• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v prosinci 2013/lednu 2014

18. března 2014 
@sasanka033 nene prave ze jo pisu ICSI-protoze mame jen 3% to jsme se spatne pochopili, on rikal ze by pritel mohl mit prirozene deti, ale ja bych musela byt totalne v poradku a i tak by to trvalo treba trictvrte roku- takze u nas je problem na obou stranach, proto to ICSI a prave jsem nekde cetla, ze kdyz je oplodni bez ICSI ze je i treb mensi uspesnost s ICSI a to i kdyz jsou zdrave spermie
29. led 2014 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Normalne si po sobe ctu, jak pisu... Ano, jsem sice na tabletu, ale to me neomlouva- pisu jak debil :grinning: vynechavam slova, prehazuju pismenka a odesilam si zpravy sama sobe... Fakt blbec :grinning:
29. led 2014 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rollova Tak u nás to ví všichni :grinning: Z mé strany to ví rodiče dlouhodobě, bráchové tak okrajově. I babi se zajímala. Dlouhodobě se vědělo, že bude problém kvůli mě, takže když znali můj zdravotní stav, ví že se přirozeně dětí nedočkáme. A že bychom děti rádi se taky ví (snažíme se třetím rokem). Po punkci jsme to řekli i tchánovcům, protože pořád řešili, proč mám tak často nemocneskou, a že už bychom to měli řešit a tak...tak jsme jim to řekli a máme klid. Je mi jasné, že nebude příjemné jim sdělovat, že to nevyšlo, na druhou stranu se s tím nebudu muset trápit sama, ale mám oporu v rodině....

V práci to zjsitili kvůli razítek, že pořád nosím razítka z kliniky neplodnosti, tak se narovinu zapteli a já nic netajila. Ve výslekdu mi to i pomáhá, že vím, že mi známí drží palce a můžu si o tom v klidu s kýmkoliv promluvit a nemusím řešit, kdo co ví a neví a co můžu říct....
29. led 2014 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gittynka my jsm eměli ICSI i když je manžel zcela zdráv. Je tam prostě větší šance, tak jsme si to připlatili. A i tak zůstaly jen tři, že...
29. led 2014 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova pokud by měla MS přijít tak nějak standartně, tak bych ji měla mít kolem toho 3.2.. Dneska jsem 26DC, a MS mi lítá mezi 28 a 32 dny. A utroš beru 2-2-2 a už mě to nebaví :grinning:
29. led 2014 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mat_ova aha.. No jsem zvedava co se v 1 dozvim sice 15 vajicek, ale vite jak to je.. Clovek se tesi a pak treba budu rada za jedno :slight_smile:
29. led 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mat_ova každému děla dobre něco jiného , ja jsem rada, ze to rodina nevi, asi by me pak stvalo kazdemu říkat , ze to treba nevyšlo a říkat to několikrát . Budu mít problém ( mozna :wink: ) sama ze sebou, ale kdyz ty to citis takhle, tak je to jedine dobre :slight_smile:. Mas velkou výhodu , ze i normálně nemáš zádné příznaky pred MS, můžeš byt ve větším klidu, to ti závidím . Ja kdyz uz mám bolesti jako pred MS , tak mám obavy. Takže jsi šťastná zena :slight_smile:.
29. led 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova jooo šťastná :grinning: Mě nervuje že NIC necítím a ty my pisneš že jsme šťastná :slight_smile:)))))))) O štěstí si povíme v pondělí odpoledne!

Já jsem celkově extrovert, takže na sebe nebonznu jen to, co o sobě nevím (magor, no).
29. led 2014 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mat_ova :slight_smile:)), si me pobavila :slight_smile:. Tak si budeme držet palce :wink:
29. led 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jsem po UZ holky :slight_smile: Folíků asi 26 mám nafasované léky ve čtvrtek píchnu Decapeptyly a v sobotu ráno OPU.. Vypadá to dobře :slight_smile:
29. led 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak uz to vim :grinning: vsech 15 vajicek bylo kvalitnich a 13 se jich podarilo oplodnit :slight_smile: pevne doufam, ze jich zustane co nejvic :wink: mam radost snad to nezakriknu
29. led 2014 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@gittynka aha, jasny, promin, jsem to blbe precetla:slight_smile: no ICSI je vetsi jistota, ale zas tim, ze to delaji jakoby od oka, ktera spermie vypada dobre, tak pak zase to neni prirozeny vyber a muze z toho vajicko i nebejt:slight_smile: esli mi rozumis. my meli 4 vajicka a spg nic extra, tak jsme dali 2 ICSI a 2 IVF a oplodnila se vsechna.
29. led 2014 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gittynka kraaaaaaaaaasnej pocet!!! gratuluju!!! :slight_smile: :slight_smile: takze ted PK?
29. led 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jo urcite transfer az v nedeli, uvidim zas zitra kolik se jich bude drzet :slight_smile: vim ze ten posledni den hodne ubydou, ale nejaky nanucek nam si myslim taky zustane
29. led 2014 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gittynka to si pis, budete mit jeste hromadu sourozencu:slight_smile:
29. led 2014 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gittynka ahoj , tak to gratuluji :wink:, taky jsem jich měla tolik a zůstalo mi 10 mrazáčků :slight_smile:.
29. led 2014 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 neboj , me jich mrazili osm az 6 den :wink:
29. led 2014 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@musilka to je pekna úroda :slight_smile:, ja jich měla 23 a pak uz me docela bolelo břicho. To ti jich hodne zůstane do foroty :wink:.
29. led 2014 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova ty brdo tak to je koukam krasny cisilko, kdyby se jich nedele dockalo aspon 6 byla bych stastna :slight_smile:
29. led 2014 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 ahoj sasy to se dozvím příští týden jak a co budu brát...
holky dnes jsem měla zubaře mazec, budu mít korunku tak jsem dnes jak kolozubka,hrůza děs...
29. led 2014 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jaky den se pocita den ovulaci u IVF, logicky si říkám, ze den punkce, ne? Me to napadlo z hlediska testování, protože se všude píse , ze je test pozitivni vidět uz 14 dni po ovulaci .
29. led 2014 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano ovulace by měla být jako OPU tj. uvolnění vajce :wink: Za sebe hlásím že u Sof jsem měla pozitivní test 8. den po KETu osmibuněčných embryí :wink:
29. led 2014 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@musilka aha , tak to bych se mohla teoreticky testovat, kdyz jsem měla OPU 14.1 a transfer 19, ale musím to vydržet .. Musiiiim :slight_smile:
29. led 2014 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak je to tam, prvnich 300 jednotek druhyho IVF mam pod kuzi:slight_smile:

co je noveho u vas?
30. led 2014 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@sasanka033 super, tak ať to frčí :grinning:
Holky zdá se s testováním odolávají :grinning:
30. led 2014 v 10:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lussi holky jsou fakt dobry! jsem zvedava na sebe:slight_smile: ale u me to predposrani asi bude silnejsi :grinning:
30. led 2014 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jj zatim odolávám, ale mozna do pondělka přijde MS a budu mít po testování . Břicho boli :frowning2:.
30. led 2014 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova dokud neni ms, jsi tehotna:slight_smile: tak jsme to rikaly uz s holkama z dubnovy diskuse, ktery ted rodi:slight_smile:
30. led 2014 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 jj to bych si přála a taky někoho bolelo břicho jako pred MS?
30. led 2014 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 taky si myslím , ze to drží ten Ultroš .
30. led 2014 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek