• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
@marke no já četla na netu zase samý opak...takže jak kdo no..
1. čer 2014 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice holčičky moje..já spinkala....moc myslim..
1. čer 2014 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke jo jo..jedna noha se prý má konzultovat..kočko..já jsem taky na mrd...z toho zvrdýho břicha..kámoška mi řekla,že můžu 3x2 magnesium lactici a že se mám šetřit,že jinak půjdu do špitálu...tak jen dožehlím co musím....radši to jim no...a v pondělí asi zavolám doktorce..nevim..taky nechci moc plašit.. :grinning:
1. čer 2014 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice moc se těším na zprávy....hlavně holky naše odpočívejte.. :wink: :wink: :wink:
1. čer 2014 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Paní Brožová na FB psala,že jsou obě holky v pořádku...tak super...to se musí oslavit...a já brečim.. :grinning:
1. čer 2014 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb Zítra tam zavolám a asi odpolko i dojedu. Uvidíme. Sestra je docela v pohodě, tak řekne. Jinak nateklé to není moc, ale normálně to i cítím jako opuchlinu a pod kotníkem mě tlačí (pobolívá). Ale nepíchá. A mám i trochu nateklé lýtko.
Tak radši si připadat jako hypochondr než něco zameškat.
1. čer 2014 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl Tak to mě to břicho po tom magnesku přešlo. Ale je pravda, že ho teď piju už asi 14 dní. Už toho chci nechat a uvidíme, jak se zase břicho zachová. Mě ztvrdne tak 2-3x za den, je to nepříjemné, ale nic hrozného. Skoro vždy při nějaké chůzi (asi už moc ženu) :grinning: Tak si radši taky zavolej, aby Ti řekli, co a jak.
1. čer 2014 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke jooo? Hned Tě přešlo..mě teda skoro vůbec..ale první dvě tablety jsem měla ráno no...já vim,že už bych ho moc pít neměla teď...ale radši....já ho mám tvrdý skoro celý den :frowning2: A to nic nedělám... :frowning2: zavolám..
1. čer 2014 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl Já o tom mluvila s dr. a on říkal, že ho mám brát (i kvůli tomu zkracování čípku - asi), ale že ho 2 - 3 týdny před TP vysadíme. Aby neblokovalo porod. Takže v pohodě. Já ho nikdy moc brát nechtěla, ale rozhodně lepší, než když mi pořád tvrdlo.
Teď už opravdu dobrý, já mám rozpustné ve vodě a beru jen 1 sáček za den (popíjím ho celý den). Tak jestli Ti tak hodně tvrdne, tak to není dobře a opravdu si zavolej. Ať máš klid a jistotu.
1. čer 2014 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke no radši jo..radši plašit...a mít jistotu,že to je o.k.. :wink:
1. čer 2014 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@muddledgirl taky si myslím.. než být jen zavřená doma se sousedama:(
1. čer 2014 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@muddledgirl - tak to je dobře, že jsou holky v pořádku. Moc jsem na ně furt myslela.
Já teď taky ěco málo odžehlila a ještě mi troška zbývá ...jsou už jn bodíčka :wink:
a od zítřka třídit a dávat do skříně. Zítra přijde pračka nová, tak se dopere povlečení a takový zbytky ...a bude v tomhle ohledu hotovo.
1. čer 2014 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice Jani, vůbec nevím co řešíš, ale držím Ti palce, ať je to dobrý. Já ty příspěvky nepročítám, protože to se zkouškovým vůbec nestíhám.
1. čer 2014 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke - lepší několikrát jet zbytečně než pozdě.
Na ty otoky, prý nožky nohoru a v kotníku cvičit ...točit a víc pít.
1. čer 2014 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@coralin - holky už nejsou 2v1 ...dneska šla Valinka ven.
1. čer 2014 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb Ahojky, nějak jsem mimo obraz?
1. čer 2014 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@coralin - janičce se rozjela preeklamsie (jestli to dobře píšu) moc vysoký krevní tlak a nelepšilo se to, takže už doktoři na nic nečekali a malá šla dneska ven císařem.
1. čer 2014 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@coralin to teda kočko
1. čer 2014 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb je super,že ty poslední věcičky co mám od sestřenky..tak jsou roztříděný..takže mi usnadnila kupu práce.... :grinning:
1. čer 2014 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb já jsem na ně taky furt myslela... :wink:
1. čer 2014 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb Aha, tak to jsem nevěděla, nepročítám to tu , nestíhám, tak hlavně že jsou obě v pořádku
1. čer 2014 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl není čas, holka :slight_smile:
1. čer 2014 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky moje tak je to hotovo :slight_smile:)) Valca se narodila v 11.46 2340g a 46 cm a uplne zdrava a krasnaaa....dneska bude pres noc v inkubatoru na pozorovani a ka na jipce a zitra uz budeme spolu...hned se hlasila na svete...je uzasna....a hlavne zdravaaaaaaa...placenta byla mala a presne to odpovidalo tee preeklampsii...tata bulel u porodu dojwtim jako zelva..holky diky moc za drzeni palcuuu hlavne ze je zdrava a nic ji nechybii
1. čer 2014 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
@janice_opice uz se Janicko tesim na fotecky,ty odpocivej a jeste jednou mooooooooooooc gratuluji....
1. čer 2014 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice jééé Jani,bomba moc...tak odpočívej hezky a super,že zítra už budete spolu.. :wink: Mocinky gratuluju a posílám pusiny oboum...
1. čer 2014 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl cerstve narozena
1. čer 2014 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@janice_opice ta je krásná...moc moc... :grinning:
1. čer 2014 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - ahoj, tak hlavně že jste holky v pořádku. A teď se držte a zítra už budete hezky spolu.
Super, je pěkná - ani nevypadá, že by byla malá, a asi má velký nohy co? :wink:
1. čer 2014 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamisb Ahojky, díky. Mě jen znervóznilo, že mi natekla jen jedna (což píšou, že by se mělo konzultovat). Jinak kdyby obě, tak hodím nohy nahoru :slight_smile: Ale tohle nechci zanedbat
1. čer 2014 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb holka ja ji poradne uvidim.az zitra I nohy ted to byl fofr :slight_smile: ona zase neni jako nejak extremne ...je takova pekna se pokousim dat fotkt os muze a nejde to..
1. čer 2014 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí (9)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek