• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v prosinci 2013/lednu 2014

18. března 2014 
@hanamalk tak to rozhodne on... neboj, i kdyby to nebylo na ET, tak KET za mesic se povede:slight_smile: kolik mate embryi?
ja jdu zitra na ET..
16. únor 2014 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sasanka033 monitoring embryí znamená to že kamerkou natáčí co 10 minut jejich chování a tak je hodnotí, jejich vývoj, chceme zkusit všechno. Minule jsme měli 13 vajíček a z toho byly 3 embrya, tehdy to bylo způsobeno i těmi spermiemi, spíše jsme do 1.IVF šli sami bez manželovy operace, chtěli jsme to zkusit. Jenže v říjnu jsem na preventivce zjistila, že mám polyp a nakonec po hysteroskopii v listopadu my museli vzít celou sliznici, takže teď mám prý krásnou výstelku, mužskej je na tom o dost lépe, takže by neměl být problém, aby se to zdařilo, tentokrát nebudu ani chvátat do práce, hezky si to čekání na test užiji doma.
16. únor 2014 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanamalk ahoj jak se ti dari,me prave mudr doporucil abysme zamrazily ,ale oni doktori samy vi co maji delat aby to bylo spravne....
16. únor 2014 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 budu na tebo kocando moc myslet..............hodne pevne budu drzet pesticky..... kolik budes zavadet mimisku... :astonished:
16. únor 2014 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 zítra přeji hodně štěstíčka a ať nám to opravdu tentokrát vyjde
16. únor 2014 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sasanka033 Tak to ma tebe budu moc myslet a držet palce, kolik jich máte? U nás zatím 12 přirozeně a 10 tou metodou.
16. únor 2014 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaajjjaaa912 ahoj, pořád se necítím moc dobře. Břicho nafouklé a bolestivé a občas špatně od žaludku. A proč budete mrazit?
16. únor 2014 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaajjjaaa912
@eevvaa
@hanamalk
holky, dekuju, tentokrat to bude vyhranej boj!:slight_smile:
my meli 8 vajicek z osmi foliku, coz je asi dost uspech a z tech osmi se nam prirozene oplodnilo 6, coz je taky krasny, meli jsme loni mizernej spg, ted se hodne zlepsil, kdyz nam ICSI nedoporucili, druhy den po OPU jsme teda meli sest embryii, z toho 4 se krasne vyvijely. tak ja porad spoleham i na ty dve, ze to dozenou:slight_smile: a zitra ET tridennich, zavadime dve. snad tam budou:slight_smile:
16. únor 2014 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mam takovou radost za vas holky..... a sasy tohle je vyhrano ,ale dost povidani,abych to nezakrikla ........... v kolik jdes abych na tebe myslela a poradne ti piskalo v ouskach
16. únor 2014 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaajjjaaa912 v 10:15 budu tehotna :grinning:
16. únor 2014 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sasanka033 sasanko moc ti drzim pesticky :slight_smile: ted uz to proste musi vyjit :slight_smile: uzij si to :dizzy_face:
16. únor 2014 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
16. únor 2014 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Zítra na tebe budu moc myslet a věřím, že zítřek je pro tebe výherní.
16. únor 2014 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sasanka033 kočeno zítra hodně štěstíííí!!!!!!!!! :dizzy_face:
16. únor 2014 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@malaradost diky, hlavne aby tam na me zitra aspon dva embrousi pockali!:slight_smile:
16. únor 2014 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 ježiš, jsem byla blbě přihlášená :stuck_out_tongue_closed_eyes: Si piš, že zůstanou a ještě bude na zamražení, aby jste si pak šli k těm dvojčátkům pro sourozence :grinning:
16. únor 2014 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
16. únor 2014 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 tak jak? :slight_smile:
17. únor 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi ahoj, malem jsem se tam rozbrecela:/ na ET zbyla dve embrya, jedno spickovy a jedno prumerny. vsechna ostatni se prestala vyvijet, takze nanuk nebude zadnej. ET sel spatne, nemohl se do me dostat, musel me stipnout do cipku, takze krvaceni...nakonec na me musel vzit UTZ, ale pak to dobre dopadlo.
17. únor 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 ke mě tehdy Sof vůbec nechtěla vždykcyna kontrolovali katetr tak tam jedno bylo a to byla určitě sofina je tvrdohlavá už od osmibuňky držím pěsti !!!
Já už sem sice nepatřím ale budu dál sledovat výsledky :slight_smile:
17. únor 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@musilka proc sem nepatris?
17. únor 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 hele mě taky z 8 špičkovejch zbyly 3, takže taky žádná sláva, transferovali mi jedno hezké embryjko jedno horší. Teď nemysli na to, že není zamraženo, ale na to, že jsi těhule a žádné nanuky stejně potřebovat nebudeš!!!Hlavní je, že to nakonec dopadlo.

@musilka a ty mě neštvi, máš slabou čárku na mamáči a dokud nebude vyřešená krev tak nemel :angry: :grinning:
17. únor 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lussi joooo, ja se z toho zas vyspim. clovek je s nanukama proste klidnejsi...
17. únor 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lussi já myslím že je vyřešeno. Slabá tam je ale prostě tehle den s pětideňáky už by byla mnohem silnější bude to v krvi kolem 10-15 fakt víc ne. Na krev zajdu ale nic nečekám. ALe je dobře že už máme plány co dál a nějak se s tím poperem...

@sasanka033 test neg. 11 dní po ET pětideňáků je tam hodně slabej stín to už jsem měla loni po KETu. Tuším biochemický. Takže budem plánovat KET někdy na červen.
17. únor 2014 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@musilka aha:/ a kdy jdes na krev?
17. únor 2014 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve čtvrtek to bude14 dní tak tam zajdu a v pondělí do CUBE se dohodnout co a jak. Objednala jsem si Nosifol prý ho hodně doporučují tak ho budu od příštího cyklu brát, dám se do kupy, potřebuju dát dolu kila co jsem si "přivodila" za poslední dobu v květnu vyrazíme na dovču už máme vybráno a v červnu na KETík. V červnu se podařil KETík se Sofulí tak se třeba historie bude opakovat :slight_smile:
17. únor 2014 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@musilka nosifol je ale na ovulaci, ty s ni mas problem? to ti pri KETu nepomuze, ne? jinak chapu, mne prijde, ze ted pri dlouhym protokolu a konskejch davkach jsem bud silene pribrala, nebo zadrzuju vodu. nevim co z toho, ale pripadam si jako jeden velkej houskovej knedlik :grinning:
17. únor 2014 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám PCOS a bez vejcovodů. Ovulku nemám vůbec. Takže nahodit jí mi přijde celkem dobrý před KETem i když je mi vlatsně k ničemu bo nemám trubky (jajcovody) ale potřebuju se srovnat. A ještě si vyžádám odběr na LH bo mám stále pozitivní ovu testy a přitom ovulaci nemám. tak tam ještě možná může být problém. ALe mám ho nabraný někdy v září myslím a bylo to dobré tak jen pro kontrolu...
17. únor 2014 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@musilka odpovidej mi pres to odpovedet, ja takhle vubec nevim, ze jsi mi napsala:slight_smile:
no pokud pujdes do KETu v nativu, tak ovulaci potrebujes, ale uprimne bych povazovala za zazrak, kdyby ji nosifol privodil....ty na to mas tak dobry reference? a pokud se stimulaci, tak je naopak ovu prekazkou.
jasny, uvazovala bych stejne s tim LH! nech si to udelat, zari je pul roku:slight_smile:
17. únor 2014 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 já beru estrofem klasicky 3x2mg denně kvůli růstu sliznice takže ovu ani nepotřebuju ale nastartovat bych chtěla bo ta hormonální nerovnováha mi mává s váhou s pletí a tak. a brát stále utrogestan aby mi chodila mrcha to mě moc nebaví. Tak chci zkusit něco jiného a na ten nosifol mám dobré reference. A když už nic tak určitě neuškodí a těch pár peněz mě nezabije v IVF už máme mnohem víc....
17. únor 2014 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek