• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

25. března 2017 
@monyna83 no ani ty balené by se neměly podle mého..u pulťáku bych si to teda neriskla ani teď... :frowning2: :grinning:
10. čer 2014 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Já mám také točenou zmrzku denně, dobrůůůtka :grinning: :grinning: :grinning:
Víš, co je zvláštní? Minule jsem vše dodržovala, ihned jsem přestala kouřit a takřka se 5 dní nehla. Tentokrát ani prd, neležela jsem, kouřím(podstatně méňě tedy) a v ničem se neomezuji...
10. čer 2014 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 a nevíš co Pinkoušek? Jestli bude stimulkovat nebo něco?
10. čer 2014 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 hele prozdradím Ti tajemsví..já naposled ležela taky jen tři dny...a hulila..málo ale jo...až do 5+4 co jsem skončila v nemocnici...v těhlech vedrech..hlavně mrtě pij a žádný slunění a takový kraviny ...slib mi to puso..
10. čer 2014 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 já jen nejedla ty některý majonézy...z mlíka,salámů, jogurtů,majky.. mě bylo zle...i ze sýrů do 4. měsíce..Salámy skoro nejím..jen šunku kuřecí....hlavně tu dobrou z Lidlu...sýr už jo..ale taveňák ne...a párky jsem měla asi 3x za těhu....no a majku bych si dala teda...jsem ji měla dvakrát a bylo mi špatně po ní..ale asi si jí dneska kupim a dám si na ni cibuli.. :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2014 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Aha, tak pokud je takhle nemocná, také bych to nedoporučovala...Ale je to její rozhodnutí a věc, do toho jí nikdo nemůže mluvit. Já po ET minule jen jednou a pak už nic. Proto tentokrát nemohu ani dospat, ráno jsem byla nervózní, ale byly tam // a silnější... Dokonce se ještě vybarvil a vypadá dobře... Na 7DET skvěle... :wink: :wink: :wink:
10. čer 2014 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčičkám všem moooc cpřeju,ať máte milionový miminka v bříškách a krásné těhotenství bez stresů..následovnice jsou viz výš..monča, Sas, Hanni, Pinkey.. :wink: :wink: :wink: Mám poplivanou celou obrazovku už...těhu bacilama..tfuj tfuj
10. čer 2014 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 to je právě super,když už se to barví..tak myslim,že to bude určooo dobrý...já jdu pro tu majku dolů do krámu a pro kyselý okurky a cibuli... :grinning:
10. čer 2014 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl O Pinky jsem dlouho neslyšela, netuším....
Tak teď smekám, žes tohle přiznala a moc Ti děkuju. Jinak piju na mé poměry extrémně, možná i 3 litry tekutin dám. Na slunku se to nedá a ani ho nevyhledávám. Jsem na zahradě, to ano, ale stůl máme ve stínu. Takže slibuju, zalto :grinning: :grinning: :grinning:
Tak já dnes koupila v akci tolik paštik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Když já jsem i normálně hroznej dobytek, já nejím, já žeru... :grinning: :grinning: :grinning: Já myslím, že krom tataráku snad mohu vše, né? Salámy a uzeniny nejím ani normálně...
Ale sýry, pomazánková másla a podobné ano :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl To je tak krááásný a dojemný :wink: :wink: :wink:
10. čer 2014 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl Májka a cibule? To neznám, ale proč ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 a jak vis, kde se valel predtim? hele obcanku mas...:slight_smile: ale udivuje me, ze se nad tim vubec pozastavujes. fakt bych si to nelajsla ani netehotna.
10. čer 2014 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 Sasi..zase nic se nemá přehánět...ani jako netěhotná..ono sračky jsou skoro ve všem no :frowning2: :grinning:
10. čer 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 no nemají se paštiky, párky,salámy...ale já myslim,že si tělo řekne..mně po tom všem bylo děsně zle....hermelíny a takové úžasné sýry co nejím..zrající...nepasterizovaná vajíčka..takže koukat na tatarky...no a zmrzlina ...ale já se jí teda cpu..já myslím,že svým způsobem si tělo řekne..ono taky není zdravý se cpát sladkým celý těhu...ale když si tělo žádá..tak si žádá no..
10. čer 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Zlato, já mám totiž naprosto kachní žaludek, ať sním, co sním, je mi hej...A věř, že jsou to kolikrát takové kombinace, že by jeden vrhl a já si libuju, jak jsem si šmákla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Rybí salát mám ráda a dávám si to celkem často. Nikdy jsem nestudovala, co jíst a nejíst jako těhule... o tataráku vím...Já si naopak říkám, že normální těhule takové věci také neřeší a snědí to, oč si tělo a mimi žádá...Dříve nebyly studie a jídelníčky těhulek, také se rodily naprosto zdravé děti. Já jedu tento cyklus úplně opačně a snad je to lepší...Ale ten salát ....nedala jsem si ho... :grinning: :grinning: :grinning: Tak se už nečerti :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2014 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 já jsem maniak na cibuli..syrovou..cpu jí na šunku,na sýr, na paštiku...všude kde se dá..až budu kojit..tak nevím co místo toho teda budu jíst... :grinning: hodná holka,že se nesluní a pije hodně.. :grinning:
10. čer 2014 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 kámoška jedla vše při obou dětech..to že jsou alergici a astmatici s tím asi nesouvisí....
10. čer 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.ceskatelevize.cz/porady/10519016855-pot-slzy-a-nadeje/7756-petra-krasobruslarka/
dnes dokumentový den...a dám si nášup májky s chlebem a pak asi padnu za vlast... :grinning:
10. čer 2014 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl Já to vidím stejně, ano, ano, máš recht, plísňové sýry, ale ty já nejím ani normálně, tak ty neřeším...Tatarku také ne, ale 5DC jsem si ráno dala 2 pravé sovětské vejce, plné majonézy a salátu. Víš, takové ty pravé komunistické, no dobrota jako blázen. A to jsem ještě ani netušila :grinning: :grinning: :grinning:
Tělo si řekne, co chce :slight_smile:
10. čer 2014 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - majolku, tatarku bych vynechala no ...ale hlavně spíš kvůli tomu vedru. Nevíš kde ležela a odkud to vezli.
Jinak schvaluji přístup. Já si občas dám i pivko alko nebo víno a kolem 13tt na silvestra jsem měla i šampáňo ...a už jen max 27 dní.

Teď jsem si byla vymáchat zase nohy v bazénku, voda už má 25 °c, ale jak je na tom sluníčku aby se vyhřál a ještě se tam nedal slunečník tak je to teda kombinace zespoda na nohy studený a na hlavu vedro .... :unamused:
10. čer 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 řekne no....jééé tak to já nejím ty vejce..ale ani ty plísňové sýry....já myslim,že tělo vyloučí..když se bojí..nebo je po tom člověku aspoň hodně na zvracení..moje tělo v těhu nesnáší hovězí guláš... :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak po porodu ho zkusm...možná :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl Holka, já taky a manža jsme cibuloví králové...Takový chleda se sádlem a cibulí, no hrozná mňamina :grinning: :grinning: :grinning: Já tedy i hrozně moc vařím na cibuli. Neupeču kuře, aniž bych k němu nenakrájela na snítky tak 4 cibule...Kdyby šla bát i do krupicandy, mrsknu ji tam taky :grinning:.
10. čer 2014 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb jsem si říkala,kde seš? Jééé bazének :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2014 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 jéééé no vidíš to...jsem říkala,že k večeři bude krupička.. hihi...asi nééé v tom vedru....viď...akorát já nejim ani sádlo.. :grinning: asi se mi to nelíbí, nevoní...a už vůbec nechutná :astonished: :grinning: :grinning: Ale o víkendu jsem byla na obědě na kachně...to ti bylo :grinning:
10. čer 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Máte recht, já jinak majolku a tatarku nejím, nechutná mi, ale takhle v salátku nebo na ruském vejci...Ale máte recht, je to o hubu... Proto jsem se ptala :grinning:
Už jen 27 dní? Tý brďo, to je takovej, ale takovej fofr... :sunglasses:
10. čer 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
...@kamisb a jsi v klidu? Že jen 27..já asi o deset dní víc...a teda...těšim se na mimi a zároveň si říkám..že bych radši,kdybych věděla kdy to přijde.. :grinning:
10. čer 2014 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl Holka, kačicou jsem vyhlášená, já ji dělám skoro light :grinning: :grinning: :grinning: Nemám ráda tu pachuť kachny, takže tu kůži u prdelky a krk ořežu, aby zbyla jen na zbytku jako u kuřete a peču jí právě jako kuře. Kmín, sůl, máslo a asi 8 cibulí... Ona ta cibule udělá jakoby takové vynikající zelíčko na knedlíky. K tomu oba druhy zelí a knedlíků a to je žranice... Příjmením jsem Svačinová a ctím své jméno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2014 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 mňam..já slibuju furt,že upeču...jinak přítel se mnou bude týden po porodu a pak má celozávadku myslím poslední týden v červenci a pak týden v srpnu...tak bych ji mohla zkusit konečně...a ty děláš svoje knedlíky...
10. čer 2014 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 Ta naše svačinko :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2014 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Tak to je parádička, že budete takhle spolu dlouho...Celozávodka? On dělá ve škodovce?
Holka nedělám, bramborové ze sáčku, vždy ze dnou pytlíků a do nich přidám celý prdopeč, jsou pak měkčí a vláčnější a kynutý beru ze Startu v M. Boleslavi, to je pravý domácí, žádná pěna, která vcucne včechen sos a pak je jak houba. Ale vynikající knedlík jako od mamči :grinning: :grinning: :grinning: Holka, my jsme hrozně rozežraná rodina, jsme labužníci a v jídle si hovíme... No jo, Svačiňáci :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek