• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v prosinci 2013/lednu 2014

18. března 2014 
@lussi Jako menstruace to není ale moc dobrý pocit nemám. Já jsem tam volala v pátek dr. přihodila ascorutin a řekla, že na krev je brzy. Zítra jsem 14 dnů, udělám ještě jeden test a budu tam volat.
4. bře 2014 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi Jo a barva je někdy růžová taky hnědá ale i v malém množství červená.
4. bře 2014 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanamalk tak to je jasné, že tě to nenechává klidnou, já se taky bála dokud to nepřestalo :confounded: Tak hodně odpočívej, stejně víc udělat nemůžeš. A důležité je, že máš pozitivní test, kor jestli sílí, tak je to jedině dobré znamení :wink: Dej zítra vědět až testneš :wink:
4. bře 2014 v 18:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi Dám, moc děkuju. Ty si to hezky užívej.
4. bře 2014 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
5. bře 2014 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hanamalk já je mám taky :slight_smile:
5. bře 2014 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eevvaa Ahoj, ty máš krásnou dálnici.
5. bře 2014 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanamalk no závaděli jsme jedno, víc ani nezbylo, snad to nebudou dvě :slight_smile:, to by byla sranda
5. bře 2014 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanamalk je to focené mobilem, protože manža mi zcizil foťák asi do práce, nemůžu ho doma najít :slight_smile:
5. bře 2014 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa Já taky fotila telefonem a také mám zavedeno jedno ale jedu dnes na krev, protože od 6 dne pořád lehce krvácím, tak se bojím a mám přijet :unamused: . Mrazáků mám hodně, tak jsem ráda. Ty na krev nejedeš?
5. bře 2014 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanamalk já jdu v pondělí na kontrolu po ET a mám mít moč, tam se snad objeví dvě čárky a poté nevím, co mě čeká, možná UTZ a pak na krev. Jenže já mám starý mobil, žádný chytrý telefon, proto je to tak máznuté. Fotky dělá, ale .... Při 1. IVF mi utroš pustil MS bez problémů, takže jsem si říkala tentokrát, že když nešpinim, tak ten test zkusím před kontrolou a byly tam :slight_smile:. Mám velkou radost, to je první meta a tu jsme tentokrát překonali. Druhá je pondělní kontrola a pak srdíčku a pak to začne :slight_smile:
5. bře 2014 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa Já uvidím co mi dneska řeknou. Chytrý nechytrý telefon, máš to tam :grinning: . Takže jseš dneska 15 den po ET?
5. bře 2014 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanamalk ano, dnes jsem 15. den od ET, nechtěla jsem hledat duchy, tudíž jsem to zkusila až dnes, s jediným testem co jsem měla doma už roky :slight_smile:, v lednu jsem ho náhodně našla, no možná mi to nedá a zajdu si koupit ještě dva, a zkusím znovu testnout v pátek a v neděli, ale jestli to není zbytečné :slight_smile:
5. bře 2014 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa
@hanamalk holky moc gratuluji :dizzy_face:
5. bře 2014 v 09:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lussi díky ale nevím jestli je k čemu dnes na krvi pouze HCG 89. Moc tomu nevěřím. :frowning2:
5. bře 2014 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi jsem 14 dní po ET
5. bře 2014 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanamalk a jak staré bylo embryjko/embryjka?
5. bře 2014 v 19:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi PK takže 5 dnů
5. bře 2014 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanamalk tak to se pořád vejdeš do tabulky, tak to může ještě krásně narůst. A oni ti řekli, že je to málo nebo kdy máš jít na kontrolu?
5. bře 2014 v 19:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi dr. k tomu vůbec nic neřekla a sestřička říkala ať příjdu ještě v pátek na kontrolní odběr. Tak jsem z toho nervní.
5. bře 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanamalk a testíky sílí ne?
5. bře 2014 ve 21:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi přijde mi že sílí ale jen jestli to není jen v mojí hlavě.
6. bře 2014 v 06:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanamalk hoď sem foto :slight_smile:
6. bře 2014 v 18:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co holky, je tady nějak mrtvo :slight_smile:
9. bře 2014 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, už je dlouho co jsem sem psala. Tak i já mám za sebou ET. Ve čtvrtek mi zaváděli 5ti denní embryjko. Embryolog říkal že je kvalitní a tím že jsem ještě docela mladá tak mám větší šanci na to že se uchytí. Zbyly mi dalších 5 v mrazáku. Ale od včera mě docela bolí břicho jako před ms a k tomu ještě bolest zad, tak mám strach že se to nepovedlo. Jak má člověk přijít na jiné myšlenky a nemyslet na to.
9. bře 2014 v 09:21  •  2 děti - čeká miminko, termín má v květnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baralesayova jé, tak to moc držím palce :slight_smile: Ta bolest je určitě od toho jak se embryjko zavrtává :wink:
9. bře 2014 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@baralesayova bud v klidecku, ja mela pocit na MS taky tak nejak a vlastne mam az do dnes -dela to pry progesteron v utrogestanu :wink:
9. bře 2014 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky tak přidávám další negativní zprávu. Dneska jsem začala lehce špinit, tak že o víkendu asi dorazí mrcha. Moc nadějí si nedávám. :frowning2:
11. bře 2014 v 15:45  •  2 děti - čeká miminko, termín má v květnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baralesayova já taky špinila, asi 4 dny v kuse, pak to přestalo a teď v 15tt zase a taky to přestalo. Nic to není, pokud to není jasně červená krev, hoď si klidový režim :wink:
11. bře 2014 v 19:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek