• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v prosinci 2013/lednu 2014

18. března 2014 
@rollova tak nějaké riziko mimoděložního tam je, ale to pochybuji, že bys měla takové krásné čárky na testu :wink: Můj chlap se mě po té co nám oznámili, že čekáme jednovaječný, zeptal, jestli z toho nemůžou být siamská dvojčata :grinning: Můžou, co by nemohly, ale to bych skončila v cvokhausu,kdybych přemýšlela nad každým rizikem a to jsem riziková dost :sunglasses:
3. únor 2014 v 09:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi hele riziko skočil ti 11 tt :slight_smile: to je krásný při předpokladu že jednovajčáci se vyndavaj na 36 tt to je už jen 27 týdnů !!!!! :slight_smile:
3. únor 2014 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
apropo holky máte nádherné testy mc gratuluji a doufám že vás budu následovat a čtvrteční mimouši se chytí ! :slight_smile:
3. únor 2014 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@musilka a joooooo :grinning: Já vlastně tento týden už musím na krev na NT screening, tak tam asi sjedem dneska
3. únor 2014 v 09:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi ja vím, člověk musí myslet pozitivně :slight_smile:. Kdy myslis , ze me pošlou na další UTZ? Jak často se chodi na kontroly? Diky :wink:
3. únor 2014 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova já chodila 1x měsíčně, ke konci už asi častěji - moc si to už nepamatuju :confounded: Ale našla jsem tady tohle :slight_smile: http://www.womenzone.cz/encyklopedie/tehotenska-vysetreni
3. únor 2014 v 09:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tak to mi luci písni hned jak už jsou veliký :slight_smile: těším se na foto dvojčátek :slight_smile:
3. únor 2014 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@musilka já jdu jen do Gennetu do laborky na odběr a hned pryč, zítra odpolko musím na gyndu pro lístek na prachy k obvoďákovi, tak řeknu ať na dětičky mrkne. Ale pořádnou fotku budu mít z Podolí určitě, tam jdu 14.2 a to bude velkej den, protože budeš hlásit pozitivní test :grinning:
3. únor 2014 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: já si dneska nechám vypsat tu neschopenku tak snad mi napíšou vychajdy jako to máš ty.... těším se na 14.2. :slight_smile:
3. únor 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@musilka no to doufám,že to tak budeš mít, ať se můžem navštěvovat :slight_smile:
3. únor 2014 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova no do pr..ele to je krasnej test!!! :grinning:
3. únor 2014 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
lussi hele to se něajk udělá já si to tam asi zkusim nadiktovat sama :wink:
3. únor 2014 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi super , dekuji :wink:
3. únor 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi Ahoj, tak u mě to dnes neklaplo, když jsem jela do Caru, tak jsem měla autonehodu, já jsem v pohodě, nic mi není. Auto je naodpis :frowning2:
3. únor 2014 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161 jezis!!! co se stalo??
3. únor 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161 ježišmarja, tak hlavně, že jsi ok! A co teď dál?
3. únor 2014 ve 12:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Jela jsem do Caru a jak byla ledovka, tak jsem to nedobrzdila do křižovatky a tam mě smetlo auto velký. Jela jsem na dvojku, takže žádná rychlost. Ale auto to odneslo.
@lussi Volala jsem tam a mám přijed zítra dopoledne, ráno si tam budu ještě volat a upřesňovat. Já jsem v pohodě, jen mě to trochu rozhodilo a jsem vynervovaná, musím se nějak hodit do klidu
3. únor 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161 no ty voe! to je desny, hlavne ze jsi v poradku, to se ti nedivim, ze jsi vyklepana:(
tak zitra! a hezky si odpocin.
3. únor 2014 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 děkuji, už jsem se trošku prospala a budu odpočívat
3. únor 2014 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mat_ova Ahooj, tak kolik si měla HCG? Byla jsi vcera na te krvi,ne?
4. únor 2014 v 06:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova ahoj, sestřička říkala něco o 900 jednotek (byla jsem venku a děsně foukalo, tak jsme to zkrátily). Ptala jsme se ji, jestli jde dle krve odhadnou kolich jich je, tak říkala, že spíš jen jedno.
4. únor 2014 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mat_ova super , hlavne ze se povedlo ..gratuluji :wink:. Kdy jde na UTZ? Ja jsem to vcera řekla rodičům a máma se mi štěstím rozbrečela do telefonu :slight_smile:). Tak doufám , ze jsem to neřekla předčasně a všechno bude v pohode.
4. únor 2014 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rollova Máme jít 13.2. Ale budu tu msuet kvůli jedné schůzky posunout. No vidíš, takže jsi to taky řekla brzo :slight_smile: Naši mi přijdou při zemi, že nechtějí nic zakřiknout. Manželova rodině už nám dovezla a postýlku, nabízí co všechno mají a tchýně mi dala dokonce i pusu při odchodu, což nikdy nedělala :grinning:
4. únor 2014 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mat_ova rodině jsem to měla v planu říct az po UTZ, mým dobrým kamaradkam také, ale jinak širšímu okolí ne. Bydlím na vesnici , sice to je ještě Praha 4, ale je to vesnice, tak tam nechci , aby to někdo věděl ,
4. únor 2014 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, tak už jsem s bublinkou v posteli a doufám že bude bojovat dál, i když je malinko pozadu, ale třeba to dožene :wink:
4. únor 2014 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@suzik161 držím palce :wink:, hlavne musíš hodně pit . Uz se těším , az nám sem posles ty dve carky :wink:
4. únor 2014 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161 držím pěsti hezky se opatruj pozítří tě budu následovat papá a drž se ! :slight_smile:
4. únor 2014 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161
@jen poradne odpocivej a jen a jen myslet pozitivne.drzi m vsechny pesticky co mam....
4. únor 2014 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky:slight_smile:

@mat_ova to je nádherná hodnota, miminko bude silák! :slight_smile:

@suzik161 držím moc palce !!!
4. únor 2014 v 15:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@musilka
@aaajjjaaa912
@lussi děkuji moc, pustila jsem si nejoblíbenější pohádku a směju se u ní, tak doufám že to prckovi nijak neublíží :grinning:
4. únor 2014 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek