• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v prosinci 2013/lednu 2014

18. března 2014 
@koderly jako já tam taky něco vidím,úplně sněhobílo to rozhodně není :wink:
6. led 2014 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@malaradost je to taaaam!!! ted jsem se byla podivat a normalne on tek kluk dusik vylezl:slight_smile:)) fakt debilni mamatest!!! a to je to 20 a ne 10 citlivost.... vnesla se do me nadeje:slight_smile:)))
6. led 2014 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koderly hurá :grinning: Já Ti to říkala :dizzy_face: Já si mamáčů dělala cca 15 ks myslím a čárky to ukazovalo fakt zmateně :wink: Budeš testovat i zítra nebo vydržíš do středy? :grinning:
6. led 2014 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@malaradost vydrzim do stredy s tim 20 a rano udelam mamatest... ze bych ho pripadne vzala na milost...
6. led 2014 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@malaradost a co ty, uz jsi byla na ultz, jsou to dvojcatka?:slight_smile:
6. led 2014 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to je fakt vtipny... ukazala jsem ten test manzelovi a on to tam take vidi!!!!! on.. chlap.... ti nevidi vetsinou nic:slight_smile:) prosim drzte palce, at ve stredu zesili!!!
6. led 2014 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@koderly jdu až 17.1, to bych měla být cca v 8tt, nevím proč objednávají tak pozdě, kdo to má vydržet? :slight_smile:
No a jestli ten testík vidí i manžel, tak je to tutovka, chlapi fakt většinou nic nevidí :grinning:
6. led 2014 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@malaradost delaji to tak pozde kvuli srdicku, aby uz videli.. a bud rada hele, je prokazane, ze ultrazvuky miminkum vadi a cim mensi jsou, tim vice, takze v 8 tt je lepsi ultz nez v 5tt treba...
No normalne to tam fakt vidi! ono jak to uschlo, tak je to fakt videt... nechapu ten mama test fakt...
6. led 2014 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@malaradost to je on, meho srdce sampion:slight_smile:)
6. led 2014 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@koderly hezky jde vidět :dizzy_face:
6. led 2014 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koderly a s tím utz...u Filípka jsem byla o 2 týdny dřív a srdíčko už bylo :slight_smile: Ale jo, určitě je to lepší jít později, už půjde krásně vidět, akorát to čekání je hrůza :slight_smile:
6. led 2014 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@malaradost budou to dvojcatka:slight_smile:)) mela jsi hrozne brzo carku!!! ja bych je taaak chtelaaaaa!!!
6. led 2014 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koderly sama jsem zvědavá:slight_smile: Ale mám z nich strach, ne teda konkrétně z toho, že bych tu péči nezvládala, to se vždycky nějak udělá, jsme ženský a ty vydrží všechno, ale mám strach z toho těhotenství a předčasného porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak já měla hcg z krve 14 dní od ET 1084 a kamarádka měla taky přes 1000j a bylo tam jen jedno, takže jsem napjatá jak struna :slight_smile:
6. led 2014 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koderly a tu tvoji čárku na testu vidím normálně metr od obrazovky :grinning:
6. led 2014 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@malaradost no uvidis, ja jak jsem procitaka net, tak kazda to ma fakt jinak s tema carkama... nektere zeny, co cekaly dvojcatka mely // az treba 12.-14. den a ne jak ty 6. den:slight_smile:) takze je to fakt ruzne.. asi tam mas poradne aktivni embryo! ti nasi/to nase je lenive po rodicich a dava si nacas s tou produkci:slight_smile:
6. led 2014 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jdu na vás s dotazem.Volala jsem do caru kvůli dalšímu pokusu o IVF a mudr mi povídal, že mi nastaví cyklus s jednotlivými dávkami před stimulací? jak tomu mám rozumět, poradíte? děkuji
7. led 2014 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka ahojky, tak to nevím :sweat_smile: A nemyslel před menstruací? Jestli tím nemyslel dlouhý protokol? Jinak fakt nevím :unamused:
7. led 2014 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no domlouvali jsme se že od příští ms což je začátkem února tak zažádáme na pojištovnu o druhý pokus.. mám přijít 20.1 na kontrolu a říkal, že začneme cyklus s jednotlivými dávkami před stimulcí, že to bude úvodní fáze.jsem z toho nějaká zmatená a nevím co to znamená. v hlavě si říkám, že to trvá pojišťovně než to schálí nějaký čas tak si říkám, jestli si budu píchat celou dobu nebo ne. mám v tom zmatek a nechci volat do caru abych nebyla za blbce
7. led 2014 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka ono bude asi stejně nejlepší počkat až do toho 20.1, kdy ti to vysvětlí osobně. Já bych to nepochopila ani po telefonu :grinning:
7. led 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, abych se představila. Je mi 26 let a manželovi 32, v listopadu 2012 jsem přestala brát HA a od té doby nic, vůbec nefunguji, i když malé záchvěvy se tam poslední dva cykly objevili. Mám chronický zánět štítné žlázy, hypofunkci. Skoro celý rok jsem chodila na injekce, aby mi to vyvolala, nakonec jsem požádala o poslání do CARU Jihlava. Tam jsme 2.12. podstoupili IVF, když mi dozrálo vajíčko samo od sebe, bylo to biochemické těhotenství. Teď jsem měla cyklus bez ničeho, tak jsem nakoupila ovulační testy a zkoušeli to s manželem podle nich, ovulace proběhla tak uvidíme. Jinak máme v půlce ledna jet na krev do Caru a pro injekce, jestli se to nepovede :wink:
7. led 2014 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj snažilky, rada bych se k vám přidala. Mám dotaz, co znamená krátký a dlouhý protokol? U me právě probíhá stimulace Gonalem a příští týden me čeká odebrání vajíček. Cítili jste něco při stimulaci? Dekuji předem za odpověd :wink:
7. led 2014 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rollova ahoj snazilko:slight_smile: kratky protokol se stimuluje od 2. DC a dlouhy od 20.DC predesleho.... ja mela kratky s fostimonem a zadne vedlejsi reakce....hned od druheho dne jsem citila vajecniky, jak se probouzi a zvetsuji, cim vice se to blizilo k OPU, tim vetsi brisko a vice plne...
7. led 2014 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koderly Dekuji za odpověd :slight_smile:. OPU je odběr vajíček ?jeste v tech výrazech nejsem ,tak orientovaná :slight_smile:. Ja mám pred sebou první IVF. Myslis ,ze je nutná neschopenka? Pracuji v kanceláři .Jak dlouho dé snažíš?
8. led 2014 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, vítejte holky :slight_smile:
@suzik161
@rollova
8. led 2014 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rollova já nechopenku měla, byla jsem dost unavená, tak jsem využila toho, že jsem nemusela ráno vstávat do práce, taky dělám kanclu :slight_smile: Kamarádka byla doma v den odběru vajíček (OPU) a pak v den transferu embrya (ET) a pak šla normálně do práce :wink: Takže spíš co je pro Tebe pohodlnější.
8. led 2014 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@suzik161 tak to držím palce, ať do žádného CARu nemusíte :wink:
8. led 2014 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak mi to po telefonu vysvětlili a mohla bych jít za měsíc na další pokus. ale s manželem jsme se rozhodli, že půjdeme až v březnu nebo v dubnu až si mé tělo odpočine od těch hormonů :slight_smile:
8. led 2014 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@malaradost chapes to?? nic tam neni:/
8. led 2014 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. led 2014 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost Na OPU si vezmu dovolenou a po IVF zvažuji. Na jednu stránku bych chtěla byt doma a na druhou si říkám , ze bych měla jit do prace, protože v ni nemám stres a trochu odvedu myšlenky ..tak nevím. Kdyz bych si vzala neschopenku, tak si zas dojdu na kosmetiku ..atd, což normálně nestíhám. Tak nevím.., každopádně bych si domluvila neschopenku s obchodním nebo s gyndarem, protože nechci mi na neschopence razítko Pronatal.
8. led 2014 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek