• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v prosinci 2013/lednu 2014

18. března 2014 
@eevvaa Tak teď už bude jen dobře... známá byla taky na kyretáži polypů a do té doby se jim nedařilo...a hlavně to nikdo neřešil nebo si toho nevšiml, nevím... každopádně se jim po vyčištění dělohy zadařilo.... to je pak na delší čekání, než se vše vyzdraví a je to ok, ale stálo to za to :slight_smile:
17. lis 2013 v 10:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já mám zatím stopku, mám cystu na vaječníku, takže nemůžeme začít se stimulací, mám přijít 2. den cyklu a uvidíme jestli praskla mrcha jedna :angry:
20. lis 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@malaradost jaktooo?:( to je mrzuty... a ty trpis na cysty nebo se objevila nahodou?
20. lis 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koderly právě, že netrpím :frowning2: A zrovna v tak blbou dobu. Co si pamatuju, tak jsem měla naposledy cystu v roce 2008, pak nevím, ale je možné, že tam byly, přecejenom na utz nechodím každý cyklus, snad by to mělo prasknout, tak uvidíme.
20. lis 2013 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@malaradost na cysty mam vyzkouseny Indonal tabletky, super funguji... zkus to, me zmizel za par dni!!!
20. lis 2013 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koderly no nekecej! Ráno mažu do lékárny a jestli mi to zabere tak máš u mě v krámku schovaný nějaký pěkný kousek na miminko :dizzy_face: Dík moc :wink:
20. lis 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@malaradost urcite zkus! je to prirodni, ale v lekarne by to byt meli! pomaha to na cysty a ma to pry super vysledky pri lecbe rakoviny cipku a zenskych organu, take rovna hormony.... to mi pripomina, ze si to jdu taky zobnout:slight_smile: ja mela cystu 7cm!!!!! a byla pryc za par dni! doktori nechapali:slight_smile:
20. lis 2013 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ono se nesmí stimulovat když je cysta? I kdyby byla malinká?
21. lis 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to nevim:( je mozne, ze ne... mohla by vyrust po hormonech a byt nebezpecna
23. lis 2013 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak holky, kdo jiz stimuluje?????
24. lis 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koderly my teprv ve středu jedem na 1. konzultaci, počítám že začnem v lednu
24. lis 2013 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj, jedu z utz a jdeme ne to, od zítřka píchám......cysta zmizela :slight_smile:
@koderly máš to u mě, ten indonal možná zabral :wink:
27. lis 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gittynka tak jak jsi dopadala dneska? :slight_smile:
27. lis 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@malaradost jupiiiii, to je skvele!!!! Indonal je nejlepsi... me tenkrat take zabral behem par dnu a to jsem tam mela tenisak! doktori mi pritom rikali, ze to muze trvat nekolik tydnu a nebo vubec a musi se to odsat, pcha, prd vedi:slight_smile:)) tak to mam radost, to vam to hezky vyjde na vanocni prekvapko!!!:slight_smile:
27. lis 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@koderly jj, Ty jsi prostě úžasná, už jsem byla smířená s tím, že je to v kyblu :dizzy_face:
27. lis 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@malaradost :slight_smile:))
indonal zobej dal, ale stacited tak dvakrat tydne tabletku... aby se ti neudelaly cysty pri stimulce, take to budu jist...ja ted plasila taky, mam zacit stimulovat pristi tyden, az to dostanu a zacina mi nejaka vaginalni mykoza, snad ne infekce.. takze cipky, mazu, silim:slight_smile:)) take by to asi mohlo ohrozit IVF...
27. lis 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@malaradost ahoj :slight_smile: no budu mít krátký protokol, ted budem čekat 3 týdny na pojistovnua jeste musim na krev 2-3 den cyklum ale to prý stačí u mýho gyndaře - nejaké hormony či co no a poslední týden před Vánocema pojedeme pro léky, protože začátkem ledna nejak 5. odhaduju, začne cyklus a ten už budeme stimulovat :slight_smile:
27. lis 2013 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
tak ja jsem dnes 1DC:slight_smile:)) takzd dnes volam do Caru a od zitra stimulace:slight_smile:
9. pro 2013 v 05:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak holky, kdo jiz stimuluje??? ja dnes zacala.. Fostimon, odber asi 21.12.
10. pro 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koderly jeje,to je super,ja zacínam az okolo 10 ledna.Musím vydrzat,uz aby to bolo :slight_smile:
11. pro 2013 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata,
tak zítra si jedu pro mrňata, máme krásných 6 embryjek top kvality a 2 pomalejší, takže úspěch :slight_smile:
Holky co stimulujete držím palce ať je krásná úroda !
13. pro 2013 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@malaradost tak to je krása!! držím všechny palce, co mám :slight_smile:
14. pro 2013 v 18:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anna34 díky :slight_smile:
Nakonec máme zamraženo jen jedno, ostatní to vzdali :fearful: Ale snad nebude na dlouhá léta potřeba :sunglasses:
14. pro 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@malaradost tak to byla teda rychlovka!! gratuluji... jak to vypada?:slight_smile: jak se citis??? jaka byla opu??? boli to? drzim palceee.. me ceka opu pristi tyden
15. pro 2013 v 01:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koderly no jsem nafouklá jak balon, od OPU beru utrogestan :slight_smile: Opu byla v pohodě, nebolelelo nic, na sále mě uspali ještě dřív než mi tam vrazili zrcadla, takže jsem o ničem nevěděla
Držím palce ať naroste co nejvíce folíků!!!! :dizzy_face:
15. pro 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@malaradost ty jo, kdy budes testovat??:slight_smile: jsem zvedavaaaa!!! ja jdu zitra na dalsi uktrazvuk... foliku je pry akorat, pry jich neni nejak hodne moc a pry je to tak dobre, tak uvidime zitra. pridaji mi k Fostimonu i Cetrotide...
15. pro 2013 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky můžu mezi vás?
22. pro 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
@pipinka čauky a vítej :slight_smile: Kdy Tě čeká stimulka? :slight_smile:
No a já klasika nevydržela a testovala. V pátek jdu na krev, tak snad to bude hezké číslo, sem tam špiním, ale údajně je to běžné,tak uvidíme :sunglasses: Poslední testík je z dnešního rána.
23. pro 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@malaradost ahojky, dnes je to pátý den kdy mi zavedli malinké embryo. 3.1 jdu na kontrolu, tak snad to dopadne dobře
23. pro 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka super, budu moc držet palce!
23. pro 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek