• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v prosinci 2013/lednu 2014

18. března 2014 
@musilka a já ti dám ten Femibion na podvozek ještě :wink:
17. únor 2014 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@musilka estrofem vylozene brani ovulaci, takze ja bych ve stejny dobe nosifol nebrala...ten je na kvalitu vajicek a ovu, takze to bych odlozila na stimulaci...protoze jinak je to podle me kontraproduktivni. ale je to na tobe samozrejme:slight_smile:
17. únor 2014 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 já jsem zdravotník vím jak funguje estrogen :wink: ale estrofem beru až jako stimulaci před KETem takže to bude až konec května tak nasadit ten nosifol v tom nevidím háček :wink:
17. únor 2014 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@musilka no tak to jo, mne bylo divny, ze bys estrofem brala uz ted, ale vyznelo to tak:slight_smile: tak to jo, vyzkousej nosifol:slight_smile:
17. únor 2014 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak na ET jdu ve středu, doufám, že vše dopadne dobře.

@sasanka033 Tak jak se cítíš?
17. únor 2014 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hanamalk uz je to lepsi, byli jsme ted na veceri, desne jsem se prejedla:slight_smile: tak ted jen cekat. tech prvnich par dni po transferu je clovek relativne v pohode, ale jak se zacnou blizit dny, kdy je uz mozny z TT neco vycmuchat, tak se zacnu pozorovat a resit, hrotit, stresovat, mozna i testovat.
17. únor 2014 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 A bolelo to? Jak si to tak čtu, tak se v tom úplně vidím, jsem úplně stejná, možná i horší. :grinning:
17. únor 2014 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanamalk jestli bolel ten transfer? no bolelo to nastipnuti cipku, to nevim proc se dela, ale nejak mu pomohlo dostat tam pak ten katetr. a jak to myslis, ze jsem hrozna? :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 No to vůbec. :wink: myslím to, že se taky pozoruju a jsem nervózní. Jak dlouho trval ET, nemám vůbec ponětí.
17. únor 2014 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky máte někdo zkušenosti se špatnou imunitou po chamydiých ? už jsem měla měla 3 ivf 6 transferů , ted naposledy mi dělali , genetický vyšetření vajíček a pořád vše špatně :frowning2:
máte s tím někdo zkušenosti ? díky
17. únor 2014 ve 22:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanamalk ja jsem z tebe zmatena:slight_smile:) to je otazka? s tim jak dlouho trval ET? nebo tim rikas, ze si vubec nepamatujes jak dlouho transfer trval?
17. únor 2014 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Promiň, to je otázka. Jak dlouho trvá transfer? Jdu na to zítra poprvé.
18. únor 2014 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi Ahooj , dlouho jsem tady nebyla nějak nestíhám :slight_smile:. jak to dopadl ten UTZ? Co fotecku , mas ? Ja jdu zítra tak jsem zvědavá .
18. únor 2014 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 ahoj, jestli muzu přidat příspěvek k otazce , tak me osobně transfer vůbec nebolel, az me to překvapilo. Byla jsem dříve na biopsii čípku , kde ti kus ustipnou a na to bych teda uz nechtěla jít , ale transfer to byla alespoň pro mne pohoda, ten katetr jsem vůbec necítila, to jsem ho více cítila při IUI. Bud v klidu :wink:
18. únor 2014 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky :slight_smile:

@hanamalk u mě cca 10 minut :wink: Nebolelo to, jen je mi je vždycky nepříjemná příprava, jak dávaj ty zrcadla, pak už je to vcelku pohoda :wink: Zítra moc držím palce!

@rollova ahoj kočko, utz pohoda, krásná podívaná :slight_smile: Jak maj v Podolí to čupr vypavení, tak šlo všechno krásně vidět, jedno mimčo dělalo kotrmelce, tak jsem to měla i s představením :grinning: Foto mám v albu :slight_smile: A co ty? Miminko nezlobí? :slight_smile:
18. únor 2014 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi Ahoj, moc děkuju.
18. únor 2014 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi min týden jsem trochu spinila, tak jsem se leknula, ale ted uz o.k. Zítra jdu na druhy UTZ, kde ma byt uz slyšet srdíčko , tak doufám , ze bude :slight_smile:.Jsem nedockava . Po jake době dostaneš průkazku?
18. únor 2014 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova to špinění je nějak v módě poslední dobou :slight_smile: Já si to taky protrpěla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Průkajda jak kdy, já ji ještě nemám, v Podolí jí dávají až po prvním screeningu, takže ji dostanu až příští pátek :slight_smile: Jinak bych ji měla dřív od obvodního gyndaře.
18. únor 2014 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova a zítra si počkám na fotečku, srdíčko určitě bude :wink:
18. únor 2014 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak dnes v jednu budu mít bobíska u sebe :slight_smile:. Takže od odpoledne budu oficiálně těhule :slight_smile:, do testu určitě, to se cítím vždycky.
18. únor 2014 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eevvaa super :slight_smile: drzim palce :dizzy_face:
18. únor 2014 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi ty si dávají na čas tedy...zatim mi poradne nedochází , ze jsem těhotná , takže az budu mít průkazku , tak snad tomu budu uz věřit :slight_smile:. Uz mas vidět tehu bříško? :slight_smile:..na to ja se těším
18. únor 2014 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi jj doufám , ze ano :slight_smile:. Určitě ji pak sem dam :wink:
18. únor 2014 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova no cosi už mi vylezlo, ale spíš je to takový špek :grinning:
18. únor 2014 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanamalk
@rollova
ja jsem byla na transferu uz 3x, bolelo me to az ted posledne, protoze mi musel stipnout ten cipek. a taky to trvalo nejdyl. predtim dva transfery byly temer ok, ten prvni byl uplne, nic jsem necitila, ten druhy byl trochu neprijemnej, bolest jako na ms, ale to jsem prikladala tomu, ze jsem predtim byla na pruchodnosti vzduchem, na ktery na me taky vzali kleste a to byla bolest priserna. tak jsem si myslela, ze me ten KET boli, pac mam jeste ten cipek citlivej po tom. tak asi ne, zrejme mam nejaky divne zakloneny delozni hrdlo, rikali to uz dva doktori no:(
@eevvaa tak uz se chystas na cestu?:slight_smile: dej pak vedet. a jak to bude s nanukama?:slight_smile:
18. únor 2014 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi cau bejby, na to jsem se taky chtela zeptat, s tema dvojcatkama, esli uz mas radnej pupek :grinning:
18. únor 2014 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@networka1 ahoj, já mám protilátky proti embryu, beru na to dlouhodobě Prednison, ale jestli to může mít souvislost s chlamýdiemi, to netuším :unamused: Asi spíš ne :confounded: Kam chodíš do CARu?
18. únor 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa tak jak to proběhlo? :slight_smile: Mrňous ať se drží a nepustí :wink:

@sasanka033 a ty mi řekni jak Ti je? Vše ok? Těším se, až budeš testovat :grinning:
18. únor 2014 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi hele jsem dneska takova stazena, stazeny bricho nervama, bojuju s tim od rana, ale nejak to nejde odlehcit. to mi dela samozrejme dalsi stres, protoze se bojim, ze tim ty embrouse nicim. no jako na hovno to je, co ti budu povidat :grinning: :grinning:
18. únor 2014 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi s testama zatim nebojuju, to tak tejden este vydrzim, ale az bude doba, kdy by mohlo bejt neco videt, zacnu plasit a uvidime, jak to budu brat tentokrat. pri prvnim ET me ten bilej test 9 dni po ET dvou ctyrbunek uplne znicil, takze to uz nechci zazit.
18. únor 2014 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek