :slight_smile: :grinning: Mám v robotě net ale nedostanu se na fcb :- (
9. lis 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@musilka tak to je super, že jsme se sešly tady, můžem drbat :grinning:
9. lis 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
musíme :slight_smile: Jinak mě čeká smrt unuděním :grinning:
Včera jsem volala do iscare, jestli můžu v pondělí když tak jedu na tu genetiku jít k ošetřující doktorce na nějakou konzultaci, protože tam mám výsledky imuna a hormonálních testů a chci slyšet výsledky a nějakej ortel od ní a na recepci mi řekli, že doktorka v pondělí má už hodně pacientek. Tak jsem jí řekla že si tam prostě počkám až tam bude nějaký prostor že to bude max na pět deset minut a recepční mi jasně řekla NE. Tak to mě nakoplo. JSem na 18.11. objednaná do toho CUBE. CHtěla jsem to zrušit, kdyby se to v pondělí podařilo a v iscare mi vyšli alespoň trochu vstříc. Vždyť víš co jsem tam měla za konflikt s tím doktorem. Teď se mi jen potvrdilo, že to opravdu není klinika od které bych dostala co očekávám. Mrzí mě to no, ale ač už si připadám jako blbec, tak jdu jinam. Do třetice všeho dobrého....
9. lis 2013 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@musilka no aby se tam nepo.rali :angry: To je teda fakt přístup, to ti povím. Já na Cube slyšela jen samou chválu, čistě teoreticky, když je to nové centrum, tak by se tam měli sakra snažit :grinning: A vracím se v čase, když vidím v pase tu tvou tehu fotku :grinning:
9. lis 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď jsem dostala kostkou do hlavy, tak si jdu na chvíli hrát nebo mě to dítě přizabije :sunglasses:
9. lis 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem právě dneska pročítala a většinou dobrý recenze. ALe to Iscare má taky a jak jsem dopadla.... Už si prostě nedělám iluze :slight_smile: Asi začnu přístupy icsare předvádět tady uvidíme za jak dlouho mě pacienti udupou :slight_smile:
Já se taky vracim v čase :grinning: Jsem nahodila tmavohnědou barvu na vlasy jako kdysi :grinning:
úraz kostkou do hlavy je nepříjemná věc, hlavně že nebyla dlažební :grinning:
9. lis 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
My čekáme na výsledky prvních odběrů a taky se chystáme na IVF... máme za sebou konzultaci v IVF Zlín a první dojem skvělý, tak snad bude pokračovat, tak i ta léčba....
9. lis 2013 ve 13:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zatím mě neženou rovnou na IVF, ale máme za sebou několik nezdařených pokusů po stimulaci Clostilbegytem časovanému styku, tak už zkusíme něco jiného... už na to nemám nervy :slight_smile: asi na poprvé inseminaci... mám ještě podstupovat průchodnost vejcovodů a na základě toho se rozhodneme... je mezi Vámi někdo, kdo má s touto klinikou zkušenost?
9. lis 2013 ve 13:48  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievčence,tak konečne som dostala MC,tak dúfam,že sa to už rozhýbe,krv a tak dalej :slight_smile:
9. lis 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
9. lis 2013 ve 14:21  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenys1986 tak super :slight_smile: a jak jsi byla spokojená?? Co všechno jsi tady podstoupila atd.? :slight_smile: vše mě zajímá :slight_smile:
9. lis 2013 ve 14:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky co je to za kliniki to Cube?
9. lis 2013 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koderly je to klinika v praze mají dobrý výzkum a špičkovou embryologii. Je to novější klinika. Nedávno měli 1000 narozených dětí díky jejich klinice :slight_smile:
9. lis 2013 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anna34 kukni na můj profil :slight_smile: spokojená jsem,tak doufám, že díky ivf,co mě čeká mi už mimi vyjde.koho máš v caru za doktora?
9. lis 2013 v 16:28  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@musilka dekuji:slight_smile: mrknu na to na netu... o tom jsem neslysela a to si myslim, ze to mam zmakle:slight_smile:
9. lis 2013 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
koderly já jak už přes pět let putuju IVF světem tak sleduju všechny novinkya IVF CUBE u mě nyní jasně vítězí. ALe každá klinika má něco já jsem dřív na pronatal nedala dpustit pak mě tam dost zklamali a šlo to tam do řitě, tak jsem dala na reference kamarádky pro ISCARE a teĎ po dvou návštěvách a naprostým zhnusením to tam nemůžu ani cítit. Tak jsem vše konzultovala s IVF CUBE po telefonu a oni mě objednali. Už jen tím přístupem po telefonu u mě vítězí :slight_smile: Tak doufám že jsem vybrala tentokrát správně :wink:
9. lis 2013 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenys1986 Dr.Krenek a velka spokojenost... byla jsem tam zatím jen na první konzultaci s odberama, ale uz se tam zase těším, az naplanujeme reseni...celkem me podpořil ve chvíli, kdy jsem si myslela, že už hůř byt nemůže.
9. lis 2013 v 18:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anna34 super, já mám taky Křenka :grinning: a taky se mi líbí :grinning:
9. lis 2013 v 18:50  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechno srozumitelně a v klidu vysvětleno :slight_smile: měla jsem stresy z toho, že ze mě budou mít blázna :slight_smile: ale naštěstí je závěr takový, že si tak připadám jen já sama :slight_smile:
9. lis 2013 v 19:27  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ja jsem v Gestu, drive jsem chodila k Apolinari, ale to byl des.... kazdou navstevu jiny doktor, jina diagnoza, udelali mi max jeden ultz za mesic a jeste v uplne blbe dny... no desny!!!! v Gestu jsem zatim spokojena... co me zaujalo, ze jsme si museli urcit dopredu, jestli havedeme jedno nebo dve embrya.. ale asi kvuli pojistovne...takze ted uz cekame jen na schvaleni a hlavne na ms, ktera bohuzel prijde az tak za mesic:( mam dlouuhe cykly:( tak nevim, jestli to stihame s temi Vanocemi.
10. lis 2013 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré poledne děvčátka, jdu dočítat :slight_smile:
10. lis 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dočetla a jdu dodělat tu hromadu bramboráků :slight_smile:
10. lis 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koderly ty pojišťovny to teď mají změněné, tak asi určitě... u VZP je změna s počtem cyklů, jestli víš? Trošku jsem to pročítala...
Jinak tu průchodnost vejcovodů mám podstoupit přímo ve Zlíně... už jste na tom holky byly?? Mám z toho celkem strach...
10. lis 2013 v 16:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek