• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v prosinci 2013/lednu 2014

18. března 2014 
@rollova jo, to je jeden z nejcastejsich priznaku :slight_smile:
tak jasne, od toho utros je, ze to drzi, ale mne treba ms neudrzel, zacla jsem krvacet, sice se zpozdenim asi tri dny, ale stejne. kdy to mas dostat?
30. led 2014 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova:slight_smile: I u prvního i teď u druhého. Bolest v kříži a podbřišku. Je to normální :wink:
30. led 2014 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi Diky :slight_smile:, trochu jsi me uklidnila. Jakmile cítím stejnou bolest jako mám pred MS, tak cloveku v hlave hned naskočí , ze to dostane.
30. led 2014 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova já bych to viděla spíš jako dobré znamení :wink:
30. led 2014 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi tak to ti povím v pondělí , jake to bylo znamení :slight_smile:, ale dik :wink:
30. led 2014 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem doma, narkóza a zbytek bylo v pohodě. Ale výsledek je špatný, měla jsem 11folikulů a z toho jsou s největší pravděpodobnosti 3 nezralá vajíčka :frowning2: doktor říkal, že udělá co bude moct, ale sám tomu moc nevěří. Mám volat zítra jak to vypadá, ale asi nic nebude :cry:
30. led 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161 ahoj, tak to me mrzi:frowning2:..., ale nevzdávej to, oni ještě dozraji ..uvidíš :wink:. Ja také měla 3 co se ještě musela dozrat.
30. led 2014 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova já nevím jestli to v Sanusu dělají a nechávají to nějak dozrát..., ale děkuji
30. led 2014 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161 meli by to dělat asi všude stejně ..myslím . Zatim buď v klidu :wink:...budu držet palce
30. led 2014 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161 tak to je škoda :frowning2: Držím palce ať je z toho alespoň jedno krásné embryjko! Zítra dej vědět!
30. led 2014 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mat_ova Ahooj, jestli si dnes budes dělat ten testik, tak mi dej info, jsem napnuta jak ksandy :slight_smile:). Ja dneska jdu koupit testy...a uvidíme , zda to vydržím do pondělka.
31. led 2014 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova tstovali jsm euž včera :slight_smile: Nechtěla jsem testovat ráno sama bez manžela.....aaaaa, je tam duch! Druhý test udělám ráno před krví a doufám, že na tu krev půjdu s úsměvem a duch nezmizí.
31. led 2014 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Tak gratuluji :slight_smile:, to je super , ale kdyby sis to dělala z raní moci, mozna by to nebyl jenom duch . Zkus to ještě zítra rano, uvidíš :wink:. Rano je nejvíc HCG v moči. Ty blaho se maaaas :slight_smile:.
31. led 2014 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rollova nene, až v pondělí ráno :slight_smile: No já měla slzy v očích, poprvé v životě jsme viděla ducha na svém vlastním testu. Manžel byl tak nějak nohama na zemi, že je to jenom duch, že mám počkat na krev a tak...strašně řeší potraty, proč ženská potrácí, protože se bojí, že sice to vyšlo, ale nedonosím to, třeba. Bobek. Jko introvert toho moc neřekne, ale jde vidět, jak se trápí :frowning2:
31. led 2014 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova takže šup šup, testuj a hoď výsledek! :slight_smile:
31. led 2014 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mat_ova potraty se ději, vetsinou do třetího mesice a je to celkem běžná věc .Slysela jsem , ze kdyz ten plod ma vadu, nebo se přestane vyvíjet , tak sám odejde. Matka příroda , to umi zařídit . Samozřejmě můžou byt i jiné důvody.. , ale na to se nesmí myslet!! At je manžel v pohode a ma radost s tebou ! :slight_smile: však ono to dobre vse dopadne :wink:.
31. led 2014 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mat_ova dneska jdu koupit test, ale nevím zda ho neudělám az v pondělí :frowning2:. Porad me boli břicho , jako bych to měla dostat a popravdě řečeno si chci nechat naději co nejdéle . Jsem bobek :slight_smile:.jakmile si ho udělám , dam ti hned vědet :wink:
31. led 2014 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova moc bych ti to přála! Přiznám se, že jsme byla hodně nervózní. Předevčíremjsme byla v pohodě, že mám příznaky, že to vyšlo, včera sjem byla na nervy, že jen přijde MS. Takže ten moment, kouknout na ten test, byl hodně náročný :slight_smile:
31. led 2014 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mat_ova a jake jsi měla příznaky ? Mas výhodu , ze normálně pred MS nic necítíš, to by mi hodne pomohlo .., protože takhle čekám , ze to dostanu :frowning2:, i kdyz mi tady bylo řečeno , ze ty bolesti jako pred MS jsou stejne jako při tehu.
31. led 2014 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova primárně prsa, mám je "nalité" a citlivé bradavky. Břicho mě bolí občas, začíná mě trápit zácpa. A dost se mi motá hlava, jinak vlastně nic :grinning:
31. led 2014 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mat_ova vyfot ho a dej ho do placu :wink:
31. led 2014 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova mám ho vyfocený, ale na zrcadlovce, a z toho stahuje jen manžel (můj PC nepřevede formát). Takže si budu muset počkat, minimálně do pondělka :grinning:
31. led 2014 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mat_ova huráááááá :grinning: A ještě s těma nalitýma prsama atd,....Jsi jasná :wink: Krásné zprávy po ránu :slight_smile: @rollova tak ještě ten tvůj a bude to bomba :slight_smile:
31. led 2014 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lussi nejraději bych to vykřičela všude :slight_smile: Ale rodině a v práci to sdělíme až v pondělí (čekají na výsledky, rodina to ví a v práci mám potvrdit prodloužení nemocneské).
31. led 2014 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jo holky, doufám ze se přidám do klubu :wink:..mooc bych si to přála
31. led 2014 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mat_ova a budeš testovat ještě do pondělka nebo už vydržíš? :slight_smile:
31. led 2014 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi jenom v pondělí ráno před krví. Pro ověření :slight_smile: Jeslti tma jsou dvě, se stejně zjistí až tak v sedmém týdnu, po UTZ, co?
31. led 2014 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky, paradni zpravy se tu siri, jen tak dal! :slight_smile: :slight_smile:
31. led 2014 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mat_ova jj, to až z utz :slight_smile: Já byla až v 8tt, objednávali mě od potvrzení z krve za 3 týdny
31. led 2014 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi to budou další nervy :slight_smile: Hlavně se začínám děsit té nemocenské, co tady, na vesnici, budu dělat? Kromě vycházek po polích s hafanama, samozřejmě :slight_smile:
31. led 2014 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek