• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

25. března 2017 
@janice_opice Vojta chodí na zahradu, jinak jinam ne, ale ono se to zase celé změnilo, protože má být na víkend vedro a já potřebuju být do uterka v Pha, takže bych v neděli musela absolvovat cestu busem 1 a půl ,což v tom vedru asi nebude úplně dobrej nápad....a jak je zlato?
2. čer 2014 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no já na ně moc zvyklá nejsem, jen když jsem u nich a vím, že jedna kolegyně dávala kočku pryč, když byla těhotná. Ale ono se to zase všechno změnilo...
2. čer 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Odpolko už jsem neměla moc času, běžela jsem na návštěvu. Už je zase vše jinak a asi pojedu na chatu...viz psaní holkám:.-)
2. čer 2014 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :frowning2: :frowning2: :frowning2: to mě mrzí...
2. čer 2014 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ty voe..zaklínačka mlíka..já se po.. :grinning:
2. čer 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin - jj čtu to, ale fakt bych se kočky nebála. Jediný co prý je možný je to toxoplazmoza a mě doktorka na veterině říkala, že to spíš koupíš při spracovávání syrovýho masa a při práci na zahrádce než od kočky.
Takže pokud nejsi spíš alergik, tak je podle mě zbytečný se obávat něčeho.

jj vedro má být ...ale zase asi jak kde. Čtvrtek má být třeba hnusně, ale buhví jak to bude ...já musím jeden den do Prahy takže pojedu raději ve středu ..musím na krev a raději už odvezu podepsaný papíry na matriku do porodnice, chtějí to 3 týdny před porodem. Sice jsem dneska začala 36tt, ale když půjdeme dřív, tak raději ať to máme z krku.
2. čer 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - taky bych asi pak potřebovala zaklínačku ...mě prsa poslední dobou nějak splaskla :unamused:
ale furt se mi z bradavek drolí takový trošku žlutý ....
2. čer 2014 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak mě se nic nedrolí ani neteče a prsa mám asi stejný...ale pevnější ....a už dorazila dnes z MK el.odsávačka..ještě jsem ji ale nerozbalila.. :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2014 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no já je mám jakoby takový měkký najednou :frowning2: manžel říká, že velký jsou asi stejně.
já to mám občas i trochu na bodíčku (co nosím místo podprdy) tak jestli to je trošku mleziva nevím ....

tak ona stačí až pak do tašky do porodky nebo nechat doma a přítel případně přinese.
2. čer 2014 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb hm....tak snad se nalijou předtím.. :wink: určo mlezivo...no je použitá...tak bych ji ráda vyvařila víš?
2. čer 2014 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jo tak to jo, to vyvař. Já ty dvě mám po kamarádce tak to řešit nebudu.
2. čer 2014 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb neee? Tak já jsem trochu cíťa asi na toto..vyvařila bych to i po kámošce.. :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jeké máš? :grinning:
2. čer 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - dvě ruční, jednu od aventu a druhou z hlavy nevím ....a od aventu bude určitě pořádně vyčištěná a tu asi i budu případně používat. Tu druhou asi nechám kdyby mi to s touhle třeba nešlo.

to víš mi jsme taková banda ...co se zná už dlouho, takže se některý věci neřeší :grinning:
2. čer 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb néé však v poho..já bych si to vyvařila i po ségře.. :grinning:
2. čer 2014 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak ona už to nepoužívala a měla to daný ve skříňce, myslím, že to jistě umytý bylo. Jako tu druhou, tu už mám ty 4 roky schovanou tak tu bych vyvařila taky kdybych jí měla používat. Takže klííííd :wink:
Dneska jsem už roztřídila a dala do skříně dupačky a bodíčka a takhle v tý velký skříni to vypadá že jich moc není teda ....to jsem zvědavá jak to bude vypadat ....jestli budu muset furt prát nebo to nějak bude stačit.

A zítra vyperu další várku ...tentokrát povlečení a věci do postýlky ...pračka vypadá fakt pěkně :slight_smile:
2. čer 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Když Ti je dobře, tak je to lepší, mít to z krku dřív. No já musím být v po v pha protože mám poslední zkoušky v uterý. A jestli bude vedro tak si nedovedu tu cestu autobusem představit. Pojedu z Mimoně. Nebo jela bych, ale ještě to přeupravujeme, že bychom jeli ve čt ke známejm, v pátek na chatu a tam bych zůstala do pondělka v sobotu by přijeli odpoledne známý a v neděli si domlouvám další návštěvu, abych tam nebyla tak sama, ale myslím si, že tam budu klidnější než doma. Začínám být nervózní
2. čer 2014 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :grinning: :grinning: :grinning: tak umytý určitě...ale já bojovala dlouho i s použitou po někom..ale pak jsem si říkala než dávat několik tisíc..tak to risknu hi hi....Ty jo..já toho mám dost no...ale jen do 68...to je tak do půl roku asi myslim....já mám roztříděný co od koho mám......takže mi to zabírá hodnně místa... :grinning: :grinning: :grinning: Jsem happy,že už mi poslední várka visí...ale prostěradla mám jen dvě a povlečení mám ...ale na větší peřinku a větší polštář.... :grinning: Tak asi zeptám kámošky...říkala,že něco má na prodej...i když zatím mám deku a polštář co jsem vyprala...a drží...a pak tedy zavinovačku a jednu dečku...tak uvidím co pokoupit..a hlavně ten monitor...no jo..musím do města... :grinning:
2. čer 2014 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - hele stejně ze začátku polštářek a peřinku nevyužiješ. Polštář mít nemá a pod peřinkou se stejně odkope....takže hezky zabalit do zavinovačky a pokud to nesnese tak dupačky na noc a to bude stačit. Ze začátku nepatři do postýlky nic navíc aby se tím prcek nepřidusil.
Ale já to mám taky, aby byla postýlka hezká ...hihi, torškuk blázen co :grinning:
2. čer 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coralin - zkoušky brrr, doufám, že už mě nikdo nikam nedonutí chodit. VŠ jsem dělala asi 7,5 let a už fakt nikdy. Kdyby to po mě v práci nechtěli tak bych se do toho asi ani nedokopala. Už si na to připadám nějak stará.
Tak budu držet palce aby to dobře dopadlo.
2. čer 2014 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Děvčata jdu spát, dneska mě vzbudil ráno telefon a už jsem nezabrala.
Tak krásnou dobrou a ať se hezky vyspinkáte :wink:
2. čer 2014 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl holky ja jsem stastna za tu odsavajdu..prvni den po cisari je jasny prd ale aspon jsem zacala tou stimulacninfazi polehounku a stimuluju..jedeme na nich cely pokoj....
2. čer 2014 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Druhy den na svete....
2. čer 2014 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@kamisb jo jo...o polštářku vim..aha...se odkope..tak to abych si zašla ke kámošce pro další zavinovačku.. :grinning: :grinning: :grinning: díky
2. čer 2014 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb dobrou noc kočko..Ty se taky hezky vyspinkej :grinning:
2. čer 2014 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hm...mně dnes přišla baby ono..zítra vyvařim...a přečtu manuál... :grinning:
2. čer 2014 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice krásná prdelka.. :grinning:
2. čer 2014 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko
:grinning:
3. čer 2014 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Díky moc, no já jsem si to vymyslela sama, ale právě z toho důvodu, abych tak nepřemejšlela o mimouškovi a přišla na jiný myšlenky. Už jen dneska a 10.6. ještě 2, ale to už bude pohoda. Jen jsem toho dneska moc nenaspala. Byla jsem strašně nafouklá. Mám nějaký jiný léky než Utroš a jsem po tom jak puma.
Zítra ET, tak jsem zvědavá. Kolik nám jich zbylo.
A jinak na tom budu ještě dost podobně, protože tohle dělám dálkově 4 roky, příští rok končím a pokud budu chtít Mgr, tak musím udělat ještě 2 roky, ale už za úplně jiný prachy :frowning2:
3. čer 2014 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já mám dvě koupený a dvě jsou takový jakoby spíš přebal podložky, ale dá se z toho rychlozavinovačka taky udělat ...a a od amarádky mám ještě asi 2-3 slíbený.
Ona mi taky tvrdila, že dvě je málo ...tak nevím.

Tak jak který miminko, některý se neodkope, ale vetšina malých ano a oni ve snu mávají ručičkama tak se tím pak i hodně budí ..takže někdy musíš zastrčit do tý zavinovačky i ručičky.
A ze začátku to prý chce buď delší rukávky nebo ty malý "rukavičky" aby se nepoškrábali.
3. čer 2014 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek