• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v prosinci 2013/lednu 2014

18. března 2014 
Ahoj holky tak dnes mi volaly z car pronatalu že mám scváleno od pojištovny ,tak mám radost.... příští týden uzv a už léky domů a jdu zas do boje............ jinak kočky které čekáte na testíky moc na vás myslím a přeji vám dvě čárky
@sasanka033 sasy a kdy začínáte vy s dalším pokusem...........
28. led 2014 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 no snad se maj dobře :slight_smile: U nás ale nic moc :unamused: Včera jsme museli nechat uspat moje první chlupatý miminko, tak se s tím nějak srovnávám, je to těžký :confounded:
28. led 2014 v 19:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaajjjaaa912 tak teď začne fičák :slight_smile: A kdy myslíš, že začnete? Čekáš na ms nebo jak? :slight_smile:
28. led 2014 v 19:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi :cry: :cry: :cry: :cry: to je mi moc lito :frowning2:
28. led 2014 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aaajjjaaa912 ahoj:slight_smile: my uz frcime, dneska jsem byla na UTZ po injekci na dlouhej protokol, vsechno ok, jsem radne v prechodu:slight_smile: stimulaci zacinam ve ctvrtek, takze snad nekdy 10.unora OPU.
28. led 2014 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi tak to je mi líto čtyřnohý zlatíčka to jsou členi rodiny a vždy to bolí,tak na sebe dávej pozor at jsi v pořádku :frowning2:
@sasanka033 kočko tak ti budu držet pěstičky at je vše v pořádku a na podzim až frčíme s těmi kočárky

holky měla bych začít někdy kolem 20.února
28. led 2014 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
dík holky, chce to čas, máme ještě půlroční štěně, tak je to alespoň rozptýlení :pensive:

@aaajjjaaa912
@sasanka033 podzimní děti jsou nejlepší, vlezou se vám do hlubokých kočárků celou zimu :grinning: :wink:
28. led 2014 ve 20:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sasanka033 jedno embryo , ale začínám mít stejné pocity jako pred MS :frowning2:..., uz aby bylo pondělí .
28. led 2014 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jeste tady jsem nehlasila :grinning: dnes jsem po OPU a mame 15 zralych vajicek, tak zitra uvidime co dal, budu tam volat :slight_smile:
28. led 2014 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lussi děkujem......
28. led 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova ahoj moc tě obdivuju že takhle vydržíš.........kolikátý jsi den
28. led 2014 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gittynka to je krásný počet, zítra nahlas kolik máte embryjek :grinning:
28. led 2014 ve 21:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gittynka to je krásná nadílka :wink:
28. led 2014 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gittynka gratuluju k množství, věř, že budou všechny kráááásné!

@rollova já už chci mít pondělí :slight_smile: Začínám mít pocit, že od krve do výslekdů se asi zblázním :frowning2: Ale testům stále zdárně odolávám (teda vyhnání manžela do lékárny).
29. led 2014 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gittynka tak cekame na zpravy:slight_smile:

@lussi beru dite v jakymkoliv obdobi a klidne dve naraz:slight_smile: zitra zacinam s puregonem, naparili mi 300 jednotek, dvojnasobek co minule, tak snad z toho bude vic vajec. minifoliku videl na UTZ na kazdy strane asi 6, tak kdyby se povedlo nastimulovat vsechny, mohlo by z toho takovejch 8 vajec bejt:slight_smile:
29. led 2014 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@gittynka tak co? :slight_smile:
@sasanka033 po třístovce porostou jak houby po dešti :grinning: Jo a práve jsem se vrátila z hematologie, ty injekce na ředění krve si budu píchat celou dobu až do porodu a končím až po šestinedělí :confounded: Ale pro miminka všechno,tak musím být statečná žena :slight_smile:
29. led 2014 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi jsi vic nedockava jak ja :grinning: mam volat mezi jednou a druhou hodinou :wink:
29. led 2014 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mat_ova ahoj , pondělí se nám blíží :wink:. Me řekli , abych si udělala test, neposlali me na krev. Tam to budu vědet hned. Tak si udělej v pondělí rano test a budes vědet a pak jdi na krev, co?
29. led 2014 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova na krev mám jít ráno hned kolem sedmi s tím, že výsledky budou odpoledne. No já si právě říkám, že by mi manžel třeba koupil testy a udělala bych třeba v pátek a v pondělí...nebo jen v pondělí. Ale prostě ať už je ten papírek počůraný, než půjdu na krev a budu enrvózně čekat několik hodin na výsledky.
Mamka se mě pravidelně ptá, jestli nekrvácím, já na ni že ne, tak se jen usmívá, že je to prý na dobré cestě :slight_smile: Někdy mám pocit, že ona by byla z vnoučat snad ještě více nadšená, než já z dětí!
29. led 2014 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gittynka no toto, kdo to má vydržet? :grinning:
29. led 2014 v 10:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi vid? Taky si rikam, a co teprve po transferu :grinning:
29. led 2014 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi to je jak brsh, taky si picha porad:( nevim teda co, ale asi neco podobnyho. ma chudak to bricho skoro modry.
29. led 2014 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gittynka a davali jste ICSI nebo mate spg dobrej?
29. led 2014 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaajjjaaa912 a jakej mas protokol a leky?
29. led 2014 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 ICSI mame 3% zdravych, pry to na ivf bohate staci, tak doufam, ze v tom problem nebude... To by se mohlo povest jich dost oplodnit ne?
29. led 2014 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gittynka to tezko rict, to musi vedet oni a pokud vam ICSI nedoporucili, tak vedi co delaji:slight_smile:
29. led 2014 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mat_ova tak jestli si budes dělat test rano v pátek, tak mi pak dej hned vědet :slight_smile:, budu ti držet palce. Kolik beres ultragestanu ?
29. led 2014 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jo to bude určitě to samé :frowning2: Mi říkal doktor, že mám střídat stehna a ruce klidně, tak to zkusím jesti je to lepší, taky mám břicho jak cedník, kor když se mi drahouš trefí do žilky :confounded:
29. led 2014 v 11:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mat_ova ja jsem to mamce vůbec neřekla , byla bych nervózní , ze se me bude ptat :slight_smile:, takže ji muzu jedine potěšit . Ona b se ted nervovala i za me. Mas pravidelnou MS? Kolikaty den?
29. led 2014 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gittynka nene prave ze jo pisu ICSI-protoze mame jen 3% to jsme se spatne pochopili, on rikal ze by pritel mohl mit prirozene deti, ale ja bych musela byt totalne v poradku a i tak by to trvalo treba trictvrte roku
29. led 2014 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek