• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

autor
@muddledgirl tak co lino uz jeee?????
@kamisb koukej pi to je dulezity kor ted v tehle vedrech a hodne ofpocivej ..uz to mas za par matko :grinning:
8. čer 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - já jsem byla celý den doma, tady je docela příjemně a už jsem vypila další půllitr a ještě si jeden půllitr udělám. Něco ještě vypiju před spaním a zybtek v noci :wink:
8. čer 2014 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@kamisb my jdeme rano k nasi pediatricce a pak se mnou na vyndani stehu a kontrolu....to vedro je sileny
8. čer 2014 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no tak to je síla ...zítra a v úterý má být ještě hůř než dneska.
8. čer 2014 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jsem zvedava kolik pribrala pusinka snad nejak normalne,aby mela doktorka radost...
8. čer 2014 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb no prave tak k detsky jedem.hned rano a bez cekani a v Motole snad taky jsem.domluvena s doktorem ze pujdu prednostne tak snad to klapne
8. čer 2014 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice čiči...je skoro celé v kuchyni..zítra nemají čas..tak pak se to bude dodělávat a rovnat zase podlaha na chodbě a možná i na wc a v koupelně..ale vypadá hodně dobře teda....no a pak až ta výměna kuchyně.. :grinning: :grinning: :grinning: ale hlavně,že se to hejbe.. :wink:
8. čer 2014 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice tak ať vám oboum vše dobře dopadne kočky naše...
8. čer 2014 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - tak snad to zvládnete rychle. Aby jste na tom hicu moc dlouho nebyly.
8. čer 2014 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Děvčata dobrou noc, jdeme zkusit usnout. Snad se to povede lépe než včera ...to jsem ještě ve 2 v noci byla vzhůru :angry:
8. čer 2014 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb posílám Ti trochu spací nálady....tak snad se povede....přítel zůstal v restauračce a já čučim na film na nově..už jsem ho kdysi viděla...dobrou noc kočko i malýmu.. :wink:
8. čer 2014 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak já i unavená jsem, ale prostě mi včera nešlo zabrat. Snad to dneska bude lepší ...aspoň o trochu. Usnula jsem ve 2h, pak někdy kolem půl 4 na wc a v 7h jsem se už zase vzbudila :angry:

taky krásnou dobrou
8. čer 2014 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak ať usneš hned dneska...já s tím problém nemám...ale přítel sedí v restauračce a to tvrdil,že v devět půjde domů..no..mně to je jedno...já půjdu ráno do města a pak si dyžtak lehnu..on totiž nemá klíče...blbý zvyk,že si je nebere,když jdeme někam spolu..dobrou noc :grinning:
8. čer 2014 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno..tak umyté nádobí a káva.. :wink:
9. čer 2014 v 05:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata, tak se zase po pracovním a činném víkendu hlásím :slight_smile:
Před skoro 2 hodinama jsem vypravila malýho na školu v přírodě. Vrátí se v pátek - tedy snad až v pátek :grinning:
Za chviličku jdu ke kámošce na stříhání.

@muddledgirl Tak brzo a už i nádobí? Tak to já toho tady mám dneska požehnaně.
9. čer 2014 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke Ahoj kočko..vždyť víš,že se válím věčně....umyla jsem i kachličky v koupelně a omyla všechnu kosmetiku ..../šampony...sprcháče apod.../.fakt...zdlábla jsem nanuka..chodila dvě hoďky po městě s kámoškou....nakoupila bomba knížky v antiqoši...a domluvila se ať mi schovávají Irvinga..už mám pěknou sbírku...teď dočtu Šošu...hi hi..a musím číst a vyřazovat..aby se mi uvolnilo místo na další knížky :wink:

No a na půl druhou už jdu ke kadeřníkovi..umytý být nemůžou..aby se líp chytla barva..s těma mejma spocencema se mi tam moc nechce hi hi..
9. čer 2014 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno děvčata..tak v noci jsem usnula asi lehce před půlnocí, ale stejně od 4-6h ráno jsem nespala ...pak se sice teda do 10h převalovala a asi i sem tam usnula, ale teď jsem zase jak pitomá :frowning2: fakt super.

Jo a dneska na váze o liko víc než v pátek ...tak jsem zvědavá jestli to udrží nebo ne, někdy to jen lehce zakolísá :wink:
9. čer 2014 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - holka Ty jsi po ránu nějaká aktivní teda ...

@janice_opice - tak co holky vše v pořádku?
9. čer 2014 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ufff....nějak jsem vyřízeňos....vyměnila jsem to andulce akřečíkoj....snědla rohlík se sýrem k obědu....a jdu číst ....než se budu muset vypravit..ke kadeřníkovi..zas do toho hnusu ..pomocc..
9. čer 2014 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já teď pověsila prádlo a synovec mi to vytřel, tak nic dělat nemusím. Tchýně dělá k obědu bramboráky, tak fakt nemusím dneska nic dělat ....odpoledne možná hodím pár plyšáků do pračky.
Jen nevím ....jak je váda povolenýho prádla...tak se to bere jako suchý nebo mokrý?
9. čer 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no já myslim,že určo suchý...ale nikdy jsem toto neřešila se přiznám.... a plyšáčci jsou lehkjý určitě....já vypiju Vltavu dnes asi..... :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2014 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já dneska ještě ani nedopila čaj od snídaně, jsem furt jak praštěná, je to hrozný když v noci nesmím :frowning2: ..jako jestli to bude i po narození prcka,tak to nechci vůbec vidět :frowning2:
9. čer 2014 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to jo kočko...já teda jak zabitá..mám kliku...já spala málo do 14tt a pak od 16tt do konce 2.trimestru...teď těžká pohoda...Dnes jsem od pěti vzhůru a kupodivu nepadám na hub...a šla jsem spát asi v jedenáct...vrtěla jsem se v noci...ale zas usnula,tak dobrý....holt asi jak spím furt...tak dnes to jde...no a po jedný razím ke kadeřníkovi...už s emoc těším.... :wink: Zkus si dát studenější sprchu...a hají..u mně většinou zabere tv... :wink:
9. čer 2014 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak prcci nás asi moc nenechají vyspat..i když kámoška co má dvojčátka,tak už někdy od půlroku vstává prý jen jednou v noci..což je myslim totál v pohodě.. :wink:
9. čer 2014 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky tak doktorka byla z Val nadsena......V patek nas propousteli s vahou 2390 a dneska mela 2560 tak super pribira ;)))))taky ji neflakam....:slight_smile:)))ja mam steh vyndany a nakazano se dakt setrit.ted jdu vedle do sekace koupit nejaky ty vecicky....;)
9. čer 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl tak to jsi pěkná čiperka - to já dneska vlastně nic neudělala, jen jsem navštívila tu kámošku a už mám novou hlavu :grinning: Tak jsem moc ráda - zase hezky na krátko :grinning:
Venku je šíleně, ale asi tam hodím pračku, ať už to doperu. A mám v koši asi 20 mini věciček na žehlení, tak uvidím, kdy se do toho pustím. Už to chci mít všechno taky připravené.
Teda ty knížky, ty jsi něco podobného jako můj manžílek. Mě se to hrozně líbí, tak záliba číst, ale prostě mi to nějak nepřirostlo k srdci. Ale je to krásný - mít knihovnu plnou starých knížek :grinning:

@kamisb Tak to já na váhu radši nelezu :slight_smile: Ale, co jsem shodila rifle, tak váha klesla :grinning: Já se poslední týden v noci pořád budím a nevydržím spát. Chce se mi stále čůrat (netuším, jak to udělám s ranní močí, když musím v noci na záchod 3x) :frowning2: a malá pořád nějak utlačuje :grinning:

@janice_opice No tak ta postýlka je suprová a má nějaké speciální funkce proti normální? Věřím, že jste dnešek v pohodě zvládly. Jak se Ti hojí stehy? A s tím pečením a úklidem - ty jsi tedy taky nějak moc akční - týden po porodu :grinning:
9. čer 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke :grinning: dneska docela jo..jen mě teda bolí trošku záda a bříško..tak snad doufám,že prcek se nechystá tak brzo ven...jéé já půjdu teď na stříhání a barvení..už se moc těším....venku je hnus fus..jako do bazénu bych se naložila to jo...Ty voe..už tři lidi se mě ptali,jestli mám chlapečky,holčičky nebo dvojčátka v bříšku...bože..já ty lidi zaškrtim fakt....Já právě čtení několik let dost zanedbávala,tak se snažím do toho teď pouštět no... :wink: :wink: :wink: No po tatínkovi jich mám tak pětset? Nevim možná míň ale mrtě..ještě po ségře..no masakr....
:wink:
9. čer 2014 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to je bomba Jani...jen tak dál... :wink:
9. čer 2014 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to jsem ráda, že jste v pořádku. Hlavně se moc nikde v tom vedru netoulej.
9. čer 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke moč neřeš..já odjakživa piju v noci...se vzbudím žízní..napiju se ..třeba čtvrt litr a jdu spát zas...A říkala jsem to už kdysi sestřičce...že třeba jdu spát o půlnoci a ve tři ráno už potřebuju čůrat...a ona že to nevadí..že to nemám řešit...jinak je fakt..že čím dýl člověk nečůrá tím líp...ale já kvůli tý moči nemíním chcípnou žízní.. :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek