• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v prosinci 2013/lednu 2014

18. března 2014 
@koderly cože??? Tako to fakt nechápu! Oni ti prodali vadné testy ne? Dělala sis dnes jen tady ten nebo ještě jiný? Já tomu nevěřím, ten před tím šel hezky vidět.
8. led 2014 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@rollova taky mám neschopenku od obvoďáka. No já ti nevím, myslím, že na to budeš myslet i v práci :slight_smile: Ta kosmetika zní více lákavě :grinning:
8. led 2014 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak unavena taky jsem a začínají mi bolet vaječníky ,tak doufám, ze je vse o.k.Trochu se bojím te hyperfunkce vaječníku nebo jak se tomu říká ?
8. led 2014 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@malaradost to je pravda :wink:, lepší kosmetika než účtovat :wink:. Jake jsi měla vycházky ?
8. led 2014 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@malaradost ja nevim fakt.... trochu blazinec ne??? jako muze byt rozdil, ze jsem tamten delala z odpoledni moci a dneska z ranni??? nedelala jsem jiny, nemam jiny.. v pondeli jdu do Caru a v patek to mam dostat...
8. led 2014 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@koderly no hele já z ranní měla ducha a z pozdější pořádnou čárku. Z ranní jsem měla čárky vždykcy nejslabší
8. led 2014 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@malaradost no, tak jedine takovy duvod je jeste realny... uz me to nebavi:slight_smile: koupim si jeste nejakou jinou znacku, asi dr. maxx...
8. led 2014 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@koderly no to si určitě kup a až to počůráš tak hned podej info :slight_smile:
@rollova hlavně hodně pij! A vycházky jsem měla neomezeně, teď může být jen 6 hod denně.
8. led 2014 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@malaradost hele ta carka zacina vylejzat... sice je slabsi, ale leze.... magorismus...to jsem teda v pondeli zvedava, co mi v caru reknou, pokud to v patek nedostanu..
8. led 2014 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@malaradost dik ta info.Musi se hodně pit při stimulaci nebo po IVF? Ja a pití, to je hrůza ..musím se nutit , jinak moc nepiji.
8. led 2014 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@koderly no tak hlavně, že leze :grinning:

@rollova jasně, je to moc důležité, alespoň 3 litry denně! Čím víc, tím líp :wink: Já jsem se taky musela nutit :slight_smile: Hlavně při stimulaci je to důležité, právě kvůli tomu hyperstimulačnímu syndromu.
8. led 2014 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Diky , no tak doufám, ze není pozde.Stimulka mi v pátek konci ..Jdu pit :slight_smile:. Vůbec mi o tom neřekli .
8. led 2014 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Po jake době po OPU se jde na vložení embr.?
8. led 2014 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@rollova k jakému Dr. chodíš? Po OPU by se měly dávat embryjka nejdříve 3. den, ale čím později tím líp. Já měla 12 vajíček, z toho 8 embryjek a všechna se vyvíjela krásně, v den transferu přišel zlom a zbyla jen 3 embryjka. Počítej že tak 3. - 6 den. od OPU bude transférek :slight_smile:
8. led 2014 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@malaradost spodni dnes horni vcera
8. led 2014 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@malaradost MUDr. Vobořil , ale měla jsem i jiné. Ty chodíš také do Pronatalu? V sobotu jdu na UTZ a v pondělí asi na OPU, podle toho jak to bude vypadat.Takze me to čeká asi příští týden. Přirozené se uhnizdiji 10-12 den, jak je to po IVF? Kdy se da zjistit zda se povedlo ?
8. led 2014 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@koderly no prosím tě , je to pozitivní. A nestuj ráno, je to na ho.no :grinning:
8. led 2014 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@rollova jo, tak ten mi přijde jako schopnej :wink: Já odešla, ale to je na dlouhé povídání. Jestli ti můžu doporučit, snaž se objednávat jen k němu :wink: Přešla jsem do Gennetu.
No a s tím výsledkem. Ono je to různé, záleží jestli si necháš dát 2 embryjka a v jakém budou stádiu, já měla 2 blastocysty a měla jsem slabě pozitivní testy už 7. den od transferu. Ale zase se nesmí testovat moc brzo, protože před OPU si budeš píchat injekci, která obsahuje hcg , tak aby ti to pak neukazovalo falešně.
8. led 2014 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@malaradost
@rollova
a pak mas tragedky, jako ja, ktere az 13. a 14. den po transferu honi na testu duchy:slight_smile:))
8. led 2014 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@malaradost Ja se snažím objednávat k němu, doporučil mi ho i můj gynekolog, ale někdy ,kdyz tam zrovna mám přijít, tak nemá službu .S jakým lékařem jsi tam byla nespokojena ?
8. led 2014 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@koderly doktor mi říkal , testovat po 21 dnech, ale to bylo po IUI.
8. led 2014 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@rollova já se střídala u Vobořila, Slámové a ještě dvou dalších a ani jeden nepoznal, že mám chronický zánět vejcovodů a vaječníků a srůsty na děloze a že mám protilátky proti embryu. Na tohle všechno mi přišli hned v Gennetu, musela jsem okamžitě pod kudlu ale vejcovody už mi nezachránili. Na ty protilátky mi nasadili Prednison dlouhodobě, musela jsem ho brát 8 týdnů před transferem a beru jej doteď. Taky mi pokazili jeden pokus IVF, nechali před OPU popraskat všechny folikuly, takže jsem měla jedno bídné vajíčko pochybné kvality, které mi zavedli hned 2. den, samozřejmě z toho nic nebylo. Takže teď to byl můj 9. ET :slight_smile:
Ale nechci tě strašit :wink: Uvidíš sama jak budeš spokojená :wink:
Jinak standartně se má testovat 14 dní od ET nebo KET :slight_smile:
8. led 2014 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@malaradost tedy ..to je sila :frowning2:. Měla jsi nejaké příznaky toho zánětu ? Jak je mozné ,ze na to nepřišli ? Trochu jsi me vyděsila tedy.. Z čeho se zjišťuji ty protilátky? Zeptám se na to, jestli mi to delali , to je docela zásadní a měli by to dělat při vstupní prohlídce , ne? Chjo ..to jsou starosti :frowning2:
8. led 2014 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky si myslím, ze ten UTZ by měli dělat dříve. Jinak odedneska si píchal kromě Gonalu, taky něco aby mi ty vajíčka neprask.Nevim ted z hlavy jak se to jmenuje.
8. led 2014 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@rollova u mne se to nijak neprojevovalo, ale šlo to normálně vidět na utz. Doktorka v Gennetu to viděla hned na první prohlídce :unamused: Blbé je, že ta tekutina v podstatě likviduje embrya, takže moje šance na otěhotnění byla fakt mizivá :slight_smile: Ty protilátky ti zjistí na Imunologii.
Ale neděs se, ono se to teď určitě povede a na žádné vyšetření nebudeš muset :slight_smile: Teď to vůbec neřeš, soustřed se na stimulaci a snaž se být v klídku, na tyhle starosti je vždycky času dost :wink:
Cetrotide nebo Orgalutran? Nebo tak nějak ne? Ten jsem si píchala taky. Jenomže já měla dávku 125j Gonalu a káča co mi dělala utz 3 dny před OPU mi to zvedla na 300j, takže mi ani ty stopovací injekce na ovulaci nepomohly.
8. led 2014 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Je to Cetrotide :slight_smile:, jinak ja měla 1den 225, pak 3 dny 220 a ted mám 2 dny mít 225 do pátku .V sobotu UTZ.Ted od středy do soboty si mám píchal centrotide. Měla jsem ted Voborila, tak snad to bude O.K.. Gonal mám jen do pátku .
8. led 2014 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@rollova jo tak to vypadá dobře :wink: To víš, ono je to o tom na jakýho doktora narazíš,myslím, že Vobořil je z nich nejlepší :sunglasses:
8. led 2014 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@malaradost tak snad to vse bude o.k. Vaječníky docela cítím a jsem unavená ..
8. led 2014 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@rollova určitě jo, držím palce :wink:
8. led 2014 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@malaradost Dekuji :slight_smile:. Jak jsi ted na tom ty? Psala jsi 9ket,takže čekáš,zda ti vyšlo?
9. led 2014 v 07:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek