IVF v prosinci 2013/lednu 2014

Ahoj holky, mame naplanovane IVF na prosinec, pokud nestihneme tak leden. Pojdme se vzajemne podporovat🙂 Kdo jde take na IVF?🙂
gittynka
1. únor 2014
@rollova nadhera potichoinku gratuluju x-)
rollova
1. únor 2014
Dekuji všem 🙂)), snad to dobre dopadne ...břicho boli, ikdyz je to pry normální , tak je to dívny pocit. Holky ja jsem tak šťastná . Od dvou jsem nepsala a v hlave tisíc myšlenek 😉. Diky vám všem za podporu 😉
rollova
1. únor 2014
@lussi ahoj , dekuji byly a asi ještě budou, ale je to na dobre ceste 🙂 huraaa
lussi
1. únor 2014
@rollova to budou určitě, já mám nerva před každou kontrolou 😎 Jsem zvědavá jak budeš mít vysoké hcg, jestli to náhodou nejsou dvojky 🙂
suzik161
1. únor 2014
Holky, embryjko válčí dál, dělí se moc pěkně a teď prošlo důležitým bodem, ET bude v pondělí.
rollova
1. únor 2014
@lussi myslis, ze mi budou brát krev? Jenom vím , ze 10 jdu na UTZ. Břicho te stále boli ?
rollova
1. únor 2014
@suzik161 tak super , gratuluji 😉
lussi
1. únor 2014
@suzik161 super! x-)
lussi
1. únor 2014
@rollova tak jestli tam jdeš rovnou na utz tak asi ne. To si budeš muset počkat, tam už uvidí, kolik je tam bublinek 🙂 Já byla na krvi 14 dní od ET
rollova
1. únor 2014
@lussi ja si nechávala dat jednu bublinku, to je velka náhoda , co se stalo tobě 😉
lussi
1. únor 2014
@rollova to jo, taky jsem si to říkala, sice je tam malá šance, ale i s tím se musí počítat 🙂
rollova
1. únor 2014
Jj to je pravda, ted budu zas nervózní do UTZ jestli je to tam , kde ma byt. Prosim te jak se a od kdy se počítají ty týdny?
lussi
1. únor 2014
lussi
1. únor 2014
@rollova jo a břicho sem tam pobolívá 😉
rollova
1. únor 2014
@lussi jj me také, je to nepříjemný . Jinak jsem se koukala na tvé fota a musím říct , ze mas krasnou rodinu a ty jsi fakt kočka 😉. V tech svatebních jako princezna 😉.
rollova
1. únor 2014
@lussi moc dekuji za odkaz, je to super 🙂
lussi
1. únor 2014
@rollova je no, zvykej si, bude hůř 😃 A děkuju za kompliment 🙂 Kde jsou ty časy, když jsem se vdávala, tak jsem ještě neměla tělo zhuntované po všech těch IVF, dost se to na mě podepsalo :-S Ale neměnila bych, do formy se zase časem dostanu, až nebudu plánovat další děti 😃
rollova
1. únor 2014
@lussi porad vypadaš super 😉. Me to ukázalo 4tt+2 🙂
rollova
2. únor 2014
@mat_ova Ahooj , tak jak se citis? Uz se těšíš na zítřek,co? Dej mi pak vědet , az si uděláš test. To tam budes mít uz dálnice. Ja jsem byla na transferu o den dřív než ty a test jsem si dělala z raní moci , kdy je tam nejvice HCG, tak ty ted budes mít pekne dve čárecky 🙂. Me na krev neposlali , jdu az 10 na UTZ. Tak držím palce 😉
suzik161
2. únor 2014
Tak naše embryo bojuje a bojuje dobře. Doktor říkal, že to vypadá, že by z toho mohlo být miminko 😉
mat_ova
2. únor 2014
@lussi @rollova
Ahoj holky. My znovu testovali teď dopoledne, opět né z ranní moči, ráno jsem nějak zapoměla 😃 Ale čáárečka sílí, ovšem ještě to není úplně stejné. Konečně jsme to vyfotila aspoň starým foťákem.
Začíná mi připadat ta zítřejší krev zbytečná a šla bych rovnou později na ultrazvuk 🙂

Pořád mě pobolívají prsa, občas nesnesu ani tričko či podprdu. A břicho tak střídavě, občas víc, občas míň. Ale dost teď ležím a odpočívám.
suzik161
2. únor 2014
@mat_ova to máš krásné, potichu gratuluji!!
lussi
2. únor 2014
@mat_ova no to jsou krásné dálnice x-) Veliká gratulace! 🙂
lussi
2. únor 2014
@suzik161 super, jen tak dál!
rollova
2. únor 2014
@mat_ova krása 🙂, gratuluji...
mat_ova
2. únor 2014
Tak, jelikož rodinka čeká, že se ozveme zítra, jak jsme dopadli, poslali jsme mmsky už dneska. Aspoň malé překvapení, když je to všechno plánované a nedočkavě očekávané 🙂 Zítra oznámit v práci, že na ně prdím a rozhodně v úterý nenastoupím zpět....a pak si užívat ten úžasný pocit!
aaajjjaaa912
2. únor 2014
@rollova
@mat_ova no kocky to je nadhera,doufam ze to tu takhle bude pokracovat dal..... a snad i my konecne uvidime dve carecky takhle krasne.... ggrraattuulluujii.... x-)
rollova
2. únor 2014
@aaajjjaaa912 dekuji 🙂, určitě brzy také budes mít .Drzim palce 😉
rollova
3. únor 2014
Jeden kontrolní test 🙂, porad tomu nemůžu věřit , tak si ho asi budu dělat každy den 🙂)).
rollova
3. únor 2014
Ted se budu modlit, aby bublinka byla tam kde na byt a udržela se 🙂. Holky muze byt i po IVF mimodelozni tehu?