• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
@marke ahoj čiči miči...tak co jakpak se máš dnes..jsem vzhůru asi od půl šestý...a šla bych spát ...upekla jsem ráno příteli stehna..uvařila polívku a teď nám dělají lino v kuchyni..hurrrrááá.....bomba bombastická.... :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2014 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke kdepak se Ti malá hýbe,když byla malý otočený,tak jsem cítila vše maximálně v okolí pupíku a pod pupíkem..jak se otočil hlavičkou dolů tak dává pecky i vejš...a je to mnohem víc cítit... :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2014 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko kočenky... :grinning:
5. čer 2014 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Ahojky, tak to já vstávám každý den o půl 7, ale dneska bych to šla taky ještě zaříznout. Jenže manželovi mají přivést zboží, tak musím čekat na dodavatele :frowning2:
Venku je nějak divně, tak dojdu kouknout, jestli mi včera doschlo prádlo, abych ho aspoň vyžehlila.
Malá se asi otočila, protože dneska tlačí na močák a kope do boku :slight_smile: Tak by to bylo super. No uvidíme, připadá mi, že si ze mě dělá kolotoč. :grinning: Včera večer jsem měla ještě boule kolem pupku (nevím, jestli hlava nebo prdýlka), ale dneska už zase hodně v boku. Asi nožičky.
Ty jsi tedy poctivá a rychlá - už hotový oběd :slight_smile: Ale asi nebude v kuchyni k hnutí. Tak vidíš, lina jsi se dočkala :grinning: Tak to je super. Zase kousek práce bude hotový.
5. čer 2014 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - tak to jesuper, že se už něco děje ...myslím s tou kuchyní.
Já včera objednala tu postel a příští týden ji přivezou i ty nový dveře k tý skříni. Tak pak už to snad bude do pokojíku vše. Pak se definitivně rozvrhne nábytek a budou se moct nalepit i ty obrázky na zeď a přidělat polička.

Zatím neprší, je tu sice chladněji asi a mračí se to, ale pokud do hodiny nezačne nějak extra lejt tak pak vyrazím. Tak tu budu až večer.
5. čer 2014 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb Tak to už bude mít za týden Adámek všechno přichystáno :slight_smile:
Tak napiš, jestli vyrazíš do Prahy a pokud bys jela na návštěvu za Jančou, tak ji od nás pozdravuj :grinning:
5. čer 2014 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - ted jsem koukala na nějaký modely počasí a asi ani nebude pršet ...nějaká vlna prý už přes ČR v nějakých místech přešla, tak snad to bude ok. Zítra už má být vedro tak to by se mi tuplem nikam nechtěla a musím na tu krev :frowning2:

já ji pak po obědě budu volat jak se na mě cítí ....
5. čer 2014 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky tak mame prvni noc za sebou..mala je zatim zlata a za chvilku budu davad strikackou prvni svoje mlicko co stoji uz za to ;))snad casem dozrajeme k tomu prsu :slight_smile:)) a kdyz ne tak se taky nic nedeje,hlavne,ze je spokojena,papa,kaka,prdi a krka :slight_smile:))
5. čer 2014 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janice_opice - tak to jsou krásný zprávičky.
5. čer 2014 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Moc nestiham docitat,co jsme spolu,ale tak vypafa to,ze je tu vse ok a vsechny jste v poradku..ja se ted modlim abychom nedostali zloutenku :slight_smile:
5. čer 2014 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb jojo rekla bych,ze je to tady takovej milacek I sestricek a doktori ji moc chvali tak se vzdycky drzim abych se stestim nerozbulela...na kolikatou to ty tak vidis?abych rekla muzovi v kolik ma prijit..;)na tu 14?
5. čer 2014 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to už by se projevila ne? co jsem si tak všimla, tak bývala do 3 dnů u známých a švagrová s ní byla i doma ...Alíšek ji měl, ale nižší hodnoty tak je normálně domů pustili ....hezky ležel celý odpoledne na posteli u okna a víc se to nerozjelo.
Ale i tak hodně štěstí aby se neobjevila.
5. čer 2014 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj myslím že po tý 14h bych to mohla zvládat. Budu asi v půl 12 v Praze a musím do Podolí pak na smíchov, dám si rychlej oběd a pak bych vyrazila za Tebou. Snad to tam nějak najdu ...byla jsem tam kdysi za kamarádkou ale to už bude 10let ....a já mám takový hrozný orientační nesmysl :sunglasses:
5. čer 2014 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie ahoj zlato dekujeme...mame se bajecne mala je zlata a moc sikovna kdyz bude vse ok tak nas mozna zitra pusti domu ;))
5. čer 2014 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb no tady se to holcine rozjelo I 4.den my mame taky nizdi hodnoty....tak ji taky strkam k oknu ;)on tak v 15 dorazi muz a je krmeni tak by ta 14 byla fajn ;)
5. čer 2014 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - ted jsem koukala do jízdního řádu a pokud vše pojede jak má tak v půl 12 už budu v Podolí tak bych to měla stihnout. Z Podolí jen přejedu na smíchov na tu krev ....pak se jen budu muset naobědvat.
A ze smíchova to je kousek, asi bych sedla na bus a ten tam je asi za 15 minut.
5. čer 2014 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Janinko velikánská gratulace, že jsi to všechno zvládla a měla pevné nervy a víru a dočkala jsi se, hlavně si to užívej a přeju hodně hodně zdravíčka pro tebe a Valinku
5. čer 2014 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já odcházím, mějte se tu dneska krásně. pá
5. čer 2014 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Takže mlíčko teče :slight_smile: Tak to je super. Neboj, však ona se s tvojí bradavkou taky popere :grinning: A když ne teď, tak za pár dní to určitě zvládne :slight_smile: Hlavně, že celé zažívání funguje jak má. Ale tak malinká zase Valinka nebyla, aby byl důvod, aby něco nefungovalo.
Já myslela, že žloutenka je tak do 2 dnů nebo to může být i později?
5. čer 2014 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkafel Dekujeme moc je to strasnej milacek I pediatri jsou z ni nadseni ;))))
@marke no meri jim to kazdy den a jedne holcine,ktera tu je od soboty tak chlapecek dostal zlutaka vcera a to meli jit domu....kdybys ji videla tak je fakt msla a docela mw strasili,ze je o 3 a kousek tydne driv marozena a ze bude nezrala,ale vsechny prekvapila je to zkratka od zacatku bojovnice..m
5. čer 2014 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ted tu byly vizity ..tak mala zitra klidne muze domu a se mnou se uvidi to je horsi tak jsem z toho spatna. ;(
5. čer 2014 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice No na fotkách je prostě úžasná. Tak je dobře, že je to taková bojovnice :grinning: Musíš být na ni opravdu moc hrdá :slight_smile:
Copak, tlak pořád špatný? Nebo ještě nějaké komplikace?
Jo, jen jsem si teď všimla, že už máš u zpráv info, že máš 2 dětičky, ale pořád jsi v 41tt :slight_smile: Hraješ si na slonici? :grinning: Nebo, že bys schovávala třetí dítě? :grinning:
5. čer 2014 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke nejde mi to v tom telefonu nastavit poradne
5. čer 2014 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice To nevadí :grinning: Já jen, že jsi tam měla ještě pořád těhotenství :grinning: Ale teď už to ukazuje jen 2 dětičky :slight_smile: Ty máš připojení z mobilu? Já myslela, že tam máš notebook.
5. čer 2014 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak jsem doma....nebyl manžílek vyděšený jak jsem do dole přepadla? :sunglasses:
5. čer 2014 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke Ty jsi aktivka..já odpo zas spala asi tři hoďky..hustý...koupila jsem si tričko v sekáči a byla u kámošky,kterou jsem šíleně dlouho neviděla..No mně mimís kopal do boku i když byl prdkou dolů...jen ne vysoko no....do výšky jak je pupek,tak uvidíš...to mě připadá vůbec divný,když se mimiinka chystaj k porodu a otočí se prdkou dolů...tak ať se ještě otočí... :wink:
5. čer 2014 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb super,že už se něco děje s tou kuchyní...jsem nadšená..zítra,když to nebude vlhké..tak se bude pokládat lino... :grinning:
5. čer 2014 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb bomba,že už se Ti dokončování pokojí blíží..v tom mám výhodu,že zatím nedělám...ale časem bych to chtěla nějak změnit...uvidíme no..co nám majitelky dovolí a nedovolí... :grinning:
5. čer 2014 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Janičko,tak co Ty? Nepustěj kvůli Tvýmu tlaku? U nás po císaři je člověk pět dnů nejmíň...opruz... :frowning2: ALe zas člověka hlídaj no..
5. čer 2014 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jo a dneska mi přišla ta poslední nemocenská :slight_smile:
5. čer 2014 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek