• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@monyna83 maxíci jsou super... :wink: Pregnyl to není..to je jasný..já jak furt testila..tak jsem ho už.den po ET neměla.. :grinning: :grinning: :grinning: To je Vlastička??? Tak jsem to včera pochopila správně...No,já se počůrám.. :grinning: :grinning: :grinning:Je to teda zvláštní,ale my vybrali jméno před ET /jména/...a ono to klaplo..zvláštní.. :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2014 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 4.den po ET už pregnyl nebyl..
10. čer 2014 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jsme se Samem zdlábli rohlík se šunkou a sýrem a dva nanuky..jsem prase.....No jinak debata tady je hlavně o miminkách...ale super,že se tu nikdo nehádá...chodila jsem do jedné diskuse...a tam nás netěhulky..hrubě vypískaly..

Už se těším na Vlastičku a že by Sas měla Vlastíka za chvilku v bříšku :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2014 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke ta postýlka je polohovací i pro děti s refluxem(naštěstí nemáme), pojízdná a můžeš jí pedálem snižovat a zvyšovat, je omyvatelná a hlavně teda o dost menší pro takovýhle kapesní miminka a tím pádem tam je monitor dechu pod celou toou matračkou...jako fakt skvěle vymyšleno jsem s ní moc spokojená
10. čer 2014 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoooj hoolkyyy tak dobré ráno???? jak se dnes máte???

Já jsem nadšenáááááá Valinka se dnes poprvé sama přisála na prso :grinning: :grinning: snad jí to vydrží...očividně se trpělivost vyplácí :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
10. čer 2014 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@monyna83 Jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů tfuuuj tfuuujjj hele to vypadá že se musela Valinka narodit,abyste holky mohly otěhotnět:grinning:DDDDDDDD to už je druhej úspěch to je božííííí tak at dsílí a hcg at stoupá mám strašnou radost :grinning:
10. čer 2014 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@monyna83 jinak je určitě tmavší ta spodní ..kouknu a vidim, takže sílííí :grinning:
10. čer 2014 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@marke Hele podíej se na mojí malinkatou holčičku!!!!!!!! jak se narodila malilinká 2360g a jaká je krásná a zdraváááááá..........Apgara 9-10-10 a ten jeden bod nám kazila jen barva což kazí hodně novorozencům jinak neměla speciální starání se, jen ty dva dny na pozorování a kvůli teplíčku!!!! a ta váha neni tak rozdílná takže vůůůbec se tim netrap..bude to dobrý !!!Holky jsou statečný!!!
10. čer 2014 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sasanka033 hele tentokrát to vyjde...už jsou tu 2 s čárkama a prostě to zase jede to je super, moc držím pěsti..!!!!!posílám srdíčko, konečně mám a šušlila jsem si ho na vhodnou příležitost.-))) a ta ted je
@monyna83 tobě taky :slight_smile:)

dostala jsem jako podporu než se Valink anarodila tak doufám, že vám přinesou štšěstí, mně přinesla:slight_smile:
10. čer 2014 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Přejeme Vám s Valinkou krásný den:slight_smile:))))))
10. čer 2014 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@janice_opice - tak to je super, že takhle krásně Valinka spolupracuje je fakt rozkošná. A doufám, že i Tobě je líp.
Tou druhou myslíš Hanni nebo ještě někdo jiný? KOUkala jsem jí do profilu, že už to má z i krve a roste :wink:
10. čer 2014 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 - vypadá, že sílí, ale rozdíl bude jistě patrnější zítra nebo ve čtvrtek. Tak furt držíme palečky, už bylo na čase aby jste tu vlnu holky zase rozjely.
10. čer 2014 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj děvčata tak hlásím postel dorazila a vyměnili nám dveře v tý skříni a už to krásně sedí - tak mám radost.
10. čer 2014 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ahoj ččíčo...super,že se přisála sama...kdo druhý má dvě? Jsem o něco přišla? Vždyť pořád dočítám :astonished: :astonished: :astonished:
10. čer 2014 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@kamisb jasný Hhani :slight_smile:)
10. čer 2014 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb to je super...gratulace..u nás lino pokračování zítra...tak musím brzo k doktorce,abych stihla linaře.. :grinning:
10. čer 2014 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ahojky, já se nebojím, naopak jí teď říkám, ať tam holka zůstane co nejdýl - klidně budeme i chvilku přenášet, ať ještě dorosteme :slight_smile: Jsme prostě jen menší :grinning: Ale hlavně, že je vývojově všechno v pořádku (s největší pravděpodobností). Jen se trochu teď budu muset víc zaměřit na toho císaře, který nás asi nemine :slight_smile: Protože KP rodit nebudu. Nechci. Tak budu asi žádat o rady a napíšu si i do porodnice, nebo se tam zeptám, až budu chodit na monitory. Hlavně mě tíží myšlenka toho kojení a jestli pořizovat nebo zatím ne elektronickou odsavačku, aby se to rozeběhlo. A je mi trošičku smutno, že malou neuvidím hned po narození (pořád jsem pro celkovou narkózu).

@monyna83 Tak jak já jsem vždy slepá na ty čárky, tak tu druhou krásně vidím. Takže sílí :grinning: a my mačkáme palce ještě víc, ať je to už ta správná cesta. A Mončo, našli Ti tedy důvod, proč to přirozeně nešlo, nebo už nehledali?

@muddledgirl
@kamisb
Tak holky, malej přežil první noc bez rodičů :slight_smile: na škole v přírodě. Tak už to bude snad v pohodě :grinning: A já si dneska poprvé vypnula budíka a vzbudila mě až kamarádka před hodinou telefonem :grinning: Tak to je poprvé, co jsem takhle dlouho spala (v těhotenství) :grinning: Jinak se mi poslední dobou taky hůř spí, spíš ten záchod mě nutí. A dnešní moč jsem brala ve 3 ráno, protože pak už nic v 7 nenačůrám - já v noci chodím jen na lok pití, ale vypít 1/4 l bych nezvládla :slight_smile:
@janice_opice :wink: :wink: :wink: tak to je superrrrr....pěkně se to tu rozjíždí už načase....moc myslim na holčičky naše... :wink:
@janice_opice čiči...je to normální...včera jsem měla tři kapky krve na slipovce... :grinning: Tak jsem se lekla..ale dobrý..nic dalšího se neděje.. :grinning:
10. čer 2014 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke přenášet nééé..to není dobrý..se může zkazit plodovka...KP bych taky nerodila..ani násilný obrat bych nezkoušela...těžko říct co je lepší,jestli celková nebo spinál...vše má své... :frowning2: Kolik,že má Tvé mimi dvě kila..? Mně se zhruba v těch dvou kilech otočil... :wink:

Já koupila tady na MK za jen 550,- elektrickou... :wink:Když koupíš použitou,zkusíš ji pak za stejnou cenu prodat a je to..netratíš.. :wink:
10. čer 2014 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke já piju hodně..ale snažím se krotit v tu noc teď..už někdy jdu jen jednou což je bomba...jednou za šest hodin v noci úžasný... :wink: :wink: :wink: Super..Sam je prostě frajer..když to někdy vidím ty rozmazlený děti..co ještě v osmi letech nespali jinde než u babičky děs......na jednu stranu blbý,že náš Sam...nebude mít hlídání od nikoho jinýho než od rodičů...ale kdoví..třeba se sežene časem kvůli práci nějaká hlídačka..ale radši když by to byl někdo známý no..no uvidíme...kdoví co bude za pár let...
10. čer 2014 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a asi to fakt vypadá, že jsem to kilčo přibrala asi začíná být vidět ta snědená skoro nuttela :slight_smile:
najednou mám 64,5 :slight_smile: takže 7,5kg plus .... :wink:
10. čer 2014 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke - a nechceš teda půjčit tu jednu ruční odsávačku? pro sychr a kdyby bylo potřeba tak by jsi si koupila elektrickou? Mám dvě a případně bych Ti ji poštou mohla poslat. případně písni SZ.
10. čer 2014 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
10. čer 2014 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ehm ehm, ja bych chtela rict, ze vlasticku jsem pro moncu vymyslela ja - v jakemsi dobrem rozmaru tudle :grinning: mi psala ta holka nase, ze uz ma u sebe blasticku nebo tak neco. tak to uznej, to byla nahravka na vlasticku:slight_smile: s vlastikem souhlasim:slight_smile: jinak my mame pracovni jmeno spytihnev :grinning: :grinning:
10. čer 2014 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@marke tak s ohledem na to, že jsem čerstvě po císaři ti, když budeš chtit můžu aspon trochu v něčem poradit... :wink:
10. čer 2014 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl může být hlenová zátka...kdyby to bylo vic tak hned jed
10. čer 2014 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 hihi..dobrej název...Spytihněv taky... :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2014 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no..to jsem si taky říkala..ale zvláštní bylo..že žádnej hlen nebyl.. :grinning: :grinning: :grinning: No jen ty kapky ..pak x hodin vůbec nic..jakoby mi přestal výtok...a pak hodně večer zase výtok začal.. :grinning: :grinning: :grinning: Zítra jdu na kontrolu...už se těším... :grinning: Valinka je moc krásná..a jste šikovný,že jste se rozkojily...
10. čer 2014 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no jo já poctivě odstříkávám a valča pomalu dozrává tak si ráno chňapla bradavku a dobře se přisála, oni mi to říkali, že potřebuje čas a nabrat sílu a trpělivost se vyplácí očividně... no ono toho hlenu si nemusíš ani všimnout ..uvidíš co ti řekne..jsem zvědavá zítra si přijdu pro info:slight_smile:
Jo a fakt na tu odsávačku dvoufázovou elektrickou nedám dopustit, díky ní jsem tahala mlíko už třetí den po císaři.....
10. čer 2014 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek