• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v prosinci 2013/lednu 2014

18. března 2014 
@malaradost děkuji snad to vyjde. z 23 odsátých vajíček, nám zbylo 5, a po PGD zbylo jedno které mám v sobě, tak snad to vyjde.
a co ty jak se cítíš? pocity máš nějaké?
23. pro 2013 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka kamarádka to měla podobně jako ty, taky měli hodně vajíček, pak po PGD všechna odpadla a zbylo jedno a povedlo se :slight_smile:
Pocity.....no chce se mi dost spát, ale to mám vždy po Utrogestanu :slight_smile: Sem tam pobolívá podbřišek
23. pro 2013 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost mě bolí podbřišek jako bych to měla dostat, noci se budím, přes den bych spala, občas i ponocuji a pak spím do oběda a ten klidový režim už mě ničí
23. pro 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka tak to je dobré znamení - něco se děje :wink:
23. pro 2013 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost no to doufám, pořád koukám, jestli jsem to nedostala. bolí mě prsa a pořád mám na něco chuť. modlíme se aby to vyšlo, manžílek dělá vše za mě, já jen odpčívám
23. pro 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka to je hodnej, tak to má být :slight_smile: A kdy chceš testnout?:slight_smile:
23. pro 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost nevím jestli vůbec mám. ještě se zeptám, poslední dobou mě trápí docela průjem, je to normální? promin za takovu otázku
23. pro 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka tak průjem jsem neměla,tak neporadím :unamused: Já na tyhle střevní věci netrpim. Ani jsem nezvracela, když jsem byla poprvé těhotná
23. pro 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost můžu se zeptat? po IVF pícháš si nějaké injekce na podporu?
23. pro 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak holky mam radost za ty testiky tady!!!!! ja si jdu ve stredu pro nase dve embryjka:slight_smile: zatim jich mame
pet, pry kvalitni... tak snad se budou i nadale krasne delit:slight_smile:)
23. pro 2013 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné vánoce všem přeji
24. pro 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné sváteční poledne děvčátka:slight_smile:
@pipinka na podporu nic nepíchám, jen beru Utrogestan a Prednison, protože mi zjistili imunologický problém. A jak Ti je dneska? :slight_smile:
@koderly moc moc moc držím palce!!!
A pro motivaci házím testík z dneška:slight_smile:
25. pro 2013 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
blahopreji,me to 3krat nevyslo
25. pro 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost jejda to je moc krásný . je mi fajn akorát mě od rána bolí na pravé straně podbřišku. snad to nic nebude. je to takové píchání.já se na testík zatím nechystám a ani ho doma nemám. Kolikátý den jsi po zavedení embryí?
25. pro 2013 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka tak to je dobře, že ho nemáš doma, alespoň tě nesvrbí ruka :grinning: Dneska 11. den a zaváděli mi blastocysty :slight_smile:
25. pro 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evahouserkova no je to peklo, co si budem povídat :frowning2: Tohle je můj 9.transfer nebo 10. , už ani nevím :sweat_smile: Držím palce, ať to brzy klapne!
25. pro 2013 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@malaradost 11. den po ET a takove dalnice??? ty jo, to budou dvojcata!!!!!
25. pro 2013 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost tolik transferů? obdivuji tě. každopáně test je nádhernej, taky bych ráda něco takového na něm objevila
25. pro 2013 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost jaké máš pocity?
25. pro 2013 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost dekuji za podporu
25. pro 2013 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koderly no byl by to fičák, ale musím s tím počítat, když jsme si nechali dát dvě :slight_smile: Ale to se nějak zvládně určitě :slight_smile:
@pipinka já doufám, že objevíš :slight_smile: Transferů bylo dost, to jo,vystřídali jsme i 3 IVF centra, ale není důležitá cesta, ale výsledek, byly dny, kdy jsem to chtěla vzdát, ale jsem ráda, že jsme to neudělali :sunglasses:
25. pro 2013 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koderly a ty už máš po transferku, jestli tady dobře čtu, že jo? :slight_smile:
25. pro 2013 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka a ty pocity.....jestli myslíš nějaké příznaky, tak houbelec, je to naprosto stejné jako minule, kdy to nevyšlo. Sem tam mě pobolívá břicho, ale to vždycky před menzes, takže vyloženě těhotně se necítím :slight_smile:
25. pro 2013 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost velká gratulace :slight_smile: kolikáté ivf se takhle pěkně zadařilo?
25. pro 2013 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost :grinning: to já jsem dneska na ranu, jsem lítostivá, vše mě rozbrečí a nejradši bych se už ted zavrtala do postele. divím se manželovi že to vydrží
25. pro 2013 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen moc děkuji :slight_smile: 3. ivf, první dítko se zadařilo na 5. KET, teď jedem druhé kolo :slight_smile:

@pipinka no tak to je každopádně dobré znamení :grinning:
25. pro 2013 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda vy jste museli mít zásobu sněhuláčků :grinning:
25. pro 2013 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen to jo, 1.ivf - 16 embryí, 2.ivf - 1 (chyba doktorů, nechali mi popraskat všechny folíky před odběrem) a teď 3 embryjka z původních 8, ostatní během kultivace odpadli a zamraženo máme jen jedno :slight_smile:
25. pro 2013 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
musím jít provětrat hafany, tak zatím holky a držte se! :wink:
25. pro 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@malaradost ano, dnes mi tam dali dva mimisky:slight_smile: tri jsou zamrazeny...
25. pro 2013 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek