• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
@kamisb Hm...tak to já ve 3.trimestru jsem jak medvěd..ani ty hodiny nepočítám... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2014 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - to buď ráda, mě se to před měsícem zhoršilo. Ale pak je den nebo dva v týdnu kdy si to vynahradím no.
Před chvílí se mi dělaly bouličky až skoro na boku ....asi patička :grinning:
3. čer 2014 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já zas spím až teď pořádně...jako budím se..na wc..převaluju se..ale to jsem měla vždycky..takže pohoda docela...hihi..já byla v takovým polosedě na pohovce a mimís teda taky válel..sudy nebo co.. :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2014 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - bych měla jít umýt nádobí a možná lehce poklidit, ale nějak se mi dneska už nic nechce ...asi to vydrží do zítřka. Jen teda to nádobí umeju než půjdu spát.
3. čer 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no...já zatím furt nežšhlim.....plno keců mám akorát...a místo toho lakuju nehty..hi hi a čumim na ordinaci...potom je snad víkend a bude to o nedonošencích taky...
3. čer 2014 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jsem si píchla dneska první injekci Clexanu do stehna a kupodivu to nijak extra nebolelo.
Poslední dny už to do boků nějak nešlo, nešla mi propíchnout kůže, asi už je moc napnutá.
Tak snad to s těma stehnama do konce těhu vydržím.
3. čer 2014 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já jak žehlím v sedě tak to docela jde ....zítra taky budu muset něco málo odžehlit.
3. čer 2014 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb hm..to já nejsem zvyklá no..ségra moje tak žehlí.. :wink:
3. čer 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to držím pěstičky,aby to šlo píchat dobře.. :wink:
3. čer 2014 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já dřív taky žehlila ve stoje, ale ted v těhu to prostě nešlo, hned mě začala tuhnout a příšerně bolet lýtka. Takže si dám žehlicí prkno na nejnižší možnou výšku co má ...na židli hodím podprdelník a jeden polštářek za záda. Nohy hezky roztáhnout kolem těch noh překřížených od prkna a jedu. Jako chvíli jsem se s tím prala, ale už je to pohodička ....možná u toho zůstanu i po porodu. Jen povlečení jde takhle žehlit hůř, jak je to veliký.
3. čer 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no snad to půjde dobře ty injekce. Než jsem to zabodla tak jsem očekávala, že to bude hodně bolet, jak většina holek říká a ono skoro nic :wink: ....tak abych si příště neříkala, je to pohodička a pak se nepo...
3. čer 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no šikulka..podprdelník nemám...a malý polštářek možná někde jeden. ...hi hi..no jdu na to...s chutí do toho a půl je hotovo..teď jsem se teda sotva zvedla ze židle..fuj...píchalo mě dole,do toho kostrč... :grinning: :grinning: :grinning:

Tak snad budeš s injekcema dál dobře bojovat...
3. čer 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak já podprdelník mít musím....na tvrdý židli sedět nemůžu ...to je mi teď nepříjemný někdy to i jakoby bolí :unamused:
tak šup...ale moc to nepřeháněj :wink:
3. čer 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no..občas mě bolí kostrč..ale já mám prdýlku narozdíl od Tebe dobře vystlanou....už žehlím uff...neboj nebudu to přehánět..nechám si třeba něco na ráno..beztak budu blbě spát před kontrolou... :wink:
3. čer 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jdeš už zítra? já až příští pátek, ale už bude i monitor ...
3. čer 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb fuj...já myslela,že snad začnu rodit... :grinning: tak jsem dala ručníky do tašky.. :grinning:
3. čer 2014 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo jo zítra..po dvou týdnech....hurrráá..se vždycky nemůžu dočkat..
3. čer 2014 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jsem taky zvědavá,kdy půjdu na monitor..no chtěla jsem původně jít na těhu cvičení zítra...ale asi na to prdim....necítím se na pohyb.. :grinning:
3. čer 2014 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - co fuj?
3. čer 2014 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb fuj.že jsem se hrozně..lekla...kostrč a tak děsně to píchalo dole a tlačilo.. :grinning:
3. čer 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - to se asi bude dít teď častěji a častěji. Doktor mi na to píchání dole jen řekl, že teď už bychom porod nezastavovali. Ale pak sahal a prý je vše zavřený a malej docela vysoko.
3. čer 2014 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jdu spát ....krásnou dobrou noc. A @janice_opice ....ať ten tlak začne hezky klesat, když už bude Valinka u Tebe ...
3. čer 2014 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb jojo..máš pravdu..taky dobrou noc kočí..já se vykoupala a zalehnu...pěkný sny..tak hlavně,že jsme zavřené.. :grinning:
3. čer 2014 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb JJ, uteklo to rychle, volala jsem tam v pondělí, jak se mají, a řekli mi že mi to řeknou až zítra, že prý to neříkají, protože se to každou chvíli mění, což je pravda a na druhou stranu jsem tak nějak víc v klidu. Jen řeším dilema, kam teda jet, nejraději bych na chatu, nebo k tý kámošce, ale mají být vedra a představa cesty zpět busem cca.100 se mi úplně nelíbí a ani mi nepřijde vhodná. Na chatě je blbý, že budu muset večer trochu přitopit, bude tam chladno uvnitř, a není tam tekoucí voda, ale zase by to byl balzám na nervy, ale budu tam i pár dní sama... tak nevím, abych nepřemejšlela... ale doma se mi být nechce, jenže muž je zrovna tento víkend v práci. Tak co myslíš??? Jinak dík, mě ta škola nevadí, jen jsem v noci nějak nemohla spát.. měla jsem to vždy jako zábavu a hlavně z toho důvodu, abych nepřemejšlela o mimi.
3. čer 2014 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb ahoj holky..tak s mimísem jsme v pořádku...vše o.k..asi 2260 g ...a jsme hlavou dolů..proto mě tak tlačí od čtvrtka....na tvrdnutí bříška to nevypadá..ale i přesto mám jíst 3x2 magnézko...kontrola za týden.. :grinning:
4. čer 2014 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ahoj holky ;)))))) jak se mate????Dnes moc doufam,ze dopo propusti dostatecny pocet maminek a jdu na rooming-in a dobry je ze ksybych pry byla nejak unavena tak muzu pres den jen a v noci jim ji dat :grinning: :grinning: to uz se n8kdy vic nestane :slight_smile:))tak si tu drzim pesti aby to vse klaplo a odpo uz jsme byly spolu :slight_smile:))Dneska uz se citim.mnohem.lip teda a uz mi dali I normalni snidani ;)))tesim se jak si ji dneska budu prwbalovat a koupat :slight_smile:))...I kdyz ona je tak strasne majinkaaaaa ;))snad to budu s takovym prtetem umet :slight_smile:))
4. čer 2014 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak super to se chysta aby za par tydnu mohl ven ;)))) hlavne,ze jste v poradku :slight_smile:))))
4. čer 2014 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ahoj čiči miči....mám se dobře..jen ten můj hajzlíček tlačí a tlačí....jdu poskládat poslední prádlo...hurááá....přeju Ti,aby Ti vše dnes vyšlo jak si přeješ s malou....a aby Ti bylo dobře..dnes tlak vyšší cca 146/93...ale pak ho změřila podruhý a už byl pod 140/90...tak fajn..no byla jsem po kafi,ale to jsem vždycky....super,že se cítíš líp....to víš,že budeš umět...Jo jo..ať se chystá..a hlavně ať je to pak rychlý akorát...prosím.. :grinning:
4. čer 2014 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl radsi se nerouhej ja chtela taky rychly porod a dneska si to vycitam ze si za to muzu sama.....alw to u tebe nebude neboj...
4. čer 2014 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no já byla připravená na císaře..hihi..tak teď se psychicky připravuju na porod a přemlouvám se k tomu, abych šla na těhu cvičení.. :grinning:
4. čer 2014 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek