• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
@kamisb prosim Tě...jsi blázen...ideální??? Ty hledáš jestli je ideální jíst čokoládu? Jak jedna Ti neubíží...stejně mimi jde u Tebe císařem,ne?

Já vím,že by to chtělo ten kočárek spíš...ale to nezáleží jen na mně...nejdřív musím přítele dokopat,aby zkontrolovat kola ...a pak mě vadí,že musí s kočárem čekat dole..nerada bych aby nám ho hned někdo šlohnul...Zabalenej bude neboj...není zima...bude mít svetr mikinu a na sobě deku...to myslím,že na červenec fakt stačí + čepička..
2. čer 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já myslim,že když je spokojená miminka,tak je i spokojené miminko..
2. čer 2014 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@kamisb
@muddledgirl fotila jsem to sama kdyz mi pustila bradavku je uzasna fakt a rikala sestricka ze kouka jak si tu bradavku natahla do pusinky I kdyz ta bradavka pro ni musi byt sousto
2. čer 2014 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
2. čer 2014 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
autor
@kamisb muddle ma pravdu predsedo kdyz mas ted navaly na Coko tak si dej to telo si o ni rika ...
2. čer 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl obleceni staci a v cem ze ho ponesete dom? Sama uvis dle pocasi zase ho prehrivat chudaka ta lehka cepicka jo oni naj tu kebulku jako termoregulator...

Holky ja se muzu zblaznit stestimmmm
2. čer 2014 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janice_opice - njn, ale já teď dostala velikou nutellu, a různý mandle v čokoládě a čokoládky ...a ono to příšerně dráždí ...já bych byla schopná to sežrat na posezení :angry: ...tak každej den si trochu vezmu, ale já jsem jinak schopná tu velikou nutellu spořídat za týden ...a tahle má dokonce 880g .... tak to by asi bylo hodně :sunglasses: :sunglasses:
2. čer 2014 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - neboj nezblázníš :slight_smile: ..... já už chci taký .... ba ne, ještě ať aspon 14 dní počká. :wink:
2. čer 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb kočii...Ty jsi asi nečetla..co jím já,viď? Měla jsem i den,kdy jsem měla osm sušenek asi ve 24tt... :grinning: Dnes jednu koblihu a taky nemám dost..ale zkusím to vydržet..
2. čer 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice varianta a -ve vajíčku...já nevim..ještě jsem nedočetla tu knihu chytrou o mateřství a myslim,že to zvládnu i bez dočtení..nechci být ta přeúzkostlivělá matka..která vše bude dělat podle příruček...myslím,že jako se vším,nic se nemá přehánět...
..... beru s sebou bodýčka s dlouhýma rukávama a nohavicema, dvě čepičky a dvě mikinky...myslim,že stačí..dyť bude červenec...a navrch dečku....
nebo do kočárku akorát se zavinovačkou..

Pokud pro nás někdo přijede ok.....ale přítel taxikem nechce,když je to takovej kousek...ale taky nevim,kdy k tý doktorce půjdem..jestli hned z porodnice..zavolat máme ten den.... :wink:
2. čer 2014 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak jako během těhu jsem to moc neřešila, ale ted už to jde prckovi jen do tuku. Ale je asi pravda, že pokud bude císař že je to asi jedno. Ale zase aby nebyl moc těžkej,kdo jej má pak tahat ...po císaři se máš šetřit a ne nosit 5kg obříka :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no a když vezme kočárek..tak ten musí zůstat ve vestibulu...takže aby přítel byl u něj...aby ho někdo nešlohl...je starej..ale nevypadá na to.. :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a už jsem začala uklízet oblečky do skříně a zašívat případný nedostatky, jako chybějící knoflíčky apod
2. čer 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já myslim,že se ty sladkosti přeceňujou,že je mimi obřík..však uvidíme..kolik bude vážit Tvé a mé mimi... :grinning: Ale prej mamka měla kolem 4,5 kg...bože..kde to vzala... :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2014 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no přítel počká u kočárku, snseš dolů malýho ve vajíčku ...určitě tam je výtah, ten kousek jej můžeš odnést ....případně jej vezmeš do zavinovačky ...a pak pro zbytek věcí přítel dojde nebo Ty...ono to nějak půjde uvidíš.
2. čer 2014 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no,tak ještě že já nic nezašívám...hi hi..ani povlečení...lezou nám z toho deky a mně to netankuje..ale asi to zašiju..až tu bude mimi.. :grinning:
2. čer 2014 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - manžel mě asi 4,38 a já 3,6 ...takže větší bude určitě ... :wink:
2. čer 2014 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Tak já ho chci mít buď ve vajíčku nebo v korbě v kočárku......přítel chce vzít vajíčko..tak uvidíme...na taxíka ho asi nepřemluvim.......
2. čer 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak 3,6 mě přijde úplně normální váha..průměrná...a nemusí to tak být..může mít váhu po prarodičích..těch genů se namíchá do jednoho miminka.... :grinning:
2. čer 2014 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no ale ty knoflíčky byly potřeba ...to je mezi nožičkama na plenky, tak aby mu to tam sedělo a neškrábalo třeba. Ale zatím byly jen 2 ;)
2. čer 2014 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no v dnešní době jo, dřív to bylo docela dost. Ale na to že teď mám jen 164 cm ...tak váha celkem dost :wink:
2. čer 2014 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb je fakt..že kámoščina holčina měla 3,6 a byla teda buclík a měla šíleně velkou hlavu... :grinning:
2. čer 2014 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak hlásím příjezd od doktorky. Nakonec jsem volala gynekologovi a tam mi řekli, že to mám řešit přes obvoďáka. Tak jsem volala tam a dr. říkala, ať hned přijedu. No jela jsem před 10 hod a domů dorazila až teď. U dr jsem čekala hodinu a ta mě poslala na ultrazvuk končetiny. Tam jsem čekala taky hodinu a všechno dobrý, takže super. Kdyby prý se to zhoršilo, tak mám znovu přijít i na ten ultrazvuk. A s výsledkama jsem šla zase k obvoďačce. Dala mi ještě žádanku na krev - pro jistotu. Tak zítra ještě půjdu na krev. Tak jsem ráda, že se starají :slight_smile: Jo a dostala jsem kompresní punčochy.

Tak holky, dočítám a reaguji:

@janice_opice Valinka je úžasná a nádherná. Moc vám to oběma přeju. A je tedy moc velká šikulka, že se už přisála. Jo, spolubydlící si bohužel nevybereš. Tak to vydrž. Kvůli Val :grinning: A piš a posílej fotky, ať máme co závidět.

@kamisb
@muddledgirl Tak to já oblečení zatím neřešila, ale spíš si myslím, že bodýčko s krátkým a kabátek nebo jen bodýčko s dlouhým. Ale oboje dávat nebudu. A samozřejmě dupačky.
Tak to pro nás si přijede tatínek autem. My bychom domů nedošly :grinning:

Dneska mi všechny doktorky říkaly, jaký mám malinký bříško. :grinning: Tak snad je Klaudinka v pořádku (mele se). Za týden v pondělí jdu na ten kontrolní ultrazvuk. Tak se modlím :slight_smile:
2. čer 2014 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke ne jo? Ty jsi dobře v klidu holka..no jo druhorodička.. :grinning: Já jak mě furt tvrdne to břicho...tak a´t to mám hotový do středy..kdyby se doc..něco nelíbilo...Tak já myslim,že by bodýčko s dekou mohlo stačit...ale na stránkách je na psaný,že máme vzít svetříky..nemám...tak mám mikinky no....

Malý bříško máš...protože nic nenabíráš..klíddd matko....já ho mám zas převeliký.. :grinning:
2. čer 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke super,že nohy o.k... :wink:
2. čer 2014 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Já jsem prvorodička :grinning: Břicho pořád blbý? Já včera nepila magnesko a taky mi dneska víc tvrdne, tak si ho zase umíchám.
S tím oblečením - oblečení mám hromadu, tento týden se chystám ho vyprat a vyžehlit (hlásí pěkné počasí, tak to snad vyjde). Ale ještě jsem nevybrala, co do porodnice. A jak jsem psala, připravím 2 varianty a nechám to nakonec na manžílkovi, ať se ukáže :grinning:

Tak zrovna jsem zvládla asi nejhorší činnost dnešního dne: nandala jsem si kompresní punčochu.

@janice_opice Tedy Jani, jak jsi to dělala před císařem s kompresníma punčochama? Já v ní zůstala uvězněná, že jsem už přemýšlela i o tom, jestli nandat nebo sundat nebo rozstříhat :grinning: To byl téměř nadlidský úkon a ještě s bříškem :grinning:
2. čer 2014 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Já jsem už nabrala 12 kg :slight_smile: Takže něco přece, ale klidně bych brala víc, aby mi něco zůstalo. Já se tím nestresuju, to jen, že ostatní říkají. Hlavně, že je malá celá a to mi stačí (a věřím, že i zdravá). :grinning:
2. čer 2014 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl No jo, ale je na ně zvyklá a já k nim jezdím jen jednou za čas. Já mám zase psa:slight_smile:
2. čer 2014 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke Ty vogo..já furt mám za to,že máte doma Samíka... :astonished: já se z toho picnu.. :grinning: Jo jo břicho na hovňajs..ráno jsem to ještě zvládla..ale kolem oběda už se nacpala magnézkem...do středy rána na kontrolu to vydržim...a uvidíme co doc. na to.....

Tak já to snad ani nechci počítat...já nabrala 21 kg a pidi kousíček...ještěže teď se to zastavilo...jen 0,5 kg za 12 dní...nejhorší je,že mi pak klidně kilo vyskočí během dne... :grinning:
2. čer 2014 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin teď nevím kdo je zvyklej na kočky..ta kámoška...tak já bych to tak nehrotila..pokud jsou domácí....já pouštím ptáčka...pak utírám hovínka..pak ještě jednou to dezinfikuju no...
2. čer 2014 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek