• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
@muddledgirl - ono to bude ještě o pár dní dřív ..asi tak o 4-7 dní ...uvidím jestli už v pátek doktor navrhne nějaký konečný datum nebo až za týden.
No v klidu asi jsem nic mi není nic nebolí ....jen v tom vedru teď natejkají už i nohy, ale jinak klid. Prcek se sem tam převalí ...tak je snad vše ok. Ofiko termín je furt 7.7. ..ale bude to asi +/- 1.7.
10. čer 2014 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 ja jsem zasadne pouze proti majoneze!:slight_smile: tim myslim ve vedru, at to nezere nikdo proste...:slight_smile: jinak ok:slight_smile: prijde mi to jako zbytecnej risk s velkou moznosti spatne skoncit. ja jsem v zivote nezazila horsi bolesti bricha, nez se salmonelou. vezli me litackou i s houkackou, pac to ze me litalo horem i dolem a podle tech bolesti meli nejdriv podezreni na krvaceni do bricha. takze damy, majonezu ve vedru ne e:slight_smile:
@muddledgirl viz vyse:slight_smile: jinac taky nejsem magor :grinning:
10. čer 2014 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - jj fofr to je ...loni jsem se v tuhle dobu tak nějak vzpamatovánala z neúspěchu 1IVF, i když nějak extra mě to nesebralo. 8.6. jsem myslela na Ondráška ...jak by asi vypadal a teď ...za chvíli tu bude Adámek a snad už konečně všechno bude jen a jen v pořádku a skvělý.
10. čer 2014 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sasanka033 Tak tomu už naprosto rozumím, to jsem nevěděla. Tak to je řádnej humus, to ti povím...Tak ok, majonéza a tatarka pouze v zimě...Může být? :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2014 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb Adámek? Toho bych chtěla také, ale nevím proč, myslím si, že to bude holčička, páč byla zase a opět jediná a bojuje. Navíc kmotřička automaticky zvolila dívčí pracovní jmého Vlastička, takže pokud to bude chcanda :grinning: :grinning: :grinning: , bude to Nelly...
No, tak to je neuvěřitelné, jak to letí... Já minulý neúspěch obulela, ale nijak jsem se z toho také nesložila. Chtěla jsem ihned rozjed další IVF a tak se také stalo :wink: No holky v posledním tažení, máte to za pár a za chvíli už budete mít prdelky u sebe :slight_smile:
10. čer 2014 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Fotím každýho 10. v měsíci bříško, tak poslední fotka z 10. ...příště už to bude mimísek :grinning:
10. čer 2014 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@monyna83 - no já si taky původně myslela, že to bude holčička ...to by byla Verunka nebo Klárka.
Ale už paní doktorka Smetanová v Gennetu v tom 13tt řekla, že si myslí, že to asi bude kluk. A měla pravdu no.

My jsme s klučičím jménem měli trochu problém se shodnout, teda mysleli jsme si to ...no nakonec jsme každej napsali 5 jmen a jedno jsme měli oba no. Ještě jsme trochu přemýšleli o Pavlovi, ale to jsme usoudili, že jich máme v okolí docela hodně.
10. čer 2014 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb moc ti to slusi :slight_smile: :slight_smile: a jsi hubenoucka!
10. čer 2014 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - děkuji, dneska 7,5 kg nahoře. PA v Podolí původně říkala, že ideál je 10kg, ale to už asi nedoženu. Malej podle mě přibere tak ještě kolem půl kila a víc asi ne. Teda doufám :slight_smile:
10. čer 2014 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl kdepak pres prst a strikacku
10. čer 2014 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 srdicko od Valinky ;)
10. čer 2014 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@monyna83 fuj takovou prasarnu v tomhle pocasi?ja bych do toho nesla chytnes nwjakyho koka a bude po ;(
10. čer 2014 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Zvolili jste krásně, Adámek je krásné jméno. Manža tedy Adama nechce, ale to je teď předčasné řešit :wink: Nóóó, pěknej pupíček máš, to se musí nechat, ale jinak jsi teda děsnej hubeňour :grinning:
10. čer 2014 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Tak dej za mě Valince pusinku, moc jí poděkuj a pošeptej jí do ouška, že jí moc s miminko děkuje a pokud vše dobře pujde, za pár měsíců bude mít kamaráda/dku... :wink: :slight_smile:
10. čer 2014 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Nestraš mě! Bojím, bojím... :dizzy_face:
10. čer 2014 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - no normálně mám 57kg což na výšku 164 cm je normální váha. A hlavně bříško já mám trochu vždycky, i když vážím někdy míň ....
..ale je pravda, že mám vše asi jen v břiše teď no.
10. čer 2014 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb No, já měřím asi 166cm a vážila jsem také tak. Rozmezí od 55-58kg. Co do sebe peru hormony pod tlakem, mám 65,5kg. V životě jsem tak oplácaná nebyla, ale obětuju všechna kila světa, pokud to dotáhneme do zdárného konce. Hold mě po ukončení kojení čeká mega dřina, ale já se pod těch 60 zase dostanu :wink:
10. čer 2014 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - hm tak na mě ty dvě stimulky nějak vliv neměly. Snad to nechám v porodnici.
Kamarádka přibrala asi 15kg a po 6ti nedělí to bylo pryč.
10. čer 2014 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Na mě teda hrozně moc, až jsem se zhrozila, bylo to tak nenápadně, za ten rok cca 3/4kg za měsíc, nic drastického, ale pěkně se to nakupilo a mám tak 7-8 kg nahoře...Ale pokud to klapne a budeme mít miminko, tak to neřeším a jsem šťastná :grinning: :grinning: :grinning:
U Tebe tomu věřím, že to v porodnici necháš nebo přebytek bude během chvíle pryč :slight_smile:
10. čer 2014 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tak přenášet se stejně asi nebude, podle verdiktu doktora :slight_smile: Já piju obecně hodně málo, ale v noci snad skoro vůbec, abych zase nemusela na wc. Jinak já se budím tak 1 - 2x za noc. Takže jinak super. Spíš z těch veder nemůžu usnout.
Samča tady byl zvyklý jen k mámě a babičce. Loni, když byla škola v přírodě, tak chytil zánět středního ucha. Takže letos prvně. No, manžel to snad nese hůř než on :grinning: To odloučení :grinning:
Odsavačku jsem zjistitla, že si můžu půjčit tady u nás v mamacentru, tak se domluvím s manželem a uvidíme.

@kamisb Děkuji moc za nabídku, ale obyčejnou (i když jen pístovou) mám. Spíš si říkám, kdyby byl císař, tak by to asi chtělo elektrickou. Jak jsem psala muddle, můžu si ji půjčit v mamacentru, tak se uvidí. Ale ještě jednou díky - jsi zlatá.

@janice_opice No právě na to spoléhám, že jsi čerstvá maminka, která rodila císařem, tak se budu vyptávat. Pořád mám dilema z toho uspání - jestli celkové (to bych radši) nebo částečné, ale zase mi je líto toho, že bych malou viděla až dýl. A bojím se, že ji celkově uvidím až za delší dobu a abychom si k sobě udělaly vazbu. A pak taky (a to se můžu zeptat i @kamisb), jak se hojí řez po císaři, jak dlouho, jak to je hodně omezující. A jak se rozebíhá to kojení. Prostě samé neznámé - pro mě.

PRO VŠECHNY:
Tak dnešní verdikt u mého dr. Příští týden v pátek (20.6.) jdeme na první monitor a hned potom na ultrazvuk (kontrola velikosti, polohy, průtoku) a pak s výsledkama k doktorovi. Pokud se nic nezmění - resp. pokud se zvýší "zaostávání" (teď jsme -2 týdny, pokud prý bude -2,5 a více týdnů), tak nás hned v pondělí pošle do rizikové poradny v Pardubicích. A uvidíme, co se bude dít.
No, to by pak znamenalo, že bych nejspíš rodila tam a né v Chrudimi. No, ale jak říkal dr., Klaudinka bude malinká a mohlo by se stát, že by ji převezli stejně do Pardubic a já bych tam za ní jen dojížděla. A to nechci. Tak pokud už nás pošlou do té poradny, tak to bude všechno jinak - jojo, potom, že se vyplatí plánovat :slight_smile: Prdlajs :grinning:
10. čer 2014 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - no je pravda, že asi ty dvě stimulky nebyly u mě nijak drastický no, hlavně jsem i měla docela nízký jednotky.
Já když jsem jednou měla nervy a cpala se pomalu jen čokoládou tak jsem nabrala 2kg a pak se to zastavilo a šlo to zase trochu dolů. Asi to tak mám no ...že to na mě asi nepůsobí.
Ale jak říkáš mě by bylo fuk ikdybych nabrala 30kg, jen aby byl prcek v pořádku.
10. čer 2014 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke - tak hlavně aby u těch průtoků zkontrolovali i placentu a ne jen průtoky pupečníku.
Ale snad bude vše v pořádku a malá se bude vyvíjet v pořádku aby se nemuselo něco najednou řešit.
Tak hodně štěstí.
10. čer 2014 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Přesně tááák :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
10. čer 2014 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo no jo.... :grinning:
10. čer 2014 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke a krev Ti nebrali...jestli nemáš zvýšené jaterky? Kočinko drž se..Kolik budeš za desest dní? 37tt-38tt je už o.k....Neboj se...všechno to hezky zvládnete....Joo...ale Sam je malej ne? Tři a půl? Nebo se plete? :grinning: :grinning: :grinning: Tak jsem dneska lautr nic neudělala..jdu trochu porovnat obývák..než abych to honila zas ráno.
10. čer 2014 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb máš jen pupík.... :grinning: :grinning: :grinning: Jak Ty to děláš holka...Ty nožinky.. :grinning:
10. čer 2014 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jee tobe to slusiii :sunglasses:
@monyna83 testik sili parada.potichounku gratuluji :wink:
10. čer 2014 v 17:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@muddledgirl - no myslím, že mi nohy zhubly jak se doma válím .... mám podle mě přes stehna stejně jako jsem měla před těhu...ale jinak budou asi tyčkovanější no :unamused:
10. čer 2014 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm - děkuji a jak se máte vy?
10. čer 2014 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke podivej vubec se toho neboj proc byste si k sobe neudelaky vazbu?tu uz mas z briska.....myslis,ze ja ji nemam?Mame uzasny propojeni...@kamisb se radsi neptej na hojeni jizvy nemela to zrovna ok ;))) divej jizva pokud te dobre kuchnou a sesijou je to nejmensi ..ja ji mam.krasnou a hoji se mi dobre....ale fakt jsem.mela pana doktora s velkym P..toho se neboj.....co se tyce anestezie ja moc na vyber nemela a kdyby tam byl hned ten anesteziolog tak bych I jinak nevolila....vis o sobe a mimco hned vidis a I mi ho hned ukazali a hned jak ji umyli tak mi ji dali na hrud na chvili....je fakt,ze jsem.tam byla nakonec 1,5 hodiny protoze na me byli hodni a vycistili mi ty hroNy srusty uvnitr.Nicmene mi pak nebylo zle od zaludku a takm..jefiny co me trapilo byla ta zada.Cisar proste velika brisni operace a to sestinedeli proste je treba dodrzet....co se tyce koheni ..taky jsme kazda jina..kdyz ti dite nosi na kojeni pravidelne nebo ho mas u sebe tsk vetsinou 4-6.den se spusti mleko..ja tomu hodne pomahala odsavackou ale ja uz jednou kojila a pry si to telo nekde jakoby pamatuje,ze to uz jednou bylo tak u me to slo asi rychleji...podivej dnedka u nas vladne laktacni silenstvi a to presne jak ty rikas,ze se bojis,ze nenavazete vztah je nejvetsi kravina na svete a uplne nejhorsi je z toho byt uz predem ve stresu..Budes mit s holcickou nadhernej vztah at budes kojit nebo ti ji donesou az dalsi den..je to tvoje dite,ale to sama pochopis az porodis!!!!!protoze materstvi je neprenositelna zkusenost a musi se prozit abys pochopila..Hlavne kdybys nemohla kojit tak fakt se nestresuj to neni to nejdulezitejsi co utuzuje vztah mexi mamcou a ditkem ..to fakt nee..Nejdulezitejsi je spokojeny miminko a maminka a pak jse vse samo!!!!!!!Podivej ja sice jsem jako fojnice ..rozjelo se mi mleko ale mala proste furt nesaje jak by mela neumi to piradne se prisat..ma na to malo sily.....pak se u toho prsa zlobi ...tak co budu stresovat ji a sebe kdyz to proste nejde????Zkousime to,ale kdyz se to nepovede tsk co no ..dulezity je ,aby byla spokojena a napapana a muzu ti rict,ze kazdej den s tou moji pani uzasnakovou nam utuzuje krasnej vztah a rekla bych,ze uplne stejnej jsko s kubou kterej byl kojenej od zacatku do roka.Takze niceho se neboj,za chvilku budes mamina a zvladnes to!!!!Hlavne bud v pohode a nenech se vystresovat.Tady jde o TEBE a TVOJE miminko ne o cizi lidi a bud pro mimi hlavne v pohode :-* :slight_smile:
10. čer 2014 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek