• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
autor
holky dobrou jdu zkusit spat jsem moc unavena
30. kvě 2014 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb 2mm :grinning: unavena matka, co chces, hehe. Taky brzo budes :wink: lefty ma vredy, takze k epilepsii dalsi parada. Ale snad zaberou leky a bude lip.
@janice_opice - plne chapu! Ale neboj, Jani. Budete v poradku.
Myslim na vas na vsechny! Jsem ko, patky uz fakt odpadam a navic je dnes tatka na kartach, takze rano pomoc nehrozi, tAkze jdu spat. Opatrujte se, berunky a pohladte briska :-***
30. kvě 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - dobrou noc, at je zítra líp
30. kvě 2014 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Ahoj Barčo, dr:slight_smile: říkala, že to taky nevadí. Vždyť Ty jsi pendlovala pořád někde pryč, aby jsi tam nemusela být:slight_smile:. Ale myslela jsem na Tebe, protože mám konečně možnost nebýt taky doma. Tak se chystám pryč, ale ještě to řeším. A co je Lefftymu? Chudáčkovi?:slight_smile:
janice_opice kamarádka rodila na Bulovce a chválila si porodníka, kterýho měla. Říkala, že kdyby měla rodit podruhé, tak chce jen jeho:slight_smile:
30. kvě 2014 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl rodiče mám, ale ve 3 patře se schodama, výtah mám také, ale kamarádka mě zve k sobě. Mám to tam ráda, mají krásnou zahradu, dům a krásnou malou Anežku, takže bych přišla určitě na jiné myšlenky, navíc řešíme její svatbu a všechny možný problémy s tím spojený, s rodinou i naše věci, takže psychická podpora by byla super :slight_smile: . Jen tam mám ještě jednu zkoušku a má asi 15 schodů, který vnitřně právě řeším. Protože do baráku se jinak nedostaneme a určitě bychom chodily ven a na zahradu. Na druhou stanu bych ráda vypadla a změnila prostředí, ale navíc k tomu ještě řeším tu situaci s t...... , protože se bojím vytáhnout paty, aby se něco nestalo. Tak nevím, ale ta cesta mě láká, protože jedou v pátek do Pha a to už budu po transferu a mohli by mě vzít autem.
30. kvě 2014 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin kočinko opravdu máme víc schodů než patnáct a nikdy jsem to neřešila...a paradoxně..naposled jsem chodila a hýbala se nejvíc...schodů se fakt neboj... :wink:
31. kvě 2014 ve 02:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno kočinky... :wink:
@janice_opice co Ty Janičko,jak se máte s Valinkou?
31. kvě 2014 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dobré ráno, konečně to zase po delší době vypadá u nás slunečně :slight_smile: Malý dnes jede (asi za hodinu) k babičce a dědovi na víkend, tak se těším, že si odpočineme sami s manžílkem :wink:
Večer je u nás venkovní zábava, tak se tam chystáme. Chvíli vypadnout mezi lidi.

@janice_opice Tak jakpak dneska je? Už tě zase honily na monitor? A jak to vypadá. Jsme tu jako na trní a všichni na tebe myslíme.

@muddledgirl Krásné dobré ráno, tak jak se dneska máte. Co Samíček :slight_smile: Klaudinka byla dneska skoro hodná, jen jednou jsem se přetočila a to mě na druhé straně břicho táhlo, že jsem si říkala, že se tam snad drží a nechce přepadnout :grinning:
31. kvě 2014 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke také to tu vypadá hezky...tak uvidíme....Jéé tak to je bomba,že si na chvíli odpočineš od Samíka...Taky bych brala nějakou zábavu....v hospůdce se mi sedět nechce......mám v plánu koupit garnyže a nové záclony...tak snad to vyjde....

Samíček je taky hodný...včera večer teda řádil...ale já jsem radši,když řádí..než kdybych o něm celý den nevěděla..jak to kdysi bylo... :grinning:
31. kvě 2014 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin ja vim Kaci, ale ja mam tady skveleho porodnika a furt me hlida a chodi za mnou porad tak bych nechtela jinam vis staci, ze jsem.ve stresu z toho jak to vse dopadne a bojim se o malou...a jemu fakt verim je na me strasne hodnej a vsechno mi vysvetluje a fakt jsem rada ze ho mam takze bych se opravdu nerada stehovala..kor kdyz uz tady lezim
31. kvě 2014 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@marke ahoj holky ano rano jsme byly zase na monitoru a nesmela jsem.snidat ..takhle to s tim.jiflem s kazdym budu mit asi pokazdy :grinning: :grinning: pac me hlidaj od monitoru k monitoru..ten ranni jsme s Val zmakly moc ji domlouvam at nespi zrovna na monitoru a ukaze jak umi radit..polykam prasky a picham fraxik.Ten muj zlatej doktor tu pred hvilkou za mnou byl a dobry mohla jsem se nasnidat...monitor ok..pred obedem dalsi a pak znovu navecer....tak takhle se tu asi budeme prorloukat co to pujde...msm stesti, ze zrovna slouzi je fakt uzasnej....za chvili za mnou prijde kamoska sestricka a pak jeste jedna znama tak se rozptylim
31. kvě 2014 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ahoj kočinko naše...jejda..to máš teda taky dobrý s tím jídlem....ale tak zase dobře,že Tě tak pečlivě hlídají...Valinka je šikovná teda. A Ty taky...To je bomba,že tam máš zrovna svýho doktora...Je tak to je bomba že tam máš kámošku sestřičku..já taky doufám,že zrovna známá bude sloužit až budu v porodnici..ona je taková zlaťoučká totiž a je u porodů...tak to by mě asi pomohlo...posíláme pusiny... :wink:
31. kvě 2014 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl dekuju no jsem rada, ze se drzime a ten tlak mi trochu srovnali..no ma ten muj zlatej doktor zrovna sluzbu celej vikend tak za mnou rano a vecer chodi..ta kamoska sestricka dela na transplantacni jednotce,, ale I tak ji moc rada uvidim.hlidaji nas opravdu velice peclive nastesti tak doufam, ze ten muj kralicek hubenej tam.chvilku jeste pobude.ja si myslim, ze by me nejradsi udrzeli do konce pristiho tydne aby mala nemusela byt na nedonosencich ...aby se lip adaptovala a prave nebyl I problem.s mistem....
31. kvě 2014 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - holky moc na nás myslím a držte se co to půjde. :wink:
31. kvě 2014 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb dekujeme ted tu byla vizita a verdikt je proste takovej, ze se pokusime vydrzet co nejdele ..a hlidat od rana do vecera.....ale do tydne to bude urcite
31. kvě 2014 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak asi chtějí ještě přestát ten 37tt, aby byla hodnocená jako donošená. Určitě to je pro Valinku pak lepší. Ale rozdíl v tom teď už moc doktorů nevidí.
Já se chystám příští týden do Prahy ---musím na krev, tak se Ti ozvu, že bych se na vás případně přijela podívat pokud by jsi chtěla.
31. kvě 2014 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jj ja si myslim, ze takhle by byla jeste brana jako nedonosena doktor rikal, ze nejde o vahu, ale zralost....a od toho 38 tt by uz nemusela byt na tom nedonoseneckem...vcera neco povidal dokonce o tom, ze by se taky mohl zmenit ten nalez na porodnich cestach..a ze kdyz uz jsem jednou rodila prirozene a byly by k tomu podminky.......tak jsem z to vykulena, ale proste jsem v tech nejlepsich rukach a verim mu....:slight_smile: no urco budu moc rada, jestli budeme jeste 2v1 navstevy jsou tu od 14-19 ale da se to domluvit I jindy..sestricky jsou tu skoro vsechny zlate..:slight_smile:))
31. kvě 2014 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak jsem dnedka 36+4 tak asi az budu 37+1 tak uz to treba bude taky jiny
31. kvě 2014 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já bych se Ti ozvala ....a uvidíš no. Jak to ten den bude a jak se budeš cítit.
Bych to klidně naplánovala na ty návštěvní hodiny. jak už jsem na MD tak mi to je jedno.
Takže vydržet do středy jo. Tak snad se to podaří.
31. kvě 2014 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb hele ja se subjektivne citim fakt dobre :slight_smile: jen ve stresu co bude a jak ale zdravotne je mi fajn...
31. kvě 2014 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to je dobře, hlavní je, že se ten doktor stará ....ale je mi jasný, že se stejně bojíš.
Tak se prostě drž a zkus být co nejvíc v klidu. I když se to lehce říká a hůř dělá.
31. kvě 2014 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice super,že jsou tam tak dobří....tak ještě vydržte holky naše.. :wink:
31. kvě 2014 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
čau holky :slight_smile:
co nového? Doufám, že se zdárně držíte vcelku a bez problémů :wink:
Nám tu fetocidu posouvají zase o 3 týdny, protože podle utz je všechno v pořádku a nic nenasvědčuje k tomu, že by mělo dojít k samovolnému úmrtí toho poškozeného plodu, tak nás to nijak neohrožuje, takže se Elenka může hezky dál opékat.
Test na cukrovku asi taky dobrý, nikdo od včerejška nevolal :slight_smile:
31. kvě 2014 v 11:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - posílám fotečku těch šatečků :wink:
31. kvě 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
a ještě fotečky postýlky a jedna nábytku :slight_smile:
31. kvě 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lussi ahoj kočičko....to je taky viď? Čekání....a to Elenka pak taky bude muset ven?
31. kvě 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb máš to moc hezky připravené..to se musí nechat..... :grinning:
31. kvě 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jako z postýlky mám hroznou radost a to stála jen 1800,- takže super.
Jo a pereš taky potah na tu matraci nebo ne když na tom bude pak i prostěradlo?
31. kvě 2014 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lussi - tak se dál držte, aby byla Elenka fit.
31. kvě 2014 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@kamisb ty jsou krasneeeeeee ty satecky uz se tesim.az je Valuska bude moct nosit holka moje statecna.....ted mame za sebou dalsi monitor ..soupla jsem ji tam predtim cokosku takze I kdyz se mi vrtela cely dopolko I ten monitor celkem.dala..uvidime..ten muj tlak to je bida....jinak krasa zarizene moc pekne..ja potah na mateaci neprala kdyz tam bude prosteradlo
@muddledgirl co jsi mela dnes dobreho? tady dnedka obed hruza.. :grinning:
@lussi Luci hlavne at jste obe v poradku....vubec si to neumim predstavit, ale zvladnete to....drzim pesti
31. kvě 2014 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek