• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

24. března 2017 
@janice_opice jejej.... :grinning: :grinning: :grinning: no ve čtvrtek už budu 35+0...tak to bude fajné...ale ještě chvilku mimís snad vydrží....jo to jsem se chtěla zeptat..tak odstříkáváš...tak to jo...a kolik toho malá teď vypije třeba? dvoufázovky jsou dobrý....mně řekla PA,že ji tahat s sebou nemám.. :frowning2: Oni maj určo lepší,že v porodnici?
10. čer 2014 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl zLATÍ, TOHLE JE POUZE PRACOVNÍ JMÉNO, KTERÉ, pardon CL :grinning: :grinning: :grinning:
nám vybrala sudička @sasanka033, toho jména jsem se tedy chytla a ona se Vlastička chytla také. Takže tetě se klaním a už vymíšlím, jak se bude jmenovat její mimísek :slight_smile:
10. čer 2014 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@muddledgirl mala ted pije po 3 hodinach a vypije jak kdy tak 40-80 ml jak ma hlad....Hele nevim.ja byla rada,ze ji s sebou mam mam medelu swing a ta je fakt super...v porodnicich mivaj taky medely a vzhledem k tomy,ze porodnice praskala ve svech .musela bych chdit odsavat nekam kde chodilo vic maminek na ty odsavacky..ty ostatni byly rozpucovane...toliko ted ma cerstva zkusenost...:slight_smile:
10. čer 2014 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 to je bomba..fakt...
10. čer 2014 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no já mám baby ono..pak pístovou a medelu...německou..ale k tomu pak jde zbytek snad možná i dokoupit,aby z toho byla elektrická..no jo..tak já si tu svoji radši vezmu no.....
10. čer 2014 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no...tak to hezky pije a ty hezky odstříkáváš.... :wink: :wink: :wink: jen tak dál
10. čer 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no a proč vlastně teda odstříkáváš,když ji nakojíš s prsa? Abys lépe kojila nebo máš moc mlíka? :grinning:
autor
@muddledgirl ona se poprve prisala na prso dneska vis..mela a ma s tim jeste problem...jak je malicka tak neumela uchopit bradavku -velkou na tu jeji pusinu a nemela silu sat....tak doufam,ze jak se dneska poprve prisala tak budeme pokracovat..pediatri a sestry detsky v porodnici rikali,ze ona potrebuje cas a asi meli pravdu....uvidime zatim se snazime a krycek po krucku postupujeme..Na druhou stranu vis co?I v porodnici I detska rikali,ze ted je proste laktacni silenstvi u nas a nemam se stresovat,kdyz by se to nepovedlo.Je fakt,ze dpokojeny miminko a zdravy predevsim...a je to fakt..jen by to bylo skoda,kdyz jsem se tak pekne rozkojila :slight_smile:
10. čer 2014 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice joo..tak prostě..když to nepůjde,tak to nepůjde...ale člověk pro to chce udělat vše..stejně jako Ty..já se třeba na to kojení hrozně těšim...myslim,že to hlavně psychicky musí bejt bomba...to fyzický i psychický spojení s miminkem..stejně jako v bříšku.... :wink: :wink: :wink:
10. čer 2014 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jo je to super ma to hodne do sebe to jo taky dneska jak se rano prisala tak jsem byla tak stastna ;)))).okamzite mi zacalo spoustey mliko z obou prsou a prsa brnet..je to huste zarizene prirodou :slight_smile:
10. čer 2014 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice takže jsi Valinku předtím krmila z lahvičky?Super,že se přisála...Přítel mi koupil lístek na Tarju do Pardubic na konci září...je na to mrtě času já vim..ale říkala jsem si,že kdybych kojila..jestli zároveň už zkouše z lahvičky../mám aventky/ anebo ne..aby jako třeba mímo pak nechtělo zas jen lahvičku..místo prsa...
10. čer 2014 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ti dávám viď? :grinning:
10. čer 2014 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Moc Ti děkuju, Janinko. Zatím to vypadá hezky, musí to hlavně vydržet. Valince děkujeme za úspěch :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2014 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb V pátek si chci skáknout na krev, ta rozhodne :slight_smile: testy budu dělat i dále, to je jasný, však mě znáte :grinning:
Děkuju moc za podporu
10. čer 2014 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl To je teda pecka, hlavně ve slově VYMÝŠLÍM jsem napsala po M Í... nO FUUUJ, to jsem ale ostuda, já takovej češtinář...Stydím se :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2014 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Některé z Vás moc děkujeme za srdíčko, teď je potřeba. Až bude nejhorší zažehnáno, budu posílat dále.
Moc si toho vážím, děkuji mnohokrát :wink: :wink: :wink:
10. čer 2014 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 kočičko..já dělám taky chyba...holt 8 měsíců doma no...a nidky jsem nedělala teda....srdíčko už bohužel žádné nemám...rozeslala jsem je v červencovkách těm co jsou nebo byli v nemocnici.... :frowning2: Jinak bych vám ráda poslala no.. :wink: tak aspoň pomyslné..srdíčko..muck
10. čer 2014 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Já jich mám teď i s tímhle v zásobě 8, ale jedno mi přibylo, tudíž děkuji do éteru :grinning: :grinning: :grinning:
Moc děkuji za to virtuální :wink: ... Holka, mě je tak blaženě, tak krásně... Já vím, že to ještě nemusí nic znamenat, ale je to sílící test... :wink: :wink: :wink:
10. čer 2014 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 kočinko..je to superrrr úžasný...já Ti nevim holka..prostě myslim,že to bude dobrý...jak jsi psala,že Ti nebylo o.k... a tak...věřím holky,že jste naše následovnice i s Hanni a Sas....Moc bych to přála všem a taky naší Pinky... :wink:
10. čer 2014 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky..vy co jste testily pro jistotu s digitální,kdy vám to potvrdil? Kámoška si furt dokola dělá těhu testy...má slabé čárky docela často../ i když je fakt,že před termínem ms..../...dělala si zas přesně po měsíci a slabá...koupila digitoš a zas nic....divný,co???Prostě je to asi pidi midi a neudrží se si myslim...Já digitál po transferu nedělala...dík
10. čer 2014 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dotaz, koupila jsem si rybí salát v majonéze...Můžu ho? Mám na něj takovou chuť :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2014 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Haní byla první, já druhá, do třetice Sas a Pinky také... Je to další vlna a my to musíme zvládnout, všechny... :wink:
10. čer 2014 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl Dnes jsem si ho chtěla koupit, ale bohužel ho neměli. Samotnou by mě to zajímalo, zda by už HCG zachytil...
Víš co je divné, já měla dříve před MS taky takové pididuchy skoro každy cyklus a nikdy nic... :frowning2: Držím jí palečky, ať se zadaří...
10. čer 2014 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 monco, prosimte, nezer v tomdle pocasi takovy prasarny! chces skoncit nekde na infekcnim? :unamused:
10. čer 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 já bych to nejedla....ale já to ani normálka nejim :grinning: :grinning: :grinning: :frowning2: No ale několikrát jsem měla paříž asi 5x za těhu...a zmrzlina..tam může být taky cokoli a mám ji denně... :wink:
10. čer 2014 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 To je balený salát od Varmuži. Ten nejlepší a ihned byl v lednici... :frowning2: Takže raději nemám? Normálně slintám :slight_smile:
10. čer 2014 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 ona už má dvě děti a ze zdravotních důvodů to ani není nejlepší nápad...ale tak má nového partnera a chce miminko...má křečáky v děloze a aneurisma v hlavě... :frowning2: :frowning2: :frowning2: Být jí,vyprdla bych se na to...ale je to její život....i když jsem jí dala najevo..že pro jejich vztah to asi nejlepší není...on má ve střídavé péči holku..ona dvě děti..do toho mimino..nevim no..
10. čer 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 no..já měla duchy po transferech taky....dvakrát...ale nesílily no..
10. čer 2014 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek