• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
31. kvě 2014 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to je jasný, to já vůbec nevěděla, že jsi už v nemocnici
31. kvě 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl mudr, taky říkala:slight_smile: tak asi pojedu :slight_smile: bude to lepší než být sama doma
31. kvě 2014 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin určo jeď...proč ne...je to dobré mít program... :wink:
31. kvě 2014 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin bohuzel ano no..snad to obe zvladneme ta preeklampsie se mi zhorsuje
31. kvě 2014 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl pizza dobryyy ja tu vubec nemam sanci spat navic mi zacala trestit hlava ..musime vydrzet kdyz nezaberou leky tak mi daj infuzi ale pry se to bude jem zhorsovat otazka jak rychle
31. kvě 2014 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ted cekam jeste ma doktorku ale uz se mi chce strasne spat..
31. kvě 2014 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to víš,že to zvládnete kočičko...no mně dnes taky třeštila..až jsem z toho teda nakonec usnula po obědě...moc myslím..já čtu konečně knižku o těhotenství uff...jsem na straně 103 konečně..má asi 300.....tak abych to stihla dočíst...Dožehlila jsem 50/56 a zítra 62 dožehlit a doprat...a pak už jen 68 a chvilku nechci to žehlení vidět...posílám pusíky...to trvrdnutí břicha mě točí....
31. kvě 2014 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak dostaneš infuzi? To je na bolest...Já nikdy nevěděla..proč jsem vlastně dostávala po IVF infuzi vždy..asi kvůli bolesti,že?
31. kvě 2014 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ale teda to sezení venku tam máte pěkný...přemýšlím či je na porodnici nějaká lavička u nás..asi jo..ale porodnice je až ve třetím patře... :grinning:
31. kvě 2014 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno kočky...tak co
@janice_opice...jak je?
1. čer 2014 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ahoj infuze jsou ruzny inguze je proste neco co ti daj do zily..bud proti bolesti nebo vyziva nebo prave nejaky jiny leky...no hodinu po praskach tlak 170/100strasny tak cekam.na doktora..jako zlepsovat se to nebude.v noci jsem se nevyspala kvuli te bolesti hlavy a jeste mam krece jako na prujem....
1. čer 2014 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl nebo antibiotika jeste ja bolesti nemam.a v tehotenstvi se moc proti bolesti nesmi no..daj mi snad neco kvuli tomu tlaku s nejakym magneziem
1. čer 2014 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :frowning2: :frowning2: :frowning2: no..já vim,že kámošce to chvíli trvalo než se jí tlak srovnal po práškách..ale to nebyla těhotná...Ty máš určitě jiné prášky..si myslím.Moc Ti přeju,aby Ti klesnul a hlavně Ti netřeštila ta hlava...je to hnusný normálně..natož když jsi ještě v nemocnici...Zaplaťpánbu jsi se tam včas dostala..fakt..Křeče? Chudáčku...A to nejsou poslíčci? Křeče? Moc myslím na vás prdelky...já peru a žehlim..ať to mám vše hotový...

Ta matračka se dostane do normálního stavu po 72 hodinách? Asi jo...je tam takový obrázek.... :grinning:
1. čer 2014 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no netehotna a preklampsie je bohuzel rozdil..ne poslucky nemam ani nahodou jsem zavrena a deloha nevykazuje cinnost..krece mam dlw myho jako prujmovy pac nejdriv jsem.mela zacpu a ted jako na prujem....matracka nevim holka no ale srovma se....;)))

tak asi to bude dneska ...asi se narodi dneska holcicka moje.....ted jsem potkala doktorku a ta rikala, ze ten tlak je silwnej a nelepsi se ..ze miminku nic ted bezprostredne nehrozi, ale mne ano a tyden, ze fakt nevydrzime a uz je jedno zda dnes nebo zitra..
1. čer 2014 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já vim...já včera četla na netu...není podle mně důvod riskovat...to bude dobrý neboj a budeš mít holčičku u sebe......

Hlavně,ať jste v pořádku...pusinky naše... :wink:
1. čer 2014 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak ja si ji vykrmim venku noo nebojte :grinning: dneska jsem 36+5 jen doufam, ze me nebudou chtit prekladat no nebo respektive nas....a je 1.6. den deti hezky datum.ne?
1. čer 2014 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice určitě kočko...sama víš,jak já jsem dopadla.. hihi..nedonošenec...a teď :grinning: :grinning: :grinning: To utíká,to je masakr...já jsem 33+3..někdy tomu nemůžu věřit...teď žehlim a pak už něco fakt vyberu do porodnice...je to těžký..mám i bodýčka s dlouhýma rukávkama i nohavice...i jenom s dlouhýma rukávkama nebo nohavice, svetříky, tríča, tepláčky...je toho prostě moc..ale lepší moc než nic :grinning: :grinning: :grinning: Mně to mlíko zas asi nedělá dobře...v kávě..fuj....asi ji budu pít bez mlíka..
No 1.6. jsem šla v roce 2011 na gyndu,aby mě zkontrolovali před snažením.. :grinning: A má svátek Laura myslim..tu jsme původně chtěli..kdyby byla holčička... :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2014 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice dali Ti nějakou kapačku čiči? :wink:
1. čer 2014 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jinak jsem včera snědla půlku melounu a dnes na mě čeká ta druhá...řekni manželovi,ať Ti později taky doveze....a kdyby Valinka byla na světě už dneska..tak Ti dají vybrat..jestli spinál nebo celková narkoza?
1. čer 2014 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl holka jeste nic nevim cekam pry se na me doktori radí ...muj plus jedna doktorka ktera je pry kapacita a pediatri ...tak jsem.napnuta...takze zatim vubec nic nevim.a cekam co bude...ten cisar mi asi daj vybrat ale taky nevim.dozvim se....s ohledem.na tlak....uvidime snad za chvili
1. čer 2014 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice kurnik..se to vymazalo....tak dej pak vědět..až budeš mít čas...co a jak..super,že tam máš takové kapacity....
1. čer 2014 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky v 11 na nas myslete uz jsem s puncochama nachystana na cisare...s kapackou v ruce a v 11 to bude..tak paà a drzte nam vse co mate
1. čer 2014 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice držím :slight_smile:, bude mít krásné datum narození a den dětí v jednom, to se musí pak využít, Valinko :slight_smile:
1. čer 2014 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - holka tak my držíme palečky celou a dobu a furt myslíme. Snažila jsem se na dálku tlak snižovat, ale ono nic ..no je videt, že to prostě neumím.

Tak se drž a hlavně ať jste v pořádku obě dvě. Asi bude lepší pro Tebe že už bude venku. Tak vše nej ....
1. čer 2014 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Přišla jsem k netu až teď a čtu, jaký rychlý spád to nabralo.
Tak holky, i když už máte po všem, tak na vás pořád myslíme. Datum je prostě úžasný :slight_smile: Kdyby to člověk plánoval, tak takové datum nevychytá :grinning:
Hlavní je, že budete obě v pořádku a Valinka velmi rychle a jednoduše vše dožene už na tom našem světě.
Tak jsem napnutá a čekám, až se nám ozvete. Hlavně si teď ale odpočiň.
1. čer 2014 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Ahojky, tak já mám kamarádku, která (a jak jsem četla, tak nejen ona) po spinálu nebyla absolutně týden nic schopná. Měla šílený migrény a bylo jí zle. Hroutila se i proto, že nebyla schopná se o malou postarat. Tak ji museli znovu napíchnout a vše se rázem srovnalo. Oni říkají, že z toho může být právě problém. Takže já jsem jedině pro celkovou narkózu. A bavili jsme se o tom i s manželem a ten říkal, že spinál měl při odběru vzorku z ledvin a nikdy víc. Že ty pocity (tlaky) byly hrozný. Takže je taky pro celkovou.
Ale to je jen můj názor.
1. čer 2014 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, poraďte, včera mi natekla nejdřív levá ruka (prsty) a večer jsem zjistila, že mám nateklou levou nohu. Pravá nic. Do dneška to nesplasklo. Tak jsem rozhodnutá, že si zítra zavolám k dr. jestli se nemám stavit.
Neplaším moc? Ale když oni píšou, že obě je normální, ale jen jedna strana může způsobit trombozu. Tak se taky strachuju.
1. čer 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Nábytek je nádherný. To bude mít Adámek krásný pokojíček :grinning:
1. čer 2014 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - děkuji, sice trošku dražší, ale vypadá to dobře. Jen ještě tu postel pro mě ...a jednou snad to bude základ pro palandu ... :wink:

no rozhodně bych volala zítra nebo klidně raději jela k mudr. Mě se doktorka vždycky ptá jestli mě nepíchá v nohou ...a tak, že to by taky sraženinu značilo. Ale jinak nevím.
1. čer 2014 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek