• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@danaho - hm, tak to mě moc mrzí a už jsem si i vzpomněla, že jsi tohle vlastně psala ...ta příroda je někdy hrozně moc krutá, tak budu moc moc držet palečky aby tohle bylo to pravé. A vám to vyšlo.

a já děkuji, je to přes 3roky a je líp, i když někdy to je furt takový na prd...ale už se těším jednou až si to svoje malý pochovám. Tak snad to někdy klapne.
17. zář 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Musí to klapnout. To štěstí se unaví a doufám,že sedne konečně i na nás. Když si vzpomenu jak mi dlouho trvalo než jsem se dostala psychicky z toho potratu který byl na 7 tt. Neviděla jsem ani srdíčko. A moc je mi líto všech kdo o své miminko přijdou a v tak pokročilém stadiu těhotenství to musí být hrozný. Určitě se svého štěstíčka dočkáš. :dizzy_face:
17. zář 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pavlaru Držím pěsti
17. zář 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho - no já loni ještě po IUI měla i srdíčko, jen kolem 8tt se vývoj zastavil, ale je pravda, že od začátku jsme byli o dva týdny pomalejší. naštěstí v neštětí vše odešlo samo no.
tak jsem právě doufala, že 1IVF půjde v pohodě a ono prd ...ale asi hold byla embryjka špatná do 3 dne došla 3 jedno krásný (to jsme vkládali) a dvě pomalejší a ty se 4den zastavila obě..tak ani nic nezbylo do mrazáčku :(
17. zář 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 Ahojky, jakto, že všechny chodíte na imuno k nějaké dr? Mě a manželovi brali krev v ordinaci při prvním vyšetření a říkali, že je to na imuno. Tak nevím.
Ve čtvrtek jedu k apolináři. Chtela jsem už ve středu, ale doktoři mají nějaké školení, je jich tam málo a už neměli místo. Tak až ve čtvrtek. Snad už zase nebude pozdě. Ale dali mi na výběr mezi Rezabkem a Roznickovou. Tak hadej, koho jsem si vybrala :slight_smile: A jsem docela rada, že to bude Rezabek, snad se nekam pohleme. Sestricka taky rikala, te neni normalni, abych nemohla mit zjistenou pruchodnost 7 den, ze by s tim chtelo neco delat. Tak uvidime.
Jeee, koukam, ze uz zase pisu bez diakritiky. Prepisovat se mi to nechce, tak snad to bude pochopitelne :slight_smile:
Porad cekas na ms?
17. zář 2013 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke rezabek mi dělal průchodnost vzduchem - je fajn ale bolí to jak čert... Ale to proto ze průchodnost byla 0.....
17. zář 2013 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke ahoj, no este ze sis vybrala rezabka!!! porad nevim, kdo ti to minule neudelal..?
17. zář 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já jsem taky doufala že když jem otěhotněla u 2 IVF tak že se to dál povede a nic. Ale spíš začínáme mít problém s embryjkama. Že buď jsou špatný a nebo teď zůstalo to jedno u kterého zatím nevím. Právě se obávám,že když mi je 38 let,tak jestli už se mi hodně nesnižuje kvalita vajíček. narazila jsme na informace o té minimálce,tak si říkám jestli příště nezkusit ji. Ale nechci předbíhat dokud nevím verdikt. Ještě pak mám od minula jedno nevyšetřené embryjko,takže to přijde taky na řadu. Prostě transfer budu mít na 100% a nechám to osudu. A ty jsi už začala stimulaci na 2 IVF?
17. zář 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho vím ze to zní blbe- ale dárkyně by ti vadila moc? Nez se takhle porad trápit....
17. zář 2013 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho - ještě ne, v pátek bych měla dostat zastavovačku a na konci září až přijde MS tak začínám s puregonem. Tak trochu doufám, že to třeba klapne. Taky už mi je 35, tak uvidíme no jak se budou embryjka vyvíjet. Paní doktroka zvolila dlouhý protokol, že prý pak lépe probíhá ten embryonální vývoj, tak uvidíme no.
17. zář 2013 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ja měla zase kvůli veku krátký protokol ...
17. zář 2013 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky tak dneska dorazila mrcha a zítra začínám stimulovat.........
Jinak v práci se to vyřešilo, odcházím a dostanu odstupný, takže nebudu závislá jen na neschopence......... tak aspon budu v klidu :slight_smile:
17. zář 2013 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice tak držím držím palce tfuj tfuj!!
17. zář 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlaru tobě taky držím palce at to klapne! A tfuj tfuj na čtvrtek!
@baby1984 a kam jdeš na imunologii? Doporučuju Dr Malíčkovou ve VFN, je skvělá a nedává všem jen prednison, moc lidem pomohla a výsledky jsou rychle.
@sasanka033 koukám válčíš či na laparku - za mě lepší si vše vyřídit a být pak v klidu, já u ketu furt přemýšlela jestli nemám něco špatně v imunologii a když sem si jí konečně prosadila, tak se mi pak ulevilo že vím že je vše v pořádku a je to fakt jen mezi nebem a zemí..
17. zář 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek - no mě MUDr říkala, že mám krásný hodnoty zásob vajíček takže i v mém věku že můžeme zkusit ten dlouhej protokol. No uvidíme jestli budou nějaký změny ...
17. zář 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek do posledního pokusu jsme chtěli pořád svoje. Zatím mi vždy zbylo embryjek tak akorát k věku - 5 a 3. Ale už jsme o té myšlence taky uvažovali. Včera to u nás doma padlo poprvé. Já bych proti nebyla i když pořád doufám ve vlastní. Ale přítel má vlastní 2 dospělé děti a prý si zatím neumí představit,že by jsme měli dárce nebo dárkyni. Ani totiž nevíme jestli je problém ve spermiích nebo ve vajíčkách. Takže počkáme jak dopadneme a pak uvidíme. Dokonce už mě napadla adopce. Hrozně těžko se to všechno připouští a zatím nejsem připravená se s tím smířit. Bojuju dokud to jde.
@kamisb já jsem začala IVF podstupovat když mi bylo 36 a pokaždé jsem měla krátký protokol prý ho dávají starším. Ty jsi ještě mladice. Myslím,že berou hraniční ten věk 35 :slight_smile:
@janice_opice super,tak držím palce :wink:
17. zář 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho blby je ze v tomhle veku ti miminko k adopci uz asi nedají... Ja to zkoušela a řekli mi ze jsem stará na nemluvně... Chápeš to?????
17. zář 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek teď nedávno dostala kamarádka mojí kolegyně holčičku která se narodila letos v červnu a tý kamarádce je 40. Akorát na ní čekala 2 roky. A kdo ti řekl,že jsi stará? A tobě je kolik?
17. zář 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho - no právě 35 už mi je :slight_smile:
teda sice ještě ani ne týden ale je ;)
17. zář 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho na sociálce - bylo mi 35....
17. zář 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice držím palečky zlato :slight_smile:
17. zář 2013 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb tak dodatečně všechno nejlepší :slight_smile:
@pidisek no vidíš a třeba by ta šance zrovna byla. Ale to nebude tvůj případ ty budeš mít svoje :wink: A já uvidím jaké podmínky by byli až bych to šla řešit. Třeba mi řeknou že jsem stará a mám smůlu :angry:
17. zář 2013 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 nikdo se mě neptal kam chci jít,dostala sem vizitku kam postě máme jít a hotovo,takže jdeme někam na Karlín
17. zář 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 - tak do Imunie chodím taky, záleží co najdou, mě dali spíš jen preventivně ten prednison(l), že mám lehce zvýšený NK buňky ..ale beru jej jen při stimulce že to jinak není potřeba.

větší objevy podle mě řeší jinak ...jinak mě kamarádka ještě psala, že je možná lepší než prednison(l) ...něco jako pentomen ...ale taky asi jak na co
17. zář 2013 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani, @monyna83, @kamisb, @danaho, @janice_opice, @malinka_02, @brsh, @pidisek, proste vsechny!:slight_smile:
holky moje, poradte:
dneska mi na gynde dal mudr. globule na vkladani, na vytok, ale jsou na 10 dni. o sexu mi nerek nic, vubec mi v tu chvili nedoslo, ze se blizi patrne posledni plodny dny pred dalsim IVF, coz samozrejme chci vyuzit.
takze jasna otazka: mam zkouset tehotnet za tehle podminek?:slight_smile: v letaku se samozrejme uvadi, ze po doby lecby se musite zdrzet styku...
17. zář 2013 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - tak já ti nevím ...jestli Ti dal globule patrně je něco v pochvě, tak aby se to nedostalo dál :( ..ale zase na druhou stranu pokud bude tělo bojovat s jiným problémem, třeba by přehlédlo jednu snaživou spermijku ;) ...ale nevím nejsem lékař ....
17. zář 2013 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Ty jsi dobrá teda :grinning: Já nevim - hlavně nevím, co je sex už vůbec :grinning: kolikátý dny jsou ty plodný v průběhu léčby? Já jen, jestli už budeš trošku zaléčená?!
Já jsem jinak nachcípaná, takže ležim opět u mamky. Snad to přežijeme ve zdraví :frowning2:
17. zář 2013 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 přesně jak píše @kamisb Ono je někdy lepší ty příbalový letáky nečíst,ale nevím co by hrozilo kdyby jsi přes ty tablety otěhotněla. A nemůžeš někam tomu doktorovi zavolat ?
17. zář 2013 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho no podle me nejde o ty tablety, podle me do vyleceni by nemel bejt sex, aby se nenakazil partner. ale doktor me nevaroval, tak nevim. ale asi me nevaroval, pac jsem rekla, ze sex je mi diky tomu mocaku strasne neprijemnej, ale to uz hadam...
17. zář 2013 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh no bylo by to cca v sobotu:slight_smile:
17. zář 2013 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek