• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@janice_opice to bych si teda vůbec nevyčítala..za preklampsii nemůžeš.... :wink:
4. čer 2014 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak to je dobře, že jste ok. HLavička dole super :slight_smile: a ten tlak ...no nižší by byl lepší.
Jsem se chtěla zeptat ...kdy jsi odevzdávala ukončení neschopenky a už Ti přišla ta poslední nemocenská nebo ještě ne? Jsem si říkala, že přijde zase do 14 dní a ono nic :frowning2:
4. čer 2014 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - dobré ráno, to je dobře, že je Ti líp a ono i to jídlo pak pomůže s uzdraviváním.
Palečky tu držíme s Tebou, aby bylo volno někde, kde byjste mohly být holky spolu.
A prosím Tě hlavně si jako nic nevyčítej, nikdy nevíš co se kdy přihodí a za tohle jako fakt nemůžeš. Malá je v pohodě, tak klid.
4. čer 2014 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - jen ted ke konci bych s tím magneskem opatrně, jako když to není tvrdnutí, tak nevím proč jej předepisují :unamused:
4. čer 2014 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin - ahoj, asi bych se s tím cestování rozhodla až dneska odpoledne ..podle toho jak Ti bude...tím busem můžeš jet třeba dřív ráno ne? nebo později večer, kdy už tak teplo nebude.
Zase být na chatě úplně sama, nevím ...budeš se pozorovat a přemýšlet a přitom ty první dny stejně nic moc nevymyslíš.
A co už máš info kolik se jich povedlo a kolik si necháš zavést?
4. čer 2014 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb
@muddledgirl no stejne si rikam,ze jsem si to nemela prat....holky zacina se nam zlepsovat laktace tak jeste musime vychytat,aby si umela vzit tu moji velkou bradavku a ja abych s3 nebala ji ji tam nacpat :slight_smile:) jinak se prisaje a nepusti :slight_smile:)) jinak doufam,ze pujdeme na rooming s jednou holcinou protoze chytnout tam dalsi rusku to uz bycch nedala zvlaste ta jedna co tady zustala na pokoji to je sileny...je blazen a kazdy den od 14-19 tu ma nasackovanou ruskou matku ktera je strasne hlasita typicka ruska a chodi s ni I na zachod a do sprchy a furt zavira okna ...tady se neda dychat...proste no popisu to podrovneji pozdeji..uz nemuzu tu rustinu ani slyset....
4. čer 2014 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - Vallinka je šikovná ....
a spolubydlící ....hm je to blbý, snad to dopadne na jiným pokoji líp. Drž se holka ...
4. čer 2014 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb děkuju..no jo nižší by byl lepší ...to máš recht..ale mě se furt tak hýbe..tak uvidíme...sestřička se hned ptala na otoky..tak jsem jí ukázala nohy....že takhle je mám...že víc ne...takže o.k...Ukončení neschopenky jsem odevzdávala první den na mateřské 22.5.....zaměstnavateli..to jsem bohužel musela..šla jsem na socku a cpala jim tam kopii,ale nechtěli ji...takže to bude nevím kdy.... :frowning2: Oni to podle mě stejně nejdřív posílájí další měsíc co skončí neschopenka..prostě klasicky..takže než jedna pindulína..to pošle druhé a pak teprve na socku..to jsem zvědavá,kdy se dočkám...no říkala,že dráždivá děloha není...ale že ten týden ho mám brát 3x2..říkala jsem jí,že čím dál je den,tak tím víc to bolí...ale když jsme viděli,že se prcek otočil..tak jsem říkala,že to může být tím...že jsem nebyla zvyklá,že by tam byl tak natlačenej...já jsem ráda,že dá na můj subjektivní pocit...myslím, že týden 3x2 magnézko neuškodí....a pak ho vysadim úplně asi... :wink: Ale včera jsem ho měla jen dopolko a strašný..furt jsem ležela...
4. čer 2014 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ale prosim Tě...to je zcela normální,že každý chce mít miminko rychle venku....ježíšš..rusku..tak to já bych teda řekla,že potřebuju vzduch....kvůli tomu jsem schopna se i pohádat... :grinning:
4. čer 2014 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - mě když tlačí moc dole, tak si jdu lehnout na chvíli na záda a on si hezky povyleze výš.
Tak ale snad vědí co dělají ...ti naši doktoři.
Hm, u nás to prý posílají 2x týdně, ale buhví kdy to šlo. Jsem si naivně myslela, že už to přijde a ono prd ...i manžela výplata nepřišla ještě, ale tam je čas do konce týdne. jen jsem chtěla už objednat tu postel ... :sunglasses:
4. čer 2014 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu si udělat snídani a umýt to nádoby ze včerejška ...večer se mi nějak už nechtělo ....někdy jsem fakt příšerně líná :angry:
4. čer 2014 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dneska mi držte palečky :grinning: budu zkoušet ty jahodový knedlíky :wink: já ...totální střevo v kuchyni ...to bude něco :unamused:
4. čer 2014 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak s Val mame propusteni prvni mozny 6.6. :slight_smile:))pry je uplne v poradku a dokonce nemela vahovy ubytek ani moc a ted zacala pribirat...samozrejme je castecne zatim pres prst dokrmovana nez se mi rozjede mlicko :slight_smile:)))))..tak uvidime co ja..byl za mnou rano zase muj strazny andel doktor ;))a v pondeli bych sla k nemu na stehy ;)ale treba uz bych asi prijela z domova.Rikal,ze jsmw paradni zenskys Valinkou a byl z ni strasne prekvapenej jaka je a pry je cela maminka statecna holky ja jsem tak stastna jakou mame sikulku krasnou a uz zase bulim stestim ty hormony jsou svinaaaaa :grinning: :grinning:
4. čer 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - to už je v pátek, to by bylo krásný. Tak snad to klapne. Mě stehy taky vyndavali až po propuštění, ale teda asi až po 14 dnech od toho druhýho šití.
4. čer 2014 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jakyho druhyho siti???:slight_smile:
4. čer 2014 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ted mi I gyndarka rekla,ze kdyz zitra bude I stolice tak patek je moznej..dnes tlak uz jwn 144/91 :slight_smile:)pro me jen :slight_smile:)))
4. čer 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - mě ta jizva hnisala a měla jsem občas horečku přes 39° tak se doktor bál, aby vevnitř nezůstala ještě kiusek placenty. Tak jsem byla po týdnu na sále ještě jednou ....děloha byla čistá, ale v břišní stěně se tvořil hematom a hnisal mi. Takže mi tu jizvu znovu otevřeli, ten hnis vyčistili a znova šili. To bylo myslím 15.6. a pak 24.6. mě pustili domů (+/-) a za dva dny jsem šla na vyndání stehů. Takže to vlastně bylo za míň než 14 dní.
4. čer 2014 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj oni vyžadují to WC, aby věděli, že se střeva probrala. Mě to vždycky nešlo :angry:
ale manžel mi přivezl švestkový kompot a dostala jsem malou plzeň a pak to šlo.
4. čer 2014 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak hlavně že ten tlak klesá, to je důležitý
4. čer 2014 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata, tak já dneska od rána skoro pořád něco dělám :slight_smile: Roztřídila jsem prádlo na praní a dala prát první miminkovskou várku (už se na ni těším) :slight_smile:. Pak jsem zašívala malýmu kšiltovku (podíval se mu na ni pes, ale naštěstí jen taková malá trhlinka). Mezitím jsem přijala manželovi zboží a už ho zase prodala :grinning: A už mám připravené těsto na oběd.
Já budu dneska dělat taky ovocné knedlíky, ale tvarohové s nektarinkami. Mám jich pár v lednici a už by shnily, tak je chci zpracovat. A tvarohové těsto miluju. Jen manžílek nemá rád sladká jídla, takže mu do toho těsta udělám směs z mletého masa. Tak jsem zvědavá, jestli to bude k jídlu :grinning:

@janice_opice Drž se. Volno se určitě udělá, abyste už holky mohly být spolu. A tu Rusku Ti tedy taky nezávidím. Ještě, že tady na cizince moc nenarazíme - max. snědší obyvatelé a šikmooký.

@muddledgirl Tak je moc dobře, že jste oba v pořádku. A jaké máš CS? Nebo Ti to zase nepsala? Tak vidíš, Samík se Ti otočil. Tak už taky víš, co to je, když "naléhá". To mě taky dost pobolívalo. Ale tím, že se mi malá otočila nahoru, tak to přestalo. No, jsem zvědavá, jakou polohu má teď. Vůbec to nedokážu odhadnout.

@kamisb Co se týká mateřské, tak ta se dává zaměstnavateli a tu také on proplácí. Takže já předpokládám, že by mi ji měli vyplácet normálně v řádném výplatním termínu. Ale samozřejmě se můžu plést :grinning: Jen doufám, že ne (až tento měsíc mi přijde první - v květnu jsem byla 1/2 měsíce v práci a 1/2 už na MD).
4. čer 2014 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě se musím pochlubit. Včera jsem byla s malým u zubaře (měl mu trhat 2 zuby), ale prý se to nehorší, tak to zkusíme ještě chvíli vydržet. Ale zato mu 1 vrtala a čistila kámen. Sice trošku pobrekával, ale to bylo nervama. Byl statečný, tak jsem ráda, že na prázdniny jsou zuby zkontrolované. A Samča hned hlásil paní zubařce, že budeme chtít objednat i Klaudinku, až se narodí. A kdy máme přijít. Tak říkala, že v 1 roce - tak se Samča už těší, že bude chodit i se ségrou :grinning:
4. čer 2014 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb :frowning2: no je zvláštní,že u doktorky na lehátku mě být na zádech nevadí a doma mi je z toho dost divně...takže to moc nepraktikuju...no ty peníze....to budu čekat a čekat.....ještěže mám zásobu jiných.. :wink:
4. čer 2014 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb s nádobím to úplně chápu..už se mi tam taky nakupilo... :grinning:
4. čer 2014 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no jaktože vlastně ta ruska tam má matku.U nás na šestinedělí je dobrý,že když jsou dvě na pokoji,tak návštěvy chodí do respiria...takže to je fajn..
4. čer 2014 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb čoveče jinak mě tak netlačí dole...jako pod žebrama..kde má tu prdelku svoji.. :grinning: :grinning:
4. čer 2014 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb mňam....já taky nejsem kdovíjaká kuchařka..sestřenka psala,ať si navařím do mrazáku...ale ty moje jídla jsou zbytečný zamražovat...a jak se znám..tak pak nebudu mít na teplý ani chuť...ale takový knedlíky meruňkový,jahodový...bych zkusit mohla a zamrazit.. :grinning:
4. čer 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to je super,že možná už za chvíli půjdete domů... :wink: :wink: :wink: krmí se přes prst? Jak jako?? :grinning:
4. čer 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke mám CS2,ale říkalal,že čípek je zavřený,tuhý....no tak mimi asi nenaléhá...neříkala nic... :grinning: :grinning: :grinning: Otočila nahoru...teď má hlavičku nahoru? Mně to začlo ve čtvrtek,tak mi je jasný,že v ten den dorotoval,tam kde je... :grinning:
4. čer 2014 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - jj ten květen máme stejný. A MD proplácí sociálka, zaměstnavate to jen posílá.
4. čer 2014 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke To je dobrej Samík...doufám,že ten můj bude taky statečnej..kámoška to zanedbává a pak se ty její děti bojej...se nedivím.. :frowning2:
4. čer 2014 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek