• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v prosinci 2013/lednu 2014

18. března 2014 
@sasanka033 neboooj, tady těma obavama embrouše nevypudíš, já byla tak vystreslá, že jsem vstávala v 5 ráno a nemohla už jsem zabrat :grinning: No jasný, snaž se vydržet netestovat co nejdéle :wink:
18. únor 2014 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@sasanka033 Ahooj, ja jsem to vydržela 14 dni od ET a dopurucuji vydržet :wink:. Mas porad naději a pak kdyz si ho uděláš , tak mas jasno..tak či tak ..výdrž !:wink:
19. únor 2014 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@rollova ja vim, uz za sebou dva transfery mam:(
19. únor 2014 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
19. únor 2014 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak po dnešním UTZ vse v pořádku. Srdíčko tluče :slight_smile:.
19. únor 2014 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@rollova nadhera maminko, uzivej si to :dizzy_face:
19. únor 2014 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@rollova super, jen tak dál! :dizzy_face:
19. únor 2014 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@rollova Moc hezké :slight_smile:
19. únor 2014 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Dekuji všem :slight_smile:.., doufám , ze to bude jen dobre pokracovat. Za 14 dni jdu uz ke svému doktorovi, uz me v Pronatalu nechtějí :slight_smile:, akorát mi ještě zajistí genetické vyšetření z krve a geneticky UTZ.
19. únor 2014 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@lussi AHOJ UŽ 2 ROKY JSEM V PRONATALU, MĚLA JSEM 2 IVF A POŘÁD NIC Z TOHO 3 VLOŽENÍ ,PAK JSEM U 3 DOKTORU TRVALA NA TOM AT MĚ OBJEDNAJÍ NA IMUNOLOGII, VŠICHNI ODMÍTLI, ŽE TO NENÍ POTŘEBA , NAKONEC MĚ OBJEDNALA ZNÁMA CO ZNALA JEDNU SESTŘIČKU A ZJISTILI MI , ŽE MI OBVODÁK NEDOLÉČIL CHLAMIDYE CO JSEM MĚLA PŘED 16 LETY , TED MĚ ROK LÉČILI KORTIKOIDAMA , KTERÝ BERU POŘÁD , MĚLA JSEM PŘEMNOŽENÝ BUNKY O 18%, KTERÝ MAJÍ CHRÁNIT SPRÁVNÝ CHOD V DĚLOZE A BYLI O 7 % AGRESIVNĚJŠÍ TAKŽE MI TAM VŠE CO VLOŽILI POZABÍJELI, PAK DALŠÍ 3 TRANSFERY PO LÉČBĚ A NIC , TED MI NAVRHLI , ŽE MÁM NÁROK NA GENETICKÝ VYŠETŘENÍ VAJÍČEK .3 IVF A 10 VAJÍČEK VŠECHNO GENETICKY ŠPATNĚ , BUD BUNKY CO MAJÍ BÝT CHYBÍ NEBO PŘEBÝVAJÍ , TAK ZKOUŠÍM NAJÍT NĚKOHO S NĚČÍM PODOBNÝM , JESTLI MŮŽU DOUFAT V DOBRÝ IVF A NEBO VZÍT VAJÍČKA OD DARKYNĚ
19. únor 2014 ve 23:21  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@networka1 ahojky, no to je tedy síla! Já z Pronatalu odešla a udělala jsem dobře. Přešla jsem do Gennetu, kde mi ihned udělali imuno, genetiku a hned mě hnali pod kudlu s podezřením na srůsty a chronický zánět(taky zřejmě po neléčených chlamýdiích). Dávali mě do kupy půl roku a pak se hned zadařilo. Musela jsem brát kortikoidy půl roku (na imunu mi zjistii protilátky proti embryu), vysadila jsem ho až teď. Co se týče té genetiky, tak kamarádka měla taky problém a v Gennetu jí pomohli, myslím, že tam jsou fakt špičkoví.
20. únor 2014 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj, omluvám se,že vám skáču do diskuse, ale potřebovala bych poradit. - můžu si vzít při stimulaci nějaký prášek proti nachlazení? Začíná mě bolet v krku a točí se mi hlava. Beru gonal,fraxiparin a prednison. Nemám teď ty příbalové letáky u sebe a nerada bych to nějakl blbě zkombinovala. Díky za radu.
20. únor 2014 v 09:01  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@verulix čauky, já můžu poradit na krk Septisan tabletky, je to na cucání a mě to zabíralo vždycky na takové to hnusné dráždivé škrábání v krku (může se to i v těhotenství, takže určitě i při stimulce). Ale myslím, že paralen snad můžeš taky. Zkus zavolat do CARu, já volala vždycky, když jsem si nebyla něčím jistá :slight_smile: A držím palce :wink:
20. únor 2014 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@verulix jediny co neber, je acylpirin, jinak muzes paralen a ibac. ale jak rika lussi, lepsi bude tam zavolat a zeptat se - ono budes i klidnejsi.
20. únor 2014 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Moc děkuju, zavolám tam. Tak snad aspoň ten paralen mi dovolí. Jinak vám přeju úspěšné snažilkování a těhulkám bezproblémových 9 měsíců :slight_smile:
20. únor 2014 v 09:28  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj, prosím Vás, je lepší utrogestan zavádět nebo polikat?
21. únor 2014 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanamalk čauky, určitě zavádět :wink: Mě se navíc vždycky motala hlava a bylo mi špatně, když jsem ho spolkla :unamused:
21. únor 2014 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@lussi Do ET jsem polikala a hlava se mi také motala a bylo i špatně. Po ET zavádím a mám dost silný výtok, tak si myslím aby tam vůbec něco zůstalo. :confounded:
21. únor 2014 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanamalk to je v pohodě, ono toho dost vyteče ven, ale to podstatné co tam má zůstat, tam zůstane :sunglasses:
21. únor 2014 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanamalk ahoj, no kdyz uz, tak polykat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zavadej ho - ono to, co z tebe vytejka, je ten utros. ale pres sliznici si ho telo vezme kolik ho potrebuje, neboj.
21. únor 2014 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@sasanka033 :grinning: :grinning: , ok budu zavádět. Já vím, že to je utrogestan, jen jsem se bála aby tam něco zůstalo. Teď už se bát nebudu. Jak se cítíš?
21. únor 2014 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@lussi Ok, moc díky.
21. únor 2014 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanamalk ja se na to myslim kdysi taky ptala, protoze jsem zavadela i v praci, kdyz jsme mela davkovani 2-2-2 a bala se, ze kdyz s tim nebudu chvili lezet, ze to vypadne, ale ujistili me, ze je to ok, ze si telo vezme, co potrebuje. v te davce se s tim pocita...
ja se bohuzel cejtim opet netehotne. ale snad je jeste brzy, dneska by melo byt embrousum 7 dni.
21. únor 2014 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 A co stojí za netěhotným pocitem? Já se snažím na to nemyslet a vůbec mi to nejde. Mám pocit jako na menstruaci.
21. únor 2014 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanamalk no takhle - mam stejnej prubeh jako kdyz to uz dvakrat nevyslo...takze tak. jojo, tlaky na ms muzou znamenat tehu a taky ne:slight_smile:
21. únor 2014 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 Tak přestaneme plašit a necháme to osudu. Já co si přečtu tak to hned mám.
21. únor 2014 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@hanamalk :grinning: vzhledem k tomu, ze jsme vsechny na progesteronu kvuli udrzeni, tak stejne poznas prd, esli mas tehu priznaky, nebo je to diky utrosi apod.
21. únor 2014 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 :slight_smile: to máš pravdu, přestávám všechno řešit. Buď a nebo.
21. únor 2014 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
holky jestli dokážete neplašit, tak zasloužíte metál, já po každým transferu byla po.raná strachy :grinning:
21. únor 2014 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 Ahoj, jak se cítíš po týdnu?
24. únor 2014 v 07:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek