• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v prosinci 2013/lednu 2014

18. března 2014 
@janice_opice femibion zobu a ještě listovku ale jen obden ,má strach abych se nepředávkovala..... vybraly jste krásný jméno...
11. únor 2014 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Ahoj, omlouvám se, že vstupuji do diskuze. Také jdu v pátek na OPU a docela se dost bojím. Je to tvoje první OPU?
13. únor 2014 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanamalk ahoj :slight_smile: jestli muzu, tak OPU se urcite neboj od pulnoci nesmis jist a pit a kourit myslim, je to rychlovka, vylezes si na kozu, napichnou ti zilu a usninas, probudila jsem se asi za 15 minut na pokoji a opravdu je to kratka narkoza, takze jsem byla asi za pul hodinky dobra.. Akorat to chce mit doprovod a je dobre kdyz nemusis MHD, ale vezme te nekdo autem :wink:
13. únor 2014 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanamalk ahoj, jen vstupuj do diskuse:slight_smile: jak pise gyttinka, nic to neni a ani po tom nebejva spatne, je to velmi kratkodoba narkoza. dve hodiny po tom jsi trochu oblbla, ale je to jako opice:slight_smile: kolik mas foliku a v jakem jsi caru?
13. únor 2014 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Chodím do Iscaru, léčím se tam i s crohnovou chorobou, foliku mám kolem 30, takže se hodně bojím OHSS, doktorka říkala, že ho můžu čekat. Jsem hroznej plašan a jak jseš na tom ty? Moc děkuju za uklidnění
13. únor 2014 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanamalk ja jsem na tom mizerne, dostala jsem konsky davky a stejne je reakce jen asi 6 foliku:( takze jsem se trochu hroutila, ale stejne uz s tim nic neudelam no...muzu se jen modlit, aby z toho aspon byla hezka vajicka. na ten hyperstimulak se asi priprav no:/ hodne pij, fakt hodne, zkus do sebe dostat aspon 4 litry vody denne.
je jasny, ze se bojis, proste je to neco novyho, jde o tvy telo, nikdo kolem toho neni v klidu. OPU je ale rychlovka a jakmile se poradne vyspis, uz ti reknou, jak to s vajickama vypada:slight_smile:
13. únor 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gittynka Moc děkuju, podle toho co píšeš, tak už to máš asi za sebou? Jak si dopadla?
13. únor 2014 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanamalk jojo uz za sebou, zitra jedu na krev, testiky jsou pozitivni :dizzy_face: ale vis co, je to zacatek... Mam endometriozu tak mam jeste celkem strach z mimodelozniho- poboliva me na prave strane jako pred MS, tak nevim :unamused: ... Ale verim, ze to bude vse ok, musi :grinning: .... Budu drzet palecky na ten syndrom holky hodne radily hlavne pit, pit a pit a hodne bilkovin, urcite si nakup v lekarne nutri drinky s proteiny :wink:
13. únor 2014 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Tak já bych radši těch 6 co máš ty, myslím si, že budou kvalitnější a mám i kamarádku, která jich měla pouze 4 a má dvojčátka na první pokus :slight_smile: Od stimulace piju každý den min. 4 litry i kdyby mi někdo řekl vypij 6 a OHSS se nedostaví, tak to dokážu dát. Jdeš na to poprvé a kam chodíš?
13. únor 2014 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanamalk nene, loni bylo prvni IVF, jsem u apolinare v praze. mam za sebou jeden ET a jeden KET a nic.
13. únor 2014 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gittynka No tak to moc veliká gratulace :slight_smile: Budu ti držet palce ať vše dopadne dobře a ono dopadne neboj. Nevíš kolikátý den se holkám ukázal?
13. únor 2014 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Já mám zs sebou 3IUI, také nic. Takže teď jsme zatím na tom stejně, zítra nás čeká OPU a už víš, kdy půjdeš na transfer?
13. únor 2014 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanamalk jo, IUI mam za sebou neuspesny 4. na transfer pujdu v pondeli, pokud bude co transferovat, protoze jsem zapsana ve studii, kde neni mozna PK, zavest musi embrya max. treti den.
13. únor 2014 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Také jsem byla zapsaná ve studii ale kvůli hrozícímu OHSS to nepůjde ale jinak se počítalo se studií a počítalo se i s PK :unamused: . Asi je možné, že je to všude jinak. Já věřím tomu, že bude co Transferovat, neboj, někde se to už musí prolomit. Jak se říká "někdy méně znamená více".
13. únor 2014 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 třídenní embrya jsou nej :slight_smile: To byla i má Sofule :wink:

@hanamalk já měla cca 26 folíků teď a OHSS nebyl. Když jsem měla kdysi u prvního IVF OHSS měla jsem folíků přes 40. Dá se to přepít a přejíst :wink: Hodně tekutin hodně bílkovin :wink:

Jinak ženy jsem 7. dní po ET test bílý začínám vymýšlet co dál.... Příští pátek jedu do CUBE ale myslím že už je rozhodnuto. Chtěla bych jít na KETík hned v následujícím cyklu.
13. únor 2014 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanamalk to je zajimavy, v moji studii je proste transfer 3.den strop. ja jsem do toho kvuli tomu nechtela jit, ale kdyz se zjistilo, ze mam asi 6 foliku, tak z toho stejne zadna peti, sestidenni PK nebude, ze jo...a hlavne se z te studie da kdykoliv odstoupit, kdyby se stal zazrak a my si jeste mohli z embryii vybirat:slight_smile:

@musilka diky:slight_smile: a neblbni, vzdyt jsi zkusena a vis jak to je. tohle muze bejt kluk a ti jsou pomalejsi, HCG jeste neni detekovatelny.
13. únor 2014 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@musilka jak jsi byla u cube spokojena? odkud jsi tam presla?
13. únor 2014 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@musilka Moc díky, jsem klidnější. A jaký byl OHSS? Není ještě brzo dělat závěr, ještě šanci máš.
13. únor 2014 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jsem spokojená moc první IVF bylo v Pronatalu (11embryí) z toho se vydařil 2. KET před pěti lety z něho mám teď čtyřletou čůzičku :slight_smile: pak byl ještě KET v roce 6/2012 ten nevyšel. Pak v září 2012 2. IVF to podělali totálně byl tedy ET pak následně v roce 2013 KET ale akorát z nás vytáhli hromadu peněz a to co jsem se následně dozvěděla ani nebudu nikde prezentovat.
Tak jsme chtěli do Iscare tam jsem měla konzultaci s doktorkou vcelku nás to zaujalo vyřídila jsem si tam imuno, genetiku, štítku ale po konzultaci kdy jsem tam v sobotu při UZ narazila na přednostu té IVF kliniky Mudr. Hulverta který je dle mého soudu neuvřitelně namyšlený člověk kterému jde jen o nějaký zápis v knize rekordů že mají nejvíce narozených dětí jsem to tam okamžitě zabalila protože takto se k nám tedy nikdo nikde nechoval hnusně jako on. A za týden už jsem měla konzultaci v CUBE to byl listopad 2013. Vyřešila jsem si tu štítku ještě mi v cube přišli na problém se srážlivostí krve takže píchám fraxiparine na ředění. Jsou tam úžasní nádherné prostředí Ve všem nám vyšli vstříc fakt pro nás nejlepší co jsme kde zažili :wink:
13. únor 2014 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanamalk OHSS no nic moc ale byla jsem mladá a blbá a málo pila být to dnes myslím že to dopadlo jinak. Ale myslím že to dáš uvidíš a OHSS odeženeš :wink:
13. únor 2014 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Aby ses nedivila, kamarádka byla celá hotová, že měla jen 4f a poté 4v, nechala si dát 2 a 2 zamrazit. Má dva kluky a rok poté otěhotněla přirozeně a to jí bylo řečeno, že přirozeně to nepůjde nikdy.
13. únor 2014 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanamalk hele ja mela ze 6 foliku 4 vajicka a oplodnila se vsechna - dve ICSI a dve IVF. dve embrya jsme zavedli dvoudenni, dve nechali na PK. jedno odeslo a jedno se pak mrazilo jako sice zpomalena, ale pekna blasta. tu jsme pak dali na KET, ale nic.
13. únor 2014 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@musilka Piju jak o život od prvního dne stimulace ale stejně se toho děsím. Pořád se pozoruju a čekám kdy to příjde :grinning:
13. únor 2014 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 A nepřemýšlíš jít to zkusit jinam, podle vyprávění znám pár případů co odešli jinam a bylo to raz dva. Jak dlouho s tím už bojuješ?
13. únor 2014 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanamalk premyslela jsem o tom u druhyho pokusu, ale nabidli mi jinej postup, tak jsem nemela duvod. no ja kdyz to tady tak skoro ten rok sleduju, tak je to porad tak pade na pade. nekomu ta zmena pomuze, nekomu ani tak ne. ono spis zalezi co ti je, jaka je pricina.
13. únor 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanamalk jo, v kvetnu to budou tri roky, co se nedari
13. únor 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanamalk ahoj vítej tu mezi námi... jak ti radí holky já měla hyperstimulák před rokem .... takže jak radí holky hodně hodně pít ne nic perlivýho a jednou denně nutrdrik ale pozor nahrazuje jídlo tak já ho pila místo večeře....... držím ti pěstičky....
13. únor 2014 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedááá holky docela vám závidím že se u vás něco děje,já čekám na ms a vůbec to neutíká... když chci aby nebyla tak mi přijde že dojde po 14dnech a ted mi to přijde jak věčnost...... holky at vám to zítra doooobře dopadne ,budu na vás myslet a držet pěstičky......
@gittynka držím pěstičky aby to bylo na správném místečku a vše probíhalo jak má...... :wink:
@sasanka033 sasy my měly tři roky v listopadu ,šíleně to utíká,vid....... dávej na sebe pozor a zítra tfuj tfuj tfuj :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
13. únor 2014 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 Asi jak říkáš je to padesát na padesát, oproti tobě jsem o 9 měsíců pozadu. A ty víš co je u vás za příčinu?
13. únor 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaajjjaaa912 Moc děkuju, vezmu si to k srdci a dnes koupím nitridrink. Mám ho hned začít pít? Kolikátý den se dostavil OHSS?
13. únor 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek