• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v prosinci 2013/lednu 2014

18. března 2014 
@mat_ova varit, sit, vymyslet detskej pokoj :slight_smile:
31. led 2014 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mat_ova ja se tak tesim, az budu konecne doma! uz me to v praci nebavi:slight_smile:
31. led 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sasanka033 no...rekosntruujeme starý dům, takže dětský pokoj děti ještě mít nebudou, budeme se muset zmáčknout do ložnice a kuchyně ( a škaredého obýváku) :grinning: Je fat, že mám zahradu, psy, háčkuju, šiju....ono spíš čím více mám času, tím více se mi nechce a jen se flákám :frowning2:
31. led 2014 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mat_ova jojo, typicka prokrastinatorka jako ja :grinning: :grinning: cim vic casu, tim vic vsechno odsouvam:slight_smile:
31. led 2014 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mat_ova co se stalo, ze jsi zamkla album?
31. led 2014 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 někdo z práce neměl odvahu se mě zeptat, jak to s náma vypadá, a msíto toho si mě našel na koníku apak to šířil dál. Tak jsem se naštvala :slight_smile: Později to zase odemknu, ale teď jsme nechtěla.
31. led 2014 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mat_ova ještě budeš ráda, že jsi na vsi, těch pár prvních měsíců se zabavíš a pak budeš ráda, že lezeš :grinning: No a až se to narodí tak tím tuplem.Máte barák ne?
31. led 2014 v 11:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mat_ova no ty voe!! a jak ten nekdo prisel na to, ze se ma podivat na konika?
no z tohohle duvodu tady nemam ani fotku, ani jmeno, nahoda je blbec jaksi...
31. led 2014 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi prej ze lezes :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@lussi jo, máme, Je to stoletá ruinička, jsme tu teprve půl roku (jsme na střeše). Takže vlastně není čas se nudit, ale s pupkem ani nepomůžu s rekonstrukcí :frowning2: Já jsme za vesnici ráda hlavně kvůli klidu a venčení setřic. Ale na druhou stranu mi chybí ti kamarádi a rodina, co zůstali ve městě a návšetěvy jsou méně časté. Ale člověk si zvykne. A děti mi jendou za čistý vzduch, zahradu a pole za domem poděkují! Možná :grinning:
@sasanka033 holky ví, že jsme na koníkovi. A ví i o IVF. jen mě zamrzelo, že se nezeptaly, ale hledaly anonymě :frowning2:
31. led 2014 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mat_ova hm, zajimavy. ja o tom v praci vubec nemluvim. ono teda tady je 98% chlapu, ale i tak, ja si myslim, ze to neni tema do prace. nikdy nevis kdo to na tebe donese treba sefovi a kdyz se pak rozhoduje o propousteni, jsi prvni na rade...
31. led 2014 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 já přežila dvoje propuštění :slight_smile: Šéf to věděl vždycky první. Musíme udržet provoz, takže časté návštěvy doktora a razítka z kliniky neplodnosti byly podezřelé, tka sjme šla s pravdou ven. A byl klid a mnohem lepší příštup v práci. Už jsem nemusela měnit směny, nemusela pořád lhát, proč nejsem v práci... nás je 10 ženských stejného věku, takže děti a svatby se řeší furt :slight_smile:
31. led 2014 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mat_ova tak to u nas je to uplne jinak no. ani jednoho sefa nemam v praze, jeden je dokonce v zahranici, takze nemam nikoho za zadkem a po doktorech si chodim jak potrebuju...ted to akorat vyjde dost debilne - sef se sem chysta priletet zrovna na dva dny, kdy mi hrozi OPU :grinning: :grinning: tak to nevim jak se z toho vykecam:slight_smile:
31. led 2014 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jasně, každý má jinou práci :wink: No, já po Opu dva dny ležela s křečema, tak snad to sneseš líp a budeš šéfa vítat s úsměvem :slight_smile:
31. led 2014 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mat_ova ja na prvnim IVF nemela zadnej problem, ale mela jsem jen 6 zralejch foliku, takze zadnej hyperstimulak nebo tak:slight_smile: a ted tipuju, ze mi to taky nehrozi.
31. led 2014 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mat_ova třeba to nemyslely zle, jen tě nechtěly stresovat otázkama, už takhle je to dost náročné :slight_smile: Nebo jsou to jen drbny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. led 2014 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rollova
@lussi
@mat_ova Holkyyyyyyyy, tak mám 1embryjko :grinning: Zatím to vypadá dobře, ET by mohl být v pondělí :grinning: Doufám, že bude bojovat a nevzdá to
31. led 2014 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161 i tomu jednomu moooc držím palce!!!!
31. led 2014 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161 super :grinning: To bude určitě bojovník! :dizzy_face:
31. led 2014 ve 13:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161 no vidíš :slight_smile:, ja ti to říkala . To je super :wink:
31. led 2014 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova děkuji, doufám že je to bojovník a nevzdá to
31. led 2014 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@suzik161 nejdriv bojovat ve zkumavce, pak bojovat v brisku než se uhnizdi, pak se musí vybojovat ven a
nakonec musí bojovat do 18 s rodičema :slight_smile:). Chudáci :slight_smile:
31. led 2014 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rollova život je boj!!! :wink:
31. led 2014 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem měla sen, ze jsem si dělala test a byl pozitivni. Měla jsem v tom snu takovou radost a pak jsem se z toho probudila...Neda mi to, šla jsem na záchod a udělala si test :slight_smile: a dívejte :slight_smile:.
1. únor 2014 ve 02:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rollova doufám , mi to půjde nahrát :slight_smile:
1. únor 2014 ve 02:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Bože ja tomu nemohu věřit :slight_smile:))))))), boli me porad břicho nemůžu to snad uz dostat, ne?jupiiiiiiiiii
1. únor 2014 ve 02:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mat_ova Ahooj, tak jsem to nevydržela a udělala si test :slight_smile: a je pozitivni :slight_smile:))). Mám takovou radost, tak doufám , ze to uz nedostanu. Jupiiii :slight_smile:))
1. únor 2014 ve 02:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova jupíííí, gratuluju! Věřím, že bude všechno v pohodě a za chvíli se setkáme ve skupině Říjňátek :wink:
1. únor 2014 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova :grinning: :grinning: :grinning: Ale byly to nervy co? :slight_smile: No hurá :grinning: Moc gratuluju a neboj dřív než pár týdnu po šestinedělí to nedstaneš :sunglasses:
1. únor 2014 v 08:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek