• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@coralin - tak ono vzdělání je fajn mít, ale někdy už to příšerně leze krkem no.
ale jsi šikovná, když jsi se na to vrhla sama....

Tak ET už zítra super, a Ty jsi neměla průběžný informace jak se vyvíjí?
3. čer 2014 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já mám ještě tři spacáčky...ale prý se jim v těch zavinovačkách super spí..Ale kam to mám všechno proboha dát? Aha delší rukávky...no to problém nebude...rukavičky ty dětičky moc nechtěj..mám jedny a docela teplý no....a bezprstovky jsem nesnášela..tak bych je na chudáka miminka taky necpala.. :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2014 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hurrrráá....ve čtvrtek se bude dělat lino v kuchyni..jupppíííííííííí :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2014 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - já mám doma pár těhlech ....jako ono když to prckovi nacpeš hned tak si podle mě zvykne ...než aby byl chudák poškrábaný
http://www.detskyraj.cz/scripts/hledej.php?rz=1&retezec=rukavi%E8ky
jsou tenoučký bavlněný a teď jsou v pračce :slight_smile:
3. čer 2014 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak jak je dneska? furt vysoký tlak?
3. čer 2014 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb hm...no..uvidíme zkusím nějaké sehnat...mám jedny no...a to se může poškrábat do jaké doby? Do tří měsíců? Nebo kdy se stříhají ty nehty...Dnes si dám birella na oslavu...ve čtvrtek se bude dělat lino prozatím v kuchyni..jupíííííííí :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2014 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já se zeptám v obchůdku...až omrknu monitory... :wink:
3. čer 2014 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ajoj jo furt tlak na hovno,ale pry ta preeklampsie treti den po porodu kulminuje takze jeste prezit zitrek a bude snad lip...uz mi tekla I krev z nosu..dnes mi odpojili cevku tak uz chdim curat jako normalni clovek ;))Val je uz pryc z monitoru prcinka moje je tak.moc uzasna kazdy 3 hodiny prikladame a ona se krasne prisava a ja u toho pokazdy bulim ;)))ale to ten oxytocin to stesti...;)vim,ze ja se srovnam ona je uz srovnana a ja musim co nejdriv at muzeme domu brzo.. :slight_smile:))).dneska je lip a zitra zase bude lip ..akorat mi rekli at odpocivam s nohama nahore a nemam je ve svisly poloze k zemi a na druhou stranu at hodne chodiim :grinning: tak to musim nakombinovat
3. čer 2014 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - teda to je holka šikovná. Ona Ti dodá tu sílu a pohodu co k zlepšení Tvého stavu potřeba.
No musíš to střídat, já to měla asi vždycky skoro hoďku na lůžku a pak jsem asi 20 minut chodila ...ono hlavně se taky musí rozpohybovat střeva.
Takže zítra by se to už mohlo lepšit ...tak snad jo ...holka fakt se drž. Kdyby jsi chtěla návštěvu tak mi zítra napiš a já bych se odpoledne stavila budu v Praze. Ale nutit se nebudu jestli se necítíš.
3. čer 2014 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ahojky, tak jestli navíc musí ta preekklampsie odeznít, tak to je jasný, že nebudeš hned OK. Hlavní je, že Valča je v pořádku. A plně tě chápu, že brečíš, když se přisává. To musí být úžasný pocit. To spojení mamči a mimča. :slight_smile:
Jooo, doktoři toho vždycky hodně namluví. Hele, ještě by šlo, kdyby ses naučila chodit po zdech :grinning: To bys splnila obě podmínky :grinning:
A ani jsi nám nenapsala, jak Kuba? O manželovi jsi psala, ale Kubu jsem nikde nečetla. A on měl o vás obě takový strach :frowning2:
3. čer 2014 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice ahoj kočinko...teď mám konečně makeup...linky, oční stíny a zas bulim...jak píšeš..jak se Vali hezky přisává..myslíš,že to někdy přejde??? ta přecitlivělost... :grinning: Moc Ti přeju,ať se dáš brzo dokupy,aby jste mohly s Valinkou domů...posílám pusu. :wink:
3. čer 2014 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - vubec nevím kdy se stříhají nehty, ale pokud se třeba lehce přenáší tak už mají drápky pěkný :slight_smile:
3. čer 2014 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke ahoj Kuba je strasne vyplesklej a nemuze tomu vwrit..zitra odpo prijdou oba dva..prej jak se dozvedel,ze se narodila tak si zacal uklizet v pokojiku :grinning:
3. čer 2014 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@muddledgirl neboj taky te to buleni ceka holka zlataaaa :slight_smile:))))nwvim jestli to prejde asi jo casem ale ted to se mnou mava to je des :slight_smile:))jdu si nachystat prsa uz je nesou ;)))to je sranda
3. čer 2014 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb broucku ja moc rada akorat zitra prijdou kluc8 pak tchani pak tata a do toho v 15 a 18 kojeni tak holka nevim jak to vse zvladnu ten zitrek bude narocnej co ctvrtek?:slight_smile:)
3. čer 2014 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb vidis dneska zrovna nikdo neprijde ;) a na zitra se toho nacpalo ;)))
3. čer 2014 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jjj já vim,že mají drápky... :wink:
3. čer 2014 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak ať se hezky přisaje prdelka..
3. čer 2014 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já bych taky přišla..ale dvě a půl hoďky vlakem už fakt nedám... :frowning2:
3. čer 2014 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak já kouknu na počasí jak to bude ve čtvrtek vypadat ...že bych to přesunula na něj. Původně mělo ve čtvrtek pršet.
Mě je vlastně jedno, který den bych do Prahy jela :wink:
3. čer 2014 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - tak to vypadá, že by pršet ve čtvrtek nemělo, tak já se pak ozvu až budu v Praze jak se cítíš.
3. čer 2014 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky poraďte nějaká jak na želatinu ....dělala jsem dneska koláč na něj jahody a zalila želetinou co je v pytlíku (udělala jsem to podle návodu) ale stejně želatina je taková řídká ..jako neteče, ale prostě to není taková ta pěkná z cukrárny a ještě mi přijde asi moc vodová na chuť :angry: ...jako celý dohromady je to mooooc dobrý, ale ....
3. čer 2014 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb kočinko..to moc neporadím právě..já miluju udělat dortí z piškotů,ovoce a želatiny..ale nikdy mi pořádně neztuhne... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. čer 2014 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co to zas je za den...? Furt žeru sladký a furt chrápu.. :grinning:
3. čer 2014 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukejte na víkend dnes...o předčasně narozených dětech..
3. čer 2014 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já jsem dopoledne pekla ten koláč, vyprala prádlo a furt ujídala jahody a teď hledám nějaký rychlý recept na jahodový knedlíky ...nějak se mi nechce do kynutýho těsta a ani nechci tvarohový ....si vymýšlím já vím :unamused:
3. čer 2014 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ty jsi dobrá..já celý den skoro ležím..bříško tlačí a dnes jsem si vzala magnézko jen jednou dvě tablety v deset....vydržím to do rána...přece ještě nerodím a uvidíme co doc...zítra.....prostě nějak mi dochází síly fakt...a to nesnáším se takhle flákat....já bych měla žehlit..a vůbec se mi nechce..pomoooccc...jajaj..miluju...jahodový knedlíky...ale už dlouho jsem nedělala s jablíčkama...tak Ti v tomhle neporadim... :frowning2: Ale jinak si teda jako fakt vymýšlíš... :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2014 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jjá jsem nějak poslední dny v pohodě, jen mi dávají zabrat schody, ale jinak je to docela v pohodě. Ale možná je to tím, že prcek už moc netlačí ....asi má míň místa. No snad je v pořádku.
Ale jeden den jsem taky dělala chvíli, pak jsem si musela lehnout a pak teprve zase pokračovat, ale dnešek je nějak v pohodě. Možná to bude tím, že jsem šla spát před 23h a vstávala až v 9h ráno.
3. čer 2014 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jejda...o schodech ani nemluvim.....kámoška včera prý...Ty jo..nechoď tak rychle...jsem se musela tlemit a zpomalila jsem....když viděla jak funim..tak nechápala..že můžu vzhledem k tomu mýmu břichu,tak rychle jít.......No..já se teda vzbudila všest..ale stejně jsem pak hajala...a pak ještě dvakrát..no skoro furt......jsem lenoch línej.....
3. čer 2014 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já bych přes den taky klidně spinkala, ale neusnu :angry: ..ani třeba v den kdy v noci moc nespím.
3. čer 2014 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek