• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v prosinci 2013/lednu 2014

18. března 2014 
@anna34 kámoška byla ambulantně a říkala, že je to jen nepříjemné, ale žádná hrůza. Já to absolvovala v rámci diagnostické laparky.
10. lis 2013 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám to mít taky ambulantně... trochu mě to děsí, ale něco vydržím...hlavně, ať to je v pořádku a nemusím hned na IVF :( ještě se na to necítím... inseminace bude na rozjezd tak akorát :slight_smile:
10. lis 2013 v 18:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja na tom byla dvakrat... Jednou metoda vzduch - apolinar a v gestu metoda kontrastni latky. Takze... Samotny zakrok neboli vubec, jen mi u apolinare ta doktorka udelala desnou vec. Byla nezkusena, mlada, porad ji ten vzduch utikal prs cipek zpet, tak vzala svorky a ten cipek mi pristipla... Holky, takovou bolest jste nezazili!!! Pak jsem omdlela na chodbe!!! A odesla z tohoto caru.. takze, opravdu neboj, pokud na to nepujdes k apolinari, tak se nemas ceho bat. V tom gestu mi to delal doktor, a ani jsem o tom nevedela, ani to nebylo neprijemne... Akorat me to chvilku bolelo pak cestou domu, jak mas v brise tu tekutinu, takze doporucuji si vzit prasek pred zakrokem, ale ne vsehny to pocitovaly stejne. Opravdu to nic neni, ster z cipku pri prevenci je horsi!:slight_smile:
10. lis 2013 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holly prominte za preklepy, pisu to vetsinou z telefonu:slight_smile:)
10. lis 2013 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj , tak já bych si měla jet ve středu do Unici pro léky na stimulku a plus mínus 8.12. bych si měla jít pro miminka do bříška pokud vše klapne jak má .
11. lis 2013 ve 13:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@anna34 ber to tak, že to máš trénink na porod :wink:
11. lis 2013 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koderly tak to se mi udělalo pomalu zle, když jsem to s tím čípkem četla :confounded:
11. lis 2013 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iponek tak zlom vaz! :slight_smile:
11. lis 2013 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@malaradost ta doktorka je reznik!!!! moje znama take chodila k Apolinari a ta sama ji take svorkama pristipla cipek pri imseminaci!!!!! mela jsem toho fakt dost v tomto caru...takze fakt se nebojte, neni to u tohoto zakroku standardni:slight_smile:
@iponek jeee, to se mas! ja svuj termin nevim, protoze cekam na ms, a jelikoz mam dlouhe cykly (i 36 dni) tak to asi vyjde na svatky a tzn. ze mi reknou, ze v lednu az.. nevite, jestli cary ordinuji i mezi svatky??? podle me mi opu a transfer vychazi mezi svatky, pokud to dostanu standardne...
11. lis 2013 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koderly jak které ,unice jede i o víkendech .
11. lis 2013 v 19:21  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
IVF Zlín ordinuje určitě i mezi svátky.... už jsem si to zjišťovala, protože mi na ten termín asi vyjde ten můj "profuk" vejcovodů :grinning: uvidím, jak to půjde zkombinovat s prací...
12. lis 2013 v 18:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anna34 Jinde nevím... ale asi to taky nebude problém...
12. lis 2013 v 18:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek děvčata,
to čekání je takový humus. Už zase začínám mít nervy z toho, že se něco po... a stimulka bude zase odložená, pomoooooooooooc :grinning:
14. lis 2013 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost no co to tady vidim?:slight_smile: po....se az bude problem, zadny predposrani nechci videt! :grinning: mas to za par, vid? tak za tejden prvni pichani:slight_smile:
14. lis 2013 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koderly kdo ti to u apo delal?:slight_smile: mam stejnej zazitek a byla to mlada roznickova:slight_smile: navic mi rekla, ze jsem nepruchodna a ted na laparce mi rekli, ze mam nepruchodnej jen levej vejcovod.
14. lis 2013 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 ok, rozkaz :grinning: A co ta tvoje mrcha 17dc? To je teda mazec, to ti povím
14. lis 2013 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost hele nevim. jako nema cenu nad tim premejslet, bo asi nic nevymyslim. nekdo mi psal, ze prej je to normalni, ze to je jako v sestinedeli. na jednu stranu muzu bejt rada, pac se mi rychle priblizila dalsi moznost ovu!:slight_smile: no a muzu akorat doufat, ze to neni nakej hormonalni problem, abych se za dalsich 16 dni zas nedivila:(
14. lis 2013 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 a joooo vlastně, ty jsi po té laparce. Tak to jo, to já taky dostala po dvou týdnech :wink: Soráč, nedošlo mi to :grinning:
14. lis 2013 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost Držím palce, aby odložená nebyla... mně čeká příští týden ta průchodnost... a pokud to bude dobrý, tak odešleme schválení na pojišťovnu a zkusíme inseminaci... dohodli jsme se, že to uděláme ještě před genetikou... uf, taky mám nervy... ta úspěšnost je hrozně malá :frowning2:
14. lis 2013 v 18:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@malaradost no neee, to bylo jinak, ja to dostala po laparce v terminu (akorat to teda byl hnedej cuckoidni humus, zadna krev), no a dneska znova, ale po 16ti dnech.
14. lis 2013 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jo aha, no tak snad už ta další bude ok!!!
14. lis 2013 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost zadnou dalsi nechci, ted proste otehotnim! :grinning:
14. lis 2013 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sasanka033 myslím ta další zhruba za dva roky, podle toho jak dlouho budeš kojit :grinning:
14. lis 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost ja budu kojit az do dospelosti, pac si budu uzivat, ze mam konecne poradny dudy!:slight_smile:)
14. lis 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@sasanka033 tak teď jsi mě pobavila :grinning:
14. lis 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@malaradost to jsem rada:slight_smile:
14. lis 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 ano, to je ona!! takova cernovlaska.. Roznickova! Je to reznik!!!!:slight_smile:
15. lis 2013 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koderly no ona je totiz mlada a nezkusena, ale na mne uz si zadnej zakrok neudela, to si muze bejt jista:slight_smile: ja jsem taky vsechny pred ni varovala, nekde bys to tady v diskusi jeste nasla:slight_smile:
ale dobrej napad, mohli bychom roznickovou prekrtit na reznickovou:slight_smile: nebo rovnou reznikovou.
15. lis 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já chodila kdysi k Řezáčové, to byl teda taky případ :grinning:
16. lis 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, pokud vše půjde jak má tak se k vám v lednu přidám,hlavní problém je na straně manžela, ale teď jsem po hysteroskopii, po odstranění jednoho velkého polypu a mnoha dalších malých, takže vlastně kyretáž, nikdo neví, zda tam už byly před 1.IVF či následným KETem nebo se vše utvořilo těmi hormony. Snad to nebudu muset v budoucnu opakovat. No počítáme oba, že 2.IVF v lednu vyjde, už aby to bylo.
17. lis 2013 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek