• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
@marke ostatní ať si políbí prdel..má milá zlatá... :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2014 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl No to já mám taky skokové přírůstky :slight_smile:
JJ, Samíka doma máme - ale ten není můj :grinning: Já si ho vyvdala :grinning: Ale jinak je super a strašně krásně se stará o malinký dětičky kamarádek a příbuzných a už se moc těší na ségru.
Takže porod a následná péče o dítě do 3 let bude pro mě premiéra :slight_smile: Samču dostal manžel do péče v 3,5 roku.

Tak zkus to magnésko pravidelněji - ráno a večer. A určitě to řekni, to už není dobrý, pokud tolik tvrdne.
2. čer 2014 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke aháááá...tak too joooo....tak to je hezký,že se stará....já ji to řeknu neboj....a beru po dvou i tak to cítím no...tak opatrně dožehluji co musim...a jinak prdtim...maximálně utřu někde prach...ale spíš poprosím přítele zítra...páč ve středu přijde úča na anglinu... :wink:
2. čer 2014 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak I ty spolybydlici jsou nakonec v poho..jsou vystresle tak jsmw si tu popovidaly a je to
2. čer 2014 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@coralin tak se s nima nemazli a je to jinak nevadi pokud jsou domaci..
2. čer 2014 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@marke ja je nakonec nemela ty puncochy takze dobryyy :slight_smile:
2. čer 2014 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Uz chodim, ale kazda mensi namaha me vysiluje.... ale uz chodim.do sprchy a pro caj a tak....ted jsem byla s babickou a dedou u male a musim si zase lehnout..Predtim jsme prikladaly na polohu fotbalisty a fakt se ten drobinek snazi.....:slight_smile:) holky je fakt krasna a ma dlouhy rasy a tim jak uz muzu sedet a chodit tak uz jsme byly jen samy dve a snazily se spolu a uz I ja si nachazim zpusob jak s takhle pidi mimcem zachazet.....;))
2. čer 2014 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice trošku Ti tu Valinku na světě už závidím...ale vím..že taky se dočkám..tak ať to dál takhle hezky zvládáta..pusiny.. :wink:
2. čer 2014 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mimís je dneska akční..akční...jedna boule vedle druhý..komediant malej.. :grinning:
2. čer 2014 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl hele bud rada ze Samik bude v terminu...my jsme sice ok, ale byt o tyden pozdeji tak jsme spolu uz furt ale je to fakt krasa jwn jsem opravdu unavwna a ten spinal vcera se moc nepovedl teda nepovwdl se hned....takze taky neni o co stat ;) prijde v pravy cas ;)
2. čer 2014 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl Tak to já dneska neudělala nic. Kromě jednoho prádla, které jsem vyprala a pověsila (až teď, takže stejně neuschne) :slight_smile: A čekají mě ty okna - mamka mi přinesla parní čistič, tak se na to docela těším, prý je to fofr.
Ty máš soukromé hodiny AJ? Já myslela, že někam docházíš. Prach utřít jen tam, kde je to vidět ;-D
2. čer 2014 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to se ještě neví přece...ale jo..chápu Tě...no...spinál i narkoza maj svoje i přirozený porod..asi nic není lepší no... :grinning:
2. čer 2014 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Tak to je super. Hlavně, že se malinká Valinka snaží. Je to moc velká malá šikulka :grinning: Tak hlavní je, že nakonec jsi se spolubydlícími taky našla společnou řeč. Aspoň vám to rychleji uteče.
No já tu punčochu normálně proklínala - a to si říkám, jaké mám štíhlé nožky :grinning:
2. čer 2014 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke okna..na ty prď....Jo jo...docházela jsem ale na soukromou aj s australankou..naštěstí mi nabídla,že bude jezdit ke mně...je to tak asi 1-2 km tam...a to už se mi nechce... :grinning: :grinning: :grinning: Ono bohužel je to vidět skoro všude na starým tmavým a bílým nábytku... :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2014 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice stejně má asi nejlepší den,kdy se mohla narodit ta Tvá Vali.. :grinning:
2. čer 2014 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Tak to máš super. Vím, že jsi někde psala, že jsi tam chodila pěšky, ale to teď (a s tvým tvrdnutím břicha) by už fakt nešlo. Takže je bezva, že teď nikam nemusíš. Joooo, černý nábytek - to znám - na prach HRŮŮŮŮŮŮŮZA.

Jinak já okna nemyla snad rok (možná i víc). Ale teď, když jsem doma, se do toho pustím. Neboj, já hezky pomalounku, polehounku, každý den nějaký to okýnko a až mě to přestane bavit, tak toho nechám. Stejně nevím, jestli je zvládnu umýt z venku, jsou poměrně vysoko a ještě na každé půlce okna je síťka, takže bych ji musela sundat. No uvidíme, jak se mi bude chtít. Hlavní je, že se je teď na co vymluvit :grinning:
2. čer 2014 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke to jo...jsem už byla minule líná...hihi...no on je skoro černý...a starý...a fakt ho utřu a druhý den bych mohla zas..takže na to prdím a dělám to stejně jednou týdně..beztak ptáček a křeček dělají bordel....

Jéé já umyla v kuchyni okno asi v pátým měsíci..a nechávám si to před porodem.....no uvidíme..aby se vůbec někdy umyly....Prď na ně...ještě se s tím montovat.. :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2014 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no ona to hlavne nemohla napichnout asi 20 minut, bolelo to jako prase tech 20 minut az pak zavolali jinyho anesteziologa... a mam tam modrinu jako blazen coz nebyva....a boli me to coz taky neni dobry takze to tu resi a tlak mam 168/104 takze Val dobry ale ja teda hapruju...
2. čer 2014 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke okna fakt neres to by tehule a zvlast na konci nemely a uz vubec ne jestli jsou vysoko....fakt bych do toho nesla kor jestli ti otyka noha....budes si pak neco vycitat..
2. čer 2014 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - opravdu musíš opatrně a pomalu. Ono se to mlíčko určitě spustí neboj, jen to hold chce trochu času a snahy. Ale pokud se malá přisaje tak to určitě půjde. A za pár dní budete taky už spoku sami.
Je nějaký váha při který vás postí domů, nebo sprostě jen stačí začít přibírat a ten 5 den vás pustí?
2. čer 2014 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :frowning2: je to těžký no...kdyby byl nutnej císař..tak fakt nevim co je lepší...tlak je na hovno...ale ten Ti snad srazej,ne? No,stát se to bohužel toto může i u epiduralu..to je to.. :frowning2: :frowning2: :frowning2: A ta celková nevim no..přežila jsem ji 3x tak bych ji přežila znovu...ale toho tlaku po narkoze se trochu bojim se souvislostí s porodem no...byl kolem 200 na 100 něco....těsně po narkoze...
2. čer 2014 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak ať Ti ten tlak kočí dají brzo dokupy a hlavně..ať jsi celkově o..k..budu myslet..
2. čer 2014 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb kamci ja ani tak neresim mliko ale svuj zdravotni stav prave o mliko se nebojim 1 den po cisari je jasny ze to nejde....
@muddledgirl no kvuli tomu tlaku a s ohledem na malou byl lepsi ten spinal....prave mi nemuzou srazit ten tlak nejak :( a resi tu pater. Tak to jsem zvedava....sere me to...zase mi zacaly otykat nohy....proste na hovno
2. čer 2014 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jediny co, ze mam krasnou jizvu a je v pohode ...pan doktor je sikula
2. čer 2014 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Neboj, já si na sebe dávám pozor. Při té noze to samozřejmě dělat nebudu. :slight_smile:
Tak ty se hlavně srovnej. Jak jsem tu už psala, známé to špatně napíchli a pak měla týden migrény a museli ji napíchnout znovu (aby uvolnili tlak) a pak už dobrý. Tak uvidíš. Však už víme, že jsi v nejlepších rukách, takže tě z toho dostanou. Hlavní je, že už řeší jen tebe a nemusí brát ohledy na Valinku. Takže můžeš dostat klidně nějaké silnější prášky. A co se týká jizvy, tak hlavní je, že se ti líbí :grinning:
2. čer 2014 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl Necháme si okna jako záložní plán až budeme přenášet :grinning:
2. čer 2014 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
marke ja tu jizvu nevidelaA :grinning: ale vsichni si ji pochvalujou :grinning:jak je krasna
2. čer 2014 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - hm tak s tím tlakem to je teda blbý :frowning2: . Ale asi to nejde hned na tvůj normál srazit. Drž se ...doufám, že Ti udělali všechny testy ...hlavně i jaterní a hormony. Ale oni jsou doktoři a musí vědět. Tak se drž a odpočívej co nejvíc to půjde. Hold teď musí zabrat doktoři.
2. čer 2014 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to je husty prisla matka te jedne ukrajinky a dela zaklinaci ritual na prsa, aby mwla mliko tak to me teda po.... :grinning:
2. čer 2014 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@kamisb no delali mi testy asi na vse mozny......... uvidime no velkou roli v tom ted dle myho hraje ten spinal kterej se teda nepovedl ty doktorce...
2. čer 2014 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - člověk by řekl, že v dnešní době je to už rutina a ono prd :angry: . Tak ať se to brzo zlepší.
2. čer 2014 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek