• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@muddledgirl - já se vážím jen ráno, když ráno vstanu a než se najím. Večer bych měla hned o kilo a půl víc. Ale takhle mám rozdíl i normálně ne jen v těhu.
To já dneska nevím co budeme jíst, je tu bramboračka, ale tu nemám ráda a nahoře pečená krkovice s knedlíkem a zelím, ale nějak na to asi nemám chuť.
8. čer 2014 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no...ještě to jde...půl kila nahoře..tak ráno by nemuselo být nic..rozečetla jsem knížku..je malá a není tlustá,tak bych ji mohla brzy dočíst...

Bramboračku miluju..ale co jsem dostala houby,tak jí dělám často a už jí tak často nemusím...Krkovičku normálně nejím...ale knedlík a zelí bych si klidně dala.....Když to klapne..tak zítra večer bude grilovačka..mňam... :grinning:
8. čer 2014 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už se nám napouští bazén :slight_smile:
8. čer 2014 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čau děvčata tak včera jsme bli poprvé venku večer s kočárem, Kuba se o něj rval:grinning:D jsem zvědavá jak dlouho mu to vydrží!!!!!!! Dneska jsme týden na světě:slight_smile: Všechny Vás moc zdravíme já jdu uklidit prádlo a upéct bábovku
8. čer 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
8. čer 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamisb Ty se máš..já bych si tak mohla napustit lavor...jsem tu jak v kobce..zatažený žaluzky...puštěný očko a čtu si....a jsem tttakkk líínnnaa...Co budeš mít zítra k obídku...?Nemám inspiraci..
8. čer 2014 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice čau holky..tak to super,kéž by mu to vydrželo..Ty jsi aktivka..pár dní doma a péct..Ty jo...ale vidiš to..mohla bych něco upéct,že? :grinning: Držte se holky... :wink:
8. čer 2014 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - my máme tu bramboračku a teď jsem konečně dodělala mísu šopáku ...na teplý jídlo nemáme chuť.
Lavor je dobrej...aspoň něco.
8. čer 2014 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - Ty jsi ale aktivouš ...s těma procházkama opratrně ...ale večer už je asi líp ....
8. čer 2014 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Já tu mám kuřecí...ale jak my žerem furt ty kuřata..tak už toho mám plný zuby...já na teplý taky nemám chuť...ale přítel potřebuje občas něco k jídlo..má dnes dvanáctku...tak ať se chůdě nají....já dnes nikam nelezu..max...na birella až přítel přijde...na zahrádku....jsem lenoch..ale aspoň čtu..a čtu a čtu...

Mám tu ještě půlku balkánu...a okurky jsou a kousek rajčete taky..tak bych udělala k tomu masu asi jen šopák bez papriky a je to....lepší než s rýží,že???? já zdlábla jogurt s musli..proč mám furt takovej hlad...? Bože..jdu se napít..už jsem sežrala od rána 4 rohlíky a jogurt... :grinning: A do Lidlu nejdu..zas bych koupila sladký.prdim na to... :grinning:
8. čer 2014 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb do 30 stupnu se nesmi s prckama takhle cerstve....takze fakt pul hodky asi v 20.00 a to uz bylo lip
@muddledgirl upeeecccc at si das do nosu ,))))))

Holky nase prozatimni postylka :slight_smile:
8. čer 2014 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@janice_opice čiči..já jsem jak shnilý jablko dneska..jen se válím....takže péct nebudu.. :grinning: mám tu ještě jablíčka, broskve a jogurt..hmmm...vozíček z porodnice..praktický....a ona nemůže být v postýlce? :astonished:
8. čer 2014 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - oni TI ho půjčili domů? nebo kde jsi k tomu přišla?
Máš pod ní pěkný kobereček :wink:
8. čer 2014 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no já kuřata zatím furt nemůžu, ani na ně naštěstí nemám chuť.
My měli jen ten šopák ...já teda snědla jen půlku ..zbytek dojím časem. Ale asi nějak málo piju, pobolívá mě hlava
8. čer 2014 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb hihi..taky jsem se chechtala,že sovičky na koberci.. :grinning: Naštěstí? Neměj pochyby..že jiné maso je bez hormonů v dnešní době....já zas nemusím vepřový odjakživa a v těhuto byl vůbec děs v nemocnici..cítila jsem ho před dveře... :grinning: :grinning: :grinning: Jdu udělat hlávkový salát s acidem..mám prostě hlad..hrůza...já vypila už skoro dva litry..a taky mě trochu bolela hlava...to je i to vedro asi... :frowning2:
8. čer 2014 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no já to nemyslela kvůli těm hormonům, ale jako že malýmu to nechutná ...takže jako mě to neláká jíst :wink:
8. čer 2014 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb aháááá....no...mě to naposled trošku smrdělo teda...ale příteli ne... :grinning: :grinning: :grinning: http://www.cool-baby.cz/dle-typu-obleceni/body-s-dlouhym-rukavem?product_id=161 A zdlábla jsem půlku hlávkovýho salátu s acidem ..mňam..
8. čer 2014 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jo jsou to vtipná trička/bodíčka ...ale přijde mi to zbytečně drahý.
8. čer 2014 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb nene v pujčovne ,...přišlo mi, že pro tz prtavý miminka je to fajn tak jsme si to půjcili ney trochu doroste v půjčovne.. :wink:
8. čer 2014 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak drahý to je děsně...ale kdyby měli polovičního moraváka..tak beru..ale maj jen stoprocentního...my jsme moc za výbavičku neutratili..tak jedno tričko bych vzala..ale není tam nic...co by bylo bomba bomba bombastický,abych ty prachy za to dala...a přítel mi to stejně zakáže... :grinning:
8. čer 2014 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb taky Tě ten Tvůj tolik tlačí??? :frowning2:
8. čer 2014 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - teď je chvíli v klidu, ale tak před hodinou tlačil hrozně.
NO mě se líbí jedno ....kouknu jestli ho najdu....a o tom přemýšlím jestli neobjednat.
8. čer 2014 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - aha, tak to Áda bude v postýlce a přes den asi udělám nějaký ležení na dece v obýváku.
8. čer 2014 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
8. čer 2014 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb no zloběj nás co...už se těším až bude venku..ale ještě chvíli tam musí vydržet...jo to je dorbý...ale to u nás na nikoho nesedí... :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2014 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - hihi u nás právě jo a krásně :slight_smile: jak to posílala janička tak se manžel smál.

no já doufám, že ještě tak 2-3 tydny tam vydrží no.. Ikdyž 26.6. by byl taky hezký termín ..čtvrtek ...pak by tatínek s kamarádama krásně zachlastal a po víkendu jen pár dní a pak domů :slight_smile: no už jsem zvědavá jaký to bude. Krátí se to neuvěřitelně.
8. čer 2014 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb krátí krátí...děsně...tak počítám,že do pátku by mohlo být hotový lino..to by bylo bomba...pak přítel jede pryč..na celý víkend..to bude zas nůďo pro mně...no...tak budu zas číst, žrát a čumět na telku.....Já jsem taky zvědavá...co nám řeknou na kontrolách..jak to vypadá...
8. čer 2014 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak dneska mám lehce nateklý nohy a furt mě pobolívá ta hlava. Ale taky se musím přiznat že jsem vypila teprve asi 1,5l
8. čer 2014 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak tohle je vyloženě pro nedonošený dětičky...taky jsem s tím původně nepočítala kdyby byla normálně velká
8. čer 2014 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak lehce nateklý je mám furt..to nepočítám už :grinning: :grinning: :grinning: ale já toho vypila...teď jsem přišla ze zahrádky..uf...to byla káva,birelly, dvojka coly...a těch peněz.. :grinning:
8. čer 2014 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek