• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v prosinci 2013/lednu 2014

18. března 2014 
@koderly šetři se a odpočívej :wink:
25. pro 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jak prožíváte vánoční svátky? Já ty pohádky prostě miluju :slight_smile: dnes v noci jsem měla narůžovělé špinění,ale zdá se že je to už fajn, no každopádně budu dnes odpočívat a odpočívat
26. pro 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja jsem nemocna:(( snad to nejak neohrozi zavrtavani nasich dvou miminek... teploty nemam, jen silenou rymu a kasel..
26. pro 2013 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka já taky špinila, od 7. dne od ET, zvedla jsem si dávky Utrogestanu a po 4 dnech to přešlo :wink: A svátky taky miluju, hlavně to lenošení u pohádek s dobrým jídlem :slight_smile:

@koderly a jéje, to je nepříjemné :unamused: Miminka to uričtě neohrozí, taky jsem byla u prvního dost nachcípaná a jak bylo tělo oslabeno, tak zůstal prostor pro embrouše:slight_smile: Zkus si koupit Septisan tablety na cucání, mělo by ti to zklidnit krk, je vhodný i pro těhotné, takže to můžeš :wink: A nos prostříkavej mořskou vodou
26. pro 2013 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost tak to jsem ráda, že nelenoším jemon já. ještě kdyby mě ta hlava nebolela, bylo by to ok. nejvíc mě štve když se večer dívám na pohádku a oni ji ráno opakujou, no to je děs. nutně potřebuju jít mezi lidi a jsem tááák líííná
27. pro 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak nemoc je zazehnana:slight_smile:)) holky, dnes je embryjkum 8 dni:slight_smile: to uz by mel byt zavrtana.... dnes jsem zkusila tehu test, abych zjistila, jestli je pregnyl pryc (pregnyl pichnut 18.12.) a jsou tam dve carky.. sice slaba, ale furt je.. je to mozne?
28. pro 2013 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koderly jéééééééééééé, je to tam! :grinning: Myslím,že pregnylovka to nebude :wink:
28. pro 2013 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@malaradost ale transfer byl 25.12. sice petidenni blastocysty, ale tim padem je jim dnes 8dni a to uz produkuji hcg? jako leda ze by se chytly obe a produkovaly ve velkem:slight_smile:)) spis myslim, ze je to pregnyl.. mela jsem 2x 5tis.. kdy ty jsi mela pozitivni testik od et?
28. pro 2013 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koderly blastička by se měla zahnizďovat max do 2. dne a pak už to frčí :wink: Já testovala od 7. dne a každý den čárka sílila :slight_smile:
28. pro 2013 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koderly mrkni na 4. stránku tady v diskusi, házela jsem tam foto:slight_smile: a koukám, že jsem testila už od 6. dne :grinning: A ze zvědavosti jsem zkusila i Clearblue
28. pro 2013 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koderly ježiš, já jsem úplně blbá, ono je teprve 28.12 :grinning: Takže znovu, testila jsem 6.den od ET,taky jsem měla blastocysty,tak ono to možná fakt ta pregnylovka je. Ale doufám i tak, že ta čárka bude postupně sílit :slight_smile: Už jsem tady viděla že holky testovali od 3. dne od transferu , otázka je, jestli se z pregnylovky postupně nestávala těhučára :slight_smile:
28. pro 2013 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@malaradost je to asi pregnylovka, jinak by to byl ulet:slight_smile: zkusim znovu za dva dny a uvidi se:slight_smile:
28. pro 2013 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@malaradost a co ty, vis neco vice??:slight_smile: kdy jdes k mudr???
28. pro 2013 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj take se rada pridam do diskuse........ hned bych chtela pozdravit sasy.......v lednu jsem zacala se stimulaci pak bylo opu a odebrano 16 vajuch z toho vydrzely 4kulisci,ale na transfer jsem nesla mela jsem hyperstimulacni syndrom..... tak v breznu jsme daly jednoho kuliska ale skoncilo to neuspechem,pak v kvetnu jsme daly dve a take to nevyslo.......... pak jsme si daly oddych,ani jsem netusila jak je to na psychiku narocne...... ted v listopadu jsem myslela ze zkusim inseminaci ale spatne jsem reagovala na hormony tak se nic nekonako..... ted v lednu by jsme meli jit zas na ket, ale rozhodli jsme se ze pujdem do dalsiho ivf aby jsme daly cerstve.......:slight_smile: a diagnoza mam anovulaci manzel je vporadku........ Mam tady i kocky radost jak se tu na novy rok krasne tehulkuje ,tak to zacina dobre.....jen tak dal....:slight_smile: a tehulkam preji hooodne stesicka a hlavne zdravicko......
28. pro 2013 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost ahoj tak jak se cítíš? já mám trošku návaly,ale jinak se cítím báječně. Na testu jsem objevila ducha a dnes je to 10 den po ET, tak snad bude sílit
28. pro 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@koderly úlet nebo trojčata třeba :grinning:
Jinak já teď budu čekat, na utz jdu až 17.1 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@aaajjjaaa912 hoj a vítej :slight_smile: Tak to byste mohli stihnout do Valentýna, byl by to krásný dárek! :grinning:
@pipinka ahojky, začaly mě šíleně bolet prsa, když sundavám podprdu, tak to je jak dvě kovadliny, jinak pohoda :slight_smile: Jde dušík už vyfotit? Hoď ho sem :slight_smile: A potichounku gratuluju, je to supeeer! :dizzy_face:
28. pro 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
holky me poboliva briskooo, to je asi normalni ne? je to jako slaba bolest pred ms... prejde to, kdyz si lehnu...
28. pro 2013 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@malaradost kolik embryjek jste zavadeli?:slight_smile:
28. pro 2013 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost zatím ne, je hodně slabý. ale až to půjde hodím vám foto. ale něco se se mnou děje. miluju česnekovou pomazánku a dneska ji nemohu ani cítit, je mi na bl....
28. pro 2013 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koderly jj, já to mám taky tak, začne bolet, když delší dobu stojím třeba, když si lehnu, po chvíli to přejde :wink: A dávali jsme 2 blastocysty :slight_smile:

@pipinka njn, chutě, to je dobré znamení :grinning: Tak ať sílí, moc držím palce!
28. pro 2013 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
když koukám na ty vaše testy tady, tak mě zajímá proč vy máte vidět krásné duchy třeba 6-tý den a já vidím slabého ducha až 10 den.ale asi to máme každá jiná
dobrou noc děvčata
28. pro 2013 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pipinka protoze ten muj duch je asi Pregnylovy:slight_smile:) dnes jsem teprve 5.den od et...
29. pro 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky prosím jaké špinění je v pořádku a jaké značí nebezpečí?děkuji
29. pro 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pipinka presne nevim, ja mam ve zprave, he pri spineni ci slabem krvaceni mam utrogestan polykat a ne zavadet.. pokud spinis nejak vice, zavolala bych do caru a zvysila davky utrogestanu
29. pro 2013 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koderly á zprávu nemám,ale dr říkal, že okud začnu špinit, mám polyka utroš, tak jsem ho v poledne polka. se mi ted nějak začala motam hlava, bože co je zas tohle.špiním slabě, teda zatím, pokud to zane víc, zavolám tam, mám to v plánu
29. pro 2013 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pipinka motani hlavy to je utros:slight_smile:) spineni slabe je spise dobre znameni v tehle dnech - zavrtavaji se:slight_smile:)
29. pro 2013 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koderly utroš způsobuje motání hlavy, jo? teda to jsem nevěděla. No je fakt že jsem ho polkla, jak špiním tak jsem ho nezaváděla
29. pro 2013 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka to bude ok, odpočívej :wink: Já špinila 4 dny v kuse, utroš jsem si zvedla sama na 2-2-2 z původních 2-0-2 a doktorka mi ty vyšší dávky i nechala, pro jistotu. Jestli špiníš nějak víc, tak uričtě volej, mohli by ti dát ascorutin (nebo tak nějak se to píše).
29. pro 2013 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost odpočívám celý den. před chvilkou mě přepadl záchvat pláče, z ničeho nic, bože to jsou stavy
29. pro 2013 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak a je tu vecer a me zase prepadlo boleni bricha a takova ta nevolnost jako pred ms...vzdycky to trva par minut, vterin... a zase dobry a za chvilku zase bolest, jak kdyz to ze me za chvilku poleje.... pujdu spat a uziju si to zase zitra:slight_smile:
29. pro 2013 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek