• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru 2014

15. března 2014 
Zdravím všechny snažilky. Manžílek má azoospermii a tak čekáme na neděli na MS a začínáme stimulovat na IVF s dárcem. Najdu někoho koho to taky čeká?
13. únor 2014 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucishek007 ahoj, ja se tak nejak placam na pomezi lednovek a unorovek - jedu dlouhy protokol, takze jsem zacla v lednu a OPU bude ted v patek. takze darce spermii? kde se lecite?
13. únor 2014 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 no já začnu stimulovat jak dorazí MS krátký protokolem (teda aspoň myslím) :slight_smile: jj bohužel dárce spermíí :frowning2: manžel prodělal příušnice a ty poškodili varlata. ale aspoň nějaká cesta k miminku, pokud se to podaří. chodíme do Zlína a vy?
13. únor 2014 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucishek007 aha, no co se da delat...jojo, asi zacinas 2DC, mas kratky protokol. ja jsem v praze u apolinare. jedeme uz druhe IVF, z prvniho byl jeden ET dvou embryii a pak jeden KET, nic se nepovedlo a dalsi nanucky uz nemame.
13. únor 2014 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 jj je to na prd, ale aspoň že existuje aspoň nějaká možnost. my byli před 1,5rokem na první IVF, mysleli jsme, že pomůže mesa/tese,ale nepomohlo, tak sme to nechali tak a teď řešíme znovu,tak snad se zadaří. koupila sem si femibion a popíjím kontryhelový čaj a tak si říkám, že by to snad už mohlo vyjít
13. únor 2014 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucishek007 pockej, takze vubec nedoslo k ET?
13. únor 2014 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 nn nedošlo. manžel v té době dárce nechtěl
13. únor 2014 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucishek007 aha...chapu. a jak teda daleko jste dosli? mesa/tese se dela jeste nez zacnes stimulovat? nebo az v den OPU?
13. únor 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 normálně jsem stimulovala a při odběru vajíček se dělala zároveň M/T kde nic nenašli, takže moje vajíčka tam ,,zlikvidovali,, a my jeli domů... vše probíhalo v mém případě dobře, tak doufám, že i teď to tak půjde a s dárcem se nám to povede na poprvé... jsem z toho všeho psychicky vyšťavená,ale to znáš taky
13. únor 2014 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucishek007 a proc je nezmrazili?? to je skoda, ne? jojo, je to desne psychicky narocny:( nikdo si to nedovede predstavit, dokud si tim neprojde:(
13. únor 2014 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 o mražení jsme se tehdy vůbec nebavili a když za mnou přišli na pokoj tak jsem byla po narkóze a nějaké mražení mě nenapadlo... teď máme druhý pokus tak se snažím věřit, že to vyjde.... musí to vyjít... jak říkáš, nikdo si to nedovede představit. ale věřme, že ten rok 2014 bude náš :wink:
13. únor 2014 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, můžu se přidat?
@lucishek007 Jsme na tom podobně, já jsem 8.2. dostala tu zastavovací injekci a zítra jdu na kontrolní utz a když bude dobrý začnu stimulovat. Manžel má taky azoospermii- pravděpodobně po špatné operaci oboustranné tříselné kýly, mu něco přerušili a způsobili špatné prokrvování. Má jít taky na mesa/tese- chtěla jsem se zeptat- to OPU a mesa/tese se dělá ve stejný den? Protože teda nevím jak bychom se dostali domů, kdybychom byli oba po narkóze- dojíždíme z Ostravy do FN v Olomouci. Jak vám po té narkóze bylo?
17. únor 2014 v 09:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@verulix ahojky, no jasně že se můžeš přidat :wink:
Já včera první injekci gonalu a mám teda krátký protokol a kontrola v pátek. S tou azoospermií je mi to líto, uplně vím co doma prožíváte. My tím taky procházíme. A M/T je zároveň s odběrem vajíček. Musel pro nás někdo dojet. Řídit by ani jeden z nás nemohl. Po narkóze mě bolelo břicho a manžílka tam dole a na klinice sme byli asi hoďku potom ještě. Mě přivezli dřív než ho. Ale jak říkám, nám řídit nedovolili.
Pevně věřím, že se to tentokrát povede
18. únor 2014 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, díky :slight_smile: Teď jsme dorazili z nemocnice. Já mám dlouhý protokol a zítra můžu začít( gonal,fraxiparin, prednison- brrr :unamused: -kontrola příští středu. Manželovi řekli,že po zákroku si ho tam nechají do druhého dne a já půjdu na opu den po něm- aspoň tak jsem to pochopila. Tak držím palce ať vám to vyjde.
18. únor 2014 ve 14:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@verulix no já naštěstí teď jen gonal a v pátek uvidíme co a jak :wink: no myslím, že je lepší když tam zůstane. můj manžílek měl hrozné bolesti tak by bylo lepší kdyby tam zůstal ležet. ale teď on to bude mít bezbolestné,akorát může trpět se mnou.
a neví někdo jak je to teď se sexem? myslím při stimulaci
18. únor 2014 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
už vím jak je to se sexem :grinning:
18. únor 2014 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je dobře,že už víš :grinning: Tak to manžovi ani nebudu říkat , že to bude moc bolet- no ale on je statečný, to zvládne .-) Hlavně aby byl ten výsledek.
19. únor 2014 v 17:09  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, mám takový dotaz- můžou se při stimulaci brát nějaké prášky proti nachlazení? Podezřele mě začíná bolet v krku :frowning2:
20. únor 2014 v 08:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@verulix každý chlap to pro mimíska udělá. můj říkal,že kdyby musel, tak by na to šel znovu. ale u nás je to bohužel jasná věc.
a jak jsi na tom? já byla v pondělí na ET a mám v bříšku jedno osmibuněčné embryjko
5. bře 2014 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak u nás už je to jasná věc taky- nenašli mu nic :frowning2: Já jsem byla včera na OPU- mám 16 vajíček, teď se míchají v misečce s dárcem. Manžel tu leží úplně zdeptaný- nevím jak mu pomoct. Nechce o tom moc mluvit- jak pak mám být v pohodě. Embryjka si ale zavést nechám, jen se bojím,že manžel nebude mít takovou radost kdyby se to povedlo :frowning2: Ach jo. Držím všechny čtyři palce ať ti to vyjde skoro-maminko :slight_smile:
6. bře 2014 v 11:09  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@verulix z vlastní zkušenosti vím, že je lepší ho teď nechat v klidu.... musí si to uspořádat v hlavě. a neboj, přejde ho to a bude se radovat. když bude s tebou těhulkovat, tak to přeci bude jeho mimísek. i můj je teď rád, že snad to miminko vyjde a bude taťka na plný úvazek :wink: já měla 8 oocytů a jenom 6 se podařilo oplodnit. z toho jsme měli jedno osmibuněčné jedničkové (to je teď v bříšku), pak jsme měli osmibuněčné dvojkové - to je zamraženo a ostatní bohužel nic...
nezoufej!!!! dobře to dopadne :dizzy_face: a moc moc moc děkuju :wink: taky Ti bude držet palečky
6. bře 2014 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím, nechala jsem ho v klidu, jen jsem mu řekla,že pro mě to dítě bude vždycky jeho. A navíc nikdo jiný o tom nebude vědět. Embryoložka říkala,že nám vybrala dárce sympaťáka , podobného mojemu manželovi. Tak by mu mohl být i "podobný" - teď jen doufat že se to povede, zítra mám volat jak to vypadá s embrijkama. A co ty? Jak se cítíš?
6. bře 2014 v 15:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@verulix my jsme vypisovali dotazník jak má dárce vypadat tak doufám, že bude podobný na manžílka :slight_smile: není to teď pro něho jednoduché, ale uvidíš,že prcka bude milovat :slight_smile: u mě dobrý. do konce týdne jsem doma a v pondělí jdu do práce. nepociťuju na sobě nic, krom citlivějších prsou. jsem teprve 3den po ET. mám v bříšku osmibuněčné jedničkové embryjko - no teda dneska doufám, že už je prďolka větší
6. bře 2014 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsme vyplňovali dotazník. 3 den podle mě asi ještě necítí nikdo nic, ale při změně piš ,ať vím co mě čeká :slight_smile: Jsem zvědavá co mi zítra řeknou, snad se nějací drobečkové vyvíjí. Ve zprávě mi napsali,že nemocenská je až do stanovení HCG z krve- a já do práce nespěchám. Navíc k tomu podnikám,takže mám čas udělat siv klidu podklady pro účetní a dokončím objednávky. Na přemýšlení nad dvěma čárkama naštěstí nebude moc času.
6. bře 2014 v 15:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@verulix no tak jasné, 3dny je malinko. ale kdyby mi bylo pořád takhle dobře, tak bych se vůbec nezlobila :slight_smile: určitě Tě budu informovat o každé mé změně :wink: a to samé i ty, ať vím jak se vám vede :slight_smile: já dělám v autodopravě v kanceláři veškeré papíry, tak už se do práce i těším, že nebudu na nic myslet, ale na jednu stranu si doma i zvykám když se nenudím :slight_smile:
6. bře 2014 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@verulix tak co,jak se máme?
11. bře 2014 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucishek007 Ahojky, teď nevím jestli jsi to náhodou nečetla v jiné diskuzi- byl to boj, málem ani nedošlo k ET,ale nakonec to přece jeden bojovníček dotáhl na blastocystu a od v čerejška ho mám v bříšku. Mražáčky bohužel nemáme ,tak doufám, že zabojuje i teď. :slight_smile: A co ty? Jak se cítíš?
12. bře 2014 v 10:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@verulix no tak to je paráda :wink: tak aspoň jeden. to je jasné, že bude bojovat v bříšku až do konce :wink: dobře to dopadne uvidíš... no já se cítím pořád stejně. nic na sobě nepociťuju. jak mě bolely prsa tak teď už mě nebolí. mám 9den od ET ale bojím se testovat. nebavím se s manželem tak si test sama dělat nechci. asi počkám až na kontrolu co tam mi řeknou. bojím se, že o miminko přijdu,ale zároveň si s ním pořád povídám. nevím je to divné
12. bře 2014 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucishek007 Díky. Jestli jsou nebo nejsou příznaky bych neřešila, protože tělo je tak zblbnuté ze všech těch hormonů při stimulaci,že se příznaky podle mě nedají srovnávat s klasickýma těhulkama - mě prsa bolí už tak 2 týdny, po utrogestanu se mi věčně točí hlava. a testovat budu až těsně před odběrama, ať vím do čeho jdu :slight_smile:
12. bře 2014 ve 13:59  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@verulix držím paletčky :wink: já si dneska taky koupím test a jak to na mě přijde tak se testnu. viděla bych to asi na sobotu ráno.... já teda mám crinone nemám utroš a je mi po něm dobře, takže v pohodě. říkám, jako by se nic nedělo
12. bře 2014 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucishek077 Tak očekávám zprávu o pořádné dálnici na testu :slight_smile:
12. bře 2014 v 17:22  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek