• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@muddledgirl - to víš vedro, všichni jsou chcíplý :slight_smile:
ale my byli dopoledne v Praze na černáku, koupit polystyrén pod bazén, pak v makru, v globusu a já v DM.
a přijeli jsme kolem 13h...takže teď jsem ležela a nohy nahoře.
Je fakt vedro.
Co děláš Ty dneska?
7. čer 2014 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ahoj čiči...mám tuještě ségru..byli jsme dnes i s přítelem po obchodech..koupila jsem pro kamarádku,které už pětkrát umřelo miminko v bříšku, kamínek,aby se jí to povedlo už sakra..chce se mi brečet,když na ní myslím...Je to moc zlatá holčina....a šli jsme na oběd..a já si dala kachnu...a pak jsme koupili zákusky...který jsme se ségrou snědly doma...a funěla jsem teda už...teď ležíme a hrajem pixwords..pak odjede asi za dvě hoďky..a já se pak osprchnu a malilinko poklidim....zítra přijdou pokládat už lino do kuchyně...hurrrrááá.....
7. čer 2014 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - teda jako 5x, to je strašný :frowning2:
mě dneska co jsme přijeli domů Áda nějak tlačí dole ...tak jsem zalezlá doma a asi nejdu ven, nohy hezky házím nahoru.
Až pak bude líp tak musím dotřídit ty oblečky, už mi zbývají jen kalhoty, punčocháče a mikiny.

A pak bych se příští týden měla vrhnout na přeprání v ruce nějaký ty hračky ...od lamaze a ty co nepůjdou dát do pračky. Ale na to se moc netěším.

Tak super, že už bude v kuchyni lino.
7. čer 2014 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky moc zdravime ;)))))...Tak sI doma nastavujeme rezim a dobry..dneska bude koupani ;)
@kamisb to teda v tom vedru takhle trajdat nezavidim...hlavne opatrne
@muddledgirl jupiii novy lino tak sem.hod pak foto !!!gratuluju!!!!! :wink: posilame Vamms Val moc pusinek a mimiskum v brisku taky :slight_smile:
7. čer 2014 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@janice_opice - ahoj holkýýý :slight_smile:
ono to dopoledne ještě šlo a v obchodech vedro nebylo, vše to bylo autem ..trvalo to necelý 3 hoďky a teď jsem už zalezlá doma ..otevřený okna a dveře do místností a je tu příjemně ven fakt nejdu. I když synovec mě láká, že se stínu pod pergolou už je dobře. Ale malej se nějak teď vrtí a dloube, tak se spíš zase natáhnu.

A co Tobě jak je, už je to lepší?
7. čer 2014 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb je to strašný no...my se známe od vidění a byly jsme spolu v nemocnici tenkrát..no...a teď jsme se konečně viděli....ona je takový zlatíčko...

Tak to budeš mít už taky brzo hotovo vše..já ještě ty separační plenky a monitor dechu a mám snad vše...
Beru teda magnézko a dnes ráno mě vzbudily brutus křeče do noh a celý den ty lýtka cítím..tak snad to odezní..

Jen co ségra odjela šla jsem za přítelem a kámošema na malý pivčo, nealko pivo a kofču a pak nás kámoš ještě přemluvil,ať jdem k němu...Dnes jsem přes den nespala tak jsem mrtvá... :grinning:
7. čer 2014 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já hračky prala na 30 a nevim na kolik otáček..vše o.k..jen méďovi visí oko..musím ho zašít.. :grinning:
7. čer 2014 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ahoj kočky..taky moc zdravím...a super,že jste ok...posílám pusiny..Valča vypadá jako andílek :grinning:
7. čer 2014 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - mám připravený pytel s plyšákama, co se podle mě můžou dít do pračky, tak je asi jeden den zkusím do tý pračky na ruční praní dát.
Ale už jdu spát, manžel dneska přitáhne domů nějaký kluky co s nima hraje ty tanky, měli u nás v hospodě mikro sraz. Tak snad mě nebudou budit a ráno se zvládnou obsloužit nějak sami.

tak dobrou a krásný sny :wink:
7. čer 2014 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb ahoj čiči..já už jsem byla v postýlce..teď se v zbudila s přítelem...umyju janské sklo...vytřu koupelnu a wc...poklidím trochu a v osum se bude dělat lino..taky se osprchnu... :wink:
8. čer 2014 v 05:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem.. :wink:
8. čer 2014 v 05:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - také dobré ráno :slight_smile:
tak co už chlapi makají?
Já jsem včera večer měla poct, že mám v bříšku místo dítěte asi malou chobotničku, co se mi přelévalo ze strany na stranu bylo hrozně srandovní....ale pšt ...aby to Áda neslyšel :sunglasses:
8. čer 2014 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :wink: už je lino položené v kuchyni..pak přijdou zase zítra nebo pozítří a budou pokračovat.....už jsou pryč...malou chobotničku...se počůrám.... :grinning: :grinning: :grinning: taky mi to někdy dělá..už to bříško mám hrozně velké...a jsem líná..teď lakuju nehty a dnes budu odpočívat..čučet na telku a číst..akorát jsem pustila pračku.. :wink:
8. čer 2014 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb řeknu Ti holka,že jsem vzhůru od pěti..a už bych zase šla spát...včera jsem přes den nespala,tak je to znát :grinning: :grinning: :grinning: a v noci jsme šli brzo..tak nevim no...už spím jak medvídě... :grinning:
8. čer 2014 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já šla včera asi v půl 12 ..ale do 2h jsem nějak nemohla usnout a vyjímečně ani Adámek nechtěl usnout. Asi bylo dost vedro. Nebo se namlsal, jak jsem ho dopoledne houpala jak jsme chodili. Odpoledne to byl docela horor ..musela jsem hodně ležet, jinak mě hrozně tlačil ...dole a tak vubec asi všude. Pak se tam furt převaloval zase.
Já taky už pustila pračku, včera jsem převlíkala peřiny. A dneska bych fakt měla dorovnat ty oblečky. Nějak to pořád oddaluji ...ach jo.
A pak někdy ještě ty plyšáky, ale asi bych měla brzo, včera jsem četla, že na konci června se ochladí a bude pršet.
A s tou chobotničkou ...když ono to tak vypadá ...když jsem si lehla na bok na pravý tak na levo se začali objevovat asi nožičky a furt se vrtěl ...prostě takový jakoby šlahouny ...no byla to sranda :grinning: :grinning:
8. čer 2014 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska končíme 36tt, síla teda ....už jen asi 29 dní do ofiko TP...a když to bude dřív tak asi tak 24 dní ...letí to :slight_smile:
8. čer 2014 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ježíš chudáku..já lehnu a spim od toho třetího trimestru....asi jsem ale vyjímka no..i když poslední dny už mě překáží břicho a chytaj mě křeče do nohou...včera jsem měla 4 magnézka a dnes jsem si ráno teda dva vzala a piju magnézku....Taky mě děsně tlačí...dole teda moc ne...ale všude jinde jo...jsou to uličníci....

Ty jo...já si smíchla 62 a 68 a zatím to třídit teda nebudu..hihi....

jo...ochladí..o.k...planuju porod na 25.6.,jak se zdálo příteli..abych pak nepřenášela...hi hi..ty děti jsou asi pěkně šikovný v bříšku..když zalehnu...tak je vidět...že kolikrát se snaží odolávat gravitaci... :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2014 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb letí to ..já mám asi 39 no neuvěřitelný....a kontrola zas ve středu...ale věřím,že doc...měla pravdu,že to na tvrdnutí dělohy nevypadá..prostě jsem nebyla zvyklá,že tam mimís byl tak nasáčkovanej jako je teď... :grinning: prý když tvrdne bříško..tak se stáhne a zas povolí a já to měla tvrdý furt..takže to byl mimís jako takovej.. :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2014 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - taky to tak mám ...někdy mám to břicho jak kámen, ale stah tomu nepředchází. prostě mi spíš přijde, že se mi to břicho hrozně moc nafoukne.
já mám kontrolu až v pátek ...jen teda nevím jak chtějí natočit monitor v 8h ráno, to Adámek zásadně ještě spí, a já teda moc nevím jak ho vzbudit, když spí tak spí :wink:
Ale zase mám být po snídani a řádně napitá, tak se třeba vzbudí ...a něco sladkýho sebou a vodu ...tak třeba něco zabere abych tam nebyla celý den.
8. čer 2014 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jooo? spinká Ti? To ten můj někdy spinkal kolem sedmé..ale jinak mi ho moc neukazuje..ale bývá myslím vzhůru.... :grinning: :grinning: :grinning: Jééé...monitor..bůhví kdy mě pošle..Stěry na streptokoka...už máš? Já asi ve středu.....Tak si dej hroznovej cukr třeba..ten ho určo probudí anebo kafčo..
8. čer 2014 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - mě je po kávičce většinou blbě, můžu jen slabou s mlíčkem.
Taky mi budou v ten pátek teprve stěry dělat. A práv bude 1monitor a to bude 36+4, někde posílají dřív někde zase dýl. Ale většinou co tak holky psaly v červencovkách tak se chodí od toho 37tt.
8. čer 2014 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb mně zas po tom mlíčku docela...tak dnes jsem ji neměla....jo jo..asi myslím 37tt...protože to se u nás chodí sepsat porodopis... :grinning:
8. čer 2014 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no já myslím že spinká, protože se nevrtí ani když se překulím na záda. Vyjímečně když tak ráno ležím dlouho se teda trochu překulí, ale podle mě zase spí dál. Budí se až tak kolem 9h na snídani :grinning: to mě pak i začne kručet v břiše :grinning:
8. čer 2014 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - myslím, že to tak má většina porodnic, ale tím jak tam chodí od toho 16tt, tak v tom mám trochu bordel no :wink:
8. čer 2014 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb hihi..to je dobrý.....já mám dnes hrozný hlad..ch jo..no dám si ještě rohlík teda... :grinning:
8. čer 2014 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jasný.... :wink:
8. čer 2014 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb hi..já můžu jíst jen jablko nebo broskev..zbytek mám v kuchyni..kam ještě nemůžu chodit..hi hi..no neva
8. čer 2014 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no když vstáváš tak brzo tak je jasný, že máš hlad.
Já ho naopak podlení týdny vůbec nemám a váha se zasekla na +6,5kg a nic už se neděje. Ale prcek prý hezky roste říkal doktor na pohmat. Dělá vždycky jen rychlý ULZ jestli tluče srdíčko....jinak jen ohmatává.
Asi jak se pomalu ztrácí ta voda tak se už tolik nepřibírá a taky mám pocit, že mě hubnou nohy jak se moc nikde nepohybuji :frowning2:
8. čer 2014 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - ovoce taky dobrý. To já kdybych nemohla do kuchyně tak můžu jen čokoládu :grinning:
8. čer 2014 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb čiči..jejej děláš mi chutě s čokoládou..no už jsem snědla dva rohlíky se sýrem..dvě broskve a jablíčko...taky tam je mrtě cukru..hi...no a za chvilku půjdu uvařit rýži..sporák je na chodbě..ale hlavní je,že je funkční..hi hi..6,5 kg no to je žůžo..já naposled přibrala 0,8 kg za dva týdny..mé nejmenší přibrání..jdu na váhu hi hi...
8. čer 2014 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek