• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
@muddledgirl - co děti, ale jak já se bojím zubaře :grinning: ... mě až jednou bude něco dělat tak mě asi budou muset uspat. A to na prohlídky chodím od mala.
4. čer 2014 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb :grinning: :grinning: :grinning: hele já jednu dobu...dost...ale tenhle můj doktor má fakt zíázračný ruce,i když teda vypadá,že sotva dostudovala a injekce pohodový....Tobě nikdo nikdy nic nedělal? Tichá závist.. :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2014 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - tak knedlíky jsou i dobrý, kor na to, že to byl první pokus :grinning:
jen je to těsto takový prostě choťově jiný. Je to nějaký odpařovaný těsto ....vařilo se mlíko a do něj se dalo máslo a mouka. Po "vypaření " mlíka se to odstaví a po vychladnutí 2 vajíčka. Pak se to uválí a je to. Jako bylo to rychlí, jen to množství co psali v normách byla nějaká blbost zbylo mi hrozně moc mouky :grinning:

měla jsem jen 4 knedlíky, ale jsem zase přecpaná.
4. čer 2014 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - no nedělal. Jednou jako malý trhali zub, jinak nic. Ale po porodu budu pak muset naklusat k doktorce. Poslední 8ka mi leze a je nějaká černá :frowning2: ...ale tu jako budou asi muset vytrhnout při uspání ...protože ona stejně říkala, že neví jak se k ní jednou někdo dostane.
Fakt vrtačka je pro mě noční můra ....
4. čer 2014 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb při uspání....???Co blbnou...no ale možná líp..nechci strašit...já měla zánět a trhala mi každou osmička cca hodinu....ale přežila jsem to ....ale hnusný to bylo..
4. čer 2014 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb super,že knedlíky dopadly dobře..já jdu dnes poprvý na těhu cvičení po vydatném spánku,tak jsem zvědavá..to bude komedie... :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2014 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - no uspání budu vyžadovat já. Ale doktorka říkala, že ji mám tak hrozně moc vzadu a ještě nakřivo, že nevím jak by se k ní ona dostala. Ale uvidíme no jak to dopadne.

Tak těhu cvičení, asi bych taky měla něco dělat ....ale dneska jsem třeba stála skoro dvě hodiny v kuchyni to je ažaž :grinning:
4. čer 2014 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - hm tak to mě pod žebrama víc tlačila hlava než prdýlka ....on ji má trochu níž a pak mě okopává na pravým boku ...včera dělal hezký bouličky ....tak si myslím že to byly patičky :grinning:
ale poslední dny je takovej klidnější, tak snad je vše ok. Asi už má míň místa ...doufám
4. čer 2014 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb tak když by se k ní tak blbě dostávala,tak to jo ....bylo to fajn to cvíčo..jen mě šly žaludeční šťavý nahoru..ale jinak dobrý...župánek ani košilky si brát nemusim..ani vložky...ale já je beru....no a odsávačky prý taky brát nemám no.....no..mně teď je právě cítit i nad pupíkem a mnohem víc,jak se otočil..jsou to bomby... :grinning: :grinning: :grinning: Oni hodně spinkají..neboj..
4. čer 2014 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb já tam hlavičku neměla...hi hi....měla jsem ji nalevo od pupíku...a líp mi teda bylo..když seděl prdkou...ale takhle je to pro nás všecchny lepší.. :grinning:
4. čer 2014 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - to je dobře, že se Ti na cvičení líbilo.
Já dneska ztrávila dopoledne v kuchyni, pověsila prádlo ven a teď čekám až tchánovi dopere pračka a taky to pověsím ven a pak se vrhnu na jahodovou dřeň. zatím jsem dala jahody do misky a zasypala trochu cukrem a pak to nějak rozmixuji a dám na mrazák. Tak jsem na to zvědavá teda :wink:
a to bych měla dneska ještě žehlit a zase uklidit něco do skříně prckovi, ale na to nějak najednou není čas :(
jsem hrozně líná pak odpoledne ještě něco dělat. Když jsem dopoledne na nohou
4. čer 2014 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - já to tlačení mám jak kdy, ale mě opravdu pomáhá to lehnutí, asi záleží jak máš tvrdou/měkkou postel/gauč. Jako na tvrdým ležet nemůžu, ale měkčí postel je v pohodě.
Je sranda, když se prcek protáhne, teď jsem měla boule na 3 místech břicha ....nahoře a na obou bocích :grinning:
4. čer 2014 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb spíš to bylo jen protahování..ale některý věci mi moc příjemný nebyly..ale kecali jsme ze začátku,tak to bylo fajn....kurz bude 23.6....a přítel má zrovna odpolední...tak uvidíme no...jak to uděláme..zkusí si prohodit směnu....

mŇAM....jahodová dřeň...nedělej chutě jo? Já dnes asi půjdu do Lidlu...mám chuť na ovocíčko a zeleninku....taky jsem líná...stále nemám hotový úkol z anglinu...furt na MK..chi chi...rychle zamést..uklidit pár věcí..přijde úča... :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2014 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - teda takhle se učit, to obdivuji. Manžel jezdí každý pondělí na takový udržovací hodiny, aby nezapomněl mluvit. A trochu si osvojil gramatiku. Já jsem na jazyky totálně levá.

Už mám zase v kuchyni hromadu nádobí ...ach jo :( nejhorší je že se s tím pupkem ke dřezu moc nedostanu :sunglasses:
4. čer 2014 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb já poměrně taky..ale když tam žiješ v rodině 8 měsíců...tak to se naučí i největší trdlo....No přemýšlím či si obnovit online kurz nebo na to prdět.... :grinning:
4. čer 2014 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - tak to asi jo ....po prváku na gymplu jsem byla na anglickém táboře ....učila se tam aj a byli tam i praktikanti...z anglie a ameriky. A i když jsem aj skoro nemluvila, tak jsem docela dost pochytila. Ale mě to nějak nebaví se pak učit. Já se domluvím, když musím....ale když je se mnou někdo jiný tak to raději nechávám na něm.
4. čer 2014 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb jasný...můj je to nejmilejší koníček...Škoda jen,že tady spíš jezdí němci a poláci,když už někdo..tak se moc s aj...neuplatním...ale uvidíme..budu se snažit nějakou takovou práci po mateřský sehnat.... :wink:
4. čer 2014 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - tak dřeň je v ledničce ještě potřebuji aby to někdo ochutnal jestli stačí cukr nebo jestli tam mám ještě trochu přimíchat. Dneska jsem zatím docela úspěšná :slight_smile:
tak teď ještě to žehlení :unamused:
4. čer 2014 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb
@muddledgirl
Tak já měla malou celou dobu hlavičkou dolů, ale na posledním utz se otočila. Ale už v pondělí nás čeká ten kontrolní utz, tak jsem na to zvědavá. To už jsou zase 3 týdny v prčicích :grinning: Jinak pohyby teď taky trochu ustaly, spíš to je takové protahování. A občas rána pod žebra :grinning: Jo a pořád má škytavku :slight_smile:

Dneska jsem konečně vyprala první várku mimi věciček, tak čekám, jestli uschnou (mám je venku), abych mohla zítra žehlit. A ještě mě pořád čekají ty okna.

S tou výplatou MD, myslím, že to posílá zaměstnavatel (ale žádá o ni u sociálky), nebo ne? Já myslela, že je to stejné, jako s nemocenskou těch prvních 14 dní. Aspoň tak nějak mi to říkali.

Samča se zubaře bojí jako čert, protože když bydlel u mámy, tak s ním nikdo nechodil. A pak přijel a šel a dr. se zhrozila. Měl skoro všechny zuby děravý a říkala, že budeme trhat a trhat. Jenže on nechtěl, bál se, tak to nechávali, dokud to půjde. Ale potom po jedné návštěvě pohotovosti (kde to muselo tedy fakt bolet) si dal říct a i když to bylo s brekem, tak si nechal vždy zub vytrhnout. Manžel říkal, že ho držel on, sestra i zubařka. Další návštěvu jsem s ním šla já a bylo to naprosto (samozřejmě slzičky byly, ale spíš ze strachu) v pohodě. Nikdo ho nedržel. Tak jsme spolu absolvovali už asi 4 vytržené zuby a čekali nás už jen ty dva. Ale dr. říkala, že se dobře stará, tak je tam ještě nechá. Tak jsem ráda.

Jinak já od rána pořád tak nějak průběžně něco dělám. Mám radost z těch knedlíků (manžel už ochutnal a říkal, že je dobrý a ty sladké jsem baštila já :grinning:) Tak bude mít Samča překvápko k večeři. A už jsem odvezla Sama na fotbal a asi za půl hodiny pro něj zase jedu. Pak úkoly, přípravu do školy, připravit večeři a snad ve 20:00 klid :grinning: Jo, nádobí jsem už taky stihla :grinning:
4. čer 2014 v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
Holky tak hlasim,ze uz jsme spolu na roomingu je to krasa a vyslo nam to,ze nas presunuly I s tou Klarou co ma holcicku taky tak tu nikdo neprudi..pohoda @kamisb jo ja vim ze jo je to tak po kazdy operaci s tim wc ...u prirozenyho to vyzaduji hlavne kvuli sveraci...;)..@muddledgirl das malicek diteti do pusy a podrazdis patro a vyvolas v nem saci reflex a jak zacne sat tak mu tam.pristrcis kolem toho prstu strikacku a pustis ten dokrm ....tim si vlastne mysli ze saje z prsu takze nejdriv ji prilizim ke svymu prsu a pokousime cucat..jeste neni moc co ale rozjizdi se to a ona jako nefonosena dostava prave po tom ten dokrm pro nedonosence @marke tak to je moc sikovnej kluk :slight_smile:)))
4. čer 2014 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marke - hm tak to teda nevím s tou výplatou mateřský. Ale vím, že papír se posílá tam a o potvrzení pak na rodičák si musíš právě nasociálku. Jako že jsi mateřskou pobírala a kolik byla za den. Myslím, že kdyby to vyplácel zaměstnavatel tak stačí potvrzení z práce. Ale víš co ono je to stejně jedno ....hlavně aby penízky chodily :grinning:
tak to jsi s klukem fakt šikovná ....
a s tím úklidem a vařením doma apod ...taky ...ale chce to pomalu ....já si vždycky musím v mezičase sednout. Nějak už mi to dává zabrat.
Teď jsem dožehlila malýmu věcičky do postýlky. Ještě bych měla naše nějaký věci ...ale uvidím jestli se mi ještě bude chtít.
4. čer 2014 v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - ahoj, to jsem moc ráda, že už jste spolu na pokoji a taky že je "spolubydlící" fajn.
Už to bude určitě pomalu jen lepší a lepší.
4. čer 2014 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb u mně ho v práci ani nechtěli...nesla jsem ho rovnou na socku..papír na MD...oni pak po zaměstnavatelli jen žádali nějaké podklady,aby měli z čeho tu MD vypočítat.. :wink:
4. čer 2014 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke jojo..ustaly,když ho máš prdkou dolů...je to míň cejtit totiž...Já asi přestanu tolik jíst...při tom cvičení..jsem se málem pobl...a to jsem jedla hodinu a půl před cvíčem...Já zas toho mimíse cítím dost a často ale jsem ráda... :grinning: šla bych zase spát...ale namaluju se a skáknu do Lidlu... :grinning: Ty máš nervy v 35tt teprve začít prát... :grinning: :grinning: Seš dobrá kolik toho zvládáš... :wink: a Sam je teda taky šikovnej..
4. čer 2014 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice aha...tak to jo..díky za vysvětlení..super,že se máte s Vali fajn.. :wink:
4. čer 2014 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl No jsem právě zvědavá, jestli se malá neotočila - to by bylo super.
Tak to já teď klidně sežeru na co příjdu. Když jsem chodila do práce, tak to nešlo pořád "žrát", ale co jsem doma, tak vybílím kde co :grinning: Taky to začíná být na kilech znát :grinning: No, já začala až na MD. Ale první týden jsem vyprala všechno ostatní (deky, peřiny, ...), druhý týden pršelo, tak jsem se do toho nepouštěla a tento týden chci stihnout to oblečeníčko. Tak to snad stihnu. Pořád si říkám, že malá ještě vydrží :grinning: A kdyby ne, tak to nebude vyžehlený ... no a co :grinning: Já mám docela malé bříško a váhově navrch 12 kg (ale jak jsem psala, předtím jsem byla podvyživená), takže mě to zatím moc neomezuje. Jen to občasné tvrdnutí. Jinak noha se už srovnala, tak jsem ráda.

@kamisb Přesně tak ... taky se v tom nevyznám, ale hlavní je, aby peníze chodily :grinning: Tak na žehlení se vrhnu asi zítra. A okna uvidím, možná až další týden. Samča jede příští týden na školu v přírodě, tak budu mít doma klid a volněji :grinning: Jinak já zubaře taky nesnáším, proto s ním chodil manžel, ale když pak jednou nemohl, tak jsem šla já. No bylo to utrpení i pro mě. Ale jinak ke všem doktorům chodíme spolu. Možná, že je to tím, že nejsem máma, ale nějak si mě nedovolí odporovat a dělat u doktorů komedie :grinning: No a samozřejmě, že po zákrocích následovala odměna - měla jsem schované bodíky do Billy, tak si jel vybrat Angry Birds. Tak byl spokojený :grinning:

@janice_opice Tak to jsem moc ráda, že jste se už dostaly holky k sobě. A plně chápu, že jsi bez Rusky spokojenější :grinning: Tak se holky pěkně spolu porovnejte, ať můžete domů :grinning: S tím tlakem to nabralo správný směr, tak se drž. A přeji také rychlé rozkojení :grinning: A až budeš chtít a mít náladu, tak nám sem zase můžeš hodit fotečku Valinky. Je prostě úžasná :wink: A je super, jak to Kuba snáší :grinning: To už ani chudák neví, co by, když si začal uklízet (aspoň mluvím podle vlastní zkušenosti se Samem) :grinning:
4. čer 2014 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice Janiiiiii gratuluji k Valince :-* Jak se vam oboum dari?
4. čer 2014 ve 21:14  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb Ahojky, já tam sama nebudu, mám pozvané návštěvy. A s Duffy čas na pozorování nebude, protože tam lumpačí. Máme dvě krásný blastocyty a ještě zbyde na mrazáčky, ale to nevím kolik jich bude. Všichni byli super:slight_smile:
4. čer 2014 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@coralin - tak to je super, hodně štěstí, budume držet dál palečky :wink:
...a kdy se dozvíš kolik máte mrazáčků.

Tak to bych možná jela na chatu no, pokud máš pozvaný návštěvy. V nedeli na cestu domů bude už dost vedro.
4. čer 2014 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak děvčata krásnou dobrou noc, pokud nebude moc pršet razím zítra do Prahy. A pokud bude tak to asi přesunu na pátek, jen to pak nevím co bych zítra obědvala ...hm ...taky by se ta předpověď mohla splést a nepršet třeba vůbec.
4. čer 2014 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek