IVF v prosinci 2013/lednu 2014

Ahoj holky, mame naplanovane IVF na prosinec, pokud nestihneme tak leden. Pojdme se vzajemne podporovat🙂 Kdo jde take na IVF?🙂
lussi
4. únor 2014
@suzik161 a co je to za pohádku? 🙂 A to je dobře, bude to veselé dítě 😃
suzik161
4. únor 2014
@lussi já mám ráda Tajemství staré bambitky
lussi
4. únor 2014
@suzik161 tu jsem ještě neviděla 🙂
rollova
4. únor 2014
@lussi ahoj , mám trochu osobni otazku 🙂, co sex? Muze se? Nám doktor řekl 9 dni po OPU ne, ale pak jsem pochopila, ze jo. Nerada bych diky tomu treba potratila, co myslis?
lussi
4. únor 2014
@rollova my zatím neměli odvahu 😃 A i u prvního jsme na to vlítli až po 12tt, jsem posera a hlavně, kdybych začala třeba špinit tak bych si to hrozně vyčítala. A můj chlap měl teda taky strach, když jsme čekali tak dlouho 😉
rollova
5. únor 2014
@lussi tak diky za info 😉, my jsme ho vcera uz meli, tak doufám , ze jsem tim nic nepokazila...asi uz si dame raději taky pohov.
suzik161
6. únor 2014
Ahoj holky, tak Pregnyl je fuč a teď jen čekat jestli se tam ta druhá mrška objeví příští týden
lussi
6. únor 2014
@suzik161 držím moc palce! x-)
aaajjjaaa912
6. únor 2014
@suzik161 budu držet pěstičky aby byly....
rollova
6. únor 2014
@suzik161 určitě budou dve 😉. držím palce
lussi
8. únor 2014
Kde se všechny flákáte? Dneska je hezky, tak lítáte všechny venku co? 😃
gittynka
8. únor 2014
@lussi ja jo... Byla jsem se projit s pejskem 🙂 musim ten test z rana nejak rozdejchat 😃
lussi
8. únor 2014
@gittynka no moment moment, ty sis dělala test a mě to uniklo? 😃
gittynka
8. únor 2014
🙂
gittynka
8. únor 2014
@lussi dnes jsem teprv 6. den ale mela jsem PK hatchujici blastocystku 🙂tak jsem to zkusila
lussi
8. únor 2014
@gittynka tak ten je 😃 Tak moc gratuluju!!! 😃
lussi
8. únor 2014
@gittynka a co je to za test? Já teda takovou zřetelnou čárku 6. den neměla, tak aby to nebyla taky dvojčátka 😃
gittynka
8. únor 2014
@lussi je obyčejný mamatest 10, z ranni moci - mozna proto je takova carka .... Dvojcatka nebudou jedine jednovajecna... Davali jsme jen jedno embryjko 🙂 .... Ale vis jak je to zradne, je to jen prvni duch, ted hlavne musi silit 🙂 ale jsem stastna uz ted
lussi
8. únor 2014
@gittynka no dyť, jednovaječná jsem myslela, mě se to jedno taky rozdvojilo 😃 A mamáč 10 jsem měla taky 😎
gittynka
8. únor 2014
@lussi me by dvojcatka nevadila, doktor mi to vzhledem k veku, kvalite embryjek a mnozstvi nedoporucil 🙂
lussi
8. únor 2014
@gittynka jedno bohatě stačí, alespoň si ho krásně užiješ, se dvěma by to bylo náročnější 🙂
gittynka
8. únor 2014
@lussi hlavne kdyz bude to vytouzene zdrave miminko... Moc doufam ze vse bud v poradku 🙂 a co ty? Vse ok?
lussi
8. únor 2014
@gittynka bude, nad ničím jiným ani nepřemýšlej 😉 U nás dobrý, dětičky rostou a 14.2 jdu na další utz, tak se těším, až je zase uvidím 🙂
musilka
8. únor 2014
gitty gratuluji potichu 🙂
gittynka
8. únor 2014
@lussi vidis. Ja jedu na Valentyna do Reprofitu na krev 🙂
gittynka
8. únor 2014
@musilka mnohokrat dekuju 🙂 jeste hodne stesticka bude potreba 🙂
gittynka
9. únor 2014
@musilka
@lussi ahoj holky musim se vam pochlubit, jak mi posilila druha carka 😃
lussi
9. únor 2014
@gittynka nooooooooo tak to je teda síla 😃 To embryjko se muselo teda pořádně zakousnout, když je to taková tlustice takhle brzo 🙂
gittynka
9. únor 2014
@lussi vid 🙂 kdyz jsem to ukazovala pritelovi tak mi rekl, ze jsem si ji tam beztak namalovala fixem 😃
lussi
9. únor 2014
@gittynka kdybych nevěděla, že jste dávali jedno, tak bych si fakt myslela, že tam jsou dvě 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli