• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v prosinci 2013/lednu 2014

18. března 2014 
Ahoj holky, předelavame barák , tak jsem ted tady chvíli nebyla .. Koukám , ze je tady další tehulka, gratuluji :slight_smile:. Ja jdu zítra na UTZ , tak jsem napnuta jak ksandy .Trochu me boli na pravé straně uz druhy den, tak se bojím , aby byli vse o.k. Lussi, myslis , ze uz dostanu foto ?
9. únor 2014 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rollova ahojky, držím palce, ale určitě bude vše jak má :wink: Fotečku bys měla dostat :slight_smile: Mě tenkrát dali :slight_smile:
9. únor 2014 v 17:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi budu doufat, zítra tam mám byt v 13.00hod .. , tak jse nedockava :slight_smile: .Dam pak info :wink: - jak je tobe?
9. únor 2014 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova odpolko kouknu, doufám, že i ta fotečka bude :slight_smile: U nás dobrý, v pátek jdu poprvé do Podolí do poradny, tak mi tam snad vystaví průkajdu a převezmou neschopenku od mého obvoďáka. No a samozřejmě bude pořádný utz, tak se těším, až prcky zase uvidím :slight_smile:
9. únor 2014 v 18:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@gittynka moc moc moc ti drzim pesticky:slight_smile:
9. únor 2014 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lussi tak pak dej Info :wink: držím palce :wink:
9. únor 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova tak tfuj tfuj tfuj dneska :wink:
10. únor 2014 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
haloooo sasy tak jak se ti daří zlatíko moooc na tebe myslím a držím pěstičky ..........
10. únor 2014 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aaajjjaaa912 ahoj, hele, ja jsem fakt beznadejnej pripad. zas mi o dva dny prodlouzili stimulaci, foliky proste nerostou a jeste jich je jen asi 6:( OPU v patek.
10. únor 2014 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 i to je krásný počet,musíš to brát pozitivně...... a žádný beznadějný případ takový řeči........ jen bojuj :wink:
10. únor 2014 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033
Neboj,ja som mala tiež predlženu stimuláciu o 2 dni,mala som iba 5 folikuliek,oplodnilo sa mi 4 a teraz su v PK a cakám na ET do stredy,som na nervy ale uvidíš,neide o kvantitu ale o kvalitu :slight_smile:
10. únor 2014 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lussi děkuji :wink:, tak mám foto :slight_smile:
10. únor 2014 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
10. únor 2014 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Moje mimi :slight_smile:. Příští týden jdu na UTZ a to uz by mělo byt srdíčko :slight_smile:. Nemůžu se uz ted dočkat :slight_smile:
10. únor 2014 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova krásné, veliká gratulace :dizzy_face:
10. únor 2014 ve 20:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi dekuji :slight_smile:
10. únor 2014 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Hoj sas už stimuluješ????? hele z té stimulky si nic nedělej . já stimulovala skoro 3 týdny a nejvyššíma dávkama a vymáčkli ze mě 4 vajíčka, z nich se oplodnila 3 a dvě se vyvíjela takže 6 je pěkný v kterém CAR nakonec jsi?
11. únor 2014 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nazdar ty moje eulalie:slight_smile: stimuluju, snad dneska posledni injekce, je to hruza, skoro 14 dni, pac mi ty foliky vubec nerostly ani s davkama 300 IU denne a navysovali mi to na 375-450:( dali mi dlouhej protokol, kvuli tomu, jak jsem mela horm. rozhoz a taky kvuli endosce. tak jsem zustala u apo, pac mi navrhli jinej postup nez na prvnim IVF. takze vysledek je ted cca 6-7 foliku, OPU v patek. takze nase miminko bude stvoreny na valentyna:slight_smile:
11. únor 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@sasanka033 tak to bude miminko LÁSKY...........
11. únor 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@rollova to je nyny,musíto být krásný pocit vid......
11. únor 2014 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 tak valentyna moc nemusim, ale miminko jooooooo takze drzim pesti Alfonsie a prskam tehubacily!!!!
11. únor 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice tak ja valentyna taky nijak neresim, ale na druhou stranu bych ho radeji travila jinak nez v narkoze v nemocnici a nervama, esli budou vajicka:slight_smile: je to zvlastni, ze to takhle vyslo, ale co uz. hlavne at uz jsem tehotna a rovnou dvojnasobne :grinning:
11. únor 2014 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sasanka033 hlavne se nenervuj ver jim tem mimiskum nervy tomu neprospejou.ja jim verila pokazdy ;).tak ja te prijdu zkontrolovat kolik jsi jich snesla...:slight_smile:
11. únor 2014 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ja na to ted vubec nemyslim, ponevadz mam jiny starosti - od patku mam zablokovanou krcni pater. hruza, boli to jak prase. od vcera se laduju pilulema a od patku lezim, ale nelepsi se to. ted se mi podarilo se na zitra objednat ke svy bajecny fyzioterapeutce, tak snad mi konecne pomuze.
11. únor 2014 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jo to znam holka mam.8 krcnich obratlu a dost casto se mi pater blokovala pomahalo mi teplo a limec....a na pilule uz bacha.....tak at je ti lip
11. únor 2014 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jani a ty jak si užíváš brí ška :wink:
11. únor 2014 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaajjjaaa912 ahooj no ja uz trochu vic uz mame po velkym genetickym utz tak je lip a zrovna za chvilku vyrazim ke svemu doktorovi na kontrolu tak se tesim a snad konecne dneska potvrdi to pohlavi ;) a jak ty jdi na tom mi rekni?
11. únor 2014 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice zlatí minulý týden jsem byla na konzultaci.... a měla bych mít také jako sasy dlouhý protokol.. doted čekám na ms ,dostala jsem antikoncepci MERCILON,pak bych měla mít nějaký synarel,gonal decapeptyl...... já právě první ivf jsem nedošla ani na odběr daly mi malé dávky hormonů.....pak druhé ivf mi daly hormonů víc ale měla hyprstimulák takže jsme musely mrazit... tak ted mi doktor rekl že musíme zlatou střední cestou,tak uvidím........ na tvou a pidíska radu beru chilli,čaj báby,femibion ,vínečko večer a ještě kontryhel............tak snad z toho něco bude................... tady to od začátku vypadá slibně tak snad půjdeme po stopách dvou čárek.............
at ti to u doktora dopadne dobře a co by sis přála holčičku nebo chlapečka....... není to důležitý hlavně že budou ty naše zlatíčka zdravy.......... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. únor 2014 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaajjjaaa912 no tak to na tebe budu moc myslet holka.a jeste xobej femibion nebo listovku....hele nam je to fuk co to bude jsme jen zvedavi ;)))) zatim to vypada na Valinku ;)))).tak bych mela v tom testosteronovym osazenstvu partacku ;)
11. únor 2014 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aaajjjaaa912 no tak to na tebe budu moc myslet holka.a jeste xobej femibion nebo listovku....hele nam je to fuk co to bude jsme jen zvedavi ;)))) zatim to vypada na Valinku ;)))).tak bych mela v tom testosteronovym osazenstvu partacku ;)
11. únor 2014 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek