IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kamisb
16. črc 2013
@meyryen - gennet má totiž smlouvu, takže se to neplatí, alespoň mi to říkala doktorka a navrhovala jako možnost.
pidisek
16. črc 2013
Ahoj holcicky - tak mám potvrzené těhu - 20 den po et petidennich.. Je tam jedna bublinka, zatím neni srdíčko, ale pry jeste v 5 tydnu nebývá vidět... Jsem strašně šťastná... Všem vám moc děkuju za podporu a slibuju ze vas tu budu podporovat ted ja abyste byly taky brzy minimalne 2v1....ted uz vím ze je to o trpělivosti...me to vyšlo na pátý pokus, tak vydržte, ono si vas miminko najde.... 🙂 🙂 🙂
go
16. črc 2013
@danaho je ahoj holka, ja jsem rada, ze jsi tady. tady je to moc fajn. 😉 Take se chystam v zari nebo jeste koncem srpna.
go
16. črc 2013
@janice_opice Jani, v Heliosu je PGD zdarma i pro samoplatce, pokud by jsi o tom nekdy premyslela.
go
16. črc 2013
@pidisek jen tak dal, chceme tu same krasne zpravy. Velka gratulace 🙂 . Opatruj se 😉
janice_opiceautor
16. črc 2013
@pidisek moooc gratulujuuuuuuuuuuuuu!!!!!! tak toje super!!! opatruj se!! 😉 😉 😉
janice_opiceautor
16. črc 2013
@go aha a nevíš jak to probíhá?
petulak1988
16. črc 2013
@pidisek gratuluji moooooc 🙂 mam z tebe radost... 🙂
janice_opiceautor
16. črc 2013
@meyryen no to je suma to je vlastně celé IVF....
meyryen
16. črc 2013
@janice_opice jojo tak nějak to vychází 😢 a asi to bude cena jen za jedno embryo......
pavlina1976
16. črc 2013
@janice_opice Ty jo tak to je mazec :-| , jak to tu tak čtu, tak začínám být nějak v depresi :-| , po 35 let je 50% vajíček špatných atd....
pavlina1976
16. črc 2013
@pidisek velká gratulace 😃 , moc se opatruj a užívej si to 😉
pavlina1976
16. črc 2013
@danaho Aha, a platí se za to pGD něco? A co se děje dál, když vám řekli, že obě embryjka jsou špatná? To ti žádné nedali a skončilo to a nebylo et?
janice_opiceautor
16. črc 2013
@pavlina1976 já na to asi kašlu..... prostě ještě do toho naposled půjdu a pak mi nezbude než se s tím smířit no... PDG stejně asijako ničemu nějak nepomůže....
pavlina1976
16. črc 2013
@janice_opice já si taky říkám, že je to prostě už rejpání se v problémech 😉 , protože když např, mě teď zbylo to jedno vajucho a ještě by mi řekli, že je špatné, tak vlastně k et vůbec nedojde. I když je fakt, že bych si ušetřila to čekání a doufání......Já ti už fakt nevím no =-)
pidisek
16. črc 2013
Děkuju a muzu vas tu občas zkontrolovat?
pavlina1976
16. črc 2013
@danaho jj, taky nás čeká poslední hrazený pokus....Přemýšlím taky tak s tím Brnem 😉 . Někdy si říkám, že je možná lepší vědět míň, než víc 😉 ,
pavlina1976
16. črc 2013
@go Já fakt budu muset vážně popřemýšlet o změně caru, neb teď jsem koukala na ceník Pronatalu a myslím (oni to tam maj tak divoce napsaný), že za to chtějí 10.000,-, že to prý plně ZP nehradí :-| . Až přestanu ms, tak se mám objednat na konzultaci, tak se na všechno musím zeptat 😉
go
16. črc 2013
@janice_opice ja to jednou mela. Jsou dva druhy PGD. Vysetreni na zakladni chrom. vady a to je pak transfer 5-6 den po OPU. Druha verze vysetreni na vsechny vady, ktera se da delat az v pozdejsim stadiu embrya, proto ho musi zamrazit a ty jdes pak na KET, pokud je alespon jedno bez vad. Hradila me to pojistovna, nektera centra maji smlouvu a na doporuceni genetika to je hrazene i samoplatcu. Genetiku mame oba OK, ale mela jsem jednou zamlkle a vzhlem k veku to genetik v Caru schvalil.
pavlina1976
16. črc 2013
@go A kolik ta minimálka tak stojí? Já už se radši informuju dopředu 😉
pavlina1976
16. črc 2013
@go A dopadlo ti to vyšetření PGD dobře? A stejně se to nepovedlo?
petulak1988
16. črc 2013
@pidisek kontroluj 😃 a koukej okolo sirit tehu bacilky 🙂
go
16. črc 2013
@pavlina1976 ja jsem samoplatce a minimalka v Reprofitu nas ted vysla cca na 32t.
go
16. črc 2013
@pavlina1976 PGD dopadlo dobre, nechala jsem udelat ty zakladi vady, zavadelo se 1 vysetrene,chlapecek a nepovedlo se 😞
podzimnice
16. črc 2013
@pidisek moc blahopřeju, užívej si to!
petulak1988
16. črc 2013
@go ahojky ty jo to ti reknou i jake je to pohlavi jo?? 🙂
go
16. črc 2013
@petulak1988 ahoj🙂bohuzel reknou, tedy u nas bohuzel :-| Uz balis do lazni?
petulak1988
16. črc 2013
@go ty bys to nechtela vedet?? Ano balim dnes mi volali ze jsou schvalene 🙂 tak se strasne tesim ale bude se mi i styskat
pidisek
16. črc 2013
Děkuju za gratulace - snad tam bude i to srdíčko 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli