• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v prosinci 2013/lednu 2014

18. března 2014 
autor
tak dnes 6.den od et...je tam duch, ve skutecnosgi videt pekne, nafotit to moc neslo... to uz asi pregnyl nebude:slight_smile:)
30. pro 2013 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahoj holky, jak se vám tu vede? já opět špiním, tak zítra jedu ráno do caru na krev, tak uvidíme. špiním dopoledne a pak to přestane.chjo to budou zase nervy.
30. pro 2013 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@koderly trošku ho vidím, hlavně ať sílí
30. pro 2013 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pipinka on na te fotce skoro videt neni... musi silit:slight_smile:) a tobe drzim palce!!! dej vedet!
30. pro 2013 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, mohu se přidat? 2.12.jsme byli s manželem na IUI, bylo to biochemické těhotenství. Dostali jsme na. Výběr, zda znova IUI nebo jž IVF, vybrali jsme si IVF. Taktže jsme hned poslali žádost na pojišťovnu a teď čekám na MS, která má dorazit kolem 17.1. Teď to zkoušíme s ovulačními testy, tento měsíc. Mám anovulační cykly a minulý měsíc se povedlo, že jedno vajíčko dozrálo, tak jsmeto zkusili, ale to prý byla výjimka.
30. pro 2013 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@koderly je to tam! :grinning: Další testík zítra nebo testíš ob den? :slight_smile:

@suzik161 ahojky a vítej! :wink:

@pipinka držím palce ať je krev maximálně pozitivní!!!
30. pro 2013 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
dneska jsem jak uchcaná merry :grinning: mám pozitivní náladu a je mi moc fajn
30. pro 2013 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@malaradost no zitra:D i pozitri:slight_smile: vykoupila jsem lekarnu!!!
30. pro 2013 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@koderly takže taky testománie co? :grinning: Já si jich dělala 14 :grinning:
30. pro 2013 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak nám to nevyšlo :cry: v únoru jdeme na druhý pokus. jdu něco dělat at přijdu na jiné myšlenky
31. pro 2013 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@pipinka cože? :frowning2: Jakto? Krev 0??? :confounded:
31. pro 2013 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@malaradost ano krev O, ráno jsem začala krvácet
31. pro 2013 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pipinka jaktoo sakra:/ to nejak brzo mensen... sakra mam nerva, ze to taky dostanu, furt me tak boli bricho:/ je mi to moc lito! na pristi cyklus vlozte blastocystu, pokud to pujde, ta se pry lepe uchycuje... jo a mas to potvrzene krvi? nekdy krvaceni neznamena konec!
31. pro 2013 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@koderly ano mám to potvrzené, dnes jsem byli na krvi a hcg je negativní.. vůbec nad tím nepřemýšlel, hodně odpočívej a bud v klidu, určitě to vyjde. my jsme si nechali dát jen jedno, protože víc jsme jich neměly. pokud jich příště bude více, necháme si dát blastocystu.
31. pro 2013 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky, tak dneska 9. den od ET, citlivost 25. Co myslite?
3. led 2014 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@koderly Vyzerá to super nádejne :slight_smile:
4. led 2014 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@koderly je to tam! :grinning: Gratulka! Jde hezky vidět :dizzy_face:
5. led 2014 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no nevim holky, podle me je to falesny duch... uvidime.... delala jsem vcera vecer a nic moc:/ ale je brzo....
5. led 2014 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky bojim se, ze z toho nic nebude... jsem 11 dem po et a na testu skoro nic... vic nic nez skoro:slight_smile: takze nevim no... minimalne to asi nebudou dvojcatka:(
5. led 2014 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@koderly neplaš, večer je většinou slabší, máš zředěnou moč. Já měla dokonce jednou hodně slabounkou ráno, tak jsem myslela, že je to v pr.deli a když jsem testla za 2 hodiny dalším testem, tak ta čára byla tak silná, že na mě vykoukla hned.
Takže jak vypadá dnešní testing? :slight_smile:
6. led 2014 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@malaradost dneska testy dosly:slight_smile:) zajdu do lekarny, ale koupim citlivejsi... zkusim ty tycinky plastove
6. led 2014 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@malaradost tak zasoby doplneny:slight_smile:)
6. led 2014 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a mamatest snehobily!!! sakra, ze jsem vubec zacala testovat, uz vim, proc to doktori zakazuji:slight_smile:)) nevite nekdo, jestli se cyklus po ivf nejak zkracuje? normalne mam cyklus 33-35 dni, takze ms bych mela dostat az pristi tyden... ale ted s tema hormonama se treba ms dostava driv?? nevite??
6. led 2014 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@koderly nene, nevěřím, zkus další test!!!
6. led 2014 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@zkusim ve stredu... to budu 14 dni po et... ale zacinam se pomalu smirovat, ze to nevyslo:((
6. led 2014 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@koderly já teda budu optimistická za Tebe a doufám, že ve středu z těch čárek budeš pěkne v šoku :wink: Mamáčům fakt moc po zkušenosti nevěřím, vybarvují si to jak chtějí , ty nové série mi přijdou fakt divné :confounded:
6. led 2014 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@malaradost diky.. ja jsem nejaka smutna:( zkusim ve stredu... ten druhy test je 20, takze ten uz neukaze vubec nic... ale vis co, jdu ho pocurat:slight_smile:
6. led 2014 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@koderly jdi, čekám na výsledek :slight_smile:
6. led 2014 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@malaradost no, nic moc... mozna tam ma fantasie vidi dusika, ale uz nevim, co je v me hlave a co realita... nic, uvidime ve stredu..
6. led 2014 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
6. led 2014 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek