IVF v prosinci 2013/lednu 2014

Ahoj holky, mame naplanovane IVF na prosinec, pokud nestihneme tak leden. Pojdme se vzajemne podporovat🙂 Kdo jde take na IVF?🙂
koderlyautor
30. pro 2013
tak dnes 6.den od et...je tam duch, ve skutecnosgi videt pekne, nafotit to moc neslo... to uz asi pregnyl nebude🙂)
pipinka
30. pro 2013
ahoj holky, jak se vám tu vede? já opět špiním, tak zítra jedu ráno do caru na krev, tak uvidíme. špiním dopoledne a pak to přestane.chjo to budou zase nervy.
pipinka
30. pro 2013
@koderly trošku ho vidím, hlavně ať sílí
koderlyautor
30. pro 2013
@pipinka on na te fotce skoro videt neni... musi silit🙂) a tobe drzim palce!!! dej vedet!
suzik161
30. pro 2013
Ahoj holky, mohu se přidat? 2.12.jsme byli s manželem na IUI, bylo to biochemické těhotenství. Dostali jsme na. Výběr, zda znova IUI nebo jž IVF, vybrali jsme si IVF. Taktže jsme hned poslali žádost na pojišťovnu a teď čekám na MS, která má dorazit kolem 17.1. Teď to zkoušíme s ovulačními testy, tento měsíc. Mám anovulační cykly a minulý měsíc se povedlo, že jedno vajíčko dozrálo, tak jsmeto zkusili, ale to prý byla výjimka.
malaradost
30. pro 2013
@koderly je to tam! 😃 Další testík zítra nebo testíš ob den? 🙂

@suzik161 ahojky a vítej! 😉

@pipinka držím palce ať je krev maximálně pozitivní!!!
pipinka
30. pro 2013
dneska jsem jak uchcaná merry 😃 mám pozitivní náladu a je mi moc fajn
koderlyautor
30. pro 2013
@malaradost no zitra😃 i pozitri🙂 vykoupila jsem lekarnu!!!
malaradost
30. pro 2013
@koderly takže taky testománie co? 😃 Já si jich dělala 14 😃
pipinka
31. pro 2013
ahoj holky, tak nám to nevyšlo 😢 v únoru jdeme na druhý pokus. jdu něco dělat at přijdu na jiné myšlenky
malaradost
31. pro 2013
@pipinka cože? 😞 Jakto? Krev 0??? :-S
pipinka
31. pro 2013
@malaradost ano krev O, ráno jsem začala krvácet
koderlyautor
31. pro 2013
@pipinka jaktoo sakra:/ to nejak brzo mensen... sakra mam nerva, ze to taky dostanu, furt me tak boli bricho:/ je mi to moc lito! na pristi cyklus vlozte blastocystu, pokud to pujde, ta se pry lepe uchycuje... jo a mas to potvrzene krvi? nekdy krvaceni neznamena konec!
pipinka
31. pro 2013
@koderly ano mám to potvrzené, dnes jsem byli na krvi a hcg je negativní.. vůbec nad tím nepřemýšlel, hodně odpočívej a bud v klidu, určitě to vyjde. my jsme si nechali dát jen jedno, protože víc jsme jich neměly. pokud jich příště bude více, necháme si dát blastocystu.
koderlyautor
3. led 2014
ahoj holky, tak dneska 9. den od ET, citlivost 25. Co myslite?
stazina1
4. led 2014
@koderly Vyzerá to super nádejne 🙂
malaradost
5. led 2014
@koderly je to tam! 😃 Gratulka! Jde hezky vidět x-)
koderlyautor
5. led 2014
no nevim holky, podle me je to falesny duch... uvidime.... delala jsem vcera vecer a nic moc:/ ale je brzo....
koderlyautor
5. led 2014
holky bojim se, ze z toho nic nebude... jsem 11 dem po et a na testu skoro nic... vic nic nez skoro:) takze nevim no... minimalne to asi nebudou dvojcatka😞
malaradost
6. led 2014
@koderly neplaš, večer je většinou slabší, máš zředěnou moč. Já měla dokonce jednou hodně slabounkou ráno, tak jsem myslela, že je to v pr.deli a když jsem testla za 2 hodiny dalším testem, tak ta čára byla tak silná, že na mě vykoukla hned.
Takže jak vypadá dnešní testing? 🙂
koderlyautor
6. led 2014
@malaradost dneska testy dosly🙂) zajdu do lekarny, ale koupim citlivejsi... zkusim ty tycinky plastove
koderlyautor
6. led 2014
@malaradost tak zasoby doplneny🙂)
koderlyautor
6. led 2014
a mamatest snehobily!!! sakra, ze jsem vubec zacala testovat, uz vim, proc to doktori zakazuji🙂)) nevite nekdo, jestli se cyklus po ivf nejak zkracuje? normalne mam cyklus 33-35 dni, takze ms bych mela dostat az pristi tyden... ale ted s tema hormonama se treba ms dostava driv?? nevite??
malaradost
6. led 2014
@koderly nene, nevěřím, zkus další test!!!
koderlyautor
6. led 2014
@zkusim ve stredu... to budu 14 dni po et... ale zacinam se pomalu smirovat, ze to nevyslo😞(
malaradost
6. led 2014
@koderly já teda budu optimistická za Tebe a doufám, že ve středu z těch čárek budeš pěkne v šoku 😉 Mamáčům fakt moc po zkušenosti nevěřím, vybarvují si to jak chtějí , ty nové série mi přijdou fakt divné :-S
koderlyautor
6. led 2014
@malaradost diky.. ja jsem nejaka smutna😞 zkusim ve stredu... ten druhy test je 20, takze ten uz neukaze vubec nic... ale vis co, jdu ho pocurat🙂
malaradost
6. led 2014
@koderly jdi, čekám na výsledek 🙂
koderlyautor
6. led 2014
@malaradost no, nic moc... mozna tam ma fantasie vidi dusika, ale uz nevim, co je v me hlave a co realita... nic, uvidime ve stredu..
koderlyautor
6. led 2014

Začni psát odpověď...

Odešli