• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
autor
to je zase nálož a ten Menopur tam není všechen....to zase bude injekcí a injekcí, tak hlavně at to zabere!!! :astonished:
15. zář 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Prosííím???? Cože????
15. zář 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 no hustý co? mám konský dávky naordinovaný:slight_smile:
15. zář 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh smarjaaaaa, este tobe dat vedet!! sraz dneska neni:(
15. zář 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak snad ten srazík příště klapne ...bylo by fajn se poznat osobně.
15. zář 2013 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033Holky, holky.... a zrovna jsem s tím počítala, no nic, tak jedu do Letňan pokračovat v nákupkách. Dostala jsem dneska dáreček z akce dny Marriannne:slight_smile:
15. zář 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 Z móře sešlo, zbyly samý hnusárny.. ještě jsem mohla jet na víkend do Františkovek za kámoškou, ale je toho nějak moc.... tak škoda, že to dneska padlo, ale třeba to tak mělo být ....
15. zář 2013 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice No to jóóó...To už nejsi stimulantka, ale narkomanka :grinning: :grinning: :grinning:
Co tahle sranda stála?
15. zář 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 hm no stálo mě to méně než kdybych to kupovala v lékarně , páč jsem si to sehnala tady na koníkovi od holek které prodávaly levněji,ale stejně mě to stálo cca 20. tisíc a to budu muset ještě dokoupit Menopur a chybí mi tam Cetrotide....:slight_smile:takže zhruba kolem těch 25-30. tisíc
15. zář 2013 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ty kráááso!!! No, tak to je randál... :frowning2:
15. zář 2013 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 no je to mazec - celé ivf nás vyjde tak na 80 tisíc, už jsem to tu psala tak se případně omlouvám
15. zář 2013 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ano, psala si to, ale i tak mi pokaždé spadne čelist...Musela bych vykrást banku, abych na to měla...
To je hrozný, celý život makáme jako hovádka, odvádíme daně, platíme pojištění. Přejeme si počít miminko, které až vyroste, bude dělat to samé, jako my...Platit a platit... Stát by měl platit nám, zatím je to obráceně...Tenhle svět je zvrácenej!!!
15. zář 2013 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky doplnila jsem popisky kdybyste se ještě někdo chtěl podívat:slight_smile:

http://lambadovi.rajce.idnes.cz/Mexico2013/
15. zář 2013 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@monyna83 smutná pravda...
15. zář 2013 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 cusky zlato, konecne mam cas ti trochu odpovedet. ja jsem dost na nervy kvuli tomu svymu brichu, zas jsem v noci vstavala trikrat na zachod a dneska me to tak boli, picha...jednu mi chvili mi bylo i na bliti a na omdleni...ja uz tak strasne chci ve ctvrtek na tu urologii, aby mi rekli, ze je to ono....bojim se, co to jinak je. jsem nafoukla, picha me v podbrisku..ale na gynde ze prej dobry, tak ja nevim. jsem o to vic naklonena ty laparce. at se do me podivaj, ja mam takhle strach a kdyz je mi takhle hur, tak nevim, zda mam do toho ivf vubec jit. ted je mi zas trochu lip, teplotu nemam.

ty fotky, to je teda neco :grinning: bude to lepsi zejtra? to takhle pujdes do rachoty? no pro krasu se holt musi trpet:slight_smile:
a k tomu nosu - takhle kdyz se vyfoti kdokoliv, tak to bude vypadat, ze ma megafrnak, to je prece jasny:slight_smile: ja kdybych se takhle fotila, tak nic jinyho nez nos neni na ty fotce videt!:slight_smile:
15. zář 2013 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice zabere určitě
15. zář 2013 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 Ahojky, tak se těším na další informace, jak jste dopadli při plánování a iui. Já uvidím, co mi řeknou ve středu a podle toho se uvidí. Držím palce.
A ty očka? No rozhodně Ti teď nezávidím. Přeju Ti, aby jsi rychle splaskla :slight_smile: A jdeš zítra do práce?
@janice_opice No tak to je tedy pěkná nadílka. To aby pomalu při IVF chodil Ježíšek. Navíc vaše cena celého IVF je katastrofální. A pravda je taková, že státu by se nový daňový poplatník hodil, ale nějak tomu napomoci - to neeee.
15. zář 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sasanka033 Ahoj zlati, tééda, tak to mi řekni, kde je zakopanej pes??? Je ti takhle blbě a mdlo, pořád lítáš čůrat, máš teplotu a píchá Tě v podbřišku..Skoro jako těhu příznaky, ale to je asi blbost, có?
Cysta? Ačkoliv jí vyloučili? Já nevím, ale jsem jednoznačně pro laparku. Jen se nech pořádně prozkoumat..
No a po laparce můžeš kdy do IVF? To bys všechno v říjnu nedala???

Nó, do práce normálně jdu, sluneční brýle to jistí :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
S tím frňákem jsi zlatá :wink: :wink: :wink:
15. zář 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice fotky jsme ted videli oba, parada:slight_smile: trochu zavidim, ja se mimo evropu jeste nedostala. turecko se nepocita:slight_smile:
doufam, ze je uz lip nez vcera!? co? jinac ty leky..skoda slov:/ je to k posrani. jak ceny, tak celej pristup statu k tomu ivf.
15. zář 2013 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - teda když to tak čtu co píšeš, tak tohle já měla při lehký kolice ledvin, když málo piju tak se mi usazuje písek v ledninách ...ale to není na sonu vidět. Ale zase vždycky jsem teda měla krev v moči. Tak Ti nevím a nemůžou Tě na té urologii vzít dřív ? u nás když máš akutku můžeš jít rovnou, sice třeba dvě hodiny čekáš, ale vzít člověka musí.
15. zář 2013 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke no je to hrůza ty léky kolem 30 a pak další ivf se všema procedůrama prostě děs svět je naruby
15. zář 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 no byla to krásná dovča.... já dneska dělala rozhovor do firemního časáku právě o Mexicu tak jsem to dávala nějak do pucu. Je mi trochu líp, už aspon nemám teplotu, ale jjako, že bych byla fit to teda ani náhodou..:-/
15. zář 2013 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 koukala jsem na to odpoledne, když už jsem byla na cestě. Ale naštěstí mě napadlo sem ještě nakouknout :slight_smile: Je to škoda, tak příště, holčiny.
@janice_opice - Jani, já Ti psala, ale nějak si to přehlídla asi. Ptala jsem se, jestli jsi byla v Lužanech? Teď asi ne v Mšenu, když koukám, že jsi marodná. Jinak s těma lékama - aspoň, že jsi pořídila tady levněji, i když je to nářez teda. Leduj břiško, ať Tě to nebolí :wink:
@pavlina1976 - Pavli, je mi to moc líto - v lednu na Tebe budu moc myslet. Já jsem narozená na Tři krále, v lednu je síla a určitě vám to všem klapne :wink:
15. zář 2013 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@martas14 jj Marti, to je fakt :wink: , dnes jsem si byla vyzvednout další baleníčko clostíku a vrhám se do toho :grinning: , už jsem v pohodě a zase připravená k boji. Ale docela mě pobavilo, když mě dnes sestři objednávala na utz 12DC, tak to vychází na příští týden 25.9 a 27.9. máme svatbu, tak to nevím, jestli to nebude trochu prokaučované, neb Jeníček jistě 27.-28. schopen nebude ničeho natož dělat děti :confused: . Tak uvidíme....Včera jsme byli na houbách a našli jsme dva plné koše, takže místo antidepresivní díry jsem čistila a dusila a řízkovala hříbečky :grinning:
16. zář 2013 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Ahoj Janinko, místo antidepresivní díry,jsem včera byla na houbách a do večera jsem čistila, dusila a řízkovala a sušila dva koše hub, ale zabrala to :wink: . Dnes jsem si byla vyzvednout další clostík a jdu s nepřízní osudu do boje :grinning: . Ale pobavilo mě, že plodné dny budou vycházet na svatební noc, nebo tak den po, a to nevím, zda to není trochu zahozený pokus, neb Jeník asi nebude schopen ničeho natož dělat mimino :grinning: . A co ty zlatí? Už je ti lépe? musí, musíš být zdravá :wink:
16. zář 2013 v 09:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Teda Janinko, to je hustý, to prostě musí zabrat i kdyby jsi nechtěla holka :grinning: . A už mrcha dorazila? Už začínáš? To vydržíš a odměna tě nemine :grinning:
16. zář 2013 v 09:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky, tak v noci zas bolesti bricha, vstavani na zachod, pak jsem nemohla usnout, kvuli hlave...porad nervy co to je, co mam delat...pred spanim jsem jeste googlila a vymyslela, ze jeste nez pujdu ve ctvrtek na cystoskopii, ze ktery mam hruzu a jeste vetsi hruzu mam z toho, ze mi potvrdi tu diagnozu nelecitelnyho, chronickyho zanetu mocaku a budu takhle celej zivot trpet, ze se rano zastavim u obvodaka, at mi pro jistotu udelaji testy na chlamydie. priznaky jsou podobny, i kdyz nemam, kde bych k tomu prisla, vyjma bazenu....a odpovidalo by to casove, pac inkubacni doba je 1-3 tydny a to jsme predtim chodili jak byla ta vedra na slavii...
takze paradoxne doufam, ze mam chlamydie a ne tu celozivotni hruzu :frowning2:
16. zář 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh jj, Ahoj, do ledna budu zkoušet s clostíke, co kdyby :wink: , tak mám další baleníčko, už zobu, ale plodné dny vyjdou kolem svatby, jak jsme to se sestři počítaly, tak nevím no.....To asi ženich nebude schopen ničeho, takže asi prokaučovanej měsíc, ale co kdyby se tělo zbláznilo a řeklo si, tak teď je to ono :wink: . A jak ti je? Doufám, že výborně, že je vše ok :wink:
16. zář 2013 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Ahoj pidisku, jj měla jsem trochu depku, ale to z toho, že to vypadalo tak nadějně :wink: , tak už ode dneška zobu zase další clostík no, řekla jsem si, že do ledna to zkusím s tím clostíke a když ne, tak v lednu to poslední IVF no. Opatruj se a užívej si to, přesně jak říká monyna, buď ráda, že moc nepřibíráš a užívej si to :wink:
16. zář 2013 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Ahoj Sasy, no prosímtě, to by bylo něco chlamidie :confounded: , ale pořád lepší jak píšeš než chronickej zánět močáku :confused: , ale kde bys přišla k chronickýmu zánětu, to myslím, že určitě se nemusíš bát. Tak tě teda čeká ve čt vyšetření na urologii? A co to je zač? Moc na tebe myslím, vždyť tohle není možný!!!! Sakriš už :wink: . Takže stimulka se odkládá? Ach jo to mi je líto holka, to je fakt nemožný :confused: . Jinak já ode dneška zobu další clostík, ale plodné dny to vypadá, že to vyjde na svatební noc či noc po, tak snad bude ten můj chlap něčeho schopnej, i když o tom silně pochybuju a počítám trochu asi s prokaučovaným pokusem :grinning:
16. zář 2013 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek