• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v prosinci 2013/lednu 2014

18. března 2014 
@rollova nadhera potichoinku gratuluju :dizzy_face:
1. únor 2014 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekuji všem :slight_smile:)), snad to dobre dopadne ...břicho boli, ikdyz je to pry normální , tak je to dívny pocit. Holky ja jsem tak šťastná . Od dvou jsem nepsala a v hlave tisíc myšlenek :wink:. Diky vám všem za podporu :wink:
1. únor 2014 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lussi ahoj , dekuji byly a asi ještě budou, ale je to na dobre ceste :slight_smile: huraaa
1. únor 2014 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova to budou určitě, já mám nerva před každou kontrolou :sunglasses: Jsem zvědavá jak budeš mít vysoké hcg, jestli to náhodou nejsou dvojky :slight_smile:
1. únor 2014 v 08:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, embryjko válčí dál, dělí se moc pěkně a teď prošlo důležitým bodem, ET bude v pondělí.
1. únor 2014 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lussi myslis, ze mi budou brát krev? Jenom vím , ze 10 jdu na UTZ. Břicho te stále boli ?
1. únor 2014 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161 tak super , gratuluji :wink:
1. únor 2014 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161 super! :dizzy_face:
1. únor 2014 v 09:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova tak jestli tam jdeš rovnou na utz tak asi ne. To si budeš muset počkat, tam už uvidí, kolik je tam bublinek :slight_smile: Já byla na krvi 14 dní od ET
1. únor 2014 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi ja si nechávala dat jednu bublinku, to je velka náhoda , co se stalo tobě :wink:
1. únor 2014 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova to jo, taky jsem si to říkala, sice je tam malá šance, ale i s tím se musí počítat :slight_smile:
1. únor 2014 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj to je pravda, ted budu zas nervózní do UTZ jestli je to tam , kde ma byt. Prosim te jak se a od kdy se počítají ty týdny?
1. únor 2014 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. únor 2014 v 16:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova jo a břicho sem tam pobolívá :wink:
1. únor 2014 v 18:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi jj me také, je to nepříjemný . Jinak jsem se koukala na tvé fota a musím říct , ze mas krasnou rodinu a ty jsi fakt kočka :wink:. V tech svatebních jako princezna :wink:.
1. únor 2014 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi moc dekuji za odkaz, je to super :slight_smile:
1. únor 2014 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova je no, zvykej si, bude hůř :grinning: A děkuju za kompliment :slight_smile: Kde jsou ty časy, když jsem se vdávala, tak jsem ještě neměla tělo zhuntované po všech těch IVF, dost se to na mě podepsalo :confounded: Ale neměnila bych, do formy se zase časem dostanu, až nebudu plánovat další děti :grinning:
1. únor 2014 v 18:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi porad vypadaš super :wink:. Me to ukázalo 4tt+2 :slight_smile:
1. únor 2014 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mat_ova Ahooj , tak jak se citis? Uz se těšíš na zítřek,co? Dej mi pak vědet , az si uděláš test. To tam budes mít uz dálnice. Ja jsem byla na transferu o den dřív než ty a test jsem si dělala z raní moci , kdy je tam nejvice HCG, tak ty ted budes mít pekne dve čárecky :slight_smile:. Me na krev neposlali , jdu az 10 na UTZ. Tak držím palce :wink:
2. únor 2014 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak naše embryo bojuje a bojuje dobře. Doktor říkal, že to vypadá, že by z toho mohlo být miminko :wink:
2. únor 2014 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lussi @rollova
Ahoj holky. My znovu testovali teď dopoledne, opět né z ranní moči, ráno jsem nějak zapoměla :grinning: Ale čáárečka sílí, ovšem ještě to není úplně stejné. Konečně jsme to vyfotila aspoň starým foťákem.
Začíná mi připadat ta zítřejší krev zbytečná a šla bych rovnou později na ultrazvuk :slight_smile:

Pořád mě pobolívají prsa, občas nesnesu ani tričko či podprdu. A břicho tak střídavě, občas víc, občas míň. Ale dost teď ležím a odpočívám.
2. únor 2014 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@mat_ova to máš krásné, potichu gratuluji!!
2. únor 2014 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mat_ova no to jsou krásné dálnice :dizzy_face: Veliká gratulace! :slight_smile:
2. únor 2014 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161 super, jen tak dál!
2. únor 2014 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mat_ova krása :slight_smile:, gratuluji...
2. únor 2014 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak, jelikož rodinka čeká, že se ozveme zítra, jak jsme dopadli, poslali jsme mmsky už dneska. Aspoň malé překvapení, když je to všechno plánované a nedočkavě očekávané :slight_smile: Zítra oznámit v práci, že na ně prdím a rozhodně v úterý nenastoupím zpět....a pak si užívat ten úžasný pocit!
2. únor 2014 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@rollova
@mat_ova no kocky to je nadhera,doufam ze to tu takhle bude pokracovat dal..... a snad i my konecne uvidime dve carecky takhle krasne.... ggrraattuulluujii.... :dizzy_face:
2. únor 2014 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aaajjjaaa912 dekuji :slight_smile:, určitě brzy také budes mít .Drzim palce :wink:
2. únor 2014 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jeden kontrolní test :slight_smile:, porad tomu nemůžu věřit , tak si ho asi budu dělat každy den :slight_smile:)).
3. únor 2014 ve 04:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ted se budu modlit, aby bublinka byla tam kde na byt a udržela se :slight_smile:. Holky muze byt i po IVF mimodelozni tehu?
3. únor 2014 ve 04:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek