IVF v únoru 2014

Zdravím všechny snažilky. Manžílek má azoospermii a tak čekáme na neděli na MS a začínáme stimulovat na IVF s dárcem. Najdu někoho koho to taky čeká?
lucishek007autor
12. bře 2014
@verulix kééééž by to tak bylo 🙂 testy mám nakoupené,ale manža říkal, že budem testovat až v sobotu tak uvidím jestli mu to vydrží a nebo v pátek svolí
lucishek007autor
13. bře 2014
tááák holky, je to mázlé,ale ve skutečnosti je to krásný dušík... tak snad nás v pondělí čekají pozitivní zprávy
verulix
13. bře 2014
@lucishek077 Jůůůůů, já ho tam vidím. Tak jen ať síílí. Foť dál 🙂 A testovala ses ráno nebo až odpoledne?
lucishek007autor
13. bře 2014
@verulix no doufám, že bude sílit. další udělám v sobotu. tento jsem dělala dneska odpoledne až... snad je to na dobré cestě a v pondělí nám to potvrdí i z krve 🙂
verulix
15. bře 2014
@lucishek007 zdálo se mi to, nebo jsem někde zahlédla tvůj krásný nový testík 😉 Moc ti to přeju, a ať tě potěší i v pondělí ... a při každé další kontrole 🙂
lucishek007autor
15. bře 2014
@verulix ano ano musela jsem ráno testnout jak sme na tom 🙂 čárečka sílí tak snad se dozvíme v pondělí samé pozitivní zprávy... moooc děkuju 😉 uvidíš, že se taky dočkáš 😉
janice_opice
15. bře 2014
@lucishek007 jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů to vypadá dobře!!!!!!!!! tak potichounku gratuluju a budeme s Valčou držet všech 40 prstíků pro úspěšné potvrzení krve a následně srdíčko:-))))
janice_opice
15. bře 2014
@lucishek007 kde je nový testík? 🙂
lucishek007autor
15. bře 2014
@janice_opice děkujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!
toto je dnešní testík.... snad nám to vyjde...
dneska s prďolkou uklízíme a su cosi unavená 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli