• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru 2014

15. března 2014 
autor
@verulix kééééž by to tak bylo :slight_smile: testy mám nakoupené,ale manža říkal, že budem testovat až v sobotu tak uvidím jestli mu to vydrží a nebo v pátek svolí
12. bře 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tááák holky, je to mázlé,ale ve skutečnosti je to krásný dušík... tak snad nás v pondělí čekají pozitivní zprávy
13. bře 2014 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucishek077 Jůůůůů, já ho tam vidím. Tak jen ať síílí. Foť dál :slight_smile: A testovala ses ráno nebo až odpoledne?
13. bře 2014 v 18:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@verulix no doufám, že bude sílit. další udělám v sobotu. tento jsem dělala dneska odpoledne až... snad je to na dobré cestě a v pondělí nám to potvrdí i z krve :slight_smile:
13. bře 2014 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucishek007 zdálo se mi to, nebo jsem někde zahlédla tvůj krásný nový testík :wink: Moc ti to přeju, a ať tě potěší i v pondělí ... a při každé další kontrole :slight_smile:
15. bře 2014 v 09:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@verulix ano ano musela jsem ráno testnout jak sme na tom :slight_smile: čárečka sílí tak snad se dozvíme v pondělí samé pozitivní zprávy... moooc děkuju :wink: uvidíš, že se taky dočkáš :wink:
15. bře 2014 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucishek007 jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů to vypadá dobře!!!!!!!!! tak potichounku gratuluju a budeme s Valčou držet všech 40 prstíků pro úspěšné potvrzení krve a následně srdíčko:slight_smile:)))
15. bře 2014 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucishek007 kde je nový testík? :slight_smile:
15. bře 2014 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janice_opice děkujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!
toto je dnešní testík.... snad nám to vyjde...
dneska s prďolkou uklízíme a su cosi unavená :slight_smile:
15. bře 2014 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek