IVF v prosinci 2013/lednu 2014

Ahoj holky, mame naplanovane IVF na prosinec, pokud nestihneme tak leden. Pojdme se vzajemne podporovat🙂 Kdo jde take na IVF?🙂
pipinka
23. pro 2013
@malaradost děkuji snad to vyjde. z 23 odsátých vajíček, nám zbylo 5, a po PGD zbylo jedno které mám v sobě, tak snad to vyjde.
a co ty jak se cítíš? pocity máš nějaké?
malaradost
23. pro 2013
@pipinka kamarádka to měla podobně jako ty, taky měli hodně vajíček, pak po PGD všechna odpadla a zbylo jedno a povedlo se 🙂
Pocity.....no chce se mi dost spát, ale to mám vždy po Utrogestanu 🙂 Sem tam pobolívá podbřišek
pipinka
23. pro 2013
@malaradost mě bolí podbřišek jako bych to měla dostat, noci se budím, přes den bych spala, občas i ponocuji a pak spím do oběda a ten klidový režim už mě ničí
malaradost
23. pro 2013
@pipinka tak to je dobré znamení - něco se děje 😉
pipinka
23. pro 2013
@malaradost no to doufám, pořád koukám, jestli jsem to nedostala. bolí mě prsa a pořád mám na něco chuť. modlíme se aby to vyšlo, manžílek dělá vše za mě, já jen odpčívám
malaradost
23. pro 2013
@pipinka to je hodnej, tak to má být 🙂 A kdy chceš testnout?🙂
pipinka
23. pro 2013
@malaradost nevím jestli vůbec mám. ještě se zeptám, poslední dobou mě trápí docela průjem, je to normální? promin za takovu otázku
malaradost
23. pro 2013
@pipinka tak průjem jsem neměla,tak neporadím :-| Já na tyhle střevní věci netrpim. Ani jsem nezvracela, když jsem byla poprvé těhotná
pipinka
23. pro 2013
@malaradost můžu se zeptat? po IVF pícháš si nějaké injekce na podporu?
koderlyautor
23. pro 2013
tak holky mam radost za ty testiky tady!!!!! ja si jdu ve stredu pro nase dve embryjka🙂 zatim jich mame
pet, pry kvalitni... tak snad se budou i nadale krasne delit🙂)
pipinka
24. pro 2013
krásné vánoce všem přeji
malaradost
25. pro 2013
Krásné sváteční poledne děvčátka🙂
@pipinka na podporu nic nepíchám, jen beru Utrogestan a Prednison, protože mi zjistili imunologický problém. A jak Ti je dneska? 🙂
@koderly moc moc moc držím palce!!!
A pro motivaci házím testík z dneška🙂
evahouserkova
25. pro 2013
blahopreji,me to 3krat nevyslo
pipinka
25. pro 2013
@malaradost jejda to je moc krásný . je mi fajn akorát mě od rána bolí na pravé straně podbřišku. snad to nic nebude. je to takové píchání.já se na testík zatím nechystám a ani ho doma nemám. Kolikátý den jsi po zavedení embryí?
malaradost
25. pro 2013
@pipinka tak to je dobře, že ho nemáš doma, alespoň tě nesvrbí ruka 😃 Dneska 11. den a zaváděli mi blastocysty 🙂
malaradost
25. pro 2013
@evahouserkova no je to peklo, co si budem povídat 😞 Tohle je můj 9.transfer nebo 10. , už ani nevím :-N Držím palce, ať to brzy klapne!
koderlyautor
25. pro 2013
@malaradost 11. den po ET a takove dalnice??? ty jo, to budou dvojcata!!!!!
pipinka
25. pro 2013
@malaradost tolik transferů? obdivuji tě. každopáně test je nádhernej, taky bych ráda něco takového na něm objevila
pipinka
25. pro 2013
@malaradost jaké máš pocity?
evahouserkova
25. pro 2013
@malaradost dekuji za podporu
malaradost
25. pro 2013
@koderly no byl by to fičák, ale musím s tím počítat, když jsme si nechali dát dvě 🙂 Ale to se nějak zvládně určitě 🙂
@pipinka já doufám, že objevíš 🙂 Transferů bylo dost, to jo,vystřídali jsme i 3 IVF centra, ale není důležitá cesta, ale výsledek, byly dny, kdy jsem to chtěla vzdát, ale jsem ráda, že jsme to neudělali 😎
malaradost
25. pro 2013
@koderly a ty už máš po transferku, jestli tady dobře čtu, že jo? 🙂
malaradost
25. pro 2013
@pipinka a ty pocity.....jestli myslíš nějaké příznaky, tak houbelec, je to naprosto stejné jako minule, kdy to nevyšlo. Sem tam mě pobolívá břicho, ale to vždycky před menzes, takže vyloženě těhotně se necítím 🙂
meyryen
25. pro 2013
@malaradost velká gratulace 🙂 kolikáté ivf se takhle pěkně zadařilo?
pipinka
25. pro 2013
@malaradost 😃 to já jsem dneska na ranu, jsem lítostivá, vše mě rozbrečí a nejradši bych se už ted zavrtala do postele. divím se manželovi že to vydrží
malaradost
25. pro 2013
@meyryen moc děkuji 🙂 3. ivf, první dítko se zadařilo na 5. KET, teď jedem druhé kolo 🙂

@pipinka no tak to je každopádně dobré znamení 😃
meyryen
25. pro 2013
teda vy jste museli mít zásobu sněhuláčků 😃
malaradost
25. pro 2013
@meyryen to jo, 1.ivf - 16 embryí, 2.ivf - 1 (chyba doktorů, nechali mi popraskat všechny folíky před odběrem) a teď 3 embryjka z původních 8, ostatní během kultivace odpadli a zamraženo máme jen jedno 🙂
malaradost
25. pro 2013
musím jít provětrat hafany, tak zatím holky a držte se! 😉
koderlyautor
25. pro 2013
@malaradost ano, dnes mi tam dali dva mimisky🙂 tri jsou zamrazeny...

Začni psát odpověď...

Odešli