• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

8. září 2017 
@janice_opice - máš ho furt vysokej i přes ty prášky?
31. kvě 2014 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jen pokud by byly komplikace ,např. kdybych začala krvácet nebo mi začala odtékat voda, tak by mi udělali akutní císař, ale že prej ta pravděpodobnost je fakt malá. Budou se mě snažit udržet vcelku až do termínu, tím myslím 3v1 do termínu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@kamisb pokojíček fakt super :dizzy_face:
@janice_opice budem, budem se prát jako lvice, ať to dotáhnem až do konce :slight_smile:
31. kvě 2014 v 15:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jj proste ta preeklampsie je hnus a zase mam.nizky pulsy takze se mi mota dost hlava ..je to blazinec
31. kvě 2014 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
takhle si bydlime dneska jsem tu uplne sama...:slight_smile: jako na Kamarech :slight_smile:))
31. kvě 2014 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice - prostě musíš hajat a odpočívat a na webu psali, že i pití magnesie pomáhá. Ale oni Ti určitě něco dívají. Ale fakt hajej.
31. kvě 2014 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb magnesku tu mam a taky nealko pivo ; ()))
31. kvě 2014 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
ten tlak je na prd :frowning2:((
31. kvě 2014 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - holka musíš to vydržet, na netu jsem četla, že jej nesmí srazit moc. Už jen pár dní a Valinka bude moc jít ven.
31. kvě 2014 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no právě o tom taky přemýšlím..jestli vyprat no.ten potah. :grinning: Ještě jsem matračku nerozbalila.. :astonished:
31. kvě 2014 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice kočí..přítel mě pozval na pizzu...teda on ji moc nemusí...ale tak předevčírem jsem měla ty narozky...tak to bylo hezký..akorát nevím..jestli to moje spaní je jako normální...v sedum jsem vstala...v devět usnula...v jedenáct vstala po pizze jsem čučeli na telku a spala jsem do pěti..takže tak možná další dvě tři hoďky..no masakr....tak asi dožehlím 50/56 co jsem dostala od sestřenky a pak si budu muset ve skříni udělat nějaký systém... :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ty obědy jsou někdy hnusný..já kdyý jsem uklízela,tak jsem snědla všechno,ale v tom 1.trimestru mě všechno skoro smrdělo... :grinning:
31. kvě 2014 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi kočičko,jsi moc statečná...aha...tak určitě ví co dělají...moc držím pěstičky tedy,aby jste vydržely co nejdéle 3v1 :wink:
31. kvě 2014 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - já jsem ji právě včera z obalu vyndala protože jsem chtěla vidět jak to vypadá, ale igelit jsem nevyhodila...tak jí do něj asi zase vrátím.
31. kvě 2014 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - buď ráda, že můžeš spát ...já zase ráno dvě hodiny nemohla usnout a totéž na pátek.
Mě už zbývají vyžehlit jen bodíčka. Zatím to leží v pokojíku na hromádkách ....příští týden to rozdělím podle velikostí a dám do skříně. Takže to stejně bude asi zaprášený ....ale co miminko musí někde tu imunitu sbírat :wink:
31. kvě 2014 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :grinning: :grinning: :grinning: no ještě nemám všechny věcičky vyprané..jak jsem zase nějaké dostala...tak když Jani neprala..tak asi na to taky prdim...a co jsi dělala celý den? :grinning:
31. kvě 2014 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no..já právě nejdřív věci balila do pytlů a už se mi moc nechce....mám toho kupy no...asi tak jako Ty....a myslím,že moje mamka to asi nehrotila..přesto,že byla zdravotní dětská sestra.. :grinning: Musí tu imunitu někde sbírat no...
31. kvě 2014 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb je fakt,že v noci jsem se furt budila...a teď byla s kámoškou na birellu a sežrala dvě sušenky...no a taky mi vyskočilo kilo za den :grinning: :grinning: :grinning: No a poslala jsem miláčka pro meloun..tak jsem kousek zdlábla...než se nacpat chlebem..tak si dám meloun..i když tam je asi taky dost cukru no.. :frowning2:
31. kvě 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - dopoledne jsem brouzdala na netu a koukala na tenis. Pak si udělala oběd, pak chvíli žehlila, pak umyla hromadu nádobí a pak se už jen válela a koukala na kriminálky a teď mám puštěnýho Poirota.
31. kvě 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tatínek můj koukal na sporty hodně..já moc ne...mě to moc neba...taky jsem trošku žehlila a ještě chvilku asi budu...Poirota nějak nedávám...i když lidi kolem mně to milujou...dneska něco v tv?
31. kvě 2014 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - právě mi přijde že kromě toho Poirota, že nic není.
já sport pasivně u telky můžu skoro furt :grinning:
31. kvě 2014 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to je dobře...aspoň nekoukáš na kraviny jako já..já to mám furt puštěný jako kulisu...asi se mi posr...věž...po 5,5 letech...můžu teda cd poslouchat v noťasu nebo xboxu, to je fakt...Já pasivně taky můžu vše hihi..
31. kvě 2014 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - akorád asi fotbal, házená a basket mi ňák nic neříká.
31. kvě 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ty jo..mně vůbec..ani hokej...a tak...někdy mě bavily aquabelly třeba..ale to už je dávno... :grinning:
31. kvě 2014 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - myslela jsem že ty 3 sporty co jsem vypsala, že mi nic neříká ...jinak na zbytek můžu koukat klidně. Jako když teď byla olympiáda to jsem byla nadšená, že jsem byla doma a mohla se v klidu koukat :sunglasses:
31. kvě 2014 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb však jo..já to pochopila..jen jsem divně odpověděla.. :grinning: To by jsi si rozumněla s mým tatínkem..já na to nějak nejsem... :grinning: V tý telce je fakt opět velký kulový...
31. kvě 2014 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já to mám asi od bráchy jednoho, s ním jsme koukali skoro na všechno a třeba při skocích na lyžích jsme si tipovali kolik to skočili ....a někdy i o peníze veliký :grinning: tehdy o desetníky :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2014 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já mám ségru..v pátek přijede a jdem do kina na toto http://www.sms.cz/film/zakazane-uvolneni-2014 :grinning:
31. kvě 2014 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak si to užijte .... já ňák na ty český filmy nejsem :unamused:
31. kvě 2014 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb aha... :frowning2: to já zase docela jo.....ale jako máloco je fakt pecka no... :grinning:
31. kvě 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - mě jeden čas hrozně točilo jak byl všude macháček nebo LIška a ještě jeden ...a já je fakt jako nesnáším ....a pak když si něco vyjímečně pustím tak na to koukám jak puk. Nic mě poslední dobou nezaujalo no :unamused:
31. kvě 2014 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek