• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

16. října 2017 
@janice_opice je moc roztomilá..prostě holčička... :grinning:
1. čer 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Tak já taky moooooc gratuluju. Valča je nádherná a hlásí se krásně k světu :grinning: Tak pro maminku i Valinku jen hodně moc zdravíčka a ať se Valince lepí štěstí na paty. A taky ať dělá rodičům jen a jen radost. :grinning:
Hlavně, že jste holky v pořádku. Držte se.
1. čer 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - je fakt pěkná, vubec nevypadá na těch fotkách, že by měla být menší. A hlavní je že sama dýchá ...teď jen vyzkouší tu termoregulaci a bude to. Irčitě to vzládnete. Ty hlavně teď odpočívej.
1. čer 2014 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke - to víš, že je lepší volat. Pak dej vědět co Ti řeknou.
1. čer 2014 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice Jani, je uzasna!!! Ja teda taky bulim, uplne mi dojizdi moje pocity tesne po akci! Nadherny!!!
1. čer 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice jeeee Janí ta je skvělá!!!!!! Krasný konec te tvé dlouhe cesty vid? Moc gratuluju a at jste obe brzy doma :-*
1. čer 2014 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice už jsem ti psala na profil a tady koukám, že už jsou i fotecky, no ta je žužlatelna, k umuckani prdelinka :slight_smile: vůbec nevypadá, že by jí byl takový drobec, ale je super, že už to máte za sebou a takové luxusní datum k tomu no paráda :wink:
1. čer 2014 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
holky ona je drobna, ale jako uplne nejak ne extrem a fakt total v pohide
1. čer 2014 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
moc vam.dekuju holky ja to taky orvala stestim ..strasne mi chybi a uz bych s nichtela byt...vstat muzu az zitra kolem.poledne ale mozna mi ji privezou kdyz nebude mit zadny problemy...;)
1. čer 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky tak hlasim, ze je Valinka normalne na fyziologickych novorozencich ale ted rano mi ji jeste nedonesli pac ji monitorujou a ja nesmim do 12 vstavat ale pak me asi rozchodi a prelozi a uz ji uvidim :slight_smile:
2. čer 2014 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
asi bude jeste tak 2-3dny ve sledovani a budeme prikladat a pak uz mi ji daj ..rikal ted doktor :slight_smile: ale prej je mooc sikovna...pani tu ted prinesli holcicku a ta se krasne prisala tak doufam, ze bude Val taky tak sikula
2. čer 2014 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Ahojky, určitě bude moc šikovná. Všechno rychle dožene. Je nádherná, jakou mám malou pusinu :slight_smile: Moc Ti závidím, že už budete spolu a moc Ti to přeju. To Klauduška mě dneska nenechala vyspat, nějak divně se mi šprajcla a celou noc mě tlačilo a táhlo břicho. A připadlo mi, že když vstanu, tak i tvrdlo. Tak snad to bude přes den lepší.
Holky, dejte vědet, až budete zase spolu. A jak to jde.
2. čer 2014 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - tak to je dobře, že je šikovná a zvládá to. Snad i to kojení se krásně rozjede.
I když jsem si myslela, že nosí i na JIPku na přisátí. Ale asi to má každá porodnice jinak.

Tak hodně štěstíčka a hlavě ať jste obě v pořádku.
2. čer 2014 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb no ono kdyby zrovna nebyla na monitoru a byla bych na te druhe jipce tak by mi ji donesli....uz jsem na sestinedeli , ale do 12 nesmim vstat....akorat ty dve co mam na pokoji to je des
2. čer 2014 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - aha tak to jo. Njn, spolubydlící ...ale musíš si říkat, že jen pár dní a budete doma ve svým. A až vstaneš tak to taky bude pak jiný.
A jak TI je dobrý? měla jsi teda asi částečnou narkozu co?
2. čer 2014 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ahoj kočinko...držte se..my konečně vybraly hadýrky do porodnice...bodýčka s dlouhýma rukávama a nohavicema..dvě čepičky,rukavičky a dvě mikinky...protože holt svetříky jsou všechny menší v rukávech než bodýčka... :grinning: :grinning: :grinning: ale třeba ještě něco objevim někde a koupim.. :grinning:
2. čer 2014 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no spoluležnice...Ti nezávidim.....hlavně,že už brzy budeš s Valinkou...se vám moc povedla.. :grinning:
2. čer 2014 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - to já mám do porodky ...bodíčko kr.rikáv a pak dupačky. a čepičku ....ještě pak vyberu rukavičky a deka do auta musí stačit.
A jak vy půjdete z porodnice domů?
2. čer 2014 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb takže bych to opět přehodnotila? Já nevim..mně se ty mikinky moc nelíběj.....My auto nemáme..a nevím,jestli pro nás někdo přijede...asi ne...a hlavně po cestě máme dětskou a říkali,ať zavoláme až půjdem z porodnice...tak myslím,že nás ten den asi bude chtít vidět nevím....Buďto mímo vezme přítel do vajíčka do ruky...nebo do kočáru.....Hlavně musíme zjistit,jak je na tom to jedno kolo.. od kočáru....kočárky se nesmí v nemocnici brát do patra porodnice...a dole ho zas já nechávat nechci....tak jedině pak abych snesla miminko a pak věcičky...dolů..domů to máme asi 10 minut chůze..
2. čer 2014 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jakej je váš názor na kočky???? Včera jsme řešily s kámoškou jestli kočky vaděj nebo nevaděj.....
2. čer 2014 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Jak to myslíš? V těhu? Tak já myslim pokud je kočka očkovaná a stále doma tak neva..Janička má dvě..pokud vim.. :wink: Já zase andulku...
2. čer 2014 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin - no jestli myslíš v těhu, tak tam jedině doporučují nevyměňovat písek pokud je máš doma. Ale větší riziko nakázy toxoplazmouzou máš třeba při práci na zahrádce nebo při zpracovávání syrového masa.
2. čer 2014 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak jestli to máš 10 minut pěšky, tak se to asi dá, ale opatrně podle počasí ...správně by jsi neměla takhle čerství ven brát vůbec pár dní. Ale případně prostě pořádně přikrýt a nikde se moc necourat.

Já mám poslední dobou furt chuť na čokoládu ...hrůza :angry:
2. čer 2014 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky uz jsem jinmela u sebe ta je majinkaaa......sice to bylo jen na chvilinku a mam na tu jeji pusinu velky bradavky ale pak pravou chytila a snazila se sat.ted tu byla detska a rikala, ze se ma Val moc dobre a je sikovna jen ji kvuli adaptaci nechaji v tom inkubatoru 3 dny...pro jistotu a tak a 4.den bych ji mohla uz mit u sebe...Apgar skore mela nwjak 9-10-10.doktorka...ve 12 mi ji zase prinesou na chvilinku na prisati a pak uz budu moct konecne vstat...takze budu chodit za ni..
Kamco ano mela jsem spinal a doktorka mela problem mi ti pichnout.to na tom vsem bylo nejhorsi jinak si myslim, ze to zvladam dobre...a bude lip a lip..holcinky je to uzasny a zazrak a teste se az budete mit ty svoje zlata u sebe...my se zatim.seznamujeme ale je to proste uzasny.jsem strasne stastna ze je hlavne vvporadku...ja uz chtela drtit prsa odsavackou ale pry je nwmam prvni den po cisari trapit.ze dneska mliko nebude :slight_smile: ale bezvadna sestricka prisla a fakt se ji podarilo nacpat ji tu moji bradavku velikou a ona si ji chytla a pak ji jeste par minut nechali jen ttak.tak na me "koukala"rikaj tu sestricky, ze he jaki panenka :slight_smile:)))
2. čer 2014 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@coralin ja mam doma dve kocky a v klidu.akorat jim nwcistim zachody...to delaji kluci..jako neporizovat si v tehu novou kocku to jw jasny ale jinak kocky nwva pokud nejsou toulavy..
2. čer 2014 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to je úžasný, vypadá to, že se holčička bude snažit. Tak až se spustí mlíčko tak to bude dobrý. Po císaři říkají, že tak do 4 dnů se spustí. Mě tenkrát taky málem začalo ...kapičky se objevili asi 3 den, jenže mě tenktrát zapomněli dát prášky na blokaci. A když budou postupně přikládat třeba to začne téct dřív.

Tak už jen chvílku a budeš moct vstát a začít chodit a pomalu fungovat. Ale prosím opravdu pomalu, musíš být i Ty v pořádku. Ono to bříško po císaři fakt docela bolí ....až Tě odpojí od kapaček ...tak si klidně na noc pak řekni o čípky. Mě hrozně moc pomáhaly....a vstávat přes bok ....ale tak asi víš ...

tak se držte a ať už je dál vše v nejlepším pořádku.
2. čer 2014 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb nikde courat nebudem...ale přítel taxíka nechce..takže co mi zbývá...uvidíme...
2. čer 2014 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jsi hubená..tak hamej..já mám zas hlad..tak jsem si ohřála kuřecí vývar s nudličkama..
2. čer 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to je super Jani.. :wink: Přítel ze mně včera nemoh...to jsem ještě neviděla fotky a brečela jsem,že už chci Samíka taky mít u sebe.. a on co bláznim,že má čas...já,že jo..a tak jsem ho pohladila..ať ještě počká.. :grinning: :grinning: :grinning: držte se holky..
2. čer 2014 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jsem hubená, ale zase aby malej nebyl zbytečně váleček .....a nevím jestli takhle v tuhle dobu je ta čokoška jako ideální. Nikde jsem ňák nic o tom nenašla.

tak 10 minut pěšky asi jde, ale spíš by to chtělo aspoň ten kočárek ..než jej jen nést v tom vajíčku...nevíš jak bude. Může být hodně vedro nebo naopak foukat ....tak aby byl pořádně zabalenej ....
2. čer 2014 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek