• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@janice_opice šetři se čiči... :wink:
9. čer 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já mám pocit, že jsem tak do 32tt spala celkem v pohodě, ale teď ty poslední týdny (měsíc)to je fakt šílený
9. čer 2014 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no já chodím na wc tak kolem 3-4h a moč sebou sbírám pak až ráno kolem 7h.
9. čer 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak první várka plyšáku co mají jen malovaný očíčka visí na šňůře a byla jsem porochnit nohy v bazénu, ale zatím je to studený ...kolem 20-22 °c asi
9. čer 2014 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy :slight_smile:
9. čer 2014 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - ahoj ..jak pak se daří?
9. čer 2014 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Čekám na výsledky po ET :grinning: No a co Vy tady?
9. čer 2014 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 - tak ať to dobře dopadne a kolikátý den jsi?
No Janička už porodila a my se taky pomalu chystáme :slight_smile:
9. čer 2014 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Jsed dnes 6D po ET. Přiznám se, že jsem testla. Ráno se mi zvedl žaludek a od rána mě bolí makovice jako blázen. Mám slaboučkou //, od pregnylu jsem asi 13 dní, ten už by to být neměl. Co myslíš? Může to už být mimi?

Já vím, že Jáňa porodila, jsme přátelé na FCB. Holky, také už je to za dveřmi, že? Krásný :slight_smile:
9. čer 2014 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 - no něco tam vidím, ale to hold budeš muset počkat ...za 2-4 dny jestli to bude sílit.
Budeme držet palečky aby to byl embroušek a pořádně se držel.
9. čer 2014 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Tak, tak... Zatím žádné radování, ani manžovi nic neřeknu. Budu testit a porovnávat. Pokud bude sílit, chci si skočit v pátek na krev, ikdyž tedy budu 10DET. Ale i tohle je naděje. Nevím, co jiného to může být...
9. čer 2014 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 - a to asi pujdeš na vlastní pěst ne? a kdy pak ofiko do CARu?
9. čer 2014 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Jasný, pro samoplátce. Podle CAR bych měla dělat tt 14 den. Ale pokud // budou sílit a krev mi HCG potvrdí, zavolám do CAR. Se dám na modlení :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2014 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 ano budeš muset počkat..mně 6.den ještě ani nešel vyfotit...přeju ať sílí.. :wink:
9. čer 2014 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Děkuji zlato, moc a moc.Jasně, teď ani nic jiného nezbývá, než vyčkat. Samotnou mě to hrozně překvapilo. Měli jsme jen 1 kompaktní morulku, tak snad to není planý poplach... :sweat_smile:
9. čer 2014 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 dávám dobré šance,když jde fotit..moc myslím muck :wink:
9. čer 2014 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 - hele já měla dálnice 10 den, takže 6 den bych asi taky měla dušíka. Tak doufám, že to bude dobrý.
9. čer 2014 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@muddledgirl
@kamisb Holky moje, strašně moc Vám děkuji za podporu. Po minulém ET jsem měla také dušíka, nebyl tolik vidět, ale ihned druhý den byl pryč. Tento vypadá nadějně, tak pevně doufám a modlím se, aby to bylo naše miminečko a tak to už i zůstalo :wink:
9. čer 2014 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@monyna83 jooo, vlasticka se hlasi o slovo, to jsou ty silny jarni miminka:slight_smile:
9. čer 2014 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 kočččííí naše...myslíme moc...už jsou nutné následkyně..dyť se za chvíli s kamisb rozpadnem...ježiš za chvíli ne....až za pár chvílí...
9. čer 2014 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 co Ty čiči? Jak válčíš?
9. čer 2014 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl zatim cekam na ms a doma mi lezi balik z cube:slight_smile: takze se tesime, az zas zacnem michat a pichat :grinning:
9. čer 2014 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sasanka033 Ano, to Ty jsi mi vymyslela pracovní pojmenování VLASTIČKA a já pevně věřím, že to zvládne a už u nás zůstane :slight_smile:
9. čer 2014 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@muddledgirl děkuju moc, zatím není nic jisté a proto nejuchám, ale moc ráda bych už se Sany a ostatníma snažilkama metu převzala :wink:
No holčiny, máte to za pár :grinning: :grinning: :grinning: To je přece tak báááječné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2014 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 jo jo..holky jste na řadě sakra...takže naladit na miminko...obě :wink: :wink: :wink:
@sasanka033 ooo bomba....
9. čer 2014 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@muddledgirl
@kamisb Ahojky děvčata, tak jsem se přeci jen dneska odhodlala něco udělat a vyprala prádlo, pověsila, umyla tu hromadu nádobí a vyluxovala. No a stihla tu kadeřnici - mimochodem, jak to u tebe @muddledgirl dopadlo? Spokojená?

Tak já jsem dneska byla na kontrolním utz. Klaudinka je snad v pořádku, i když teď je o 2 týdny menší, ale prý v 30tt je +-1 týden v normě, takže teď taky je v normě. Máme 2050g. Asi budeme opravdu po mamince malinkatá a hubeňoučká holčička. Ale co se nezměnilo, je dolní hranice plodové vody a hlavně - pořád sedíme :frowning2: Takže jsme KP. Tak zítra u svého dr uvidíme, co domluvíme. Popravdě, je mi to stejně jedno. Hlavně, aby byla malá zdravá.

@monyna83
@sasanka033 No ahojky holky, zrovna o víkendu jsem myslela, na ztracené snažilky. Vím, že to tu hodně odbočilo (mám na mysli spíš debata těhulek než snažilek), ale už jsem si říkala, jak na tom jste. Tak držíme všechny palečky, ať převezmete štafetu. Vycházelo by to přesně :grinning: @monyna83 Tak ať čárka sílí a @sasanka033 ať se ta druhá dálnice co nejdřív objeví. Holky držte se!
9. čer 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marke No čaues ženo, ráda Tě vidím a čtu :grinning: :grinning: :grinning:
Neboj se nic, však my půjdeme tím správným směrem a všechny Vás tu doženeme :slight_smile: My se neztratily, dívaly jsme se a ...
10. čer 2014 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, co myslíte??? Sílí? Já mám pocit, že je o chlup tmavší :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. čer 2014 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@monyna83 podle mého určitě sílí...ale nejvíc je to vidět až po 2-3 dnech...kočinko vypadá to moc dobře...co máš za testy?
10. čer 2014 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl Klasika, Dr.MAX 10IU. Jsem dnes 7DET, to vypadá opravdu nadějně :slight_smile: Navíc od pregnylu 14 dní, ten to už nebude. To je VLASTIČKA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2014 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek