• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@sasanka033 Brouku, chlamydie jsem měla (asi před 10 lety) - nicméně jsem byla absolutně bez jakýhokoliv příznaku a přišli mi na ně na urologii, když jsem lítala s bolavýma zádama. Takže nevím, nevím, ale chlamydie se fakt neprojevují a v tom je jejich síla a hrůza. Nicméně způsobují neplodnost, takže kdyby to byl tenhle hnus, tak se přeléčíš atb a měla bys možná vyhráno. Nechceš si skočit ještě na url, když máš takový problémy pořád?
@pavlina1976 - jen zkoušej :slight_smile: náhoda je blbec. Já bych chtěla po porodu taky zkoušet přirozeně otěhotnět, abych už na tohle nemusela. Jinak je mi celkem dobře, sem tam únava a pnutí břicha. Mám ho samou vyrážku, ty pásy u těhu kalhot jsou na prd a vůbec mi nesvědčí. Už se těším na velký utz, pořád nevím pohlaví :wink:
16. zář 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976
@brsh
diky holky. no ja jsem objednana na urologii na ctvrtek, prave mi budou kvuli podezreni na ten chronickej zanet mocaku delat tu cystoskopii. chlamydie jsem mela taky asi pred deseti lety a projevy jsem, co si pamatuju, mela hodne podobny - vodnatej vytok (ted ho zrovna mam jak ovulacni, mam uplne bilkovej vytok, nechapu, jsem 7DC...takze blbost), trochu svedeni, ale ne moc, nuceni na moceni...
chronickej zanet mocaku prej muze klidne bejt rozjetej i tou stimulaci, telo dostava desne zabrat a kdyz jsem na ty zanety mocaku trpela, tak je mocak oslabenej a jak me furt v caru nekdo prohlizi, plus ty stimulace..proste je muj mocak takovyto slaby misto no. ale tezko rict, jeste tu diagnozu Intercistialni cystitida nemam potvrzenou. proste uz pres mesic chodim v noci na zachod, nekdy i nekolikrat, picha a tlaci me dole v podbrisku, nekdy je to horsi, nekdy lepsi, chodim casto curat, bakterie v moci zadny a co je nejhorsi - je mi strasne neprijemnej sex, vyhejbam se tomu jak cert krizi. holky s takovou diagnozou se mi chce brecet jen to pisu.

takze z toho duvodu bych paradoxne byla radsi, kdyby mi nasli chlamydie a ja brala antb a vyreseno, nez tahle celozivotni hruza.
16. zář 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh děkuji Baruš a jak se daří tobě?
16. zář 2013 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 to bude dobrý jen doufám, že se dostaneš pod ruku správnýmu doktorovi.....drž se holčičko a zvládneš to uvidíš
@janice_opice cau janicko, jak ti je? co v praci?
autor
@pavlina1976 pavlííí jo houby jsou skvělý antidepresivum to jsem ti měla doporučit hned.Jako líp mi je,ale že bych jásala to teda ne, n avíc už jsem dostla aPMS křeče a můžou mi upadnout prsa....Navíc v práci to je čím dál horší už se těšim na tu neschopenku. Sice budeme muset honit prachy a fakt šetřit a rozmýšlet,ale pro můj klid je to lepší-----
Držím palce s clostíkem a taky na svatbičku. Doufám, že uvidíme nějaký fotky!!!!! :sunglasses:
16. zář 2013 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 no holka v práci je to k zblití jako fakt takovýho svinstva co se tu děje to je strašný...... no lépe mi je, nicméně, že bych byla happy a čilá to ještě ne, čekám na mrchu jako na smilování........ holka ty bud hlavně v teple a pij bylinky.....
16. zář 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo, sasy je mi to líto, moc na tebe myslím, ale ve čt už budeš vědět a nevěřím, že by to byl ten akutní zánět močáku. Hlavně ať se co nejdřív z toho dostaneš! Hlavně kvůli psychické pohodě, protože tohle teda to vůbec nikomu neprospívá :unamused: . Nebuď smutná, třeba to nebude tak hrozný jak to vypadá zlato :wink: . Moc ti přeju ať vyšetření dopadne dobře a ať už se toho zbavíš!
16. zář 2013 v 11:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 diky, jsem z toho fakt psychicky dost znicena. porad me neco boli, nevim co mi je a jak to resit, moc se nevyspim a k miminku bez sexu asi fakt neprijdeme. jako chlap musi mit svatou trpelivost...
16. zář 2013 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 to mi je jasný, že to asi ani ten tvůj nemá jednoduchý :wink: . Je to naprd, ale snaž se s tím bojovat s lepší náladou, vím, že se to dobře říká....ale myslím, že i ten postoj k tomu je děsně důležitej sasy..... Co něco plánovat jinýho, prostě vrhnout se na nějakou jinou činnost :wink: a uvidíš, že se to začne prostě všechno lepšit :dizzy_face: . Co začít řešit svatbu co :grinning:
16. zář 2013 ve 13:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 oni jí mají, neboj, zažádej si o lázně a odjeď se regenerovat... nebo uvidíš jak dopadne s tím vyšetřením, kdy jdeš na tu laparku? A jdeš jen na gyneko nebo na celkovou? Hlavně ať ti je líp a dej se do kupy brzo:slight_smile: Chlap to zvládne:slight_smile:
16. zář 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Ahojky, tak to je super, byla jsi na dnech Marrianne? :slight_smile: My byli taky nakupovat, tak jsem dostala nového pomocníka a koupila jsem si botičky:slight_smile: mám s nimi dost problém, jak mám malé číslo. Jinak návrat byl hezký, ale šok, po 3 týdnech rozmazlování, kdy jsem nemusela vařit, měla jsem vše pod nosem, uklidili mi... neměla jsem čas přemýšlet... jen s tím návratem zmizel společenskej život, který byl v lázních každý den:( Duffinka a mužíček jsou sice skvělý, ale je to jiný... ale beru to tak, že vždycky něco končí a něco začíná....
Jinak mi je fajn, lázně mi moc pomohly nastartovat se zpět do života bez řešení toho jak jsem strašně unavená a jak mě co bolí... Měla jsem tam pocit, že po hodně dlouhý době zase normálně žiju, ale co bude dál fakt nevím... nejsem pořád rozhodnutá a bojím se tý léčby. No a co Ty, už něco plánuješ nebo pořád ještě čekáš??? Je fajn, že jsi se odreagovala a že na kámošky takhle myslíš:slight_smile:
16. zář 2013 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coralin ve stredu jdu na indikaci k laparce, ale vubec nevim jak to udelam, pac kdyz ted mam to bricho v neporadku, nevim zda se nebude muset odlozit i ivf...chtela jsem v rijnu do ivf a kdyby se nepovedlo, tak mit na listopadu termin laparky. takhle vim uplny prd a jsem bezradna.
16. zář 2013 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 diky...ted vubec nedokazu mit pozitivni postoj. hrozne me to nici, ze mi neco je a nevim co a je tim ohrozeny dalsi IVF a dalsi plany. jsem fakt znicena, chci uz naky lekarsky vysledky, abych vedela co to vlastne je a mohla se rozhodnout co a jak dal. ta bezmoc a nevedomost me fakt zabiji.
16. zář 2013 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin jinak ted co dostanu padaka, tak jet do lazni nemuzu, ani nevim jak si prosadim laparku. dostaneme naky penize, aby nas tady udrzeli az do konce, tim bych se o ne pripravila. to radsi na tu laparku a dej se vule bozi, esli mi pak ty penize daj.
16. zář 2013 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holký,tak dneska sem byla na konzultaci co dál a jdeme na Imunologii,tak sem se hned objednala a docela mě zarazil postup,nejdřív mě objednali na konzultaci i s výsledkama a pak mi řekli že za týden v úterý odběry.No výsledky budou přesně za měsíc.Zjištuje se tam i jestli je v pořádku štítná žláza,nebo co přesně se zjištuje?
16. zář 2013 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Ahoj brouku, teda, mě z tebe švihne...To jsem to asi před cca 5 stránkami zakřikla, že se štěstí unavilo...Ach jo, co s Tebou?? Hele beruno, já kdysi zánět močáku měla, dokonce chronickej...Pořád se mi to vracelo...
Chcípala jsem...Měla jsem neustálou potřebu na malou, co pět minut jsem lítala a močení bylo bolestivé - řezalo to jako prase...Vyčůrala jsem tři kapičky a konec, ale přitom jsem měla pocit, že mi praskne močák...Kolikrát jsem ani nedoběhla a kapku upustila...HROZNÝ...Ale já čůrala i krev, pak už spíš víc krve, než moči...
Takhle se mi to opakovalo asi půl roku, pořád mi předepisovali urinal a podobné šmejdy, které jsou jen neuvěřitelně drahé, ale na akutní zánět močáku absolutně nezabírají...pak mě konečně poslali na SONO a nasadili nějaká silná antibiotika.
Musím zaklepat, od té doby ani ťuk.
Takže, nenech si to rozjet a koukej se nechat objednat na SONO, ať se ti to nerozjede ještě víc, přeléčí Tě a budeš mít klid....Tedy pokud je to močák...
16. zář 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 Ahojky, my když byli na imunu, tak jsme nejdřív konzultovali co a jak, pak nám Dr. Malíčková vypsala žádanky a my rovnou jeli na krev...Manža měl zaškrtaných jen pár kolonek, ale já podstatně víc...Vzali mi tři ampulky krve...
Po necelých čtrnácti dnech jsem si měla napsat o výsledky...Štítka je tam určitě...
Počkej, zkusím připojit výsledky...Je to hatmatilka, ale třeba pomůže...

Výsledky z 16/07/13:

Imunoglobuliny:

IgG: 9,76 g/l [7..16], IgA: 2,22 g/l [0,7..4], IgM: 0,59 g/l [0,4..2,3]

Proteiny akutní fáze:

CRP: 3,2 mg/l [0..5]

Cirk. imunokomplexy:

CIK PEG: 32 arb.j. [0..90]

Komplement:

MBL: 1143 ng/ml [100..10000]

Autoimunita reproduk:

Anti-Annexin IgG/IgA/IgM: 0 U/ml [0..37], Anti-ovariální IgG: 1,9 U/ml [0..10], Anti-zona pellucida:

1,9 U/ml [0..10], Anti-spermie: 12,3 U/ml [0..60] APLAb IgG screening: 1,4 GPL_U/ml [0..10], APLAb

IgM screening: 0,9 MPL_U/ml [0..10]

Autoimunita základ:

ANAb IgG: sl.+zrn. -, Anti-ENA ELISA: negat index, Anti-nukleosomy: 5,8 U/ml [0..20] Anti-tTG IgA:

0 U/ml [0..12]

Subpopulace LYMFO:

l, CD3: 84,2 % [55..83], CD4: 43 % [28..57], CD8: 39,3 % [19..48], CD19: 8,6 % [6..19], CD3-CD16,56+: 6,2 %

[7..31], IRI: 1,1 - [1..1,5]

Intracel. cytokiny:

IFNg: 31,3 % [11..31], TNF ALFA: 43,1 % [12..44], Interleukin 2: 20,5 % [8..28], Interleukin 4: 6,2 % [2..8]

Závěr:

Normální imunologické nálezy.

Dostupnými vyšetřovacími metodami nebyla nalezena imunologická příčina poruchy plodnosti.
16. zář 2013 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 no ve výsledkách se nevyznáme,ale ten závěr takovej jako máš ty by mi stačil :wink: tak uvidíme určitě dám vědět
16. zář 2013 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 Z těch výsledku jsem také jalová, jak správně píšeš, tak poslední věta mi dokonale stačí :wink: :wink: :wink:
Určitě dej vědět, to je jasný :slight_smile: Držím palce, aby byly výsledky identické :wink:
16. zář 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
to je novinek ,ale žádný // ? Nebo jsem někoho nového se // zazdila ?
Místo aby nás zkolili // tak řádí soplík,nj to počasí je děs,tady chčije a chčije :rolling_eyes: ideální na spánek,ale ne když se musí do práce :confounded:
Jinak jsem byla dnes na kontrole a ve čtvrtek na KET,pokud nebude nějaký zádrhel,ve středu si mám volat do laboratoře na kolikátou mám přjet do Brna.A pak dovča,ať hnízdí pěkně v klídku.
Rozhodnuto - 2 nanučky si nechám dát,ať to dopadne jak chce,ale aspoň jedno ať z toho je :grinning: To toho snad až tak moc nechci,ne?!!? Už mě to unavuje ...
16. zář 2013 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pavlaru Ahoj, no tak TFUJ, TFUJ a držíme palce...Třeba začneš naši šňůru // :slight_smile: Kéžby :sunglasses:
16. zář 2013 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlaru - tak hodně štěstí, ať to dobře dopadne :slight_smile:
16. zář 2013 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - holka možná by ta laparka byla lepší teď ...ono se takhle může projevit třeba i něco jinýho a když se kouknou do bříška tak třeba něco objeví, co by mohlo ty bolesti způsobovat. Je to blbý já vím, taky nemám ráda všechny ty odklady a komplikace, ale musíme to zvládnout ...taky proto tady všechny jsme abychom se podpořily a jednou to jistě dotáhneme do šťastného konce.

drž se ...
16. zář 2013 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@monyna83
@kamisb
Děkuju,kéž bych tady tu naši smůlu prolomila se // a byl by to spouštěč pro nás všechny.
Snad to tak bude...
16. zář 2013 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,tak moje 4 a poslední IVF dopadlo dost špatně. Ze 6 bojovníčků nám zbylo jen jedno jediný embryjko a to teď šlo na vyšetření PGD. Tak budu 2-3 týdny čekat na výsledek. Vůbec nevím co dál když to nevyjde.... :frowning2:
Nemáte tu někdo zkušenosti s minimálkou?
17. zář 2013 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho - hm tak jedno jediný bych asi nechala zavést ...teda asi záleží jaký máte problémy - teda spíš předpoklady.
Je to ale blbý, člověk by si myslel, že při 4pokusu už to budou mít doktoři vychytaný.

Ale přesto moc držím palečky aby bylo embryjko v pořádku a pak se mu u Tebe moc moc moc líbilo a vydrželo až do zdárného konce :wink:
17. zář 2013 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb u nás je to problém,protože minule jsme měli obě embryjka po PGD špatný a navíc taková chyba prý nestandartní. Takže potřebuju vědět jestli to byla náhoda a nebo ne. Mám už za sebou jeden potrat,takže jsem na to vyšetření hodně sázela,že nám to pomůže najít správné embryjko.
17. zář 2013 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho - hm, tak to je blbý a můžu se zeptat ten potrat zjistili proč?

Ono to bohužel občas nemá žádný důvod. Nebo se tomu nejde předjít ...já "rodila" v 33t ..ale chlapeček umřel o něco dřív ...a chyba se nakonec našla ve špatném vývoji placenty ...ale to se prý ovlivnit nijak nedá :(

Je pravda, že pokud nám nevyjde teď 2IVF, tak jsme dohodnuté s MUDr. že 3 pokus bude teda PGD.
17. zář 2013 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb špatně pospojované chromozomy. Prý u starších žen významně vzrůstá počet špatných embryí. Nad 35 let je to už prý víc jak 50%. Ale jsou to statistiky a každá jsme jiná. Jenže já minule měla obě embryjka navíc s chromozomem. Oba to byli chlapečci a měli místo 46 chromozomů 47 ale jeden měl navíc ženský chromozom a ten druhý měl 2 mužský. Toho s tím ženským chromozomem automaticky vyloučili,protože když by se uchytil tak by to s nejvetší pravděpodobností skončilo potratem a toho druhého jsme po konzultaci s genetičkou nechali zavést. V běžném životě by to totiž nevadilo a prý takových chlapů chodí po světě a ani o tom nevědí. Ale neuchytil se.
Embryoložka se prý ještě nesetkala s nikým kdo by měl takto špatné obě embryjka. Proto jsem si moc přála aby na to PGD vyšetření bylo embryjek víc a poznalo by se jestli to byla náhoda a nebo ne. Tak uvidíme u toho jednoho co bude.
Mrzí mě co se ti přihodilo. :frowning2: Kéž by ti to 2 IVF vyšlo.
17. zář 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek