• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v prosinci 2013/lednu 2014

18. března 2014 
@hanamalk ahoj, bohuzel netehotne a kazdej den tak lehce pobrekavam, ze je to zas v prdeli...jeste jsem netestovala. jo, jediny, co je mi divny, je brutalne nafoukly bricho - neda se to ani schovat. jakoze ne, ze bych mela prdy:slight_smile: proste mam desnej jakoby natekly bricho. a co ty?
24. únor 2014 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 tak přestaň pobrekávat, když jsi ještě netestila. Podle toho co říkáš s tím břichem, tak mi o tom říkala dr. že se to může stát a bude pravděpodobné, že se to podařilo a ať dodržuji pitný režim. Já mám pořád pocit na menstruaci, tak uvidím.
24. únor 2014 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanamalk diky:slight_smile: kdy budes testovat?
24. únor 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 no nevím, já jsem od tebe pozadu. Zkusím o víkendu, pokud to teda nedostanu. A ty?
24. únor 2014 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanamalk mozna v patek. ty mas taky tridenni, jedno, ale jen o den pozdeji, nebo se pletu?
24. únor 2014 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Ne, měla jsem to prodloužený na 5 dnů. Dávalo se ve středu.
24. únor 2014 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanamalk promin, je nas tu vic po ET, tak se mi to mota...
24. únor 2014 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Neva, já to taky motám. Budu na pátek držet pěstě a taky asi zkusím testnout.
24. únor 2014 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanamalk dekuju, ja ti taky budu drzet vsechno co mam!!!
24. únor 2014 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033
@hanamalk a ja vam holcicky, at to klapne :dizzy_face: tfuj tfuj tfuj
24. únor 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lussi no já jsem taky chtěla odchazet , ale ted jsem se dostala přímo k doc. Mardešiči tak je mi líto odchazet , protože ty doktoři co jsou na přijmu normálně ambulantně z toho jsem byla v šoku.Slyšla jsem chválu na Gest ale ted když jsem se dostala k nejlepšímu se mi nechce odchazet :slight_smile: s panem docentem jsem moc spokojena ,ale právě hledám někoho kdo prošl něčím podobným abych věděla jaké ještě mám, nemám šance
25. únor 2014 v 00:25  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, včera večer jsem začala lehce špinit a i ještě dnes ráno, je to špatné? Taky mám od včerejška větší bolesti v zádech a v podbříšku, jako na menstruaci. Dnes jsem 7 den po ET. :frowning2:
26. únor 2014 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanamalk ahoj zlato, tak u me je konec. dneska se mi rozjela ms.
spineni bych jako spatny znameni nebrala.
26. únor 2014 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 :frowning2: to je mi moc líto ale myslím si, že tě budu za chvilku následovat. Ty bolesti co mám jsou jak přes kopírák silné menstruace, dávám tomu ty 2dny o které jsem pozadu od tebe. Je to v pr....
26. únor 2014 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanamalk vydrz. do ms je kazda tehotna.
26. únor 2014 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

@sasanka033 my jsme si psaly, takže už to tady komentovat nebudu :frowning2:

@hanamalk neboj se nic, já po ET špinila asi 4 dny, taky nějak v tomto období, hodně odpočívej a neplaš, nic to neznamená, mohla ti prasknout nějaká žilka
26. únor 2014 ve 14:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 mrzí mě to holka... :frowning2: Já už jsem se z toho nějak vylízala návrat do práce, další plány.... ALe je to hodně náročný :frowning2: Drž se
26. únor 2014 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 Ahoj tak začínám slabě krvácet, zítra se to už určitě rozjede. Takže také konec.
27. únor 2014 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosím vás za jakou dobu mohu jít na KET? Co to obnáší a jak je to finančně náročné? Moc díky
27. únor 2014 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanamalk muzes jit hned, zalezi na tobe a na tom, jak budes ok fyzicky. ja byla po stimulaci tak rozsekana, ze jsem musela cekat do dalsiho cyklu a este jsem musela mit dalsi stimulaci.
stoji te to rozmrazeni embrya. cena dle caru.
27. únor 2014 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 taky jsem po stimulaci hotová, takže bych pauzu klidně dala. A to musí mít každý stimulaci nebo podle čeho se to určuje. A pokud půjdu na KET tak se do bere jako další pokus?
27. únor 2014 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanamalk podle toho, jestli se nastartujes v dobe, na kterou si ket naplanujes. kdy jsi ok, cili bude ovulace a mas dobrou sliznici, tak se udela v nativu a nebudes do sebe prat dalsi hormony. ket se pak dela podle stari toho zamrazenyho embrya. priklad: ovulujes 14DC, embryo ma tri dny, tak se tam vlozi 17DC. kdyz treba neovulujes ani normalne, nebo jsi po transferu rozhozena, tak se nasadi estrofem, kterej ti nazene sliznici, ale zabrani ovulaci a to je stimulovanej ket. tam se ta ovulace spis jakoby odhaduje, protoze k ni realne nedojde a resi se trochu min, jak je embryo stary. ale plus minus by to myslim melo bejt stejne.
mozna me nekdo opravi...
27. únor 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jo a KET neni jako dalsi pokus. takze prave mit nanuky v zaloze je vyhoda. dalsi pokus je to jen pokud znova stimulujes cely IVF
27. únor 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanamalk viz vyse, napsala jsem to blbec sobe:slight_smile:
27. únor 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 moc ti děkuju za vysvětlení, hezky jsem to pochopila. Zamraženo máme hodně, tak jsem za to ráda.
28. únor 2014 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lussi Ahooj, zas po dlouhe době ..moc nestíhám sem chodit. Jak se vám daří ? Ja dnes byla na UTZ a vse v pořádku :slight_smile:
4. bře 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. bře 2014 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahoj, prosím o radu. Od 6 dne po ET slabě krvácím, 12 den jsem testila a byl duch, testovala jsem i dnes a byl o něco silnější. Dost mě bolí břicho a i záda. Myslíte, že je šance na úspěch i kdyš pořád krvácím?
4. bře 2014 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlouvám se za překlepy. :grinning:
4. bře 2014 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova ahoooj :slight_smile: Gratulace k další úspěšné kontrole :dizzy_face: Hezounká fotečka :wink:

@hanamalk čauky, mě řekli v CARu, že slabé krvácení nemusí nic znamenat. Jakou to má barvu? Jasně červenou nebo spíš jen špiníš? Ale zavolala bych do CARu, řekni, že máš pozitivní test a co se ti děje a oni ti dají instrukce, možná nafasuješ nějaké léky na udržení navíc nebo tě pozvou na utz dřív.... Držím palce! :dizzy_face:
4. bře 2014 v 18:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek